Λεπτό προς λεπτό όλα τα ματς της 26ης αγωνιστικής

Επτά ματς σε… ένα live: Παρακολουθήστε την εξέλιξη όλων των αναμετρήσεων της 26ης και τελευταίας αγωνιστικής της κανονικής διάρκειας της Stoiximan Super League.

19:13
Καλησπέρα σας! Παρέα θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των επτά αναμετρήσεων που έχουν κοινή ώρα έναρξης τις 19:30 για την 26η και τελευταία αγωνιστική της Stoiximan Super League. by Γιώργος Τσανάκας
19:13
Άρης-ΑΕΚ, Κηφισιά-Παναιτωλικός, ΟΦΗ-Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός-Βόλος, ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος, Λαμία-ΠΑΟΚ και Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης τα επτά... ζευγάρια! by Γιώργος Τσανάκας
19:15
Η βαθμολογία του πρωταθλήματος λίγο πριν την ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας: Εικόνα live 21979294/107455.jpg by Γιώργος Τσανάκας
19:17
Ας πάρουμε μια γεύση από τα ματς μέσω του... φωτογραφικού φακού του INTIME. by Γιώργος Τσανάκας
19:18
Άρης-ΑΕΚ στο Κλεάνθης Βικελίδης: Το ντέρμπι της αγωνιστικής, με τον Άρη να έχει περισσότερο το μυαλό στη ρεβάνς με τον Παναιτωλικό και η ΑΕΚ να θέλει να παραμείνει κορυφή. Εικόνα live 21979294/60599.jpg by Γιώργος Τσανάκας
19:19
ΟΦΗ-Παναθηναϊκός: Επικίνδυνη έξοδος για το σύνολο του Φατίχ Τερίμ που θέλει να συνεχίσει το κυνήγι της κορυφής. Ψάχνουν βαθμούς για να μην μπλέξουν οι Κρητικοί. Εικόνα live 21979294/74237.jpg by Γιώργος Τσανάκας
19:21
Ολυμπιακός-Βόλος: Αναζητά το 7/7 με τον Μεντιλίμπαρ στον πάγκο ο Ολυμπιακός, λίγες ημέρες μετά και τον βαθμό που τους επιστράφηκε από το CAS, έχοντας και πάλι μετά από 4 μήνες τον κόσμο στο πλευρό του. Όσον αφορά τον Βόλο, ψάχνει μια έκπληξη στη δύσκολη μάχη που δίνει για παραμονή. Εικόνα live 21979294/43124.jpg by Γιώργος Τσανάκας
19:22
Λαμία-ΠΑΟΚ: Απαιτητικό ματς για το σύνολο του Λουτσέσκου απέναντι σε μια ομάδα που θα βρουν ξανά στα playoffs, αλλά πλέον δεν έχει τον Καρλίτος. Ο ΠΑΟΚ αναζητά ένα ακόμη τρίποντο, στο... λιγότερο καλό σενάριο θα παραμείνει δεύτερος και στο -1 από την κορυφή. Εικόνα live 21979294/80969.jpg by Γιώργος Τσανάκας
19:22
Για πάμε σιγά-σιγά να δούμε τις ενδεκάδες από τις επτά αναμετρήσεις... by Γιώργος Τσανάκας
19:22
Οι ενδεκάδες στο ΟΦΗ-Παναθηναϊκός Παναθηναϊκός (Φατίχ Τερίμ): Ντραγκόφσκι - Βαγιαννίδης, Ακαϊντίν, Ούγκο, Μλαντένοβιτς - Τσέριν, Ζέκα, Μπακασέτας - Παλάσιος, Μπερνάρ, Ιωαννίδης. ΟΦΗ (Τραϊανός Δέλλας): Μπάουμαν - Λάρσον, Βούρος, Λαμπρόπουλος, Τοράρινσον - Μεγιάδο, Μπάκιτς, Χιμένεθ, Αποστολάκης - Μπάκου, Ισέκα. by Γιώργος Τσανάκας
19:23
Οι ενδεκάδες στο Άρης-ΑΕΚ Άρης (Άκης Μάντζιος): Κουέστα - Φατόρε, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Μοντόγια - Ζουλ, Βερστράτε - Φετφατζίδης, Σαβέριο, Παναγίδης - Ανσαριφάρντ. ΑΕΚ (Ματίας Αλμέιδα): Στάνκοβιτς - Ρότα, Βίντα, Κάλενς, Χατζισαφί - Γιόνσον, Λιούμπισιτς, Ελίασον, Άμραμπατ - Μάνταλος, Πόνσε. by Γιώργος Τσανάκας
19:23
Οι ενδεκάδες στο Ολυμπιακός-Βόλος Ολυμπιακός (Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ): Τζολάκης – Ροντινέι, Ρέτσος, Άμπι, Ορτέγκα – Έσε, Όρτα, Τσικίνιο – Μασούρας, Ελ Κααμπί, Ποντένσε. Βόλος (Χρήστος Κόντης): Κόβατς – Μύγας, Ράσιτς, Σιέλης, Λούνας – Ντε Καμπς, Μπαριέντος – Ολιβέρα, Ασεχνούν, Κόμπα – Μωραΐτης. by Γιώργος Τσανάκας
19:23
Οι ενδεκάδες στο Λαμία-ΠΑΟΚ ΠΑΣ Λαμία (Λεωνίδας Βόκολος): Κοσέλεφ, Στάνκο, Τζανετόπουλος, Παπαδόπουλος, Πέδρο Αμαράλ, Νούνιες, Κορνέζος, Σλίβλα, Μαρτίνεθ, Τσιλούλης, Μάλτσι. ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Ότο, Κεντζιόρα, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Οζντόεφ, Μεϊτέ, Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Σαμάτα. by Γιώργος Τσανάκας
19:24
Οι ενδεκάδες στο ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος ΠΑΣ Γιάννινα (Μιχάλης Γρηγορίου): Σούλης, Σόρια, Παντελάκης, Μπακαδήμας, Κιάκος, Οσέι-Τούτου, Ριένστρα, Τζίνο, Ροσέρο, Καραχάλιος, Κόντε. Ατρόμητος (Σάσα Ίλιτς): Τσιντώτας, Κιβρακίδης, Τσακμάκης, Έρλινγκμαρκ, Αθανασίου, Κούντε, Κούεν, Έντερ, Ντιρκς, Καμαρά Αντζιέλσκι. by Γιώργος Τσανάκας
19:24
Οι ενδεκάδες στο Κηφισιά-Παναιτωλικός Κηφισιά (Κώστας Μπράτσος): Αναγνωστόπουλος, Γκόμπελιτς, Βαφέας, Τεϊσέιρα, Μιλίτσεβιτς, Τσανάτζια, Σολόα, Κρισιούμα, Μενέντες, Μπιφουμά, Οζέγκοβιτς Παναιτωλικός (Γιάννης Πετράκης): Τσάβες, Οικονόμου, Μλάντεν, Στάγιτς, Λιάβας, Τορεχόν, Τσιγγάρας, Φρ. Ντουάρτε, Χουάνπι, Ζοάο Πέδρο, Λομόνακο by Γιώργος Τσανάκας
19:25
Οι ενδεκάδες στο Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης Πανσερραϊκός (Πάμπλο Γκαρσία): Χόβαν - Ντανκερλούι, Μπέργκστρεμ, Διαμαντής, Πεταυράκης - Ουεντραόγκο, Στάικος- Μούργος, Ουάρντα, Πηλέας- Άλεξιτς Αστέρας Τρίπολης (Μίλαν Ράσταβατς): Παπαδόπουλος - Λύρατζης, Χριστόπουλος, Πίτσου, Άλβαρες - Γιαμπλόνσκι, Σουρλής - Καλτσάς, Ζουγλής, Σίτο - Μάντζης. by Γιώργος Τσανάκας
19:25
Σε πέντε λεπτά η σέντρα... Πάμε να χορτάσουμε γκολ και θέαμα. by Γιώργος Τσανάκας
19:30
1' Σέντρα σε όλα τα γήπεδα! Για πάμε... by Γιώργος Τσανάκας
19:37
6' Ολυμπιακός-Βόλος: Αποβολή για τον Μπαριέντος για σκαριά στον Μασούρα. Νωρίτερα, υπήρξε και πάτημα στον αστράγαλο του Έσε, αλλά δεν δόθηκε κάτι. by Γιώργος Τσανάκας
19:41
Δεκάλεπτο σε όλα τα ματς, δεν υπάρχει πουθενά γκολ ως τώρα. by Γιώργος Τσανάκας
19:45
13' Άρης-ΑΕΚ: Πέναλτι για τους φιλοξενούμενους, για μαρκάρισμα στον Άμραμπατ από τον Μοντόγια. Τραβάει πρώτα ο Μαροκινός τη φανέλα, στη συνέχεια ο Ισπανός τον μαζεύει. by Γιώργος Τσανάκας
19:45
15' Άρης-ΑΕΚ 0-1: Ανοίγει το σκορ η ομάδα του Ματίας Αλμέιδα με τον Άμραμπατ. by Γιώργος Τσανάκας
19:51
20' Κηφισιά-Παναιτωλικός 0-0: Πέναλτι για τους γηπεδούχους σε πέσιμο του Οζέγκοβιτς. by Γιώργος Τσανάκας
19:51
20' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 0-0: Δοκάρι οι γηπεδούχοι με τον Πηλέα. by Γιώργος Τσανάκας
19:53
22' ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 1-0: Ο Χιμένεθ ανοίγει το σκορ για τους Κρητικούς! by Γιώργος Τσανάκας
19:54
23' Κηφισιά-Παναιτωλικός 1-0: Ο Οζέγκοβιτς από την άσπρη βούλα δίνει προβάδισμα στην ομάδα των Βορείων Προαστίων. by Γιώργος Τσανάκας
19:56
Στο 25ο λεπτό οι αναμετρήσεις… Άρης-ΑΕΚ 0-1 (15' πέν. Άμραμπατ) Κηφισιά-Παναιτωλικός 1-0 (23' πέν. Οζέγκοβιτς) ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 1-0 (22' Χιμένεθ) Ολυμπιακός-Βόλος 0-0 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 0-0 Λαμία-ΠΑΟΚ 0-0 Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 0-0 by Γιώργος Τσανάκας
19:57
27' Ολυμπιακός-Βόλος 1-0: Ανοίγουν το σκορ οι ερυθρόλευκοι με τον... καυτό Ελ Κααμπί να βρίσκει για άλλο ένα ματς δίχτυα. by Γιώργος Τσανάκας
19:59
29' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 0-0: O Nίκος Παπαδόπουλος στην επανεμφάνισή του μετά από 2 μήνες, τραυματίστηκε και έδωσε τη θέση του στον Τσιφτσή. by Γιώργος Τσανάκας
20:01
by Γιώργος Τσανάκας
20:02
20:06
Δέκα λεπτά για το φινάλε του ημιχρόνου στα επτά παιχνίδια Άρης-ΑΕΚ 0-1 Κηφισιά-Παναιτωλικός 1-0 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 1-0 Ολυμπιακός-Βόλος 1-0 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 0-0 Λαμία-ΠΑΟΚ 0-0 Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 0-0 by Γιώργος Τσανάκας
20:07
36' ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 1-1: Ισοφαρίζει το «τριφύλλι» με τον Ιωαννίδη έπειτα από πάρε-βάλε πάσα του Μπερνάρ. by Γιώργος Τσανάκας
20:08
37' ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-0: Τραγικό λάθος στην άμυνα του Ατρομήτου, ο Κόντε δίνει έτοιμο γκολ στον Ριένστρα για το προβάδισμα των Ηπειρωτών. by Γιώργος Τσανάκας
20:09
20:09
20:11
20:13
42' Άρης-ΑΕΚ 0-1: Σκοράρει ο Φετφατζίδης στην κόντρα, αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ! Παραμένει το προβάδισμα των φιλοξενούμενων... by Γιώργος Τσανάκας
20:14
44' Άρης-ΑΕΚ 1-1: Ο Ανσαριφάρντ κάνει την κεφαλιά-πάσα, ο Φετφατζίδης μπαίνει ανενόχλητος στην περιοχή, περνά τον Στάνκοβιτς και ισοφαρίζει το σκορ. by Γιώργος Τσανάκας
20:19
45'+2' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 0-0: Πέναλτι για τους γηπεδούχους, για σπρώξιμο του Λύρατζη στον Ουάρντα. by Γιώργος Τσανάκας
20:19
45'+4' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-0: Ανοίγει το σκορ από την άσπρη βούλα ο Ουάρντα. by Γιώργος Τσανάκας
20:20
45'+5' Ολυμπιακός-Βόλος 1-0: Ο Μύγας βρίσκει χαμηλά τον Ποντένσε, ο Τσαγκαράκης δίνει το πέναλτι υπέρ του Ολυμπιακού. by Γιώργος Τσανάκας
20:21
45'+6' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-1: Ισοφαρίζουν οι Αρκάδες με εκπληκτικό πλασέ στην κίνηση από τον Καλτσά! by Γιώργος Τσανάκας
20:22
45'+5' Ολυμπιακός-Βόλος 2-0: Ο Ελ Κααμπί κάνει δύο τα προσωπικά του τέρματα αλλά και αυτά της ομάδας του και καθαρίζει το παιχνίδι από την άσπρη βούλα. by Γιώργος Τσανάκας
20:23
ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ! Άρης-ΑΕΚ 1-1 Κηφισιά-Παναιτωλικός 1-0 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 1-1 Ολυμπιακός-Βόλος 2-0 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-0 Λαμία-ΠΑΟΚ 0-0 Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-1 by Γιώργος Τσανάκας
20:25
20:25
20:37
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο των επτά αναμετρήσεων. Υπενθυμίζουμε παρακάτω τα αποτελέσματα όπως έχουν διαμορφωθεί μετά το πρώτο 45λεπτο. Άρης-ΑΕΚ 1-1 Κηφισιά-Παναιτωλικός 1-0 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 1-1 Ολυμπιακός-Βόλος 2-0 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-0 Λαμία-ΠΑΟΚ 0-0 Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-1 by Γιώργος Τσανάκας
20:38
Φοβερά πράγματα στο Κηφισιά-Παναιτωλικός (1-0): Το ρεπορτάζ της Cosmote TV αναφέρει πως ο διαιτητής του αγώνα δεν προτίθεται να συνεχίσει το ματς εάν δεν αποχωρήσει από τον πάγκο του Παναιτωλικού ο Μάκης Μπελεβώνης, τον οποίο απέβαλε... προφορικά, με τον άνθρωπο των φιλοξενούμενων να ισχυρίζεται πως από τη στιγμή που δεν έχει δει κόκκινη κάρτα, δεν φεύγει! by Γιώργος Τσανάκας
20:38
Το δεύτερο μέρος πάντως ξεκίνησε κανονικά στην Καισαριανή... by Γιώργος Τσανάκας
20:42
49' Άρης-ΑΕΚ 2-1: Ο Σαβέριο παίρνει το ριμπάουντ και κάνει την ανατροπή για τους γηπεδούχους. Πολύ νωρίς ο Άρης φέρνει τούμπα το σκορ. by Γιώργος Τσανάκας
20:46
54' Κηφισιά-Παναιτωλικός 1-1: Ο Ζοάο Πέδρο παίρνει το ριμπάουντ και εκτελεί τον Αναγνωστόπουλο για την ισοφάριση. by Γιώργος Τσανάκας
20:48
55' Άρης-ΑΕΚ 2-2: Ο Κουέστα δεν καταφέρνει να διώξει σωστά, ο Βίντα παίρνει το ριμπάουντ και από κοντά ισοφαρίζει για τους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Τσανάκας
20:49
56' Ολυμπιακός-Βόλος 3-0: Ο Μασούρας με κεφαλιά από κοντά προλαβαίνει την έξοδο του αντίπαλου κίπερ για να δώσει αέρα τριών τερμάτων στους ερυθρόλευκους. by Γιώργος Τσανάκας
20:49
Τσεκάρισμα στο 3-0 του Ολυμπιακού για επιθετικό φάουλ. Δεν μετράει, κάρτα ο Ρέτσος για φάουλ σε αντίπαλο και θα χάσει το επόμενο ματς. by Γιώργος Τσανάκας
20:51
56' Κηφισιά-Παναιτωλικός 2-1: Σκοράρει ξανά ο Οζέγκοβιτς, νέο προβάδισμα για τους γηπεδούχους. by Γιώργος Τσανάκας
20:52
58' ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-1: Ο Ανγκιέλσκι ισοφαρίζει για τους φιλοξενούμενους, εκμεταλλευόμενος λάθος των αμυντικών του ΠΑΣ. by Γιώργος Τσανάκας
20:54
Συμπληρώσαμε μια ώρα στα επτά γήπεδα... Άρης-ΑΕΚ 2-2 Κηφισιά-Παναιτωλικός 2-1 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 1-1 Ολυμπιακός-Βόλος 2-0 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-1 Λαμία-ΠΑΟΚ 0-0 Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-1 by Γιώργος Τσανάκας
21:00
67' Άρης-ΑΕΚ 2-3: Ο Πόνσε σκοράρει με καρφωτή κεφαλιά, νικώντας τον Κουέστα για την ανατροπή στην ανατροπή. by Γιώργος Τσανάκας
21:01
68' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 1-1: Αποβολή για τους Αρκάδες, δεύτερη κίτρινη για τον Γιαμπλόνσκι. by Γιώργος Τσανάκας
21:03
71' Λαμία-ΠΑΟΚ 0-1: Ο Τάισον λύνει τον... γόρδιο δεσμό και δίνει προβάδισμα στην ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου. by Γιώργος Τσανάκας
21:06
74' ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-1: Με δέκα ο Ατρόμητος, αποβάλλεται ο Κιβρακίδης. by Γιώργος Τσανάκας
21:08
76' Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 2-1: Ο Ουάρντα με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα δίνει νέο προβάδισμα στους Σερραίους. Φέρει ευθύνη ο Τσιφτσής, του έφυγε η μπάλα μετά το σουτ του Αιγύπτιου. by Γιώργος Τσανάκας
21:09
77' Κηφισιά-Παναιτωλικός 2-2: Ισοφαρίζουν με τον Μλάντεν οι Αγρινιώτες, φιλί ζωής από τον στόπερ του Παναιτωλικού! by Γιώργος Τσανάκας
21:11
79' ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 1-1: Πέναλτι για τους Κρητικούς, ευκαιρία να πάρουν ξανά το προβάδισμα! by Γιώργος Τσανάκας
21:15
80' ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 2-1: O Ισέκα σκοράρει και δίνει εκ νέου το προβάδισμα στους γηπεδούχους. by Γιώργος Τσανάκας
21:15
83' ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 2-2: Ο Σπόραρ βρίσκει δίχτυα και ο Παναθηναϊκός το φέρνει ξανά στα ίσα. by Γιώργος Τσανάκας
21:18
86' Άρης-ΑΕΚ 2-3: Πέναλτι για τους γηπεδούχους και ευκαιρία να ισοφαρίσουν. by Γιώργος Τσανάκας
21:18
Πάει να το δει ο Σιδηρόπουλος... Κάνει on field review! by Γιώργος Τσανάκας
21:19
87' Ολυμπιακός-Βόλος 3-0: Σκοράρει και ο Γιόβετιτς, ο Ολυμπιακός παίρνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη του. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
88' Άρης-ΑΕΚ 2-3: Το πήρε πίσω ο Σιδηρόπουλος, δεν υπάρχει πέναλτι όπως αποφάσισε. by Γιώργος Τσανάκας
21:21
89' Ολυμπιακός-Βόλος 4-0: Στον... χορό και ο Ποντένσε, ο Ολυμπιακός ξεχειλώνει το σκορ. by Γιώργος Τσανάκας
21:22
Συμπληρώσαμε το 90λεπτο: Άρης-ΑΕΚ 2-3 Κηφισιά-Παναιτωλικός 2-2 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 2-2 Ολυμπιακός-Βόλος 4-0 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-1 Λαμία-ΠΑΟΚ 0-1 Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 2-1 by Γιώργος Τσανάκας
21:23
Το 4ο γκολ του Ολυμπιακού ελέγχεται για χέρι στο ξεκίνημα της προσπάθειας. by Γιώργος Τσανάκας
21:24
90'+2' Λαμία-ΠΑΟΚ 0-2: Καθαρίζουν οι φιλοξενούμενοι στις καθυστερήσεις με τον Μπάμπα Ράχμαν! by Γιώργος Τσανάκας
21:25
ΔΕΝ μετράει τελικά το γκολ του Ολυμπιακού, παραμένει το 3-0 απέναντι στον Βόλο. by Γιώργος Τσανάκας
21:27
90'+5' Άρης-ΑΕΚ 2-3: ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! Ο Βίντα κάνει χέρι μετά την κεφαλιά του Γιόνσον στην τελευταία φάση του αγώνα! by Γιώργος Τσανάκας
21:29
90'+6' Άρης-ΑΕΚ 3-3: Ο Μορόν νικά τον Στάνκοβιτς και ισοφαρίζει σε 3-3 στο φινάλε του αγώνα! by Γιώργος Τσανάκας
21:31
ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ! Άρης-ΑΕΚ 3-3 Κηφισιά-Παναιτωλικός 2-2 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 2-2 Ολυμπιακός-Βόλος 3-0 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 1-1 Λαμία-ΠΑΟΚ 0-2 Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 2-1 by Γιώργος Τσανάκας
21:32
Συγκλονιστική η αγωνιστική, με την κορυφή να αλλάζει! Πλέον, ο ΠΑΟΚ βρίσκεται στην πρώτη θέση, με την ΑΕΚ στο -1, ο Ολυμπιακός στο -3 και ο Παναθηναϊκός στο 4, πέφτοντας τέταρτος! by Γιώργος Τσανάκας