Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 24η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:04
Μαζί θα παρακολουθήσουμε Live την αναμέτρηση του Πανσερραϊκού με τον Ατρόμητο, για την 24η αγωνιστική της Stoiximan Super League! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:15
Για τις 19:30 είναι προγραμματισμένη η έναρξη του αγώνα στις Σέρρες! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:18
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων: Πανσερραϊκός (Γκαρσία, 4-2-3-1): Χοβάν - Πεταυράκης, Μπέργκστρομ, Θυμιάνης, Ντανκερφλούι - Στάικος, Ουεντραόγκο - Χατζηστραβός, Τόμας, Ουάρντα - Άλεξιτς Ατρόμητος (Ίλιτς, 5-3-2): Τσιντώτας - Κεσχρίντα, Τσακμάκης, Τζαβέλλας, Αθανασίου, Ντε Μποκ - Φριτζόνσον, Κούντε, Κούεν - Ρομπάιγ, Αντζιέλσκι by Δημήτρης Παπαδήμας
19:20
Στον πάγκο για τον Πανσερραϊκό οι Κατσικας, Διαμαντής, Οικονόμου, Δεληγιαννίδης, Σοφιανός, Μορέιρα, Μούργος, Γούλερι και Πηλέας, ενώ για τον Ατρόμητο, αναπληρωματικοί είναι οι Μαρκετζάνι, Τζοβάρας, Βρακάς, Ντιρκς, Έντερ, Βαλένσια, Κιβρακίδης, Βέργος και Πομόνης. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:21
Ο προπονητής των φιλοξενούμενων, Σάσα Ίλιτς, δεν υπολογίζει στους Ασεβέδο, Αγκιμπού Καμαρά, Έρλινγκμαρκ και Γιουμπιτάνα, οι οποίοι έμειναν εκτός αποστολής. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:21
Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Τσακαλίδης, με βοηθούς τους Κωνσταντίνου, Νταβέλα, τέταρτο τον Τσιάρα και VAR τους Κουμπαράκη, Πετρόπουλο. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:23
Η συνάντηση των δύο ομάδων για τον πρώτο γύρο, τον περασμένο Νοέμβριο στο Περιστέρι, είχε ολοκληρωθεί ισόπαλη 1-1, με τον Χατζηστραβό να βάζει μπροστά τους Σερραίους στο 40' και με τον Ατζιέλσκι να ισοφαρίζει στο 90'+4'. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:25
Αμφότερες οι ομάδες έρχονται από αρνητικά σερί, με τον Πανσερραϊκό να μην έχει νίκη στα 5 πιο πρόσφατα παιχνίδια του για πρωτάθλημα και Κύπελλο, ενώ ο Ατρόμητος «μετράει» 5 διαδοχικές ήττες στην Stoiximan Super League. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:26
Να τονίσουμε ότι κόσμος βρίσκεται μόνο στο ένα πέταλο του γηπέδου, λόγω του προβλήματος στατικότητας. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:28
Είσοδος των ομάδων στον αγωνιστικό χώρο! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:29
Τους ποδοσφαιριστές συνοδεύουν παιδιά από τη δομή φιλοξενίας προσφύγων που υπάρχει στις Σέρρες! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:31
Έναρξη του αγώνα στις Σέρρες! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:31
Με την εντός έδρας κατακόκκινη εμφάνισή του ο Πανσερραϊκός, με τα λευκά ο Ατρόμητος. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:35
4' Πρώτη επίσκεψη του Ατρομήτου στη μεγάλη περιοχή του Πανσερραϊκού, μετά από όμορφη ομαδική προσπάθεια με γρήγορες πάσες, απομάκρυνε ο Μπέργκστρομ. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:39
8' Ισορροπημένο ματς χωρίς φάση για γκολ έως τώρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:41
11' Καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει καταφέρει να πάρει τα ηνία του ματς, παιχνίδι κέντρου με αρκετές δυνατές μονομαχίες. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:43
12' Ο Αθανασίου βρήκε με όμορφη κάθετη τον Ρομπάιγ, αλλά η σέντρα του τελευταίου δεν ήταν καλή. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:46
15' Ο Τόμας εκτέλεσε ένα φάουλ με γέμισμα, απευθείας άουτ. Αργός ο ρυθμός του ματς έως τώρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:47
Ο Άλεξιτς πιέζει συνεχώς και πολύ έντονα τον Τσιντώντα, όποτε εκείνος δέχεται κάποια πίσω πάσα από τους αμυντικούς του. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:48
Ο Πάμπλο Γκαρσία διαμαρτύρεται στην ομάδα του ότι υπάρχουν μεγάλες αποστάσεις μεταξύ των γραμμών. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:51
20' Ο Πανσερραϊκός έχει περισσότερη ώρα την μπάλα στην κατοχή του στα τελευταία λεπτά, χωρίς όμως να έχει μπορέσει να δημιουργήσει κάποια φάση απειλητική για τους φιλοξενούμενους. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:52
20' Πρώτη ευκαιρία στο ματς, με τον 'Αλεξιτς να πλασάρει στο δοκάρι του Τσιντώτα, αλλά η φάση ως μη γενόμενη, λόγω οφσάιντ του Ουάρντα που έκανε τη σέντρα από τα δεξιά της επίθεσης του Πανσερραϊκού. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:53
22' Φάουλ σε καλή θέση για τον Πανσερραϊκό, το πήρε ο Ουάρντα από τον Κεσχρίντα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:54
23' Πέρασε ανεκμετάλλευτο για τους γηπεδούχους το φάουλ που εκτέλεσε με σέντρα ο Στάικος. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:55
25' Ο Πανσερραϊκός ανεβάζει ρυθμό και έχει κλείσει τον Ατρόμητο στο δικό του μισό, στα τελευταία λεπτά. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:56
25' Νέο φάουλ του Κεσχρίντα στον Ουάρντα και κίτρινη κάρτα στον Τυνήσιο μπακ. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:56
Σε καλή θέση για απευθείας εκτέλεση το φάουλ, λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:57
26' Καλή η εκτέλεση του Ουάρντα, αλλά η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Τσιντώτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:58
20:00
Φωτογραφία από τη μοναδική κερκίδα του γηπέδου στην οποία βρίσκονται φίλαθλοι: Εικόνα live 21979162/72295.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
20:02
32' Ο Ατρόμητος δεν έχει απειλήσει καθόλου, με τον Χόβαν να είναι απλώς θεατής του ματς μέχρι στιγμής. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:04
33' Ο Άλεξιτς πίεσε ξανά τον Τσιντώτα, με τον τερματοφύλακα του Ατρομήτου να απομακρύνει όπως-όπως σε πλάγιο άουτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:07
Από τους πιο δραστήριους παίκτες του γηπέδου ο Αμρ Ουάρντα: Εικόνα live 21979162/8130.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
20:08
37' Αντεπίθεση του Πανσερραϊκού, με τον Χατζηστραβό να πασάρει στον Ουάρντα και με τον Αιγύπτιο να σουτάρει βιαστικά και άστοχα, από πολύ μακριά. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:10
38' Δεύτερη τελική μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα για τον Πανσερραϊκό, με τον Χατζηστραβό να πλασάρει ψηλά άουτ από τα όρια της μεγάλης περιοχής. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:10
Σαφώς πιο δημιουργικοί έως τώρα οι γηπεδούχοι, σε ένα μετριότατο ποιοτικά ματς. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:11
40' Φάση διαρκείας στην περιοχή του Πανσερραϊκού, με συνεχόμενα κόρνερ των φιλοξενούμενων. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:13
41' Κίτρινη κάρτα στον Άλεξιτς, προέταξε τον αγκώνα του σε μονομαχία του με τον Κούεν. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:14
42' Βρήκε λίγο ρυθμό στα τελευταία λεπτά ο Ατρόμητος, προσπαθώντας να εκμεταλλευτεί τη δεξιά πλευρά της επίθεσής του. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:17
Έντονες παρατηρήσεις του διαιτητή στον πάγκο του Πανσερραϊκού. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:17
Λήξη πρώτου ημιχρόνου, Πανσερραϊκός-Ατρόμητος 0-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:18
Σε ένα παιχνίδι με αργό ρυθμό και ελάχιστες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες (3 έχουν οι γηπεδούχοι, μία οι φιλλοξενούμενοι, με καμία να μην έχει βρει στόχο), ο Πανσερραϊκός είχε περισσότερη ώρα την μπάλα στην κατοχή του, χωρίς όμως να καταφέρει να απειλήσει σοβαρά τον Τσιντώτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:33
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:33
Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:36
48' Πολλές δυνατές μονομαχίες στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:39
51' Πρώτη τελική εντός εστίας στο ματς, για τον Πανσερραϊκό, με τον Τόμας να κάνει μια σέντρα-σουτ, βρίσκοντας τον Τσιντώτα σε ετοιμότητα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:40
51' Δεύτερη καλή φάση μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα για τον Πανσερραϊκό, με τον Στάικο να βρίσκει χώρο και να σουτάρει με δύναμη από μακριά, λίγο πάνω από την εστία του Τσιντώτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:41
53' Γρήγορη αντεπίθεση του Ατρομήτου, ο Θυμιάνης έκοψε την πάσα του Κεσχρίντα για τον Ατζιέλσκι. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:45
57' Ο Ουάρντα δεν κατάφερε να βγάλει τελική όντας με πλάτη στην εστία, μετά από φάση διαρκείας που ξεκίνησε από εκτέλεση φάουλ του Στάικου. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:46
20:47
60' Πεσμένος στο χορτάρι ο Ουάρντα, μετά από μονομαχία του με τον Τσακμάκη, δείχνει ότι έχει χτυπήσει στο πρόσωπο. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:48
Σηκώθηκε, χωρίς πρόβλημα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:48
60' Διπλή αλλαγή του Ατρομήτου, Έντερ και Βαλένσια αντικατέστησαν Φριτζόνσον και Ρομπάιγ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:50
Χωρίς φάση ακόμα στο ματς ο Ατρόμητος. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:51
62' Ένα ακόμα ανέβασμα του Ντανκερλούι στη δεξιά πλευρά του Πανσερραϊκού, έκοψε τη σέντρα του σε κόρνερ ο Ντε Μποκ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:51
63' Πρώτη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, μετά από γρήγορη αντεπίθεση και προσπάθεια του Έντερ, ο Κούεν σούταρε με δύναμη και ο Χόβαν απέκρουσε σε κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:52
64' Ο Κούντε εκτέλεσε το κόρνερ, έδιωξε με υπερένταση ο Χόβαν. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:52
64' Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό, ο Γούλερι αντικατέστησε τον Τόμας. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:54
66' Κίτρινη κάρτα στον Βαλένσια, διότι εμπόδισε μια εκτέλεση φάουλ στον χώρο του κέντρου. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:56
68' Ο Γούλερι έκανε κίνηση από τα δεξιά και σούταρε, πάνω σε σώματα αμυντικών. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:57
69' Ο Ουεντραόγκο πήρε φάουλ από τον Κούεν σε πολύ καλή θέση για απευθείας εκτέλεση. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:57
Τέλος στο Λαμία-ΑΕΚ, με την Ένωση να πανηγυρίζει τη νίκη με 3-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:58
69' Είδε κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία ο Ντε Μποκ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:58
70' Ο Στάικος εκτέλεσε το φάουλ με σέντρα, η φάση τελείωσε με επιθετικό φάουλ του Μπέργκστρομ στον Βαλένσια. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:00
72' Κίτρινη κάρτα στον Χατζηστραβό σήκωσε πολύ ψηλά το πόδι του σε μονομαχία με τον Τσακμάκη. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:01
73' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, Βρακάς και Βέργος αντικατέστησαν Κούεν και Αντζιέλσκι. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:01
Στον Έντερ το περιβραχιόνιο του αρχηγού για τον Ατρόμητο, μετά την αποχώρηση του Κούεν. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:06
78' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Έντερ σούταρε στην αγκαλιά του Χόβαν. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:07
79' Απάντησε ο Πανσερραϊκός, με τον Χατζηστραβό αρχικά να σουτάρει πάνω στον Τζαβέλλα, ενώ στη συνέχεια ο Τσιντώτας μπλόκαρε με άνεση μια αδύναμη κεφαλιά του Άλεξιτς. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:08
8-3 οι τελικές υπέρ του Πανσερραϊκού, 57-43% η κατοχή. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:10
82' Κίτρινη κάρτα στον Θυμιάνη, για σκληρό μαρκάρισμα στον Έντερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:12
84' Κίτρινη κάρτα στον πάγκο του Ατρομήτου τώρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:12
85' Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκό, Σοφιανός στη θέση του Χατζηστραβού και Μορέιρα αντί του Στάικου. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:13
85' Κόρνερ του Σοφιανού και κεφαλιά του Ουάρντα, δεν πέρασε από τους αμυντικούς. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:14
86' Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό, με τον Γούλερι να προλαβαίνει την έξοδο του Τσιντώτα, αλλά με την μπάλα να καταλήγει πάνω από την εστία. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:17
89' Φάουλ σε καλή θέση για μια σέντρα, υπέρ του Πανσερραϊκού. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:18
90' Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό, με τον Ουάρντα να εκτελεί και με την κεφαλιά του Άλεξιτς να κοντράρει και να καταλήγει κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:18
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:19
90'+1' Κίτρινη κάρτα στον Βρακά. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:21
90'+3' Ο Πανσερραϊκός ψάχνει μια τελευταία φάση. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:21
Τέλος του αγώνα, Πανσερραϊκός-Ατρόμητος 0-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:22
Σε ένα κακό ποιοτικά παιχνίδι με λιγοστές καλές φάσεις για γκολ, οι δύο ομάδες κόλλησαν στο μηδέν και παίρνουν από έναν βαθμό. by Δημήτρης Παπαδήμας