Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 22η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

15:40
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε Live την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην Κηφισιά και τον Βόλο στην Καισαριανή για την 22η αγωνιστική της Stoiximan Super League. by Λουκάς Χατζής
15:41
Το αποψινό παιχνίδι είναι ιδιαίτερα κρίσιμο για τις δύο ομάδες, στη μάχη που δίνουν για την παραμονή στην κατηγορία. by Λουκάς Χατζής
15:43
Οι νεοφώτιστοι καταλαμβάνουν την 13η θέση της βαθμολογίας της Stoiximan Super League με 15 βαθμούς και οι φιλοξενούμενοι στην 12η με μόλις έναν βαθμό περισσότερο. by Λουκάς Χατζής
15:44
Η Κηφισιά προέρχεται από το πρώτο διπλό της ιστορίας της στη μεγάλη κατηγορία, καθώς νίκησε 2-1 τον ΟΦΗ, στο ντεμπούτο του Κώστα Μπράτσου στον πάγκο της ομάδας. by Λουκάς Χατζής
15:45
Ο Βόλος μετράει 7 διαδοχικές αγωνιστικές χωρίς νίκη (5 ήττες), με πιο πρόσφατο παιχνίδι το «Χ» με τον Παναιτωλικό στο Πανθεσσαλικό. by Λουκάς Χατζής
15:45
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Λουκάς Χατζής
15:47
Κηφισιά (Κώστας Μπράτσος): Αναγνωστόπουλος, Γκόμπελιτς, Τεϊσέιρα, Τσάπαν, Μιλίτσεβιτς, Τσανάτζια, Σολόα, Μενέντες, Μπιφουμά, Τεττέι, Κλωναρίδης. Βόλος (Άνχελ Λόπεθ): Κόβατς, Άλχο, Ασλανίδης, Καλογερόπουλος, Μύγας, Γκλάβτσιτς, Μπαριέντος, Ντε Καμπς, Κόμπα, Ασεχνούν, Γκαρσία by Λουκάς Χατζής
15:48
Σε περίπου δέκα λεπτά θα έχουμε σέντρα στην αναμέτρηση. by Λουκάς Χατζής
15:49
Στον πρώτο γύρο, ο Βόλος είχε επικρατήσει με 2-1 στο Πανθεσσαλικό. by Λουκάς Χατζής
15:53
Το παιχνίδι μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Cosmotesport 1. by Λουκάς Χατζής
15:54
Σημαντικές οι απουσίες των Οζέγκοβιτς, Βαφέα και Κρισιούμα, που δεν δηλώθηκαν έγκαιρα να εκτίσουν ποινές καρτών σε μεταγενέστερες αγωνιστικές - με την ένσταση που κατατέθηκε να απορρίπτεται από το Διαιτητικό Δικαστήριο. by Λουκάς Χατζής
15:57
Αυτή την ώρα οι ομάδες κάνουν την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο. Αρκετός αέρας στο γήπεδο. by Λουκάς Χατζής
15:58
Διαιτητής: Πουλικίδης Βοηθοί: Κούλα, Διαμαντής 4ος: Τσιάρας VAR: Παπαπέτρου, Σαμοΐλης by Λουκάς Χατζής
16:00
Ξεκίνησε το παιχνίδι. by Λουκάς Χατζής
16:02
2' Κόρνερ που παραχωρεί ο Καλογερόπουλος προ του Τετέι. by Λουκάς Χατζής
16:03
3' Δοκάρι για την Κηφισιά, με τον Μενέντες να παίρνει το ριμπάουντ από την απομάκρυνση του Μπαριέντος και με μονοκόμματο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, τράνταξε το οριζόντιο δοκάρι! by Λουκάς Χατζής
16:04
5' Σέντρα του Μιλίτσεβιτς από τα αριστερά, ο Μύγας καθάρισε τη φάση για τον Βόλο. by Λουκάς Χατζής
16:05
5' Φάουλ που κερδίζει η Κηφισιά με τον Μπιφουμά, ευκαιρία να φέρει κόσμο στην αντίπαλη περιοχή η ομάδα του Κώστα Μπράτσου. by Λουκάς Χατζής
16:06
Δυσκολεύτηκε πολύ να απομακρύνει τη σέντρα ο Βόλος, το κατάφερε με την... τρίτη προσπάθεια. by Λουκάς Χατζής
16:06
7' Κόρνερ τώρα για τον Βόλο μετά από λάθος στην άμυνα της Κηφισιάς. by Λουκάς Χατζής
16:07
Απομάκρυνε με τις γροθιές ο Αναγνωστόπουλος και στη συνέχεια ο Τετέι κέρδισε φάουλ. by Λουκάς Χατζής
16:08
Μικρή διακοπή στο ματς, με τον Τετέι να συζητά με τον διαιτητή. Χωρίς να γνωρίζουμε αν έχει ειπωθεί κάτι προς τον παίκτη της Κηφισιάς. by Λουκάς Χατζής
16:08
9' Συνεχίζεται το παιχνίδι. by Λουκάς Χατζής
16:09
10' Κόρνερ για την Κηφισιά. by Λουκάς Χατζής
16:10
Γυριστή κεφαλιά του Τσάπαν, η μπάλα κάπου κόντραρε και κατέληξε σε νέο κόρνερ. by Λουκάς Χατζής
16:10
Έδιωξε η άμυνα του Βόλου. by Λουκάς Χατζής
16:11
12' Επιμένει η Κηφισιά, η οποία σε αυτά τα πρώτα λεπτά παίζει με ένταση και πιέζει ψηλά τις αντίπαλες γραμμές. by Λουκάς Χατζής
16:13
13' Κόρνερ τώρα για τον Βόλο, που όλες τις προσπάθειές του μέχρι στιγμής της κάνει από τα αριστερά. by Λουκάς Χατζής
16:14
Κόκκινη κάρτα στον Αχιλλέα Μπέο από τον διαιτητή για έντονες διαμαρτυρίες. Ο κ. Μπέος αναφέρεται στον κόσμο που βρίσκεται στην εξέδρα και ενώ το ματς είναι κεκλεισμένων των θυρών. by Λουκάς Χατζής
16:15
«Είναι δέκα άτομα; Τριάντα είναι; Έφερε δέκα μπράβους εδώ πέρα...», είναι μερικές από τις χαρακτηριστικές ατάκες του κ. Μπέου που ζητά την παρέμβαση του εισαγγελέα. by Λουκάς Χατζής
16:16
16' Ακόμα υπάρχει διακοπή στο παιχνίδι και αρκετή ένταση κοντά στη φυσούνα. by Λουκάς Χατζής
16:16
Μόλις έφυγε από τον αγωνιστικό χώρο ο κ. Μπέος. by Λουκάς Χατζής
16:17
Ο κ. Πρίτσας, ο πρόεδρος της Κηφισιάς, συνεννοήθηκε με τον κ. Μπέο, πως είναι προβλεπόμενα όλα τα άτομα πως δεν υπάρχουν μπράβοι για να κινδυνέψει και πως όλα είναι καλά. Αυτά μεταφέρει η cosmote στο ρεπορτάζ. by Λουκάς Χατζής
16:17
17' Συνεχίστηκε το παιχνίδι με το κόρνερ του Βόλου να περνάει ανεκμετάλλευτο. by Λουκάς Χατζής
16:18
19' Νέο κόρνερ, αυτή τη φορά για τον Βόλο. 4-2 τα κόρνερ. by Λουκάς Χατζής
16:19
Απομάκρυνε με γροθιές ο Κόβατς και εν συνεχεία ο Ασεχνούν κέρδισε το επιθετικό φάουλ. by Λουκάς Χατζής
16:20
20' Τεράστια διπλή ευκαιρία για τον Βόλο να ανοίξει το σκορ, με τον Κόμπα να νικιέται σε απίθανο τετ-α-τετ από τον Αναγνωστόπουλο, και εν συνεχεία από πλάγια θέση ο ίδιος σούταρε με την μπάλα να περνάει παράλληλα από την εστία. by Λουκάς Χατζής
16:23
23' Φάουλ πάνω στον Τεσέιρα, διαμαρτυρίες από τον πάγκο της Κηφισιάς για κάρτα. by Λουκάς Χατζής
16:25
26' Η σέντρα του Μύγα περνάει από όλους και καταλήγει άουτ. by Λουκάς Χατζής
16:26
by Λουκάς Χατζής
16:28
29' Κόρνερ για την Κηφισιά. by Λουκάς Χατζής
16:29
30' Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους, απομάκρυνε εκ νέου η άμυνα του Βόλου, ο οποίος βγαίνει και στην αντεπίθεση! by Λουκάς Χατζής
16:29
Το γύρισμα του Κόμπα όμως από τα αριστερά κόπηκε και έτσι τελείωσε η αντεπίθεση του Βόλου. by Λουκάς Χατζής
16:30
31' Στημένο φάουλ τώρα για τον Βόλο, ευκαιρία να γεμίσει με παίκτες την αντίπαλη περιοχή. by Λουκάς Χατζής
16:30
Κάκιστη πάσα του Μπαριέντος στον Κόμπα, περνάει απευθείας άουτ η μπάλα. by Λουκάς Χατζής
16:31
16:32
32' Φάουλ του Ασεχνούν πάνω στον Τεσέιρα και ενώ μετά ο επιθετικός του Βόλου σκόραρε. Ο διαιτητής είχε σφυρίξει νωρίτερα στο φάουλ. by Λουκάς Χατζής
16:33
33' Κίτρινη στον Ασλανίδη για μαρκάρισμα στον Τετέι. by Λουκάς Χατζής
16:34
34' Στημένη φάση για τον Βόλο, ο Τετέι παραχωρεί κόρνερ. by Λουκάς Χατζής
16:34
Επιθετικό φάουλ πάνω στον Γκόμπελιτς. by Λουκάς Χατζής
16:35
Το VAR εξετάζει την προηγούμενη φάση για το αν υπήρχε χέρι του Τετέι. by Λουκάς Χατζής
16:36
Ολοκληρώθηκε ο έλεγχος, δεν δίνεται κάτι και συνεχίζεται το παιχνίδι. by Λουκάς Χατζής
16:38
38' Ισορροπημένο το παιχνίδι σε αυτά τα τελευταία λεπτά. by Λουκάς Χατζής
16:39
40' Πολύ μακρινό σουτ του Γκόμπελιτς, μπλόκαρε εύκολα ο Κόβατς. by Λουκάς Χατζής
16:41
41' Κόρνερ για την Κηφισιά. 7-3 τα κόρνερ. by Λουκάς Χατζής
16:42
42' Πολύ καλή ενέργεια του Μενέντες από τα δεξιά, το πλασέ του έφυγε ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι. by Λουκάς Χατζής
16:44
45' Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Ασλανίδη που αποβάλλεται για μαρκάρισμα στον Μπιφουμά. by Λουκάς Χατζής
16:45
Ο παίκτης του Βόλου διαμαρτύρεται πως δεν ακούμπησε τον αντίπαλο παίκτη. by Λουκάς Χατζής
16:45
Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Λουκάς Χατζής
16:46
45+1' Αλλαγή για τον Βόλο, εκτός ο Γλάβτσιτς μέσα ο Ράσιτς για να πάει στο κέντρο της άμυνας. by Λουκάς Χατζής
16:47
45+2' Σέντρα σουτ του Τσανάτζια, κόντραρε πάνω στα σώματα. by Λουκάς Χατζής
16:47
45+3' Γκαρσία και Σολόα χτύπησαν κεφάλι με κεφάλι και βρίσκονται στον αγωνιστικό χώρο. Μικρή διακοπή στο ματς. by Λουκάς Χατζής
16:49
45+4' Συνεχίζεται το παιχνίδι, όλα καλά με τους δύο παίκτες. by Λουκάς Χατζής
16:51
Τέλος πρώτου ημιχρόνου. by Λουκάς Χατζής
17:07
17:07
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο. by Λουκάς Χατζής
17:09
48' Φάουλ για τον Βόλο στον χώρο της μεσαίας γραμμής. by Λουκάς Χατζής
17:11
49' Δυνατή πάσα του Μιλίτσεβιτς, δεν πρόλαβε ο Μπιφουμά. by Λουκάς Χατζής
17:12
50' Κίτρινη κάρτα στον Γκαρσία για μαρκάρισμα στον Τσανάτζια. by Λουκάς Χατζής
17:13
51' Καλή στιγμή για την Κηφισιά, η πρώτη στο δεύτερο ημίχρονο, με τους Μπιφουμά-Σολόα να συνεργάζονται άψογα, το πλασέ του δεύτερου όμως πέρασε αρκετά δίπλα από την εστία του Βόλου. by Λουκάς Χατζής
17:14
52' Ο Κόβατς έβγαλε το εξ επαφής πλασέ του Τετέι. Είχε κλείσει σωστά τον χώρο ο κίπερ του Βόλου. by Λουκάς Χατζής
17:15
53' Εκτός οι Μπαριέντος και Ντε Καμπς , μέσα οι Τσοκάνης και Τρουιγέ. by Λουκάς Χατζής
17:16
54' Ακόμα ένα κόρνερ για την Κηφισιά. by Λουκάς Χατζής
17:16
Επιθετικό φάουλ δίνει ο ρέφερι, Πουλικίδης. by Λουκάς Χατζής
17:17
55' Κίτρινη κάρτα στον Τεσέιρα για φάουλ πάνω στον Ασεχνούν. by Λουκάς Χατζής
17:17
17:18
56' Καλή σέντρα του Άλχο, η κεφαλιά του Καλογερόπουλου ήταν αδύναμη και ο Αναγνωστόπουλος μπλόκαρε εύκολα. by Λουκάς Χατζής
17:23
61' Η Κηφισιά κυκλοφορεί την μπάλα, αλλά ο Βόλος έχει κλείσει καλά τους χώρους προς την περιοχή του Κόβατς. by Λουκάς Χατζής
17:25
62' Οι αλλαγές του Βόλου στον άξονα έχουν δώσει τρεξίματα και ενέργεια στην ομάδα του Λόπεθ, με την Κηφισιά να δυσκολεύεται να βάλει την μπάλα μέσα στο «κουτί». by Λουκάς Χατζής
17:27
65' Καλή ανάπτυξη εδώ για την Κηφισιά, με τον Μπιφουμά να κάνει την ντρίπλα, να μπαίνει στην περιοχή, όμως η σέντρα του κόπηκε και βγήκε σε κόρνερ΄. by Λουκάς Χατζής
17:27
Δεν προέκυψε κάτι εδώ. by Λουκάς Χατζής
17:28
66' Έξω οι Σολόα και,Κλωναρίδης, μέσα οι Σνάιντερλαντ και Ίλιεφ για την Κηφισιά. by Λουκάς Χατζής
17:30
17:31
69' Οφσάιντ για τον Βόλο. by Λουκάς Χατζής
17:32
70' Διαδοχικές ντρίπλες του Τετέι στην αντίπαλη περιοχή, δεν βγήκε κάτι όμως για την Κηφισιά. by Λουκάς Χατζής
17:33
71' Σωτήρια προβολή του Καλογερόπουλου στο γύρισμα του Μενέντες. Κόρνερ για την Κηφισιά. by Λουκάς Χατζής
17:33
Γυριστή κεφαλιά του Τεσέιρα, περνάει πάνω από τα δοκάρια. by Λουκάς Χατζής
17:35
73' Μικρή διακοπή με τον Γκαρσία να βρίσκεται στο έδαφος με τραυματισμό. by Λουκάς Χατζής
17:35
Όλα καλά, συνεχίζεται το παιχνίδι. by Λουκάς Χατζής
17:36
74' Κόρνερ για τον Βόλο. by Λουκάς Χατζής
17:36
Κάκιστο μακρινό σουτ του Τρουιγέ... by Λουκάς Χατζής
17:37
75' Ακόμα ένα κόρνερ για τον Βόλο από την προσπάθεια του Ασεχνούν. by Λουκάς Χατζής
17:37
Σουτ του Γκαρσία στα σώματα. by Λουκάς Χατζής
17:38
77' Κίτρινη κάρτα στον Άλχο για μαρκάρισμα πάνω στον Μενέντες. by Λουκάς Χατζής
17:39
Φάουλ για την Κηφισιά τώρα, ευκαιρία να γεμίσει με κόσμο την αντίπαλη περιοχή. by Λουκάς Χατζής
17:39
Περνάει από όλους και καταλήγει άουτ. by Λουκάς Χατζής
17:42
80' Κίτρινη κάρτα στον Μύγα για φάουλ στον Μπιφουμά. by Λουκάς Χατζής
17:44
83' Κόρνερ για την Κηφισιά. by Λουκάς Χατζής
17:44
Μέσα ο Γιόβεντσιτς στο ντεμπούτο του, εκτός ο Γκόμπελτσιτς. by Λουκάς Χατζής
17:45
84' Κίτρινη κάρτα στον Γιόβεντσιτς με το που μπήκε στο γήπεδο. by Λουκάς Χατζής
17:46
17:47
85' Κίτρινη κάρτα στον πάγκο του Βόλου για διαμαρτυρίες. by Λουκάς Χατζής
17:47
Μικρή διακοπή με τον Κόβατς να βρίσκεται στον αγωνιστικό χώρο με πρόβλημα στο πόδι. by Λουκάς Χατζής
17:48
Αναγκαστική αλλαγή τερματοφύλακα για τον Βόλο, ο Κόστιτς ετοιμάζεται να περάσει στο γήπεδο. by Λουκάς Χατζής
17:49
Συνεχίζεται το παιχνίδι. Όλα καλά τελικώς με τον Κόβατς, δεν θα γίνει αλλαγή. by Λουκάς Χατζής
17:50
88' Αλλαγή για τον Βόλο. Εκτός ο Ασεχνούν, μέσα ο Μωραΐτης. by Λουκάς Χατζής
17:51
Ρισκάρει ο Βόλος με έναν δεύτερο επιθετικό στο ματς. by Λουκάς Χατζής
17:51
89' Δυνατό σουτ του Τσανάτζια που κόντραρε, δεν μπέρδεψε όμως τον Κόβατς που μπλόκαρε σταθερά. by Λουκάς Χατζής
17:51
Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Λουκάς Χατζής
17:55
90+4' Φάουλ για τον Βόλο, τελευταία ευκαιρία να γεμίσει με κόσμο την αντίπαλη περιοχή. by Λουκάς Χατζής
17:56
Απομάκρυνε η άμυνα του Βόλου και εν συνεχεία δίνεται επιθετικό φάουλ υπέρ της Κηφισιάς. by Λουκάς Χατζής