Άρης-Παναιτωλικός

Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson

18:46
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της ρεβάνς ανάμεσα σε Άρη και Παναιτωλικό για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson. Οι «κίτρινοι» είχαν επικρατήσει 1-0 στο πρώτο ματς και έχουν το προβάδισμα για την πρόκριση στον τελικό, όπου περιμένει ο Παναθηναϊκός. Σέντρα στις 19:00, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 3 & ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Αλέξη Σαββόπουλου. by Γιάννης Πολιάς
18:50
by Γιάννης Πολιάς
18:51
Οι ενδεκάδες των ομάδων Άρης (Ά. Μάντζιος): Κουέστα, Οντουμπάτζο, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Φεράρι, Βέλεθ, Νταρίντα, Σουλεϊμάνοφ, Γκαρθία, Σαμόρα, Μορόν Στον πάγκο: Χουτεσιώτης, Παναγίδης, Αγοραστός, Μοντόγια, Ρόουζ, Σαβέριο, Ανσαριφάρντ, Ζουλ, Φετφατζίδης Παναιτωλικός (Γ. Πετράκης): Τσάβες, Μλάντεν, Μπρ. Ντουάρτε, Ταμπίτζε, Μαυρίας, Τορεχόν, Χατζηθεοδωρίδης, Πέρες, Φρ. Ντουάρτε, Καρέλης, Σενγκέλια Στον πάγκο: Καπίνο, Οικονόμου, Χουάνπι, Λομόνακο, Τσιγγάρας, Ντίας, Πέδρο, Κοντούρης, Νικολάου by Γιάννης Πολιάς
18:52
Διαιτητής: Παπαπέτρου Βοηθοί: Απτόσογλου, Πετρόπουλος 4ος: Γκάμαρης VAR: Ευαγγέλου, Κόλλιας by Γιάννης Πολιάς
18:54
Υπενθυμίζεται ότι ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ, συνεπώς σε οποιοδήποτε διπλό με ένα γκολ διαφορά θα έχουμε παράταση. by Γιάννης Πολιάς
19:01
1' Κόρνερ για τον Άρη. by Γιάννης Πολιάς
19:02
2' Νταρίντα και Σαμόρα είδαν τις προσπάθειές τους να σταματούν πάνω σε αμυντικούς. by Γιάννης Πολιάς
19:03
2' Και νέο κόρνερ, που πέρασε και αυτό ανεκμετάλλευτο. by Γιάννης Πολιάς
19:05
5' Έχουν μπει πιο δυνατά οι γηπεδούχοι. by Γιάννης Πολιάς
19:06
5' Σέντρα-σουτ Νταρίντα από τα αριστερά, άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:09
8' Άστοχο το συρτό σουτ του Σουλεϊμάνοφ μέσα από την περιοχή, πρώτη καλή στιγμή. by Γιάννης Πολιάς
19:16
15' Κόρνερ για τον Άρη. by Γιάννης Πολιάς
19:16
Αλλεπάλληλες κεφαλιές, στην αγκαλιά του Τσάβες η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:21
20' Κεφαλιά Καρέλη μετά από ωραία προσπάθεια και σέντρα του Μαυρία από τα δεξιά, εύκολα μάζεψε ο Κουέστα. by Γιάννης Πολιάς
19:26
26' Κίτρινη κάρτα στον Μπρ. Ντουάρτε για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
19:29
19:29
29' Φάουλ από τα αριστερά για τους Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
19:30
30' Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού. by Γιάννης Πολιάς
19:33
32' Πολύ άστοχο το μακρινό σουτ του Σαμόρα. by Γιάννης Πολιάς
19:34
33' Είναι αλήθεια πως το θέαμα εδώ και αρκετά λεπτά δεν διεκδικεί και δάφνες ποιότητας... by Γιάννης Πολιάς
19:38
38' Μεγάλη επέμβαση Τσάβες σε τσίμπημα της μπάλας από τον Σαμόρα. by Γιάννης Πολιάς
19:39
Αυτή είναι η πρώτη πραγματική ευκαιρία στο ματς! by Γιάννης Πολιάς
19:39
39' Πολύ άστοχο το βολέ του Γκαρθία μετά την εκτέλεση του κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
19:42
41' Κίτρινη κάρτα στον Μαυρία. by Γιάννης Πολιάς
19:45
45' Σπουδαία επέμβαση Τσάβες σε μακρινό σουτ του Σουλεϊμάνοφ! by Γιάννης Πολιάς
20:06
46' Πήγε να βγει τετ α τετ ο Σενγκέλια, πρόλαβε να ανακόψει την πορεία του ο Μπράμπετς. by Γιάννης Πολιάς
20:07
49' Φάουλ λίγα μέτρα κάτω από τη σέντρα για τον Άρη. by Γιάννης Πολιάς
20:11
53' Ψηλά άουτ το σουτ του Πέρες. by Γιάννης Πολιάς
20:12
54' Φάουλ για τον Άρη αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
20:12
Βγήκε και μπλόκαρε ο Τσάβες. by Γιάννης Πολιάς
20:18
58' Κίτρινη κάρτα στον Σενγκέλια. by Γιάννης Πολιάς
20:18
60' Φετφατζίδης αντί Γκαρθία. by Γιάννης Πολιάς
20:21
61' Χουάνπι αντί Φρ. Ντουάρτε και Ζοάο Πέδρο αντί Καρέλη. by Γιάννης Πολιάς
20:22
64' Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, έγινε το γύρισμα από δεξιά αλλά ο Κουέστα επενέβη. by Γιάννης Πολιάς
20:23
65' Κόρνερ για τον Άρη. by Γιάννης Πολιάς
20:23
65' Άστοχη η κεφαλιά του Βέλεθ. by Γιάννης Πολιάς
20:29
Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο, κοντά στην πρόκριση στον τελικό οι «κίτρινοι». by Γιάννης Πολιάς
20:29
71' Άστοχο το σουτ του Χουάνπι, έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
20:32
72' Ντίας αντί Σενγκέλια. by Γιάννης Πολιάς
20:35
77' Ο Παναιτωλικός ψάχνει το ένα γκολ που θα του επιτρέψει να στείλει το ματς στην παράταση αλλά η αλήθεια είναι πως έχει απειλήσει ελάχιστα σήμερα. by Γιάννης Πολιάς
20:36
78' Φάουλ για τον Άρη από τα δεξιά. by Γιάννης Πολιάς
20:37
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Γιάννης Πολιάς
20:38
79' Σαβέριο αντί Σουλεϊμάνοφ και Ανσαριφάρντ αντί Μορόν. by Γιάννης Πολιάς
20:39
80' Λομόνακο αντί Μλάντεν και Τσιγγάρας αντί Πέρες. by Γιάννης Πολιάς
20:39
Όλα για όλα από τον Πετράκη, πάμε για το τελευταίο δεκάλεπτο. by Γιάννης Πολιάς
20:39
81' Κίτρινη κάρτα στον Ζοάο Πέδρο. by Γιάννης Πολιάς
20:41
20:42
83' Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Άρη μετά το γύρισμα του Ντίας από δεξιά. by Γιάννης Πολιάς
20:42
84' Λίγο άουτ το δυνατό σουτ του Νταρίντα. by Γιάννης Πολιάς
20:43
85' Φάουλ από τα αριστερά, σε καλό σημείο για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
20:44
Απομακρύνθηκε η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
20:44
86' Κόρνερ τώρα για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
20:44
86' Καλή στιγμή, άουτ η κεφαλιά του Μπρ. Ντουάρτε! by Γιάννης Πολιάς
20:47
89' Στα σώματα το σουτ του Χατζηθεοδωρίδη, πιέζει ο Παναιτωλικός. by Γιάννης Πολιάς
20:48
90' Ο Σαβέριο δεν μπόρεσε να κοντρολάρει την μπάλα μέσα στην περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
20:49
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
20:49
90' Ζουλ αντί Φεράρι και Ρόουζ αντί Βέλεθ. by Γιάννης Πολιάς
20:50
Τελευταία λεπτά, αγκαλιά με την πρόκριση ο Άρης. by Γιάννης Πολιάς
20:50
90+1' Κίτρινη κάρτα στον Ανσαριφάρντ. by Γιάννης Πολιάς
20:51
90+3' Μακρινή μπαλιά, εύκολα μπλόκαρε ο Κουέστα. by Γιάννης Πολιάς
20:52
90+4' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, ο Τσάβες σταμάτησε τον Νταρίντα σε τετ α τετ! by Γιάννης Πολιάς
20:53
90+4' Φάουλ σε πλάγια θέση για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
20:53
20:54
Τελευταίες στιγμές στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
20:54
90+6' Κόρνερ για τον Άρη. by Γιάννης Πολιάς
20:54
Τέλος, Άρης-Παναιτωλικός 0-0! Στον τελικό του Κυπέλλου οι Θεσσαλονικείς! by Γιάννης Πολιάς