Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 26η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:07
Μαζί θα παρακολουθήσουμε Live την αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Ατρόμητο, για την 27η και τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας στην Stoiximan Super League! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:17
Οι ενδεκάδες του αγώνα: ΠΑΣ Γιάννινα (Γρηγορίου, 4-2-3-1): Σούλης - Σόρια, Παντελάκης, Μπακαδήμας, Κιάκος - Καραχάλιος, Τζίνο - Ροσέρο, Ριένστρα, Οσέι-Τούτου - Κόντε. Ατρόμητος (Ίλιτς, 4-3-3): Τσιντώτας - Κιβρακίδης, Τσακμάκης, Έρλινγκμαρκ, Αθανασίου - Κούντε, Κούεν, Έντερ - Ντιρκς, Καμαρά, Αντζιέλσκι. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:17
Για τις 19:30 είναι προγραμματισμένη η έναρξη του αγώνα στους «Ζωσιμάδες». by Δημήτρης Παπαδήμας
19:18
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι Αθανασίου, Λέο, Πανάγου, Λιάσος, Παμλίδης, Ροσάλες, Ντεμίρ, Σομποτσίνσκι, Τσαούσης. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:18
Αναπληρωματικοί του Ατρομήτου οι Μαρκετζάνι, Δήμος, Πομόνης, Καραμάνης, Φριντγιόνσον. Βρακάς, Τριμμάτης, Τζοβάρας και Βέργος. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:19
Με πολλές και σημαντικές απουσίες στην αποψινή αναμέτρηση οι Περιστεριώτες, αφού εκτός αποστολής έμειναν οι Γιουμπιτάνα, Κεσχρίντα, Ντε Μποκ, Τζαβέλλας, Βαλένσια, Ρομπάιγ και Ασεβέδο. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:20
Από την άλλη, για τον ΠΑΣ δεν είναι διαθέσιμοι οι Τζίμας, Εραμούσπε και Νάγκι. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:22
Όσο για τον Ατρόμητο, έρχεται από τη νίκη του με 3-1 επί της Λαμίας και βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας, χωρίς ελπίδα να βρεθεί στα playoffs. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:25
Η αποψινή θα είναι η 19η αναμέτρηση των δύο ομάδων με γηπεδούχο τον ΠΑΣ για το πρωτάθλημα, με τους Ηπειρώτες να έχουν δέκα νίκες, ενώ ο Ατρόμητος έχει τρεις και πέντε ματς έληξαν ισόπαλα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:27
Διαιτητής του αγώνα ο Βάτσιος, με βοηθούς τους Μωϋσιάδη, Νίκζα και τέταρτο τον Τσιμεντερίδη, ενώ VAR είναι ο Πολυχρόνης. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:27
Οι δύο ομάδες κάνουν την εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:32
Πολύς ο κόσμος στις κερκίδες, στηρίζει τον ΠΑΣ στην προσπάθειά του να αποφύγει τον υποβιβασμό. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:33
3' Ο Σούλης έκανε λάθος πάσα, αλλά στη συνέχεια μπλόκαρε τη σέντρα του Ντιρκς. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:37
6' Οι παίκτες του ΠΑΣ έχουν περισσότερη ώρα την μπάλα στα πόδια τους, χωρίς ευκαιρία για γκολ ακόμα το ματς. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:38
7' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, με τον Ροσέρο να κάνει ωράια ατομική προσπάθεια και πλασέ από τα όρια της μεγάλης περιοχής, πάνω από τα δοκάρια. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:43
13' Παιχνίδι κέντρου έως τώρα, με τον ΠΑΣ να έχει την κατοχή και με τον Ατρόμητο να περιμένει την ευκαιρία του σε κάποια αντεπίθεση. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:44
13' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, μετά από εκτέλεση κόρνερ του Κιάκου, ένα δυνατό σουτ του Σόρια κόντραρε σε αμυντικό, με την μπάλα να περνάει λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσιντώτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:45
15' Ανώτεροι οι γηπεδούχοι, προσπαθούν να βρουν τρόπο να διασπάσουν την πολυπρόσωπη άμυνα των φιλοξενούμενων. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:47
16' Μετά από εκτέλεση φάουλ του Κιάκου στο δεύτερο δοκάρι, ο Ροσέρο δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα εντός εστίας από πολύ πλάγια θέση. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:48
17' Πεσμένος στο χορτάρι ο Κιβρακίδης, μετά από εναέρια μονομαχία του με τον Ροσέρο. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:48
Σηκώθηκε και δείχνει εντάξει ο αρχηγός του Ατρομήτου. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:49
19' Σκληρό μαρκάρισμα του Παντελάκη στον Κούεν, παρατηρήσεις από τον Βάτσιο. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:51
20' Οι γηπεδούχοι ζήτησαν πέναλτι σε μονομαχία του Κόντε με τον Αθανασίου, επιθετικό φάουλ έδωσε ο ρέφερι. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:52
21' Γύρισμα του Κιάκου από τα αριστερά, πέρασε από όλους οι μπάλα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:55
24' Δοκάρι για τον ΠΑΣ, μετά από σέντρα σουτ του Ροσέρο και με την μπάλα να κοντράρει στον Αθανασίου. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:55
Από τους πιο δραστήριους παίκτες του ματς ως τώρα ο Ροσέρο: Εικόνα live 21979273/52398.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
19:57
27' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, με τον Κόντε να παίρνει την μπάλα εντός μεγάλης περιοχής, αλλά να καθυστερεί, πριν βγάλει την πάσα στον Τζίνο, ο οποίος σούταρε ψηλά άουτ από το ύψος του πέναλτι. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:58
Χωρίς τελική προσπάθεια ακόμα ο Ατρόμητος, έχει αρκεστεί σε παθητικό ρόλο. 5 τελικές έχει ο ΠΑΣ, με μία εξ αυτών να είναι εντός εστίας. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:59
Ο Ολυμπιακός έχει ανοίξει το σκορ κόντρα στον Βόλο, η ΑΕΚ προηγείται του Άρη, ενώ ο Παναθηναϊκός χάνει με 1-0 στην Κρήτη από τον ΟΦΗ. 1-0 μπροστά και η Κηφισιά κόντρα στον Παναιτωλικό by Δημήτρης Παπαδήμας
20:02
31' Ξεκάθαρο έως τώρα στο ματς το ποια από τις δύο ομάδες έχει μεγαλύτερο κίνητρο για τους βαθμούς. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:04
33' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, μετά από σέντρα του Έντερ και καρφωτή κεφαλιά του Αντζιέλσκι, με την μπάλα να περνάει χιλιοστά δίπλα από το δοκάρι του Σούλη. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:06
36' Ο Ατρόμητος έχει ισορροπήσει το ματς στα τελευταία λεπτά. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:06
Ισοφάρισε σε 1-1 τον ΟΦΗ ο Παναθηναϊκός. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:08
37' Γκοολ για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Μετά από λάθος του Τσακμάκη, ο οποίος έχασε την μπάλα από τον Κόντε μερικά μέτρα έξω από τη μεγάλη περιοχή του Ατρομήτου, ο Ισπανός φορ πάσαρε στον Ριένστρα και εκείνος πλάσαρε με τη μία και εύστοχα τον Τσιντώτα, για το 1-0! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:13
42' Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ, ο Παντελάκης νιώθει ενοχλήσεις και δεν μπορεί να συνεχίσει στο ματς, τον αντικατέστησε ο Σομποσίνσκι. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:14
Ο Άρης ισοφάρισε σε 1-1 την ΑΕΚ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:15
44' Σέντρα του Σόρια από τα δεξιά και κεφαλιά του Κόντε, πολύ άστοχη. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:16
45' Ο Αθανασίου βρήκε το γόνατο στο πρόσωπο τον Σόρια και είδε την κίτρινη κάρτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:16
Τρία λεπτά καθυστερήσεις. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:17
45'+1' Σέντρα του Τούτου και κεφαλιά του Μπακαδήμα από πολύ κοντά, η μπάλα κόντραρε στον Έρλινγκμαρκ και βγήκε κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:19
Λήξη πρώτου ημιχρόνου, ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:20
Το γκολ του Ριένστρα στο 37' χωρίζει τις δύο ομάδες, με τον ΠΑΣ να είναι ανώτερος σε αυτά τα πρώτα 45 λεπτά, αποδεικνύοντας ότι «καίγεται» περισσότερο για τη νίκη. Σε παθητικό ρόλο στο μεγαλύτερο μέρος του πρώτου ημιχρόνου ο Ατρόμητος, έχασε μόνο μία μεγάλη ευκαιρία, στο 33' με τον Αντζιέλσκι. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:35
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στα Ιωάννινα! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:36
Αλλαγή ημιχρόνου για τον ΠΑΣ, Ντεμίρ στη θέση του Τούτου. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:38
Ο Ριένστρα πανηγυρίζει έξαλλα το γκολ με το οποίο άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΣ: Εικόνα live 21979273/35692.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
20:41
Ο Άρης έκανε την ανατροπή και πλέον προηγείται με 2-1 της ΑΕΚ! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:42
50' Δυνατό αλλά πολύ άστοχο σουτ του Σόρια, από πλάγια θέση. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:44
52' Δεν έχει αλλάξει η εικόνα του ματς ούτε στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, με τον ΠΑΣ να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:46
2-2 η ΑΕΚ, ισοφάρισε τον Άρη. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:47
55' Το κακό σουτ του Σόρια, η μοναδική τελική προσπάθεια για τις δύο ομάδες στο δεύτερο ημίχρονο. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:48
56' Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Τζοβάρας στη θέση του Ντιρκς. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:49
Η Κηφισιά ισοφαρίστηκε από τον Παναιτωλικό, αλλά απάντησε άμεσα και πλέον προηγείται με 2-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:50
58' Γκοολ για τον Ατρόμητο! Μετά από γρήγορη αντεπίθεση και κεφαλιά-πάσα του Τζοβάρα, ο Αντζιέλσκι βγήκε τετ-α-τετ με τον Σούλη και αφού τον πέρασε, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:52
Αυτή ήταν η πρώτη τελική εντός εστίας που έκανε ο Ατρόμητος σε ολόκληρο το ματς. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:56
64' Σέντρα του Αγκιμπού και κεφαλιά του Τζοβάρα, αδύναμη, στην αγκαλιά του Σούλη. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:59
3-2 ξανά μπροστά η ΑΕΚ, κόντρα στον Άρη! Παράλληλα, το 0-0 παραμένει ανάεμσα σε ΠΑΟΚ και Λαμία by Δημήτρης Παπαδήμας
21:00
68' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ, με Παμλίδη και Ροσάλες να αντικαθιστούν Ροσέρο και Τζίνο. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:02
70' Ο Ατρόμητος έχει ισορροπήσει το ματς μετά το γκολ του Αντζιέλσκι με το οποίο ισοφάρισε. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:04
71' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, μετά από εκτέλεση φάουλ του Έντερ και κεφαλιά του Τζοβάρα, ο Τσακμάκης έκανε την προβολή από το δεύτερο δοκάρι, κέρδος για τους φιλοξενούμενους μόνο ένα κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:06
74' Κόκκινη κάρτα στον Κιβρακίδη, για τάκλιν του από πίσω στον Ντεμίρ, ο οποίος έμπαινε με προϋποθέσεις στη μεγάλη περιοχή του Ατρομήτου. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:07
75' Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Τριμμάτης στη θέση του Αγκιμπού Καμαρά. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:08
76' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, με τον Τσιντώτα να αποκρούει εντυπωσιακά απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κόντε. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:09
77' Απίθανη διπλή ευκαιρία για τον ΠΑΣ, με τον Τσιντώτα να αποκρούει μακρινό σουτ του Παμλίδη και με τον Ροσάλες να παίρνει το... ριμπάουντ, πλασάροντας άουτ από πάρα πολύ πλεονεκτική θέση! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:10
12 τελικές ο ΠΑΣ, 5 ο Ατρόμητος. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:11
79' Αλλαγή για τον ΠΑΣ, Λέο στη θέση του σκόρερ Ριένστρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:11
79' Μία ακόμα ευκαιρία για τον ΠΑΣ, για πολύ λίγο άστοχη η κεφαλιά του Σομποτσίνσκι μετά από εκτέλεση κόρνερ του Σόρια. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:13
80' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, Βέργος και Φριντγιόνσον στις θέσεις των Αντζιέλσκι.= και Κούεν. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:16
84' Πιέζει ασφυκτικά την άμυνα του Ατρομήτου ο ΠΑΣ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:17
85' Κίτρινη κάρτα στον Σόρια, μετά από εναέρια μονομαχία του με τον Τζοβάρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:22
89' Ο Ατρόμητος είναι απειλητικός στις αντεπιθέσεις, με τους παίκτες του ΠΑΣ να έχουν προωθηθεί, ψάχνοντας το γκολ της νίκης. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:23
90' Σέντρα του Σόρια και κεφαλιά του Κόντε, αδύναμη στην αγκαλιά του Τσιντώτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:23
Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:24
90'+2΄Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, με τον Σόρια να σουτάρει με δύναμη λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσιντώτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:25
Ροντέο το ματς στα τελευταία λεπτά, με την μπάλα να πηγαίνει πάνω-κάτω! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:25
90'+3 Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με τον Βέργο να πλασάρει ψηλά άουτ από πολύ πλεονεκτική θέση! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:28
90'+5' Βγήκε ξανά στην αντεπίθεση ο Ατρόμητος, δόθηκε οφσάιντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:28
Λήξη του αγώνα, ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:29
Ο ΠΑΣ προηγήθηκε με γκολ του Ριένστρα στο 37', αλλά ισοφαρίστηκε από τον Αντζιέλσκι στο 58' , ενώ οι γηπεδούχοι δεν κατάφεραν να εκμεταλλευτούν το ότι έπαιξαν με παίκτη περισσότερο από το 73', όταν αποβλήθηκε ο Κοβρακίδης. by Δημήτρης Παπαδήμας