Λεπτό προς λεπτό όλα τα ματς του Champions League

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη όλων των παιχνιδιών της δεύτερης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League

21:34
Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Κάππας
21:35
Παρέα θα παρακολουθήσουμε ζωντανά τα παιχνίδια των 22:00 για τη 2η αγωνιστική του Champions League, αλλά και τα δύο των 19:45 που ολοκληρώνονται σε λίγα λεπτά. by Δημήτρης Κάππας
21:36
Τα αποτελέσματα των 19:45 αυτή τη στιγμή: Ουνιόν Βερολίνου-Μπράγκα 2-2 Ζάλτσμπουργκ-Σοσιεδάδ 0-2 by Δημήτρης Κάππας
21:41
90'+4' Γκοοοολ για την Μπράγκα! Κάνει το 2-3 στις καθυστερήσεις! Ο Μπρούμα έστρωσε την μπάλα στον Κάστρο, ο οποίος με ένα απίθανο συρτό σουτ εκτός περιοχής, την έστειλε στη γωνία του Ρένοφ, δίνοντας τη νίκη στην ομάδα του! by Δημήτρης Κάππας
21:43
Τέλος και στα δύο παιχνίδια των 19:45, με απίθανη ανατροπή για την Μπράγκα! by Δημήτρης Κάππας
21:45
Τα αποτελέσματα των 19:45: Ουνιόν Βερολίνου-Μπράγκα 2-3 Ζάλτσμπουργκ-Σοσιεδάδ 0-2 by Δημήτρης Κάππας
21:47
Πάμε και στις ενδεκάδες των αναμετρήσεων των 22:00. by Δημήτρης Κάππας
21:47
21:48
Οι ενδεκάδες του Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γαλατάσαραϊ: Εικόνα live 21976711/10988.jpg by Δημήτρης Κάππας
21:49
21:51
21:53
21:54
Σε περίπου 5 λεπτά η έναρξη των αναμετρήσεων. by Δημήτρης Κάππας
21:58
Το buzzer beater του Κάστρο για τη μεγάλη ανατροπή της Μπράγκα: by Δημήτρης Κάππας
22:08
7' Καλές στιγμές για Ρεάλ και Μπάγερν ν' ανοίξουν το σκορ, δεν το καταφέρνουν. by Δημήτρης Κάππας
22:10
Δέκα λεπτά σε όλα τα παιχνίδια, χωρίς να υπάρχει σκορ. by Δημήτρης Κάππας
22:12
Πολύ καλή εμφάνιση από Μπενφίκα και Ρεάλ μέχρι στιγμής, βάζοντας δύσκολα σε Ίντερ και Νάπολι αντίστοιχα. by Δημήτρης Κάππας
22:13
13' Χάνει μεγάλη ευκαιρία για την Μπενφίκα ο Άουρσνες, με τον Ζόμερ να διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ. by Δημήτρης Κάππας
22:14
14' Γκοοολ για την Άρσεναλ! Μετά από λάθος του Τομασόν, ο Σάκα βρήκε τον Ζεσούς, ο οποίος έκανε ωραία προσποίηση και σουτ από τα όρια της περιοχής, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1! by Δημήτρης Κάππας
22:17
22:17
17' Γκοοολ για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! Ωραία κούρσα και σέντρα του Ράσφορντ από τα δεξιά, με τον Χόιλουντ να βάζει το κεφάλι και να εκτελεί από κοντά, για το 1-0! by Δημήτρης Κάππας
22:20
19' Γκοοολ για τη Νάπολι! Μετά από κόρνερ του Κβαρατσκέλια, ο Κέπα έκανε άστοχη έξοδο, με τον Νατάν να κάνει την κεφαλιά και να στέλνει την μπάλα στο δοκάρι. Ο Έστιγκαρντ πήρε το ριμπάουντ και σε κενή εστία, έκανε το μ 1-0! by Δημήτρης Κάππας
22:23
23' Γκοοολ για τη Γαλατάσαραϊ! Μετά από βαθύ γέμισμα, ο Ζαχά έγινε κάτοχος στην περιοχή της Γιουνάιτεντ και έκανε το εναέριο σουτ, το οποίο κόντραρε και κρέμασε τον Ονάνα, για το 1-1! by Δημήτρης Κάππας
22:25
25' Γκοοολ για τη Λανς! Μετά από λάθος του Ράγια, η μπάλα έφτασε στη συνέχεια στον Γουαχί που την έστρωσε στον Τομασόν, ο οποίος με υπέροχο σουτ στην κίνηση, νίκησε τον Ισπανό γκολκίπερ για το 1-1! by Δημήτρης Κάππας
22:28
27' Γκοοολ για τη Ρεάλ! Λάθος του Ντι Λορέντζο, κλέβει εκτός περιοχής ο Μπέλιγχαμ, μπαίνει σε αυτή και πασάρει στον Βινίσιους, ο οποίος με υπέροχο πλασέ (από πλάγια θέση) νικά τον Μερέτ για το 1-1! by Δημήτρης Κάππας
22:35
34' Γκοοοολ για τη Ρεάλ! Απίθανο τέρμα από τον Μπέλιγχαμ! Ο Άγγλος χαφ πήρε την μπάλα από τον Καμαβίνγκα στο ύψος της μεσαίας γραμμής και αφού πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, εκτέλεσε εντός περιοχής τον Μερέτ για το 1-2! by Δημήτρης Κάππας
22:37
Το γκολ του Χόιλουντ: by Δημήτρης Κάππας
22:39
Έγινε αναγκαστική αλλαγή για την Άρσεναλ ο Σάκα, ο οποίος αντιμετωπίζει πρόβλημα στον αστράγαλο. by Δημήτρης Κάππας
22:42
41' Πιέζει η Νάπολι για το 2-2, αλλά οι προσπάθειες των Οσιμέν και Πολιτάνο στάματησαν στον Κέπα. by Δημήτρης Κάππας
22:42
43' Καλή στιγμή για την Ίντερ, με τον Τρούμπιν να απομακρύνει το σουτ του Μπαρέλα. by Δημήτρης Κάππας
23:08
49' Μεγάλη ευκαιρία για την Άρσεναλ, με τον Σαμπά να απομακρύνει με το πόδι το σουτ του Τροσάρ. by Δημήτρης Κάππας
23:09
52' Γκοοολ για τη Σεβίλλη! Ο Πεδρόσα κλέβει την μπάλα εκτός περιοχής και μπαίνοντας σε αυτή από αριστερά, νικά από πλάγια θέση τον Μπενίτεθ και κάνει το 0-1. Ακυρώνεται το γκολ για χέρι του παίκτη των Σεβιγιάνων! by Δημήτρης Κάππας
23:10
50' Έλεγχος VAR για πέναλτι υπέρ της Νάπολι. by Δημήτρης Κάππας
23:11
53' Πέναλτι για τη Νάπολι μετά την εξέταση, για χέρι του Καρβαχάλ σε γύρισμα του Οσιμέν. by Δημήτρης Κάππας
23:13
54' Γκοοολ για τη Νάπολι! Ο Ζιελίνσκι είναι εύστοχος από την άσπρη βούλα, στέλνοντας την μπάλα στο δοκάρι και στα δίχτυα, για το 2-2! by Δημήτρης Κάππας
23:14
56' Γκοοολ για την Κοπεγχάγη! Ο Λεράγκερ γίνεται κάτοχος της μπάλας στην περιοχή μετά από κόντρα, ο οποίος με «σκαστό» σουτ νικά τον Ούλραιχ, για το 1-0 των Δανών επί της Μπάγερν! by Δημήτρης Κάππας
23:18
59' Σκοράρει με πλασέ από κοντά ο Χόιλουντ, αλλά ακυρώνεται για οφσάιντ στην αρχή της φάσης. by Δημήτρης Κάππας
23:20
62' Γκοοολ για την Ίντερ! Ο Ντάμφρις έγινε κάτοχος της μπάλας από δεξιά και «έσπασε» στον Τουράμ, ο οποίος με κοντινό πλασέ, εκτελεί τον Τρούμπιν και κάνει το 1-0! by Δημήτρης Κάππας
23:24
64' Σκοράρει ξανά ο Ντι Μάρκο για την Ίντερ, αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ. by Δημήτρης Κάππας
23:25
67' Γκοοοολ για την Μπάγερν! Ο Μουσιάλα πέρασε όποιον βρήκε μπροστά και με υπέροχο πλασέ εκτός περιοχής, έκανε το 1-1! by Δημήτρης Κάππας
23:26
68' Γκοοολ για τη Σεβίλλη! Ο Ράμος βρίσκει τον Γκούντελι, ο οποίος με κοντινό εναέριο σουτ, κάνει το 0-1 για τους Ανδαλουσιάνους! by Δημήτρης Κάππας
23:26
68' Γκοοολ για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! Ο Χόιλουντ έφυγε στην αντεπίθεση και με ψύχραιμο πλασέ νίκησε τον Μουσλέρα για το 2-1! by Δημήτρης Κάππας
23:28
69' Γκοοολ για τη Λανς! Ωραία κίνηση και σέντρα του Φρανκόφσκι από δεξιά, που βρίσκει στην κίνηση τον Γουαχί, ο οποίος με ωραίο σουτ εν κινήσει, νικά τον Ραγιά για το 2-1! by Δημήτρης Κάππας
23:30
71' Γκοοολ για τη Γαλατάσαραϊ! Μετά από εκτέλεση πλαγίου, Γιλμάζ, Ικάρντι και Ακτούρκογλου συνεργάστηκαν άψογα, με τον τελευταίο να εκτελεί από κοντά τον Ονάνα για το 2-2! by Δημήτρης Κάππας
23:32
Το δοκάρι του Λαουτάρο: by Δημήτρης Κάππας
23:33
74' Απίθανες ευκαιρίες για την Ίντερ, με τον Λαουτάρο να αστοχεί από πολύ κοντά σε δύο περιπτώσεις. by Δημήτρης Κάππας
23:35
23:36
77' Πέναλτι για τη Γαλατάσαραϊ και κόκκινη στον Κασεμίρο! by Δημήτρης Κάππας
23:37
78' Άστοχος ο Ικάρντι σε εκτέλεση πέναλτι! by Δημήτρης Κάππας
23:37
78' Γκοοολ για τη Ρεάλ! Ο Βαλβέρδε βρήκε χώρο εκτός περιοχής και εξαπέλυσε έναν... κεραυνό, η μπάλα πήγε στο δοκάρι και στη συνέχεια στο σώμα του Μερέτ για να καταλήξει στα δίχτυα για το 2-3! by Δημήτρης Κάππας
23:39
Το γκολ της Κοπεγχάγης: by Δημήτρης Κάππας
23:39
Το ακυρωθέν γκολ του Χόιλουντ: by Δημήτρης Κάππας
23:40
81' Γκοοολ για τη Γαλατάσαραϊ! Ο Ικάρντι βγαίνει απέναντι από τον Ονάνα και τον «σκάβει» από κοντά για το 2-3, ρεφάροντας και το χαμένο πέναλτι λίγο νωρίτερα! by Δημήτρης Κάππας
23:41
82' Γκοοολ για την Μπάγερν! Ο Μίλερ μπήκε στην περιοχή της Κοπεγχάγης, και μοιράσε στον Τελ, ο οποίος με κοντινό σουτ έκανε το 1-2! by Δημήτρης Κάππας
23:43
86' Γκοοολ για την Αϊντχόφεν! Εύστοχος σε εκτέλεση πέναλτι ο Γιονγκ, που κάνει το 1-1 κόντρα στη Σεβίλλη! by Δημήτρης Κάππας
23:44
Το ακυρωθέν γκολ της Σεβίλλης: by Δημήτρης Κάππας
23:44
87' Γκοοολ για τη Σεβίλλη! Μετά το γκολ της ισοφάρισης, η Σεβίλλη έκανε τη σέντρα, με την μπάλα να φτάνει στον Χουάνλου που βρήκε τον Εν-Νεσίρι και εκείνος με κοντινή κεφαλιά έκανε το 1-2! by Δημήτρης Κάππας
23:52
90'+5' Γκοοολ για την Αϊντχόφεν! Ο Τέζε μετά με πλασέ από κοντά, νικά τον Ντμίτροβιτς και κάνει το 2-2! by Δημήτρης Κάππας
23:54
Χαμός στο φινάλε των παιχνιδιών με πολλές χαμένες ευκαιρίες! by Δημήτρης Κάππας
23:54
Τέλος στην Κοπεγχάγη, με την Μπάγερν να νικά 2-1 με ανατροπή! by Δημήτρης Κάππας
23:55
Τέλος στο Λανς-Άρσεναλ, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τεράστια νίκη με 2-1! by Δημήτρης Κάππας
23:55
Τέλος στο Μιλάνο, Ίντερ-Μπενφικά 1-0! by Δημήτρης Κάππας
23:56
Τέλος στο Μάντσεστερ, με τη Γαλατάσαραϊ να παίρνει σπουδαία νίκη με ανατροπή, 2-3! by Δημήτρης Κάππας
23:57
Τέλος στη Νάπολι, με τη Ρεάλ να νικά 2-3 με ανατροπή! by Δημήτρης Κάππας
23:58
Τέλος και στο Αϊντχόφεν, με την ομώνυμη ομάδα να σκοράρει στο φινάλε και να παίρνει την ισοπαλία, 2-2! by Δημήτρης Κάππας