Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson.

Καλησπέρα σας! by Χρήστος Λόης
21:00
Μαζί θα παρακολουθήσουμε live την εξέλιξη της ρεβάνς του ΠΑΟΚ με τον Πανσερραϊκό. by Χρήστος Λόης
21:00
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Χρήστος Λόης
21:01
Ο «δικέφαλος του Βορρά» έχει το μεγάλο προβάδισμα με 4-0 από τον πρώτο αγώνα. by Χρήστος Λόης
21:03
Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ απαρτίζεται από τους: Ζίβκοβιτς, Σάστρε, Νάσμπεργκ, Μιχαηλίδης, Ράφα Σοάρες, Τσιγγάρας, Σβαμπ, Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Μάρκος Αντόνιο, Τζίμας. by Χρήστος Λόης
21:03
Για τον Πανσερραϊκό από τους: Κατσίκας, Ντάνκερλουι, Γκοτζαμανίδης, Πεταυράκης, Πηλέας, Mορέιρα, Οικονόμου, Σοφιανός, Μούργος, Μασκανάκης, Άλεξιτς. by Χρήστος Λόης
21:05
5' Καμία φάση στο πρώτο πεντάλεπτο, χαμηλός ο ρυθμός στο ξεκίνημα. by Χρήστος Λόης
21:08
6' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Ο Σοφιανός εκτέλεσε από θέση τετ α τετ αλλά είχε απάντηση ο Ζίβκοβιτς, ο οποίος είπε «όχι» σε προβολή ξανά του Σοφιανού από το ένα μέτρο. by Χρήστος Λόης
21:12
12' Έψαξε κάθετα τον Τζίμα ο Ζίβκοβιτς, βγήκε και καθάρισε ο Κατσίκας. by Χρήστος Λόης
21:14
14' Δεν κατάφερε να σκοράρει από κοντά ο Τζίμας, του έκλεισε το πεδίο ο Κατσίκας. by Χρήστος Λόης
21:18
18' Έχει ανεβάσει την έντασή του ο ΠΑΟΚ και προσπαθεί να βρει τους διαδρόμους στην περιοχή του Πανσερραϊκού. by Χρήστος Λόης
21:20
20' ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! Έβγαλε ωραία την μπάλα στα άκρα ο Κωνσταντέλιας, ο Ζίβκοβιτς είδε την κίνηση του Σάστρε που έσπασε στην περιοχή και ο Τζίμας με ωραία εκτέλεση με τη μια έκανε το 1-0. by Χρήστος Λόης
21:25
25' Φάουλ του Κωνσταντέλια στον Σοφιανό λίγο έξω από την περιοχή του ΠΑΟΚ. by Χρήστος Λόης
21:26
26' Απευθείας εκτέλεση από τον Μούργο, μπλόκαρε ο Ζίβκοβιτς. by Χρήστος Λόης
21:27
26' ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ, 2-0! Λάθος από τον Πανσερραϊκό, ο Μιχαηλίδης μοίρασε στον Ζίβκοβιτς, που διέσχισε μέτρα με την μπάλα και με πλασέ μέσα από την περιοχή πέτυχε το δεύτερο γκολ των «ασπρόμαυρων». by Χρήστος Λόης
21:31
by Χρήστος Λόης
21:33
33' Έκανε την κίνηση ο Κωνσταντέλιας στην περιοχή, αλλά δεν μπόρεσε να εκτελέσει, με την μπάλα να περνάει άουτ. by Χρήστος Λόης
21:34
21:40
39' Κεφαλιά του Γκοτζαμανίδη από εκτέλεση φάουλ, η μπάλα πέρασε μακριά άουτ. by Χρήστος Λόης
21:43
43' Ο ΠΑΟΚ έχει τον έλεγχο και προσπαθεί να απειλήσει, με τον Πανσερραϊκό να αδυνατεί να δημιουργήσει ευκαιρίες στην εστία του Ζίβκοβιτς. by Χρήστος Λόης
21:46
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου: ΠΑΟΚ-Πανσερραϊκός 2-0 by Χρήστος Λόης
21:47
Ο «δικέφαλος του Βορρά» άνοιξε το σκορ στο 21' με τον Τζίμα, με τον Ζίβκοβιτς να πετυχαίνει το 2-0 στο 26' για το σκορ του πρώτου μέρους. by Χρήστος Λόης
21:48
Θυμίζουμε, πως ο ΠΑΟΚ είχε πάρει τη νίκη με 4-0 στο πρώτο παιχνίδι. by Χρήστος Λόης
21:48
Επιστρέφουμε σε λίγο... by Χρήστος Λόης
21:54
22:01
Έχουν επιστρέψει οι παίκτες των δυο ομάδων. by Χρήστος Λόης
22:01
Στον πάγκο: για τον ΠΑΟΚ είναι οι Ταλιχμανίδης, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Γιαξής, Οζντόεφ, Μουργκ, Αντρέ Ρικάρντο, Τάισον, Μπράντον. by Χρήστος Λόης
22:01
Στον πάγκο για τον Πανσερραϊκό είναι οι: Τσομπανίδης, Μπέργκστρομ, Δεληγιαννίδης, Στάικος, Ουάρντα, Τομάς, Παπαβασιλείου, Μπετανκόρ, Γούλερι. by Χρήστος Λόης
22:02
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος. by Χρήστος Λόης
22:03
Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, με τον Μπάμπα να παίρνει τη θέση του Σάστρε. by Χρήστος Λόης
22:04
48' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Από την εκτέλεση κόρνερ, ο Άλεξιτς πήρε τη δυνατή κεφαλιά, με τον Ζίβκοβιτς να του λέει «όχι» με τα πόδια, ενώ στη συνέχεια ο Μασκανάκης έκανε το σουτ, με την μπάλα να περνάει άουτ. by Χρήστος Λόης
22:07
49' Απέφυγε τον Μάρκος Αντόνιο και έκανε το σουτ ο Μασκανάκης, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ. by Χρήστος Λόης
22:07
Δυνατό ξεκίνημα στο δεύτερο μέρος από τον Πανσερραϊκό. by Χρήστος Λόης
22:08
22:08
52' Σουτ του Σοφιανού, πέρασε ψηλά άουτ η μπάλα. by Χρήστος Λόης
22:11
55' Φάουλ υπέρ του ΠΑΟΚ λίγο έξω από την περιοχή. by Χρήστος Λόης
22:11
Πάνω στην μπάλα ο Κωνσταντέλιας και ο Ζίβκοβιτς. by Χρήστος Λόης
22:12
Απομακρύνθηκε η μπάλα. by Χρήστος Λόης
22:13
56' Πάτησε περιοχή ο Κωνσταντέλιας και προσπάθησε να τελειώσει τη φάση χωρίς επιτυχία, με τον Τζίμα στη συνέχεια να μην μπορεί να νικήσει τον Κατσίκα. by Χρήστος Λόης
22:15
58' Πάτησε περιοχή από αριστερά και έκανε το σουτ ο Άλεξιτς, αλλά πέρασε άουτ η μπάλα, με τον Μιχαηλίδη να του κλείνει το χώρο. by Χρήστος Λόης
22:15
Ανοιχτό παιχνίδι με αρκετές φάσεις στο δεύτερο μέρος. by Χρήστος Λόης
22:19
61' Τριπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκό: Οικονόμου, Μούργος και Μασκανάκης περνούν εκτός και τη θέση τους παίρνουν οι Στάικος, Τόμας και Ουάρντα. by Χρήστος Λόης
22:20
Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, με τον Σβαμπ να δίνει τη θέση του στον Αντρέ Ρικάρντο. by Χρήστος Λόης
22:21
65' Σουτ στην κίνηση ο Αντρέ Ρικάρντο, μπλόκαρε ο Κατσίκας. by Χρήστος Λόης
22:24
68' Κίτρινη στον Πεταυράκη για κράτημα στον Κωνσταντέλια. by Χρήστος Λόης
22:28
71' Ωραία αντεπίθεση του ΠΑΟΚ, ο Κωνσταντέλιας είδε εξαιρετικά στην πλάτη της άμυνας τον Ζίβκοβιτς, που εκτέλεσε, όμως, ο Κατσίκας το έβγαλε με το ένα χέρι. by Χρήστος Λόης
22:28
72' Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό, ο Άλεξιτς δίνει τη θέση του στον Μπεντακόρ. by Χρήστος Λόης
22:31
74' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, μέσα ο Μπράντον έξω ο Τζίμας. by Χρήστος Λόης
22:34
77' Ακόμη μια αλλαγή για τον Πανσερραϊκό, ο Σοφιανός δίνει τη θέση του στον Γούλερι. by Χρήστος Λόης
22:35
78' Συνεργασία Γούλερι με Πηλέα, ο τελευταίος έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ. by Χρήστος Λόης
22:38
82' ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! Πάσα του Μάρκος Αντόνιο στον Ράφα Σοάρες, που έκανε το γύρισμα και ο Αντρέ Ρικάρντο με δυνατό σουτ από κοντά έκανε το 3-0. by Χρήστος Λόης
22:42
85' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Δυνατό σουτ του Μπράντον Τόμας από μακριά, ο Κατσίκας έκανε λάθος εκτίμηση της φάσης και είδε την μπάλα να πηγαίνει στα δίχτυα για το 4-0. by Χρήστος Λόης
22:45
89' Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης. by Χρήστος Λόης
22:47
Δυο τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Χρήστος Λόης
22:48
90+2' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, ποίημα του Κωνσταντέλια! Ο νεαρός Έλληνας μεσοεπιθετικός ξέφυγε από το κράτημα και πάσαρε στον Ζίβκοβιτς, που τον βρήκε ωραία στην περιοχή και εκείνος κατέβασε υπέροχα, τελειώνοντας τη φάση για το 5-0. by Χρήστος Λόης
22:49
Τέλος στο παιχνίδι: ΠΑΟΚ-Πανσερραϊκός 5-0 by Χρήστος Λόης
22:51
Με την πρόκριση να έχει κριθεί από το πρώτο ματς, ο ΠΑΟΚ νίκησε με το ευρύ 5-0 τον Πανσερραϊκό, περνώντας στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson, εκεί που τον περιμένει ο Παναθηναϊκός. by Χρήστος Λόης