Λεπτό προς λεπτό τα ματς του Champions League

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη των αναμετρήσεων της Τετάρτης για την 4η αγωνιστική των ομίλων του Champions League.

21:40
Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:41
Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αναμετρήσεων που ολοκληρώνουν την 4η αγωνιστική στη φάση των ομίλων του φετινού Champions League! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:46
Στα παιχνίδια που ξεκίνησαν στις 19:45, η Σοσιεδάδ επικράτησε 3-1 της Μπενφίκα και ανέβηκε πρώτη στον 4o όμιλο, στο τελευταίο της λεπτό βρίσκεται η αναμέτρηση της Νάπολι με την Ουνιόν Βερολίνου για τον 3ο, με το σκορ στο 1-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:48
Τα παιχνίδια που ξεκινούν στις 22:00: 1ος όμιλος Μπάγερν Μονάχου-Γαλατασαράι Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2ος όμιλος Άρσεναλ-Σεβίλλη Αϊντχόφεν-Λανς 3ος όμιλος Ρεάλ Μαδρίτης-Μπράγκα 4ος όμιλος Σάλτσμπουργκ-Ίντερ by Δημήτρης Παπαδήμας
21:49
Τελικό αποτέλεσμα στην Ιταλία, με την Ουνιόν να παίρνει βαθμό από τη Νάπολι! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:54
Οι ενδεκάδες στο Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Εικόνα live 21977293/117593.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
21:56
Οι ενδεκάδες στο Μπάγερν Μονάχου-Γαλατασαράι: Εικόνα live 21977293/43865.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
22:05
3' Γκολ για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με τον Χόιλουντ να ανοίγει το σκορ κόντρα στην Κοπεγχάγη! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:05
Ο Δανός σκόραρε κόντρα στην ομάδα που τον ανέδειξε, μετά από πάσα πάρε-βάλε του ΜακΤόνμινεϊ. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:07
7' Η Μπράγκα πήρε πέναλτι μέσα στην έδρα της Ρεάλ Μαδρίτης, αλλά ο Τζαλό δεν κατάφερε να νικήσει τον Λούνιν! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:08
Εκπληκτική η επέμβαση του τερματοφύλακα της Ρεάλ στη δεξιά του γωνία! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:11
Τα highlights του Σοσιεδάδ-Μπενφίκα: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:11
Τα highlights του Νάπολι-Μπενφίκα: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:13
Εισβολή φιλάθλου στο Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, απομακρύνθηκε γρήγορα από την ασφάλεια του γηπέδου. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:14
13' Γκοολ για την Αϊντχόφεν, ο Ντε Γιόνγκ ανοίγει το σκορ για τους Ολλανδούς κόντρα στη Λανς! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:15
12' Ακυρώθηκε ένα γκολ της Ρεάλ με την Ντίαθ, για επιθετικό φάουλ του Βινίσιους. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:16
Με υπέροχη κεφαλιά του Ντε Γιονγκ μετά από σέντρα του Μπακαγιόκο το 1-0 της Αϊντχόφεν κόντρα στη Λανς. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:19
16' Αναγκαστική αλλαγή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Βαράν στη θέση του τραυματία Έβανς. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:22
21' Η ¨Αρσεναλ πιέζει έντονα τη Σεβίλλη στο Λονδίνο. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:23
Μικρή διακοπή στο Κοπεγχάγη-Γιουνάιτεντ, λόγω πρόβλημα υγείας ενός φιλάθλου. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:27
27' Γκοολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης, ανοίγει το σκορ κόντρα στην Μπράγκα ο Μπραχίμ Ντίαθ! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:29
28' Δεύτερο γκολ για τη Γιουνάιτεντ στην έδρα της Κοπεγχάγης, ξανά Χόιλουντ ο σκόρερ! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:31
30' Γκοολ για την Άρσεναλ, παίρνει το προβάδισμα κόντρα στη Σεβίλλη! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:33
Τροσάρ ο σκόρερ για τους «κανονιέρηδες», μετά από κάθετη πάσα του Ζορζίνιο και ασίστ του Σάκα. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:33
Το πρώτο γκολ του Χόιλουντ στην Κοπεγχάγη: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:35
35' Η Μπάγερν πιέζει τη Γαλατασαράι, ψάχνοντας τρόπο να πλησιάσει απειλητικά στην εστία της. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:36
Η επέμβαση του Λούνιν στο πέναλτι του Τζαλό: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:37
Η κεφαλιά του Ντε Γιονγκ για το προβάδισμα της Αϊντχόφεν κόντρα στη Λανς: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:38
Ο Χόιλουντ έχει τέσσερα γκολ στις τέσσερις πρώτες του εμφανίσεις στο Champions League με τη φανέλα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:40
Μόνο στα Μπάγερν-Γαλατά και Σάλτσμπουργκ-Ίντερ δεν έχουν δει ακόμα γκολ. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:41
Το δεύτερο γκολ του Χόιλουντ για 2-0 της Γιουνάιτεντ στη Δανία: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:41
40' Αναγκαστική αλλαγή για την Μπάγερν, Μίλερ στη θέση του τραυματία Μουσιάλα. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:43
41' Ο διαιτητής του Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πάει στο VAR για να εξετάσει το ενδεχόμενο αποβολής του Ράσφορντ για πολύ άσχημο πάτημα. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:44
42' Αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα ο Ράσφορντ, η Γιοουνάιτεντ προηγείται με 2-0 αλλά θα παίξει με 10 στο υπόλοιπο της αναμέτρησης με την Κοπεγχάγη. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:45
43' Έχασε δύο μεγάλες ευκαιρίες να πάρει το προβάδισμα μέσα στο Μόναχο με Ικάρντι και Ζίγιες η Γαλατά. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:46
43' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία και για τη Λανς, να ισοφαρίσει την Αϊντχόφεν. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:46
45' Γκοολ για την Κοπεγχάγη, με τον Ελιουνούσι να μειώνει σε 2-1! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:47
Το γκολ για το προβάδισμα της Ρεάλ Μαδρίτης κόντρα στην Μπράγκα: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:48
Το γκολ του Τροσάρ για το προβάδισμα της Άρσεναλ κόντρα στη Σεβίλλη: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:51
Λήξη πρώτου ημιχρόνου σε όλες τις αναμετρήσεις, πλην του Κοπεγχάγη-Γιουνάιτεντ στο οποίο παίζονται τα 13 λεπτά των καθυστερήσεων. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:53
Η φάση που έφερε την αποβολή του Ράσφορντ: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:53
45'+7΄ Πέναλτι για την Κοπεγχάγη! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:54
Η μπάλα βρήκε στο δεξί χέρι του Μαγκουάιρ, νωρίτερα φάνηκε να έκανε χέρι και ο Βαράν! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:55
45'+9' Γκοολ για την Κοπεγχάγη, ο Γκονσάλβες εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι, ισοφαρίζοντας τη Γιουνάιτεντ σε 2-2! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:58
Το πρώτο γκολ της Κοπεγχάγης με τον Ελιουνούσι: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:59
Λήξη πρώτου ημιχρόνου και στη Δανία. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:00
Τα αποτελέσματα του πρώτου ημιχρόνου: 1ος όμιλος Μπάγερν Μονάχου-Γαλατασαράι 0-0 Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2-2 2ος όμιλος Άρσεναλ-Σεβίλλη 1-0 Αϊντχόφεν-Λανς 1-0 3ος όμιλος Ρεάλ Μαδρίτης-Μπράγκα 1-0 4ος όμιλος Σάλτσμπουργκ-Ίντερ 0-0 by Δημήτρης Παπαδήμας
23:02
Η μεγάλη επέμβαση του Νόιερ σε τετ-α-τετ με τον Ικάρντι: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:05
Το πέναλτι για χέρι και η ισοφάριση της Κοπεγχάγης με το γκολ του Γκονσάλβες: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:06
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο των αναμετρήσεων, εκτός του Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ που έχει την καθυστέρηση. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:09
Υπέροχη ατμόσφαιρα στο «Πάρκεν»: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:12
53' Ευκαιρία για την Μπάγερν, με τον Χάρι Κέιν να μην προλαβαίνει να κάνει επαφή με την μπάλα για να την στείλει στα δίχτυα της Γαλατά. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:13
55' Μεγάλη ευκαιρία και για τη Ρεάλ, να διπλασιάσει τα τέρματά της κόντρα στην Μπράγκα με τον Ντίαθ. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:16
58' Γκοολ για τη Ρεάλ Μαδρίτης, 2-0 την Μπράγκα! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:16
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο και στο Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με τον Τεν Χαγκ να βάζει τον Άμραμπατ στη θέση του Έρικσεν. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:17
Ο Βινίσιους «έγραψε» με υπέροχο γκολ το 2-0 της «βασίλισσας»! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:19
61' Η Ρεάλ σκοράρει δεύτερο γκολ μέσα σε ένα τρίλεπτο, με τον Ροντρίγκο να κάνει το 3-0 κόντρα στην Μπράγκα! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:22
62' Ο Τορέιρα σκόραρε για τη Γαλατά μέσα στο Μόναχο, αλλά του γκολ ακυρώθηκε για οφσάιντ μετά από εισήγηση του VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:22
65' Έχει πάρει φόρα η Ρεάλ, δοκάρι για τον Ροντρίγκο. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:23
64' Γκοολ για την Άρσεναλ, ο Σάκα διπλασιάζει το προβάδισμά της κόντρα στη Σεβίλλη! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:29
Το 0-0 παραμένει στα Μπάγερν-Γαλατά και Σάλτσμπουργκ-Ίντερ, πριν από λίγο οι Αυστριακοί φτάσανε κοντά στο γκολ, αλλά ο Ζόμερ είπε «όχι» στον Ντόντιτς. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:32
Ο Σάκα έγινε ο πρώτος παίκτης της Άρσεναλ που έχει ασίστ και γκολ σε συνεχόμενα παιχνίδια Champions League, από τον Φάμπρεγας τη σεζόν 2007-08. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:33
Ο Βινίσιους έγινε ο πρώτος ποδοσφαιριστής από τα πέντε κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα με 15+ γκολ και 15+ ασίστ στο 2023! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:34
Βινίσιους και Ροντρίγκο «κλείδωσαν» το τρίποντο για τη Ρεάλ κόντρα την Μπράγκα: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:36
78' Η Μπάγερν δυσκολεύεται πολύ να κάνει το 4/4 στον 1ο όμιλο, με τη 2ης της βαθμολογίας Γαλατά να την κρατάει στο 0-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:38
67' Ελέγχεται φάση για πέναλτι υπέρ της Γιουνάιτεντ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:39
68' Πέναλτι για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:40
69' Γκοολ για τη Γιουνάιτεντ, ο Μπρούνο Φερνάντες εκτέλεσε εύστοχα και βάζει την ομάδα του μπροστά, παρότι παίζει με παίκτη λιγότερο κόντρα στην Κοπεγχάγη! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:40
82' Γκολ και για την Μπάγερν, ο Κέιν της έδωσε το προβάδισμα απέναντι στη Γαλατασαράι, σκοράροντας με κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Κίμιχ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:41
3-2 μπροστά η Γιουνάιτεντ, αλλά η Κοπεγχάγη έχει χρόνο για να αντιδράσει, παίζοντας και με παίκτη περισσότερο. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:42
84' Έχασε μεγάλη ευκαιρία με τον Λαουτάρο η Ίντερ, δοκάρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:42
85' Πέναλτι για την Ίντερ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:43
86' 1-0 η Ίντερ στην έδρα της Σάλτσμπουργκ, με τον Λαουτάρο να ευστοχεί από τα 11 βήματα! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:45
86' Καθαρίζει τη Γαλατά η Μπάγερν, σκόρερ ξανά ο πρωταγωνιστής Χάρι Κέιν για το 2-0! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:48
Ο Σάκα αποχώρησε κουτσαίνοντας, αντικαταστάθηκε από τον Κίβιορ. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:50
89' Η Αϊντχόφεν κρατάει το υπέρ της 1-0 κόντρα στη Λανς. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:51
Υπέροχη ντρίπλα και πλασέ του Σάκα για το δεύτερο γκολ της Άρσεναλ: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:52
90'+3' Η Γαλατασαράι μειώνει σε 2-1 κόντρα στην Μπάγερν, με γκολ του πρώην παίκτη του Ολυμπιακού, Σεντρίκ Μπακαμπού! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:53
Τέλος στη Μαδρίτη, Ρεάλ-Μπράγκα 3-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:54
83' Γκοολ για την Κοπεγχάγη! Ο Λέραγκερ ισοφαρίζει σε 3-3 για τους Δανούς, μετά από φάση διαρκείας μπροστά από την εστία της Γιουνάιτεντ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:55
Τέλος και στο Σάλτσμπουργκ-Ίντερ. 0-1, στους «16» μαζί με τη Σοσιεδάδ από τον 4ο όμιλο οι «νερατζούρι»! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:56
Μπάγερν-Γαλατά 2-1 τελικό, σίγουρα πρώτοι στον 1ο όμιλο οι πρωταθλητές Γερμανίας! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:57
Άρσεναλ-Σεβίλλη 2-0 το τελικό αποτέλεσμα στο Λονδίνο. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:58
Ο Μπρούνο έδωσε προσωρινά με πέναλτι το προβάδισμα στη Γιουνάιτεντ: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:59
87' Γκοολ για την Κοπεγχάγη! 4-3 παίρνει ξανά το προβάδισμα στο ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ματς με τη Γιουνάιτεντ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:59
Υπέροχο το τελείωμα του Μπάρτζι! by Δημήτρης Παπαδήμας
00:00
Τελικό και από την Ολλανδία, Αϊντχόφεν-Λανς 1-0 και ισόβαθμες οι δύο ομάδες στη δεύτερη θέση του 2ου ομίλου. by Δημήτρης Παπαδήμας
00:01
90' Δράση μόνο στο απίθανο ματς της Κοπεγχάγης με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Μέχρι και από την τηλεόραση νιώθεις την απίθανη ατμόσφαιρα του «Πάρκεν»! by Δημήτρης Παπαδήμας
00:04
90'+3' Οριζόντιο δοκάρι με σουτάρα ο Μαγκουάιρ, έδωσε επιθετικό φάουλ ο Λιθουανός διαιτητής. by Δημήτρης Παπαδήμας
00:05
Ο Λαουτάρο από τα 11 βήματα έστειλε την Ίντερ στους «16»: by Δημήτρης Παπαδήμας
00:06
90''+5' Ο Γκράμπαρα μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια σουτ του Γκαρνάτσο. by Δημήτρης Παπαδήμας
00:07
Τέλος, Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4-3, στο πιο τρελό ματς της βραδιάς! by Δημήτρης Παπαδήμας
00:08
Οι Δανοί ανεβαίνουν δεύτεροι στην ισοβαθμία με τη Γαλατασαράι, τελευταία με έναν βαθμό λιγότερο η Γιουνάιτεντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
00:09
Τα αποτελέσματα της βραδιάς: 1ος όμιλος Μπάγερν Μονάχου-Γαλατασαράι 2-1 Κοπεγχάγη-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4-3 2ος όμιλος Άρσεναλ-Σεβίλλη 2-0 Αϊντχόφεν-Λανς 1-0 3ος όμιλος Ρεάλ Μαδρίτης-Μπράγκα 3-0 Νάπολι-Ουνιόν Βερολίνου 1-1 4ος όμιλος Σάλτσμπουργκ-Ίντερ 0-0 Σοσιεδάδ-Μπενφίκα 3-1 by Δημήτρης Παπαδήμας