Λεπτό προς λεπτό οι ρεβάνς σε Europa και Conference

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr όσα γίνονται σε όλα τα γήπεδα των επαναληπτικών ματς για τα playoffs του Europa League και του Conference League

19:16
Καλησπέρα σας! Ημέρα Europa και Conference League η αποψινή, εδώ όπου θα μάθουμε τις ομάδες που θα προκριθούν στους «16» της κάθε διοργάνωσης! by Λουκάς Χατζής
19:17
Όπως και στους πρώτους αγώνες, έτσι και απόψε στους επαναληπτικούς, περιμένουμε μεγάλα παιχνίδια με δυνατές συγκινήσεις και πολλές προκρίσεις στο... νήμα! by Λουκάς Χατζής
19:18
Τεράστιο ελληνικό ενδιαφέρον έχει και το παιχνίδι του Ολυμπιακού με τη Φερεντσβάρος στη Βουδαπέστη (22:00), στη ρεβάνς του 1-0 υπέρ των «ερυθρόλευκων» στο «Γ. Καραϊσκάκης». by Λουκάς Χατζής
19:19
Πάμε να δούμε αναλυτικά τα παιχνίδια που θα ξεκινήσουν στις 19:45: by Λουκάς Χατζής
19:21
Europa League Καραμπάγκ-Μπράγκα (4-2 στο πρώτο ματς) Ρεν-Μίλαν (0-3 στο πρώτο ματς) Τουλούζ-Μπενφίκα (1-2 στο πρώτο ματς) Φράιμπουργκ-Λανς (0-0 στο πρώτο ματς) by Λουκάς Χατζής
19:22
Conference League Λουντογκόρετς-Σερβέτ (0-0 στο πρώτο ματς) Μπόντο/Γκλιμτ-Άγιαξ (2-2 στο πρώτο ματς) Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Μπέτις (1-0 στο πρώτο ματς) by Λουκάς Χατζής
19:23
Όπως βλέπεται, από τα 7 παιχνίδια των 19:45, μόνο η Μίλαν και η Καραμπάγκ έχουν πάρει σαφές προβάδισμα πρόκρισης. Στα υπόλοιπα ματς, τα πάντα είναι ανοικτά! by Λουκάς Χατζής
19:24
Στο πρόγραμμα των 10:00 έχουμε: Europa League: Μαρσέιγ-Σαχτάρ Ντόνετσκ (2-2) Ρόμα-Φέγενορντ (1-1) Σπάρτα Πράγας-Γαλατασαράι (2-3) Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Γιουνγκ Μπόις (3-1) Conference League: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σεν Ζιλουάζ (2-2) Λέγκια Βαρσοβίας-Μόλντε (2-3) Σλόβαν Μπρατισλάβας-Στουρμ Γκρατς (1-4) Φερεντσβάρος-Ολυμπιακός (0-1) by Λουκάς Χατζής
19:25
Να θυμίσουμε πως χθες, για το Conference League, η Μακάμπι Χάιφα με συνολικό σκορ 2-1, προκρίθηκε επί της Γάνδης και έκλεισε θέση στους «16» της διοργάνωσης. by Λουκάς Χατζής
19:28
19:29
Σε περίπου ένα τέταρτο θα έχουμε τη σέντρα των αναμετρήσεων. by Λουκάς Χατζής
19:30
Δείτε με ποια φανέλα θα αγωνιστεί σε λίγες ώρες από τώρα ο Ολυμπιακός κόντρα στη Φερεντσβάρος. by Λουκάς Χατζής
19:36
Να υπενθυμίσουμε πως σε περίπτωση ίδιου αποτελέσματος με τον πρώτο αγώνα, τα παιχνίδια οδηγούνται σε ημίωρη παράταση και αν χρειαστεί στα πέναλτι. by Λουκάς Χατζής
19:37
Χιόνια στη Νορβηγία ενόψει της αναμέτρησης της Μπόντο-Γκλιμτ με τον Άγιαξ. Εικόνα live 21979134/93309.jpg by Λουκάς Χατζής
19:39
Ο αγωνιστικός χώρος πάντως του γηπέδου είναι καθαρότατος και έτοιμος για μια μεγάλη μάχη! by Λουκάς Χατζής
19:42
Όμορφη ατμόσφαιρα στην Τουλούζ, το Φράιμπουργκ, αλλά και τη Ρεν για τα παιχνίδι των γηπεδούχων με αντιπάλους τις Μπενφίκα, Λανς και Μίλαν αντίστοιχα! by Λουκάς Χατζής
19:44
Όλα έτοιμα να ξεκινήσουν τα επτά παιχνίδια. by Λουκάς Χατζής
19:46
Ξεκίνησε το Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Μπέτις. by Λουκάς Χατζής
19:46
Όπως και τα Καραμπάγκ-Μπράγκα, Ρεν-Μίλαν και Λουντογκόρετς-Σερβέτ. by Λουκάς Χατζής
19:47
Έχουν ξεκινήσει πλέον όλα τα παιχνίδια πλην του Τουλούζ-Μπενφίκα. by Λουκάς Χατζής
19:48
Έχουμε σέντρα και στο Τουλούζ-Μπενφίκα. by Λουκάς Χατζής
19:49
4' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπράγκα να ανοίξει το σκορ επί της Καραμπάγκ. Οι Πορτογάλοι να θυμίσουμε είχαν ηττηθεί 4-2 στο πρώτο ματς. by Λουκάς Χατζής
19:51
4' Η Μπενφίκα έχει τον έλεγχο του αγώνα με την Τουλούζ. Οι Πορτογάλοι είχαν επικρατήσει 2-1 στο «Ντα Λουζ». by Λουκάς Χατζής
19:52
6' ΓΚΟΛ για τη Σερβέτ μέσα στην έδρα της Λουντογκόρετς! Οι Ελβετοί παίρνουν το πάνω χέρι αφού το πρώτο ματς είχε έρθει 0-0. by Λουκάς Χατζής
19:53
Το πρώτο γκολ της βραδιάς λοιπόν έρχεται από τη Σερβέτ από τον Κογκνάτ. by Λουκάς Χατζής
19:55
9' Πιέζει για ένα γρήγορο γκολ η Ρεν τη Μίλαν, ώστε να ξαναμπεί στο κόλπο της πρόκρισης (3-0 είχαν νικήσει οι Ιταλοί στο πρώτο παιχνίδι). by Λουκάς Χατζής
19:57
11' Μόλις το λέγαμε! ΓΚΟΛ για τη Ρεν με τρομερό σουτ εκτός περιοχής του Μπουιζό για το 1-0 επί των «ροσονέρι»! by Λουκάς Χατζής
19:57
«Φλέγεται» η Βρετάνη που πλέον ομάδα και κόσμος αρχίζουν και το πιστεύουν! by Λουκάς Χατζής
20:02
16' Η Μπράγκα μπορεί να βρίσκεται πίσω με 4-2 από το πρώτο ματς, ωστόσο, η Καραμπάγκ είναι εκείνη που ασκεί πίεση και ψάχνει το γκολ. by Λουκάς Χατζής
20:04
20:07
22' ΓΚΟΛ η Μίλαν για το 1-1 επί της Ρεν (συνολικό σκορ 4-1 υπέρ των Ιταλών)! Όμορφη συνεργασία των «ροσονέρι», με την μπάλα να καταλήγει στον Γιόβιτς, ο οποίος με ωραία κεφαλιά φέρνει το ματς στα ίσα. by Λουκάς Χατζής
20:11
25' Η Μπόντο εξακολουθεί να ελέγχει πλήρως το ματς με τον Άγιαξ. by Λουκάς Χατζής
20:13
27' Τεράστια ευκαιρία για τη Ρεν, με τον Μενιάν να βγάζει εντυπωσιακά το δυνατό σουτ του Μπουριζό! by Λουκάς Χατζής
20:14
28' ΓΚΟΛ για τη Λανς μέσα στη Γερμανία και την έδρα της Φράιμπουργκ. (0-1 το συνολικό σκορ υπέρ των Γάλλων)! Τραγικό λάθος του κίπερ Ατομπουλού, ο οποίος έχασε την μπάλα μέσα από τα χέρια και ο Ντα Κόστα από κοντά άνοιξε το σκορ για τους Γάλλους! by Λουκάς Χατζής
20:15
by Λουκάς Χατζής
20:19
32' ΔΟΚΑΡΙ για την Φράιμπουργκ στην προσπάθεια του Μεδίνα έπειτα από κόρνερ των Γερμανών. Παραμένει το 0-1 υπέρ της Λανς. by Λουκάς Χατζής
20:21
34' ΓΚΟΛ για τον Άγιαξ στη Νορβηγία κόντρα στη ροή του αγώνα με την Μπόντο/Γκλιμτ! Στην πρώτη του τελική στο ματς, ο «Αίαντας» ευτύχησε να ανοίξει το σκορ με πανέμορφο σουτ του Μπέργκχάους. (3-2 υπέρ των Ολλανδών το συνολικό σκορ). by Λουκάς Χατζής
20:22
Τα γκολ στο Ρεν-Μίλαν: by Λουκάς Χατζής
20:22
37' Νέα μεγάλη στιγμή για την Καραμπάγκ απέναντι στην Μπράγκα. (4-2 το σκορ του πρώτου αγώνα). by Λουκάς Χατζής
20:23
38' Τεράστια ευκαιρία για την Μπόντο/Γκλιμτ να φέρει στα ίσα το ματς με τον Άγιαξ. by Λουκάς Χατζής
20:24
39' ΓΚΟΛ για την Μπέτις μέσα στην έδρα της Ντιναμό Ζάγκρεμπ μετά το φοβερό γκολ του Σεντρίκ Μπακαμπού με τακουνάκι! Οι Ισπανοί ισοφαρίζουν σε 1-1 το σκορ της σειράς. by Λουκάς Χατζής
20:26
40' Η Καραμπάγκ συνεχίζει να σπαταλά τη μία καλή στιγμή μετά την άλλη κόντρα στη νωχελική Μπράγκα. by Λουκάς Χατζής
20:29
41' Ακόμα μία μεγάλη στιγμή για την Μπόντο/Γκλιμτ. Αλλαγή για τον Άγιαξ, με τον Μπρόμπεϊ να δίνει τη θέση στον Τσούμπα Άκπομ. by Λουκάς Χατζής
20:30
20:31
Μπήκαμε στις καθυστερήσεις και στα 7 παιχνίδι σε Europa και Conference League. by Λουκάς Χατζής
20:32
Μεγάλες διαμαρτυρίες από τους παίκτες της Ντιναμό Ζάγκρεμπ προς τον διαιτητή, καθώς κέρδισαν κόρνερ στις καθυστερήσεις και ο διαιτητής σφύριξε τη λήξη του ημιχρόνου! by Λουκάς Χατζής
20:34
45+2' ΓΚΟΟΟΛ για τη Λανς ποιυ κάνει το 2-0 επί της Φράιμπουργκ στη Γερμανία! Νέο λάθος των γηπεδούχων, με τον Γουιέ να το εκμεταλλεύεται και να δίνει τεράστιο προβάδισμα στην ομάδα του. by Λουκάς Χατζής
20:35
Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια. by Λουκάς Χατζής
20:36
Πάμε να δούμε τα αποτελέσματα των 7 αναμετρήσεων σε αυτά τα πρώτα 45 λεπτά: Europa League Καραμπάγκ-Μπράγκα 0-0 (4-2 στο πρώτο ματς) Ρεν-Μίλαν 1-1 (0-3 στο πρώτο ματς) Τουλούζ-Μπενφίκα 0-0 (1-2 στο πρώτο ματς) Φράιμπουργκ-Λανς 0-2 (0-0 στο πρώτο ματς) Conference League Λουντογκόρετς-Σερβέτ 0-1 (0-0 στο πρώτο ματς) Μπόντο/Γκλιμτ-Άγιαξ 0-1 (2-2 στο πρώτο ματς) Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Μπέτις 0-1 (1-0 στο πρώτο ματς) by Λουκάς Χατζής
20:36
20:37
Η γκολάρα του Μπακαμπού για το 1-0 της Μπέτις επί της Ντιναμό Ζάγκρεμπ: by Λουκάς Χατζής
20:48
Οι παίκτες βγαίνουν σιγά-σιγά στους αγωνιστικούς χώρους. by Λουκάς Χατζής
20:49
Ξεκίνησε το Ρεν-Μίλαν. by Λουκάς Χατζής
20:50
46' Ο Τάσος Σιδηρόπουλος εξετάζει το VAR για πιθανή κόκκινη στον Άγιαξ! by Λουκάς Χατζής
20:51
48' Κόκκινη κάρτα στον Σούταλο, με δέκα παίκτες ο Άγιαξ που προηγείται απέναντι στην Μπόντο/Γκλιμτ. by Λουκάς Χατζής
20:52
50' ΑΠΙΘΑΝΗ ΦΑΣΗ για την Μπόντο/Γκλιμτ! Ο Σόσα βγάζει πάνω στην γραμμή την επίθεση των Νορβηγών! by Λουκάς Χατζής
20:53
Φωνές της Μπόντο για χέρι του Σόσα πάνω στην γραμμή! Από ωραίος... μοιραίος ο αμυντικός του Άγιαξ! by Λουκάς Χατζής
20:54
Ο Σιδηρόπουλος πάει στο VAR να δει τη φάση. by Λουκάς Χατζής
20:55
Επιθετικό φάουλ από τον Έλληνα ρέφερι πάνω στον κίπερ του Άγιαξ. Οι Ολλανδοί τη γλύτωσαν... φθηνά εδώ. by Λουκάς Χατζής
20:55
53' Πέναλτι για τη Ρεν. Εξετάζεται η φάση στο VAR. by Λουκάς Χατζής
20:57
55' ΓΚΟΛ για τη Ρεν με το πέναλτι του Μπουριζό. 2-1 πλέον οι Γάλλοι που μειώνουν σε 4-2 στο συνολικό σκορ τη Μίλαν. by Λουκάς Χατζής
20:57
21:01
58' ΓΚΟΟΟΛ για τη Μίλαν που ισοφαρίζει σε 2-2 τη Ρεν με τρομερό γκολ του Λεάο που τους πέρασε όλους! by Λουκάς Χατζής
21:02
57' Κόκκινη για την Καραμπάγκ, αποβάλεται ο Καρφακουιλίεφ. Ευκαιρία για την Μπράγκα να κερδίσει μέτρα και να προσπαθήσει να ανατρέψει το κατά της 4-2 του πρώτου αγώνα. by Λουκάς Χατζής
21:03
59' ΓΚΟΛ για την Ντιναμό Ζάγκρεμπ που ισοφαρίζει σε 1-1 την Μπέτις και παίρνει εκ νέου το πάνω χέρι για την πρόκριση (2-1 το συνολικό σκορ). by Λουκάς Χατζής
21:08
Ελέγχεται πιθανό πέναλτι για τη Ρεν στο 65'. by Λουκάς Χατζής
21:08
Πάει να το δει ο διαιτητής! by Λουκάς Χατζής
21:09
66' Κόκκινη από τον Σιδηρόπουλο στην Μπόντο/Γκλιμτ. Με δέκα παίκτες και οι Νορβηγοί μετά την αποβολή του Γκρονμπάεκ. by Λουκάς Χατζής
21:11
68' ΓΚΟΛ για τη Ρεν με το πέναλτι του Μπουριζό που κάνει χατ-τρικ και κάνει το 3-2 επί της Μίλαν! by Λουκάς Χατζής
21:11
21:11
21:12
67' Μειώνει σε 2-1 η Φράιμπουργκ με σουτ του Σαλάι! Ξαναμπαίνουν στο παιχνίδι της πρόκρισης οι Γερμανοί κόντρα στη Λανς! by Λουκάς Χατζής
21:15
71' ΓΚΟΛ για την Μπράγκα που κάνει το 0-1 μέσα στην έδρα της Καραμπάγκ (4-2 υπέρ της Καραμπάγκ το πρώτο παιχνίδι). by Λουκάς Χατζής
21:17
73' Πιέζει ασφυκτικά η Φράιμπουργκ για την ισοφάρισει κόντρα στη Λανς. Έχει χάσει στα τελευταία λεπτά δύο μεγάλες στιγμές! by Λουκάς Χατζής
21:18
76' Μαγική ατμόσφαιρα στην Βρετάνη με καπνογόνα σε όλο το πέταλο της Ρεν! by Λουκάς Χατζής
21:20
21:21
78' Πέναλτι για την Ντιναμό Ζάγκρεμπ που έχει την ευκαιρία να φέρει τούμπα το ματς με την Μπέτις. by Λουκάς Χατζής
21:21
Η φάση ελέγχεται από το VAR. by Λουκάς Χατζής
21:23
Δεν υπάρχει κανένα πέναλτι για την Ντιναμό. by Λουκάς Χατζής
21:26
83' ΓΚΟΛ η Μπόντο/Γκλιμτ επί του Άγιαξ που κάνει το 1-1 και στέλνει το ματς στην παράταση! by Λουκάς Χατζής
21:27
84' ΓΚΟΛ και για την Μπράγκα που κάνει το 0-2 στην έδρα της Καραμπάγκ και ισοφαρίζει σε 4-4 τη σειρά! by Λουκάς Χατζής
21:27
Απίστευτες μάχες στα παιχνίδια του Europa και Conference League! by Λουκάς Χατζής
21:33
Τελευταία λεπτά σε όλους τους αγώνες. by Λουκάς Χατζής
21:37
90+3' ΓΚΟΟΟΛ για την Φράιμπουργκ που ισοφαρίζει σε 2-2 τη Λανς και στέλνει το ματς στην παράταση! by Λουκάς Χατζής
21:37
90+5' Η Μπόντο/Γκλιμτ σκοράρει, αλλά ο Σιδηρόπουλος το ακυρώνει για οφσάιντ. by Λουκάς Χατζής
21:38
Τέλος στο Λουντογκόρετς-Σερβέτ με τους φιλοξενούμενους να νικούν με 1-0 και να παίρνουν το εισιτήριο για τους «16» του θεσμού. by Λουκάς Χατζής
21:39
Ολοκληρώθηκε και το Ρεν-Μίλαν 3-2, με τους Ιταλούς να παίρνουν την πρόκριση. by Λουκάς Χατζής
21:40
21:41
90+8' Μεγάλη στιγμή για την Μπόντο/Γκλιμτ με την κεφαλιά του Καπσάρμο να περνάει ελάχιστα άουτ. by Λουκάς Χατζής
21:42
Τέλος σε όλα τα ματς: Europa League Καραμπάγκ-Μπράγκα 0-2 (4-2 στο πρώτο ματς) Ρεν-Μίλαν 3-2 (0-3 στο πρώτο ματς) Τουλούζ-Μπενφίκα 0-0 (1-2 στο πρώτο ματς) Φράιμπουργκ-Λανς 2-2 (0-0 στο πρώτο ματς) Conference League Λουντογκόρετς-Σερβέτ 0-1 (0-0 στο πρώτο ματς) Μπόντο/Γκλιμτ-Άγιαξ 1-1 (2-2 στο πρώτο ματς) Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Μπέτις 1-1 (1-0 στο πρώτο ματς) by Λουκάς Χατζής
21:42
Τα ματς Καραμπάγκ-Μπράγκα, Μπόντο/Γκλιμτ-Άγιαξ και Φράιμπουργκ-Λανς οδηγούνται στην παράταση. by Λουκάς Χατζής
21:47
91' Έχουμε την έναρξη και στα τρία (Καραμπάγκ-Μπράγκα, Μπόντο/Γκλιμτ-Άγιαξ και Φράιμπουργκ-Λανς) παιχνίδια που οδηγούνται στην παράταση. by Χρήστος Λόης
21:52
96' Τεράστια ευκαιρία για την Μπόντο/Γκλιμτ, που σε κενή εστία δεν μπόρεσε να σκοράρει και να πάρει προβάδισμα πρόκρισης! by Χρήστος Λόης
21:52
Χωρίς κάποιο γκολ έως τώρα στα τρία ματς της παράτασης. by Χρήστος Λόης
21:54
99' ΓΚΟΟΛΛΛ η Φράιμπουργκ με τον Γκρέγκοριτς και με το 3-2 οι Γερμανοί έχουν προβάδισμα πρόκρισης! by Χρήστος Λόης
21:56
102' ΓΚΟΛ η Καραμπάγκ κι αυτή έχει τώρα προβάδισμα πρόκρισης! Ο Ματέους Σίλβα με γυριστό σουτ, πετυχαίνει το 2-1 και βάζει την Μπράγκα σε πολύ δύσκολη θέση. by Χρήστος Λόης
21:58
by Χρήστος Λόης
21:59
Αναλυτικά, τα παιχνίδια των 22:00 σε Europa League και Europa Conference League: Europa League Μαρσέιγ - Σαχτάρ Ρόμα - Φέγενορντ Σπάρτα Πράγας - Γαλατασαράι Σπόρτινγκ - Γιουνγκ Μπόις Europa Conference League Άιντραχτ - Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ Φερεντσβάρος - Ολυμπιακός Λέγκια Βαρσοβίας - Μόλντε Σλόβαν - Στουρμ Γκρατς by Χρήστος Λόης
22:02
2' Έχουμε, φυσικά, και το ελληνικό ενδιαφέρον για τη ρεβάνς του Ολυμπιακού με τη Φερεντσβάρος. by Χρήστος Λόης
22:03
2' ΓΚΟΛ η Μόλντε νωρίς-νωρίς κόντρα στη Λέγκια με τον Γκουλμπρατσέν και μετά τη νίκη της με 3-2 στο πρώτο ματς, έχει ξεκάθαρο σκορ πρόκρισης με 4-2! by Χρήστος Λόης
22:06
5' ΓΚΟΛ η Φέγενορντ, παγώνει το Ολίμπικο και τη Ρόμα, σκοράροντας το 1-0 με τον Χιμένες! Σκορ πρόκρισης για τους Ολλανδούς μετά το 1-1 στο Ντε Κάιπ. by Χρήστος Λόης
22:06
Εξετάζεται η φάση από το VAR... by Χρήστος Λόης
22:07
Το γκολ μετράει κανονικά, 1-0 η Φέγενορντ! by Χρήστος Λόης
22:08
8' ΓΚΟΟΟΛ η Σπάρτα Πράγας και 1-0 κόντρα στη Γαλατασαράι ο Πρεσιάδο! Απόλυτη ισορροπία στο ζευγάρι μετά το 2-2 στην Τουρκία. by Χρήστος Λόης
22:13
12' ΓΚΟΛ η Σαχτάρ, πετυχαίνει το 1-0 επί της Μαρσέιγ με το πέναλτι του Σουντακόφ και έχει το πάνω χέρι μετά το 2-2 στο πρώτο ματς. by Χρήστος Λόης
22:14
114' ΓΚΟΛ ο Άγιαξ με τον Τέιλορ και με το 2-1 είναι κοντά στην πρόκριση επί της Μπόντο/Γκλιμτ. by Χρήστος Λόης
22:15
115' Βροχή στα ΓΚΟΛ, 3-1 η Μπράγκα την Καραμπάγκ με τον Μπάνζα, οι Πορτογάλοι έχουν το πάνω χέρι τώρα για τους «16». by Χρήστος Λόης
22:16
13' ΓΚΟΛ και στη Λισαβόνα, 1-0 η Σπόρτινγκ τη Γιανγκ Μπόις με τον Γιόκερες! by Χρήστος Λόης
22:17
15' Παίρνει φωτιά το Ολίμπικο, ΓΚΟΛ η Ρόμα και 1-1 κόντρα στη Φέγενορντ με τον Πελεγκρίνι! by Χρήστος Λόης
22:17
16' ΓΚΟΛ για τη Γαλατασαράι με τον Μπαρντακτσί, ισοφαρίζει σε 1-1 τη Σπάρτα Πράγας. by Χρήστος Λόης
22:18
Η φάση εξετάζεται από το VAR... by Χρήστος Λόης
22:18
Μετράει κανονικά, 1-1 η Γαλατασαράι! by Χρήστος Λόης
22:20
122' ΑΠΙΘΑΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ! ΓΚΟΛ η Καραμπάγκ που πετυχαίνει το 2-3 επί της Μπράγκα και αγκαλιάζει την πρόκριση! by Χρήστος Λόης
22:21
Τέλος! Ο Άγιαξ με 2-1 νικάει την Μπόντο/Γκλιμτ και με συνολικό σκορ 4-3 περνάει στους «16» του Europa Conference League. by Χρήστος Λόης
22:22
20' ΓΚΟΛ η Μόλντε που σημείωσε το 2-0 επί της Λέγκια Βαρσοβίας με τον Χέσταντ. by Χρήστος Λόης
22:24
Φινάλε και στο Φράιμπουργκ-Λανς, οι Γερμανοί με νίκη 3-2 και μετά το 0-0 του πρώτου ματς είναι στους «16» του Europa League. by Χρήστος Λόης
22:26
Λήξη και στο Αζερμπαϊτζάν, η Καραμπάγκ παίρνει ιστορική πρόκριση στους «16» του Europa League, πετώντας εκτός την Μπράγκα, αφού παρά την ήττα με 3-2, «κουβαλούσε» τη νίκη με 4-2 και είναι στην επόμενη φάση. by Χρήστος Λόης
22:27
23' ΓΚΟΛ η Μαρσέιγ με τον Ομπαμεγιάνγκ, ισοφαρίζει σε 1-1 τη Σαχτάρ! by Χρήστος Λόης
22:27
22:27
22:30
22:31
30' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό με το σουτ του Ελ Καμπί που πέρασε πάνω από την εστία της Φερεντσβάρος. by Χρήστος Λόης
22:37
37' O Κόρμο προσπάθησε να πιάσει στον... ύπνο τον Πασχαλάκη, επιχειρώντας το κρέμασμα από το κέντρο, αλλά ο Έλληνας τερματοφύλακας διάβασε τη φάση και καθάρισε. by Χρήστος Λόης
22:39
38' Απίστευτη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, ο Ποντένσε δεν μπορεί από κοντά να στείλει την μπάλα στα δίχτυα! by Χρήστος Λόης
22:43
43' Πέναλτι για τον Ολυμπιακό, εξετάστηκε η φάση από το VAR και ο Τουρπέν δείχνει την άσπρη βούλα! by Χρήστος Λόης
22:45
45' ΓΚΟΟΟΛ ο Ολυμπιακός με τον Ελ Καμπί να ευστοχεί από τα 11 βήματα να σκοράρει και στη ρεβάνς κόντρα στη Φερεντσβάρος! Μετά το 1-0 στην Ελλάδα, οι «ερυθρόλευκοι» έχουν ξεκάθαρο πρόκρισης με 2-0 επί των Ούγγρων. by Χρήστος Λόης
22:48
22:50
Τέλος πρώτου μέρους σε όλα τα παιχνίδια του Europa Conference League. by Χρήστος Λόης
22:52
Λήξη πρώτου ημιχρόνου και σε όλα τα παιχνίδια του Europa League. by Χρήστος Λόης
22:58
23:04
Έχουμε την έναρξη για το δεύτερο μέρος στα περισσότερα παιχνίδια! by Χρήστος Λόης
23:05
47' ΓΚΟΟΟΟΟΛ η Σεν Ζιλουάζ, παγώνει τη Φρανκφούρτη και πετυχαίνει το 1-0 επί της Άιντραχτ με τον Πουέρτας! by Χρήστος Λόης
23:13
23:15
52' ΓΚΟΟΟΛ η Στουρμ Γκρατς που σημειώνει το 1-0 επί της Σλόβαν Μπρατισλάβας με τον Μπίερεθ! Ένα ματς χωρίς μεγάλο ενδιαφέρον, με του Αυστριακούς να έχουν σφραγίσει την πρόκριση μετά το 4-1 του πρώτου αγώνα. by Χρήστος Λόης
23:19
60' Σκοράρει η Λέγκια Βαρσοβίας, αλλά έχει σηκωθεί το σημαιάκι για οφσάιντ και παραμένει το 2-0 επί της Μόλντε. by Χρήστος Λόης
23:24
66' Ισοφαρίζει η Γιανγκ Μπόις τη Σπόρτιγνκ σε 1-1, αλλά υπάρχει οφσάιντ στη φάση και δεν μετράει το γκολ... by Χρήστος Λόης
23:26
68' ΑΠΙΘΑΝΗ ραμπόνα του Ποντένσε από πλάγια θέση, ο Ντίμπουζ έδιωξε με δυσκολία σε κόρνερ! by Χρήστος Λόης
23:28
67' ΓΚΟΛ η Μόλντε, πετυχαίνει το 3-0 με τον Γκούλμπραντσεν μέσα στην έδρα της Λέγκια Βαρσοβίας! by Χρήστος Λόης
23:30
23:32
70' Κόκκινη για τη Γαλατασαράι, τη βλέπει ο Αϊχάν, με 10 οι Τούρκοι στην Τσεχία κόντρα στη Σπάρτα Πράγας! by Χρήστος Λόης
23:37
74' ΓΚΟΟΟΟΛ η Σπάρτα Πράγας πετυχαίνει το 2-1 επί της Γαλατασαράι με τον Τούσι, 4-4 συνολικό σκορ! by Χρήστος Λόης
23:38
74' ΓΚΟΟΟΟΟΛ η Μαρσέιγ, ο Σαρ σκοράρει το 2-1 και δίνει σκορ πρόκρισης (4-3) στη Σαχτάρ! by Χρήστος Λόης
23:38
80' ΑΠΙΘΑΝΑ πράγματα, η Σεν Ζιλουάζ σκοράρει το 2-0 επί της Άιντραχτ και είναι κοντά σε μια μυθική πρόκριση (4-2)! by Χρήστος Λόης
23:39
23:41
84' ΓΚΟΛ η Γιάνγκ Μπόις, ισοφαρίζει σε 1-1 τη Σπόρτινγκ με τον Γκανβουλά! by Χρήστος Λόης
23:43
82' ΓΚΟΟΟΟΛ η Σπάρτα Πράγας και με σκορ 3-1 παίρνει προβάδισμα πρόκρισης επί της Γαλατασαράι! by Χρήστος Λόης
23:44
81' ΓΚΟΟΟΛ και η Μαρσέιγ με τον Κοντγκομπιά, σημειώνει το 3-1 επί της Σαχτάρ! by Χρήστος Λόης
23:44
88' ΓΚΟΛ η Άιντραχτ, μειώνει σε 1-2 τη Σεν Ζιλουάζ και μπαίνει ξανά στο παιχνίδι! by Χρήστος Λόης
23:52
ΤΕΛΟΣ! Ο Ολυμπιακός είναι στους «16» του Europa Conference League μετά τις δύο νίκες με 1-0 επί της Φερεντσβάρος! by Χρήστος Λόης
23:58
90+6 ΓΚΟΟΟΛΛ η Σπάρτα Πράγας, 4-1 τη Γαλατασαράι! by Χρήστος Λόης
00:01
Στην παράταση μόνο το Ρόμα-Φέγενορντ που είναι στο 1-1! by Χρήστος Λόης
00:05
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Europa League Μαρσέιγ - Σαχτάρ 3-1 (συνολικό σκορ 5-3) Ρόμα - Φέγενορντ 1-1 (ΠΑΡΑΤΑΣΗ) Σπάρτα Πράγας - Γαλατασαράι 4-1 (6-4) Σπόρτινγκ - Γιουνγκ Μπόις 1-1 (4-2) Europa Conference League Άιντραχτ - Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ 1-2 (3-4) Φερεντσβάρος - Ολυμπιακός 0-1 (0-2) Λέγκια Βαρσοβίας - Μόλντε 0-3 (2-6) Σλόβαν - Στουρμ Γκρατς 0-1 (1-5) by Χρήστος Λόης