Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την αναμέτρηση για την 6η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας betsson.

Καλησπέρα σας κυρίες και κύριοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:19
Mαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της δεύτερης χρονικά αναμέτρησης για τη φάση των "16" του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson, ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Athens Kallithea FC. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:20
Το ματς ξεκινά στις 19:30. H τηλεοπτική μετάδοση θα γίνει από το Cosmote Sport 1, ενώ και ο bwinΣΠΟΡ FM 94,6 θα καλύψει το ματς, σε περιγραφή, Μπάμπη Τσιρώνη. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:24
Nωρίτερα θυμίζουμε ότι ο Πανσερραϊκός επικράτησε 2-0 στην Τρίπολη του Αστέρα και απέκτησε ξεκάθαρο προβάδισμα για την πρόκριση στα προημιτελικά. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:25
Σε λίγοτερο από 5' η σέντρα στο ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:26
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:26
Παναιτωλικός(Γιάννης Πετράκης): Στεργιάκης-Μαυρίας, Μλάντεν, Στάγιτς, Ντουάρτε, Τορεχόν-Μπουζούκης, Ξενιτίδης, Μπαλδασάρα- Ντίας, Πέδρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:26
Στον πάγκο: Καπίνο, Καρέλης, Μπελεβώνης, Φρ. Ντουάρτε, Βοϊλης, Τσιγγάρας, Λιάβας, Νικολάου, Αναστασόπουλος. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:27
Αthens Kallithea FC (Αλέκος Βοσνιάδης): Βοσνιάδης-Γουές, Μεχίας, Βλάχος, Μανθάτης-Σίλβα, Ματίγια- Βασιλόγιαννης, Ντεμέτριους, Μουστακόπουλος-Κυνηγόπουλος. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:28
Στον πάγκο: Kότσαρης, Σακελλιάδης, Ρομαό, Τσιντώνης, Μπουλούλης, Έντλουντ, Ποζατζίδης, Λουκίνας, Βέρταϊρεν. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:30
Διαιτητής: Δημήτριος Μαλούτας Α' Βοηθός: Θεόδωρος Τζιουβάρας Β' Βοηθός: Αλέξανδρος Μπαλιάκας 4ος διαιτητής: Κωνσταντίνος Ανδριανός by Γιώργος Ζαχαρίου
19:30
Θυμίζουμε ότι δεν υπάρχει VAR στην αναμέτρηση. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:31
1' Σέντρα στο ματς by Γιώργος Ζαχαρίου
19:31
1' Κόρνερ για την Athens Kallithea FC. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:32
Επιθετικό φάουλ, τελειώνει εδώ η φάση. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:33
Πασούλες από τους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:34
3' Φάουλ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:34
4' Κεφαλιά του Μπρούνο Ντουάρτε, άουτ, αλλά έχει προηγηθεί επιθετικό φάουλ. Ως μη γενόμενη η φάση. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:36
6' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους. Κυνηγόπουλος και Μουστακόπουλος συνδυάστηκαν με τον δεύτερο να υποδέχεται την μπάλα και να σουτάρει με πλασέ στην περιοχή, αλλά την έστειλε ελάχιστα άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:37
Πιέζει η ομάδα του Αλέκου Βοσνιάδη. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:37
7' Νέο κόρνερ τώρα για την Athens Kallithea FC. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:38
Πέρασε "αναίμακτα" για την άμυνα του Παναιτωλικού η φάση. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:42
11' Καλή στιγμή για την Αthens Kallithea! Ο Ματίγια εκτέλεσε φάουλ φέρνοντας την μπάλα στην περιοχή, ο Μεχίας έκανε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε πάνω από την εστία. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:42
13' Νέο κόρνερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:43
Συνεχίζει να απειλεί η ομάδα της Καλλιθέας και κερδίζει νέο κόρνερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:46
Προσπαθεί να «παγώσει» τον ρυθμό ο Παναιτωλικός. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:50
19' Tρομερή ατομική ενέργεια του Μανθάτη, που εφόρμησε περνώντας τρεις ποδοσφαιριστές του Παναιτωλικού, αλλά ο Στάγιτς έβαλε το «στοπ» τελευταία στιγμή. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:51
21' ΓΚΟΛ η Athens Kallithea! Φανταστικό τέρμα από τον Moυστακόπουλο! by Γιώργος Ζαχαρίου
19:52
Οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν φάουλ από τα δεξιά, ο Ματίγια εκτέλεσε με πάσα προς τον συμπαίκτη του και αυτός με απίθανο τελείωμα άνοιξε το σκορ! 0-1! by Γιώργος Ζαχαρίου
19:53
23' Σκληρό μαρκάρισμα του Μπουζούκη επάνω στον Βασιλόγιαννη και φάουλ για την ομάδα του Αλέκου Βοσνιάδη. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:56
Ελέγχουν πλήρως το ματς οι φιλοξενούμενοι. Ανώτεροι στο πρώτο 25λεπτο. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:57
Κυρίως από τα άκρα και με σέντρες επιχειρεί να απειλήσει ο Παναιτωλικός. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:02
32' Ακόμη ένα κερδισμένο φάουλ για τους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:04
33' Τελική για τον Παναιτωλικό. Ο Μπαλντασάρα πίεσε και έκλεψε την μπάλα από τον Σίλβα, έκανε ένα σουτ, αλλά ήταν τραγικά άστοχο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:07
37' Ο Ξενιτίδης βλέπει την κίτρινη κάρτα by Γιώργος Ζαχαρίου
20:12
41' Διαδοχικές φάσεις! Αρχικά ο Παναιτωλικός φτάνει κοντά στο γκολ με τον Ουές να βάζει στοπ σε πλασέ του Ντίας, ενώ στην εξέλιξη της φάσης, οι φιλοξενούμενοι βγήκαν στην κόντρα με τον Κυνηγόπουλο να βγαίνει με δυο αμυντικούς του Παναιτωλικού και τον Στεργιάκη και να σουτάρει, αλλά το πλασέ του πέρασε άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:15
Ένα λεπτό θα είναι ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:17
Τέλος πρώτου μέρους! Παναιτωλικός - Αthens Kallithea FC 0-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
20:31
Σιγά-σιγά οι ομάδες ετοιμάζονται να επιστρέψουν στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:32
Εσείς εν τω μεταξύ μπορείτε να απολαύσετε το υπέροχο γκολ του Μουστακόπουλου: by Γιώργος Ζαχαρίου
20:34
Eπιστρέφουν και οι διαιτητές και όλα έτοιμα για να αρχίσει το δεύτερο μέρος. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:35
46' Αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Μέσα Καρέλης και Φρεντ Ντουάρτε, έξω Ντίας και Ξενιτίδης. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:35
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:36
47' Κερδίζει φάουλ ο Ζοάο Πέδρο. Έχει μπει αποφασισμένος για την ανατροπή ο Παναιτωλικός. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:37
Κόρνερ τώρα για τους γηπεδούχους. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:39
49' Κόρνερ για την Athens Kallithea αυτή τη φορά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:40
50' ΓΚΟΛ η Athens Kallithea! 2-0 με φανταστικό σουτ και από τον Ματίγια! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:40
Mετά από εκτέλεση του κόρνερ Ισπανός έφερε την μπάλα στο δεξί και με εκπληκτικό φαλτσαριστό σουτ, έδωσε σοβαρό προβάδισμα πρόκρισης από απόψε στην ομάδα του! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:46
54' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Athens Kallithea! Ο Μανθάτης με τρομερή κούρσα πέρασε τον Μπαλντασάρα από τα αριστερά, γύρισε παράλληλα, αλλά ο Κυνηγόπουλος δεν πρόλαβε να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:46
20:47
57' Νέα αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Τσιγγάρας αντί του Μπουζούκη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:49
59' Φάουλ για τον Παναιτωλικό. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:49
Ηρωικές μάχες και προσπάθεια για αντεπίθεση από την Athens Kallithea FC. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:51
61' Αλλαγή για την Athens Kallithea FC. Ο Τσιντώνης θα περάσει στη θέση του Ματίγια. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:52
62' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό με τον Χάρη Μαυρία! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:53
Από εκτέλεση κόρνερ του Ντουάρτε η μπάλα δεν απομακρύνθηκε καλά, έφτασε στον Μαυρία που με δυνατό διαγώνιο σουτ μείωσε σε 2-1. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:54
64' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μπελεβώνης πήρε τη θέση του Μπαλντασάρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:55
65' Κίτρινη κάρτα στον Βασιλόγιαννη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:57
Έχει ανεβάσει την απόδοση του ο Παναιτωλικός. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:59
69' Tεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Φρεντ Ντουάρτε πήρε την μπάλα πάτησε στον Μαυρία, αυτός σήκωσε στο δεύτερο δοκάρι για τον Τορεχόν που έπιασε την κεφαλιά, αλλά ο Βοσνιάδης απέκρουσε! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:00
70' Κίτρινη κάρτα και στον Κυνηγόπουλο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:01
71' Η Athens Kallithea τώρα αγγίζει το γκολ! Αντεπίθεση με τον Ντεμέτριους, αυτός βρήκε τον Κυνηγόπουλο έκανε αντίθετη κίνηση, πλάσαρε, σύριζα από το δοκάρι του Στεργιάκη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:03
73' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:04
Πολύ μεγάλη απόκρουση του Βοσνιάδη στην σκαστή κεφαλιά του Μπρούνο Ντουάρτε. Ακόμη μια καλή στιγμή. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:04
Το γκολ του Ματίγια. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:05
75' Τεράστια στιγμή για την ομάδα του Αγρινίου! Ο Ζοάο Πέδρο πήρε την μπάλα στον άξονα, κοντρόλαρε, εκτέλεσε, αλλά την έστειλε ελάχιστα άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:06
76' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Λιάβας αντί του Στάγιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:07
«Άγρια» ομορφιά έχει πάρει το ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:08
78' Φάουλ σε εξαιρετικά καλό σημείο για τον Παναιτωλικό. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:09
79' Πολύ κακή η εκτέλεση φάουλ του Ζοάο Πέδρο. Μακριά από την εστία. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:10
Έχει κάνει αλλαγές νωρίτερα και ο Αλέκος Βοσνιάδης. Λουκίνας και Μπουλούλης πήραν τις θέσεις των Σίλβα και Βασιλόγιαννη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:12
83' Φάουλ του Μανθάτη και ευκαιρία να γεμίσει την περιοχή ο Παναιτωλικός. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:14
Εντείνει την πίεση ο Παναιτωλικός που ζητά το γκολ της ισοφάρισης, by Γιώργος Ζαχαρίου
21:16
86' Ακόμη δυο αλλαγές για τον Αλέκο Βοσνιάδη. Ο Μανθάτης δίνει τη θέση του στον Ρομάο και ο Ντεμέτριους στον Ποσατζίδη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:18
88' ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:18
Ο Τορεχόν ισοφαρίζει. Σέντρα του Μαυρία, η μπάλα πέρασε απ' τον Ζοάο Πέδρο, αλλά ο Λατίνος μπακ με σουτ εν κινήσει έκανε το 2-2! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:21
90'+1' ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός! 3-2 γυρίζει το ματς με τον Καρέλη! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:22
Ο Ντουάρτε έκανε σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα κατέληξε στο δοκάρι η άμυνα της Athens Kallithea FC αδράνησε, με τον Καρέλη να σκοράρει στην επαναφορά για το 3-2! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:22
Απίστευτα πράγματα! Τρομερό ματς στο Αγρίνιο! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:24
Τελευταίο ενάμισι λεπτό! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:26
90'+6' Κόρνερ για την Αthens Kallithea! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:27
Τέλος στο ματς! Ο Παναιτωλικός έκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ ανατροπή από το 2-0, επικράτησε 3-2 και πήρε προβάδισμα πρόκρισης για τα προημιτελικά του Κυπέλλου! by Γιώργος Ζαχαρίου