Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη 9η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Καλησπέρα σας! Παρέα θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τη Λαμία στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» για την 9η αγωνιστική της Stoiximan Super League. by Γιώργος Τσανάκας
Ιδιαίτερα ενδιαφέρουσα αναμέτρηση η σημερινή ανάμεσα σε δύο ομάδες που τους αρέσει να παίζουν επιθετικό ποδόσφαιρο. by Γιώργος Τσανάκας
Must win παιχνίδι για τον Αστέρα Τρίπολης, ο οποίος παρότι παίζει ωραίο ποδόσφαιρο δεν το μετουσιώνει σε αποτελέσματα. Κάπως έτσι, έχει μείνει στους 8 βαθμούς και αναζητά το τρίποντο. by Γιώργος Τσανάκας
17:04
Την ίδια ώρα, η Λαμία είναι πιο άνετη αφού έχει 12 βαθμούς και προέρχεται από δύο σερί τρίποντα κόντρα σε Παναιτωλικό και ΠΑΣ. by Γιώργος Τσανάκας
17:04
Οι δύο από τις τρεις περσινές αναμετρήσεις ανάμεσα στις δύο ομάδες ολοκληρώθηκαν με λευκή ισοπαλία, η μια στην έδρα της Λαμίας για τον πρώτο γύρο και η δεύτερη στο παιχνίδι τους για τα Playouts. Ενδιάμεσα η ομάδα της Αρκαδίας επικράτησε με 3-0 στην έδρα της για την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος. by Γιώργος Τσανάκας
17:04
Εκείνη ήταν μόλις η δεύτερη νίκη του Αστέρα Τρίπολης σε εννέα αναμετρήσεις που έχει υποδεχθεί τη Λαμία. Στις εννέα επισκέψεις στην έδρα του Αστέρα Τρίπολης, η ομάδα της Φθιώτιδας έχει καταφέρει να πάρει τρεις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και έχει ηττηθεί δύο φορές. by Γιώργος Τσανάκας
17:04
Πέντε από τις 15 μεταξύ τους αναμετρήσεις και στις δύο έδρες έχουν ολοκληρωθεί με 0-0, ενώ υπάρχουν ακόμη πέντε που σκόραρε μόνο η μια από τις δύο ομάδες. by Γιώργος Τσανάκας
17:04
Η νίκη του Αστέρα Τρίπολης στον Β’ Γύρο του περσινού πρωταθλήματος ήταν η πρώτη έπειτα από τις 28 Οκτωβρίου 2019, όταν είχε πάλι επικρατήσει ο Αστέρας Τρίπολης με 4-1. by Γιώργος Τσανάκας
17:05
9 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 2 ΝΙΚΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 3 ΝΙΚΕΣ ΛΑΜΙΑ ΓΚΟΛ: 9-8 by Γιώργος Τσανάκας
17:15
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες, ένα τέταρτο πριν τη σέντρα. by Γιώργος Τσανάκας
17:15
Αστέρας Τρίπολης (Μίλαν Ράσταβατς): Παπαδόπουλος - Γκαρθία, Χριστόπουλος, Τζουκάνοβιτς, Άλβαρες - Γκρόζντανιτς, Μουνάφο - Κρέσπι, Μπαρτόλο, Καλτσάς - Μιριτέλο by Γιώργος Τσανάκας
17:15
Λαμία (Λεωνίδας Βόκολος): Κοσέλεφ - Σίντκλεϊ, Τζανετόπουλος, Παπαδόπουλος, Σιμόν - Τζανδάρης, Νούνιες, Σλίβκα - Μαρτίνεθ, Καρλίτος, Αμαράλ. by Γιώργος Τσανάκας
17:16
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι Σγουρής, Πίτσου, Καρμόνα, Χουχούμης, Ντιαρά, Αλάγκμπε, Σουρλής, Ζουγλής, Μάντζης. Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους οι Χατζηεμμανουήλ, Κορνέζος, Μάλτσι, Τζαγκόεφ, Τσιλούλης, Τόσιτς, Ακούνια, Βασιλαντωνόπουλος, Λόνγκο by Γιώργος Τσανάκας
17:16
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας) Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας/Λευκάδας), Τζιουβάρας (Κοζάνης) Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης) VAR: Ζαμπάλας (Ηπείρου), AVAR: Πάτρας (Μακεδονίας) by Γιώργος Τσανάκας
17:20
Σε δέκα λεπτά θα έχουμε σέντρα στο ματς. by Γιώργος Τσανάκας
17:21
Να πούμε εδώ πως οι γηπεδούχοι πήραν μια πολύ ωραία πρωτοβουλία που καθιστά πολύ σημαντικό τον αγώνα. Συγκεκριμένα προσφέρουν δωρεάν είσοδο στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» για όλες τις γυναίκες, στέλνοντας το μήνυμα της ευαισθητοποίησης και της κινητοποίησης στη μάχη κατά του καρκίνου του μαστού. by Γιώργος Τσανάκας
17:26
Στις κερκίδες του γηπέδου και ο Χερόνιμο Μπαράλες, πρώτος σκόρερ στην ιστορία του Αστέρα και πλέον αγωνίζεται στην Καλαμάτα. by Γιώργος Τσανάκας
17:27
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες, παρέα με το διαιτητικό τρίο. by Γιώργος Τσανάκας
17:29
Πήρε το χειροκρότημα κατά την είσοδό του και ο Μίλαν Ράσταβατς. by Γιώργος Τσανάκας
17:31
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
17:32
2' Γύρισμα του Μουνάφο στην περιοχή, έδιωξε ο Τζανετόπουλος. by Γιώργος Τσανάκας
17:35
Οι παίκτες του Αστέρα και της Λαμίας φοράνε ροζ περιβραχιόνιο, στέλνοντας μήνυμα ευαισθητοποίησης και κινητοποίησης στη μάχη κατά του καρκίνου του μαστού. by Γιώργος Τσανάκας
17:36
5' Μεγάλη φάση για τον Αστέρα! Ο Μπαρτόλο αδειάζει τον Τζανετόπουλο, πάει να περάσει και τον Παπαδόπουλο, παίρνει την κόντρα και σουτάρει από πλάγια αλλά ο Κοσέλεφ απομακρύνει. by Γιώργος Τσανάκας
17:36
Θα μπορούσε ο Αργεντινός να πλασάρει αντί να κάνει και δεύτερη ντρίμπλα, το... παράκανε εδώ. by Γιώργος Τσανάκας
17:39
8' Ανεκμετάλλευτο το φάουλ του Αστέρα, έδιωξαν οι φιλοξενούμενοι και κέρδισαν φάουλ στη συνέχεια. by Γιώργος Τσανάκας
17:40
9' Υποδεικνύεται σωστά σε θέση οφσάιντ ο Καρλίτος. by Γιώργος Τσανάκας
17:41
Συμπληρώθηκε το δεκάλεπτο, ο Αστέρας έχει τον έλεγχο και προσπαθεί να διασπάσει την πολυπρόσωπη άμυνα της Λαμίας (0-0). by Γιώργος Τσανάκας
17:43
Η Λαμία σε φάση άμυνας μοιάζει σαν να παίζει 4-5-1, με τον Σλίβκα να βγαίνει κοντά στον Καρλίτος. by Γιώργος Τσανάκας
17:43
13' Σέντρα-ξυραφιά του Καλτσά, περνά παράλληλα η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
17:46
Παίζει πάρα πολύ κλειστά στο ξεκίνημα του παιχνιδιού η Λαμία, δεν ανεβάζει πολλούς παίκτες ακόμα και όταν περνάει το κέντρο. by Γιώργος Τσανάκας
17:47
17' Στιγμή για τους φιλοξενούμενους. Η Λαμία έσπασε με εξαιρετική κυκλοφορία το πρέσινγκ ψηλά του Αστέρα, με τον Καρλίτος να κάνει την ατομική ενέργεια και να σουτάρει, αλλά ο Παπαδόπουλος μπλόκαρε. by Γιώργος Τσανάκας
17:50
Αρκετά γεμίσματα από τους γηπεδούχους, τα καθαρίζουν εύκολα οι Τζανετόπουλος-Παπαδόπουλος. Τους αρέσει αυτό το παιχνίδι, είναι και το δυνατό τους σημείο. by Γιώργος Τσανάκας
17:50
20' Ωραία ανάπτυξη του Αστέρα, εξαιρετικό γέμισμα του Μπαρτόλο αλλά διώχνει ο Σιμόν προ του Κρέσπι. by Γιώργος Τσανάκας
17:51
21' Κλέβει ο Μιριτέλο και πάει να βγάλει τον Αστέρα στην κόντρα, με φάουλ στον Τζανδάρη λέει ο Τζήλος. by Γιώργος Τσανάκας
17:52
Πρώτη φορά στα μισά του πρώτου μέρους που η Λαμία ανέβηκε στο γήπεδο. by Γιώργος Τσανάκας
17:54
23' Ευκαιρία για τον Αστέρα! Σέντρα πάρε-βάλε του Άλβαρες, ο Καλτσάς κάνει το πλασέ με τη μία από το σημείο του πέναλτι αλλά δεν βρίσκει στόχο! by Γιώργος Τσανάκας
17:56
24' Φάουλ του Καρλίτος, έδιωξαν εύκολα οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Τσανάκας
17:59
27' Έντονες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους για ένα φάουλ που έδωσε ο Τζήλος στον Μαρτίνεθ και ενώ ο Κρέσπι έδιωξε καθαρά την μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
18:00
29' Φάση για τη Λαμία! Μετά από κακή απομάκρυνση, ο Σλίβκα έπιασε το σουτ στην κίνηση έξω από την περιοχή που κόντραρε στον Τζουκάνοβιτς και πέρασε κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
18:01
18:02
31' Κάρτα στον Αμαράλ, ο οποίος τράβηξε τον Καλτσά που πήγε να φύγει στην πλάτη της άμυνας. by Γιώργος Τσανάκας
18:02
Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον Αστέρα. Άλβαρες ή Τζουκάνοβιτς λογικά θα αναλάβουν την εκτέλεση, υπάρχει και ο Μπαρτόλο. by Γιώργος Τσανάκας
18:03
33' Χαλαρή εκτέλεση του Καλτσά, μπλόκαρε εύκολα ο Κοσέλεφ. Μάλλον ο Άλβαρες που είναι σπεσιαλίστας θα έπρεπε να το πάρει... by Γιώργος Τσανάκας
18:05
Ο Μουνάφο βάζει τις φωνές στους συμπαίκτες του, ζητώντας τους να παίζουν πιο γρήγορα και με μεγαλύτερη ένταση. by Γιώργος Τσανάκας
18:05
66%-34% η κατοχή της μπάλας υπέρ των Αρκάδων. by Γιώργος Τσανάκας
18:06
Σφυρά συνέχεια ο Τζήλος και χάνεται ο ρυθμός. by Γιώργος Τσανάκας
18:07
Ο Παπαδόπουλος βγάζει τον Αστέρα γρήγορα στην κόντρα βρίσκοντας τον Μιριτέλο, ο οποίος αλλάζει για τον Καλτσά, ο οποίος χάνει όμως το κοντρόλ και χάνεται και η ευκαιρία για μια καλή επίθεση. by Γιώργος Τσανάκας
18:08
37' Ο Καρλιτος πάει να βάλει το γκολ της... ζωής του με τρομερή λόμπα από τα 40 μέτρα, ο Παπαδόπουλος διώχνει δύσκολα αλλά η φάση είναι ως μη γενόμενη για οφσάιντ. by Γιώργος Τσανάκας
18:09
Θέλει μεγαλύτερη ταχύτητα ο Αστέρας, οπότε ας μην αποκλείσουμε να δούμε τους Ντιαρά και Ζουγλή στο ματς όσο περνάει η ώρα. by Γιώργος Τσανάκας
18:11
40' Ωραία κυκλοφορία των γηπεδούχων, ο Κρέσπι καθυστερεί να σεντράρει και όταν το κάνει, η μπάλα κοντράρει και ο Κοσέλεφ μπλοκάρει. by Γιώργος Τσανάκας
18:12
Κύριος εκφραστής των επιθέσεων του Αστέρα ο Μπαρτόλο, ενώ και ο Μουνάφο βοηθάει στην κυκλοφορία και στο κάθετο παιχνίδι. Η Λαμία δημιουργικά δείχνει να τα περιμένει όλα από Σλίβκα και Καρλίτος. by Γιώργος Τσανάκας
18:13
Τελευταία λεπτά του πρώτου μέρους, η Λαμία με την τακτική της παίρνει αυτό που θέλει ως τώρα κόντρα στον Αστέρα, ο οποίος έχει διάθεση να επιτεθεί αλλά δυσκολεύεται να βρει χώρους (0-0). by Γιώργος Τσανάκας
18:16
45' Διπλή φάση για τον Αστέρα, την πρώτη ο Μπαρτόλο γυρίζει στο... πουθενά, τη δεύτερη ο Καλτσάς δεν πιάνει το πλασέ από πλεονεκτικό σημείο. Τα χάλασαν μόνοι τους οι γηπεδούχοι, εδώ! by Γιώργος Τσανάκας
18:16
1 λεπτό ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
18:17
ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΡΟΣ! Κακό 45λεπτο, με τον Αστέρα και τη Λαμία να βρίσκονται στο 0-0 στην αναμέτρηση που διεξάγεται στην Τρίπολη. Καλύτεροι οι γηπεδούχοι και με διάθεση να δημιουργήσουν απέναντι στους φιλοξενούμενους που παίζουν φουλ αμυντικά. by Γιώργος Τσανάκας
18:21
Η Λαμία κατάφερε έχοντας κοντά τις γραμμές της να περιορίσει επιθετικά τον Αστέρα και ψάχνει τις στιγμές της στην κόντρα. Περιμένει περισσότερα ο Ράσταβατς από Μπαρτόλο, Κρέσπι, Καλτσά δεδομένα! by Γιώργος Τσανάκας
18:30
Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. Να δούμε αν θα υπάρξει κάποια αλλαγή. by Γιώργος Τσανάκας
18:32
46' Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Σουρλής και Καρμόνα μέσα, έξω οι Γκρόζντανιτς, Γκαρθία. by Γιώργος Τσανάκας
18:33
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. Χωρίς αλλαγές η Λαμία. by Γιώργος Τσανάκας
18:34
18:35
47' Τεράστια φάση για τον Αστέρα! Γύρισμα του Άλβαρες, δεν διώχνει κανείς και η μπάλα στρώνεται στη μικρή περιοχή στον Μιριτέλο, αλλά το σουτ που επιχείρησε σταματάει στο σώμα του Κοσέλεφ. Στα... καπάκια το σουτ του Σουρλή πέρασε ψηλά άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
18:36
Απίστευτη φάση, από αυτές που δεν... σπαταλά ο Αργεντινός στράικερ. Και όμως το έκανε! by Γιώργος Τσανάκας
18:37
49' Ωραία συνεργασία και σέντρα του Καλτσά, το σουτ του Μιριτέλο στην κίνηση σταματά στο τάκλιν του Τζανετόπουλου. by Γιώργος Τσανάκας
18:37
49' Γρήγορη κόντρα της Λαμίας στην εξέλιξη της φάσης, απομακρύνεται από την άμυνα του Αστέρα η σέντρα του Καρλίτος. by Γιώργος Τσανάκας
18:38
50' Κάρτα στον Κυριάκο Παπαδόπουλο. Σταμάτησε τον Μπαρτόλο στην αντεπίθεση. by Γιώργος Τσανάκας
18:39
Η είσοδος του Σουρλή έχει δώσει ένταση και ενέργεια στον Αστέρα που πιέζει για να βρει το προβάδισμα. by Γιώργος Τσανάκας
18:41
Ανεβαίνει επικίνδυνα συχνά-πυκνά στις αντεπιθέσεις η Λαμία και αυτό πρέπει να το προσέξει ο Αστέρας. by Γιώργος Τσανάκας
18:46
58' Κάρτα στον Τζουκάνοβιτς που έκοψε με το χέρι κόντρα-επίθεση της Λαμίας. by Γιώργος Τσανάκας
18:46
Ανεβάζει παίκτες στην περιοχή του Αστέρα η Λαμία τώρα για τη στατική φάση. by Γιώργος Τσανάκας
18:47
58' Ευκαιρία για τη Λαμία. Μετά την εκτέλεση φάουλ, ο Σίντκλεϊ πήδηξε μόνος του στην περιοχή και πήρε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
18:47
60' Αλλαγή για τη Λαμία. Μέσα ο Τσιλούλης, έξω ο Σίντκλεϊ. by Γιώργος Τσανάκας
18:49
Στο ίδιο μοτίβο το ματς και ενώ συμπληρώσαμε 61 λεπτά (0-0). Ο Αστέρας το ελέγχει αλλά δεν μπορεί να διασπάσει την καλοστημένη αντίπαλη άμυνα, η Λαμία παίζει πολύ κλειστά και ψάχνει μια κόντρα ή μια στατική φάση. by Γιώργος Τσανάκας
18:51
Περνάει ο χρόνος, ο Αστέρας δεν απειλεί. Η Λαμία βολεύεται και με το 0-0 και φαίνεται στο γήπεδο. by Γιώργος Τσανάκας
18:52
64' Κάρτα στον Μουνάφο για φάουλ στον Νούνιες, ο οποίος έκανε 40 μέτρα ανενόχλητος αφού κανείς δεν τον έκοψε νωρίτερα. by Γιώργος Τσανάκας
18:53
65' Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τη Λαμία. Ο Καρλίτος και ο Μαρτίνεθ στην μπάλα, μάλλον ο πρώτος θα εκτελέσει. by Γιώργος Τσανάκας
18:53
65' Χαλαρή η εκτέλεση και του Καρλίτος, πάνω στον Παπαδόπουλο. by Γιώργος Τσανάκας
18:54
66' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Γιώργος Τσανάκας
18:55
Εκτελέστηκε με πάσα, έδιωξε εύκολα η άμυνα της Λαμίας. by Γιώργος Τσανάκας
18:55
67' Φάση για τον Αστέρα. Ωραία σέντρα του Τζουκάνοβιτς, η κεφαλιά του Μιριτέλο πέρασε δύο μέτρα από την εστία. by Γιώργος Τσανάκας
18:56
68' Μάντζης αντί Κρέσπι για τον Αστέρα. Με 4-4-2 πλέον οι Αρκάδες, στο πλάι πλέον οι Μπαρτόλο, Καλτσάς. by Γιώργος Τσανάκας
18:57
69' Κόρνερ για τη Λαμία και ενώ νωρίτερα οι γηπεδούχοι, μάλλον σωστά, φώναξαν για οφσάιντ. by Γιώργος Τσανάκας
18:58
Φτάσαμε στο 70ο λεπτό, το 0-0 παραμένει ανάμεσα σε Αστέρα και Λαμία. by Γιώργος Τσανάκας
19:00
72' Ακούνια αντί Μαρτίνεθ και Λόνγκο αντί Καρλίτος για τη Λαμία. Φρεσκάρει μεσοεπιθετικά την ομάδα του ο Βόκολος και ψάχνει μια κόντρα. by Γιώργος Τσανάκας
19:01
73' Παραλίγο τραγικό λάθος του Τζανετόπουλου, τον ευνοεί η τύχη και παίρνει το άουτ τελικά. by Γιώργος Τσανάκας
19:03
Τελευταίο τέταρτο στο ματς. Έχει ανέβει ψηλά ο Αστέρας και έχει κενά, η Λαμία προσπαθεί να τα εκμεταλλευτεί. by Γιώργος Τσανάκας
19:05
77' Κάκιστη σέντρα του Καλτσά, άουτ η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
19:06
78' Ο Σουρλής έχει ένα μικρό θέμα, αλλά λέει πως θα συνεχίσει. by Γιώργος Τσανάκας
19:07
78' Απειλεί η Λαμία. Ο Τσιλούλης σέντρα ξυραφιά, ο Ακούνια δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας. by Γιώργος Τσανάκας
19:07
80' Αλλαγή για τον Αστέρα. Μέσα ο Αλάγκμπε, έξω ο Σουρλής που έχει μπει ως αλλαγή στο ημίχρονο αλλά αντιμετωπίζει πρόβλημα. by Γιώργος Τσανάκας
19:08
81' Μακρινό σουτ του Μουνάφο, μπλόκαρε ο Κοσέλεφ. by Γιώργος Τσανάκας
19:09
81' Σέντρα του Σιμόν, τακουνάκι του Σλίβκα, η μπάλα πολύ άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
19:10
82' Ο Τόσιτς βρήκε τον χώρο στα όρια της περιοχής και έκανε το σουτ, η μπάλα λίγο πάνω από το δεξί "Γ". by Γιώργος Τσανάκας
19:10
83' Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης. by Γιώργος Τσανάκας
19:11
Ανεκμετάλλευτο και αυτό... by Γιώργος Τσανάκας
19:13
Στο έδαφος ο Τσιλούλης με πρόβλημα τώρα. by Γιώργος Τσανάκας
19:13
86' Ζουγλής στη θέση του Καλτσά για τον Αστέρα. by Γιώργος Τσανάκας
19:14
87' Μέσα ο Τζαγκόεφι, έξω ο Νούνιες για τη Λαμία. by Γιώργος Τσανάκας
19:15
Τρία λεπτά ακόμα, συν 4-5 οι καθυστερήσεις λογικά. Ούτε δεκάλεπτο για να δούμε αν θα έχουμε νικητή ή το 0-0 θα μείνει. by Γιώργος Τσανάκας
19:16
88' Γκολ για τη Λαμία! Ο Τόσιτς έκανε εξαιρετική προσπάθεια, έπαιξε το ένα-δύο με τον Τζαγκόεφ και τη σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, με τον Τσιλούλη να βρίσκεται αμαρκάριστος στο δεύτερο δοκάρι και να σκοράρει με κεφαλιά. by Γιώργος Τσανάκας
19:17
Προβάδισμα για τους Φθιωτούς στο 88ο λεπτό, παγώνει το Θεόδωρος Κολοκοτρώνης. by Γιώργος Τσανάκας
19:17
Υπάρχει τσεκάρισμα στη φάση, μήπως ήταν εκτεθειμένος ο Τζαγκόεφ. by Γιώργος Τσανάκας
19:18
Μετράει κανονικά το γκολ. by Γιώργος Τσανάκας
19:18
Συμπληρώσαμε τα 90'. Έξι λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
19:20
90'+2' Σουτ του Ζουγλή, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
19:21
90'+3' Τεράστια φάση για τον Αστέρα. Ο Κοσέλεφ δεν διώχνει καλά, ο Ζουγλής παίρνει το ριμπάουντ και σουτάρει αλλά η μπάλα κοντράρει και περνά δίπλα από την εστία. by Γιώργος Τσανάκας
19:22
90'+4' Με αυτοθυσία οι φιλοξενούμενοι διώχνουν, τρομερές στιγμές στην Τρίπολη. by Γιώργος Τσανάκας
19:22
Με νύχια και δόντια κρατάνε οι παίκτες της Λαμίας, ο Παπαδόπουλος έχει κατασκηνώσει στα καρέ της Λαμίας. by Γιώργος Τσανάκας
19:23
3 διαδοχικά κόρνερ για τους γηπεδούχους, με κάθε τρόπο αντέχουν οι φιλοξενούμενοι. by Γιώργος Τσανάκας
19:23
Στο έδαφος ο Τζανετόπουλος τώρα... by Γιώργος Τσανάκας
19:24
90'+5' Ο Αστέρας φώναξε για πέναλτι σε πέσιμο του Μουνάφο, ο Τσιλούλης τον έχει αγκαλιάσει αλλά ο Τζήλος θεωρεί πως η επαφή είναι light. by Γιώργος Τσανάκας
19:24
Συνέχεια στο ματς, έχουν συμπληρωθεί τα 6 λεπτά των καθυστερήσεων. by Γιώργος Τσανάκας
19:26
ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ! Η Λαμία επικράτησε 1-0 του Αστέρα στην Τρίπολη χάρη στο γκολ του Τσιλούλη στο 88ο λεπτό. by Γιώργος Τσανάκας
19:27
Τρίτη σερί νίκη για τους Φθιωτούς που έφτασαν τους 15 βαθμούς, τέταρτο διαδοχικό ματς χωρίς νίκη ο Αστέρας. by Γιώργος Τσανάκας