Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την τέταρτη αγωνιστική των playoffs της Stoiximan Super League

19:14
Kαλησπέρα σας κυρίες και κύριοι. Καλώς ήρθατε σε ένα ακόμη live του sport-fm.gr! Παρέα θα παρακολουθήσουμε τη σημαντική αναμέτρηση του Άρη με τον Παναθηναϊκό για την 4η αγωνιστική των playoffs της Stoiximan Super League. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:16
Η αναμέτρηση ξεκινά στις 19:30 στο «Κλεάνθης Βικελίδης». Τηλεοπτική μετάδοση από το Novasports Prime και ραδιοφωνική από το bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Αλέξη Σαββόπουλου και σχόλιο Διονύση Δεσύλλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:18
Σημαντική αναμέτρηση, κυρίως για τον Παναθηναϊκό, ο οποίος θέλει να εξαργυρώσει την σπουδαία νίκη επί της ΑΕΚ την προηγούμενη αγωνιστική και να μείνει σε τροχιά τίτλου. Από την άλλη ο Άρης δεν έχει ιδιαίτερο κίνητρο, αλλά φυσικά για αυτόν είναι ματς γοήτρου. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:19
Στα δυο ματς της κανονικής περιόδου, οι δυο ομάδες εκμεταλλεύτηκαν τις έδρες τους. Ο Άρης είχε επικρατήσει 2-0 στον πρώτο γύρο με τα γκολ των Μορόν και Μενέντες, ενώ ο Παναθηναϊκός στον δεύτερο γύρο είχε επικρατήσει με το ίδιο σκορ με γκολ των Ιωαννίδη και Παλάσιος. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:20
Πάμε όμως να δούμε και τις ενδεκάδες που επέλεξαν οι προπονητές των ομάδων. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:21
Άρης (Άκης Μάντζιος): Κουέστα, Οντουμπάτζο, Μπράμπετς, Φαμπιάνο, Φεράρι, Ζουλ, Νταρίντα, Μ. Γκαρθία, Σουλεϊμάνοφ, Σαβέιρο, Μορόν. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:22
Παναθηναϊκός (Φατίχ Τερίμ): Ντραγκόφσκι - Βαγιαννίδης, Γεντβάι, Ακαϊντίν, Χουάνκαρ - Αράο, Τσέριν, Μπακασέτας - Παλάσιος, Μπερνάρ, Ιωαννίδης by Γιώργος Ζαχαρίου
19:23
Στον πάγκο του Άρη θα κάθονται οι: Χουτεσιώτης, Ανσαριφάρντ, Μοντόγια, Βερστράτε, Τζούρασεκ, Ντουκουρέ, Παναγίδης, Ροζ, Φετφατζίδης. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:24
Στον πάγκο του Παναθηναϊκού θα κάθονται οι: Λοντίγκιν, Πέρεθ, Σπόραρ, Λημνιός, Μαντσίνι, Μλαντένοβιτς, Τζούριτσιτς, Βιλένα, Βέρμπιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:25
Καλησπέρα και από εμένα. Χωρίς εκπλήξεις η 11άδα του Παναθηναϊκού, με τον Φατίχ Τερίμ να εμπιστεύεται τους 9 της νίκης επί της ΑΕΚ και τον Παλάσιος αντί του μέτριου Βέρμπιτς, συν τον Βαγιαννίδη αναγκαστικά στη θέση του κλινήρη Κώτσιρα. Το έχουμε γράψει πολλές φορές, οι «πράσινοι» χρειάζονται σταθερότητα στα αποτελέσματα για να πετύχουν τον στόχο τους, συνεπώς και ένα «σταθερό» σχήμα... by Σπύρος Σιαμπλής
19:26
Θυμίζουμε ότι νωρίτερα ο Ολυμπιακός πέρασε με άνεση από τη Λαμία επικρατώντας με το εμφατικό 5-1. Όλο το ρεπορτάζ της συγκεκριμένης αναμέτρησης εδώ by Γιώργος Ζαχαρίου
19:27
Η δράση δεν θα σταματήσει αφού στις 20:30 η ΑΕΚ θα υποδεχθεί τον ΠΑΟΚ στην ΟPAP Arena. Και αυτό μπορείτε να το παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr by Γιώργος Ζαχαρίου
19:28
19:29
Διαιτητής: Στάβρεφ Βοηθοί: Κονσταντίνοφ, Πετρέσκι VAR: Μπέμπεκ, Νικολακάκης 4ος διαιτητής: Χρ.Βεργέτης by Γιώργος Ζαχαρίου
19:30
Οι παίκτες των δυο ομάδων και οι διαιτητές κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:34
O Παναθηναϊκός στη σέντρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:34
1' Ξεκίνησε το ματς! by Γιώργος Ζαχαρίου
19:36
Πρώτες πάσες στο «Κλεάνθης Βικελίδης». by Γιώργος Ζαχαρίου
19:38
4' Κόρνερ που παραχωρεί με προβολή ο Γεντβάι έπειτα από γύρισμα του Σουλεϊμάνοφ. Ευκαιρία για τον Άρη να γεμίσει την περιοχη του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:38
Απομάκρυνε η άμυνα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:40
Oι φιλοξενούμενοι προσπαθούν τώρα να κυκλοφορήσουν την μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:40
6' Φάουλ κερδίζει για τον Παναθηναϊκό 6-7 μέτρα μακριά από την περιοχή, ο Ιωαννίδης. Προς τα δεξιά η στατική φάση. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:42
Ο Μπερνάρ εκτέλεσε, ο Κουέστα βγήκε με γροθιές. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:42
8' Στο έδαφος ο Μπακασέτας που δέχθηκε σκληρό μαρκάρισμα από τον Νταρίντα νωρίτερα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:43
Μερικές συζητήσεις τώρα με τον Στάβρεφ και το ματς συνεχίζεται. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:44
Πολύ δυνατό το μαρκάρισμα του Νταρίντα, δεν είδε την κίτρινη κάρτα ωστόσο του διαιτητή Στάβρεφ! Γενικά, οι παίκτες του Άρη πάνε πολύ δυνατά στις φάσεις... by Σπύρος Σιαμπλής
19:44
10' Νέο μαρκάρισμα στον Βαγιαννίδη αυτή τη φορά. Ο Σαβέριο το έκανε. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:45
10' Χωρίς κάποια καλή στιγμή μέχρι στιγμής το ματς στο Βικελίδης. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:46
12' Πρώτη καλή στιγμή στο ματς για τον Άρη. Ο Μάνου Γκαρθία έκανε ωραία ενέργεια, πάσαρε στον Μορόν, που απείλησε με μακρινό σουτ τον Ντραγκόφσκι. Άουτ η μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:47
13' Απαντά με τον Ιωαννίδη ο Παναθηναϊκός! Ο αρχηγός του «τριφυλλιού» πήρε την κάθετη πάσα, πάτησε στην περιοχή, από τα δεξιά και έκανε το δυνατό σουτ στην κλειστή γωνία. Επίσης, άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:49
15' Κερδίζει φάουλ στον άξονα, λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή ο Μπερνάρ για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:50
16' Πολύ καλή εκτέλεση του Μπακασέτα. Ο Έλληνας μέσος δοκίμασε με το αριστερό με πολλή δύναμη. Η μπάλα λίγο άουτ από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κουέστα, που παρακολουθούσε την πορεία. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:51
17' Διπλή απειλή από τον Άρη! Αρχικά με προβολή του Μορόν που έδιωξε ο Ντραγκόφσκι και στη συνέχεια από το μακρινό σουτ του Γκαρθία, μπλόκαρε ο Πολωνός. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:52
18' Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Η μπάλα έφτασε στα αριστερά, εκεί όπου έγινε η σέντρα στην περιοχή, ο Ιωαννίδης έκανε ωραία κεφαλιά. Μπλόκαρε ο Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:54
19:54
Καλός ο ρυθμός στο παιχνίδι έως τώρα, με τον Μορόν να ταλαιπωρεί την άμυνα του Παναθηναϊκού, κάτι που φαίνεται να ισχύει βέβαια και με τον Ιωαννίδη στην απέναντι πλευρά... Θα χρειαστεί, πάντως, πέραν της υπομονής και μια καλύτερη ενέργεια στο επιθετικό τρίτο από πλευράς «πράσινων», που έχουν συνήθως απέναντί τους τουλάχιστον... εννιά παίκτες! by Σπύρος Σιαμπλής
19:54
Συμπληρώθηκε το πρώτο εικοσάλεπτο. Αρκετά ισορροπημένο ματς ως τώρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:55
20' Φάουλ για τον Άρη. Περίπου ίδιο σημείο που το κέρδισε νωρίτερα ο Παναθηναϊκός και εκτέλεσε ο Μπακασέτας. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:55
Πέρασε χωρίς κίνδυνο για την άμυνα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:56
22' Στο έδαφος ο Παλάσιος μετά από εναέρια σύγκρουση με τον Μπράμπετς. Σηκώθηκε ο Αργεντινός, συνεχίζεται το ματς με ελεύθερο για τον Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:59
25' Φάουλ εκτός περιοχής για τον Άρη σε μονομαχία Ακαϊντίν με Μορόν. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:00
Καλό σημείο και για απευθείας εκτέλεση. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:00
26' Εκτέλεσε ο Μορόν. Πολύ άσχημα, Άουτ η μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:03
28' Πολύ όμορφη ατομική ενέργεια του Ιωαννίδη που προσπέρασε τρεις ποδοσφαιριστές και δέχεται μαρκάρισμα. "Παίζετε" λέει ο ρέφερι, διαφωνεί ο αρχηγός του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:04
30' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:05
Απομάκρυνε με δυσκολία η άμυνα του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:06
32' Φάουλ για τον Άρη σε καλό σημείο. Ελάχιστα έξω από τη μεγάλη περιοχή του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:07
33' Πολύ καλή εκτέλεση του Φαμπιάνο με το δεξί. Μπλόκαρε ο Ντραγκόφσκι. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:08
Ήταν έξυπνη η εκτέλεση του Βραζιλιάνου κεντρικού αμυντικού που την πέρασε κάτω από το τείχος. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:09
Οι διαμαρτυρίες νωρίτερα του Ακαϊντίν που χρεώθηκε με φάουλ στη μονομαχία με τον Μορόν. Εικόνα live 21979746/112805.jpg by Γιώργος Ζαχαρίου
20:09
Ο Παναθηναϊκός ναι μεν έχει την κατοχή της μπάλας, εξακολουθεί να δυσκολεύεται ωστόσο στην παραγωγή φάσεων, μέσω συνδυαστικού ποδοσφαίρου. Με τον Μπερνάρ εκτός παιχνιδιού και τον Παλάσιος συνήθως εγκλωβισμένο, αδυνατεί να απειλήσει ουσιαστικά, με εξαίρεση τις προσπάθειες του Ιωαννίδη. Προσθέστε και τα πολλά -δικαιολογημένα σε αρκετές περιπτώσεις- νεύρα που υπάρχουν από τις αποφάσεις του Στάβρεφ και έχετε την πλήρη εξήγηση... by Σπύρος Σιαμπλής
20:10
35' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Γκαρθία και Νταρίντα συνεργάστηκαν, ο Μορόν έφερε υπέροχα την μπάλα μπροστά, έκανε προβολή, αλλά πρόλαβε να πέσει και να διώξει ο Ντραγκόφσκι, προτού απομακρύνει η άμυνα του Παναθηναίκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:10
37' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό, τελευταία στιγμή απομάκρυναν οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:12
37' Απειλεί με Παλάσιος ο Παναθηναϊκός! Από την πάσα που πήρε, όπλισε και εκτέλεσε από τη δεξιά γωνία της περιοχής. Λίγο άουτ η μπάλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:12
38' Κίτρινη κάρτα στον Γέντβαϊ για μαρκάρισμα στον Σουλεϊμάνοφ στον χώρο του κέντρου. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:14
40' Ατομική ενέργεια του Φεράρι που από τα αριστερά έκανε την επέλαση και επιτέθηκε κατά μέτωπο, επιχειρώντας μια σέντρα-σουτ, Μπλόκαρε σε δυο χρόνους ο Ντραγκόφσκι. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:15
Τελευταίο πεντάλεπτο στο πρώτος μέρος. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:15
41' Φάουλ για τον Άρη από τα δεξιά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:16
Απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι. Ο Άρης έχει ανεβάσει την απόδοση του. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:17
43' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό τώρα από την άλλη πλευρά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:19
45' Ο Φεράρι νωρίτερα έχει πατήσει τον Παλάσιος, αλλά ο Στάβρεφ δεν υπέδειξε φάουλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:20
Νέο μαρκάρισμα πάνω στον Παλάσιος, δεν δίνεται όχι κάρτα στον Φεράρι, αλλά ούτε καν... φάουλ, από τον Στάβρεφ, ο οποίος παίζει φουλ έδρα! by Σπύρος Σιαμπλής
20:20
Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:21
45'+1' Κίτρινη στον Μορόν που έκανε επιθετικό φάουλ και διαμαρτυρήθηκε πολύ έντονα, αλλά και αδικαιολόγητα στον Στάβρεφ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:22
Τέλος πρώτου ημιχρόνου στο «Κλεάνθης Βικελίδης» by Γιώργος Ζαχαρίου
20:23
Ο Ιωαννίδης με τον Κουέστα έχουν έντονη λογομαχία! Ο Ισπανός πορτιέρε πήγε αρκετά επιθετικά επάνω του. Και ο Θόδωρος Καρυπίδης στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:31
Ο Παναθηναϊκός ήταν υποφερτός μέχρι το 20'-25', χωρίς βέβαια να έχει καταφέρει να φτιάξει κάποια καλή φάση από συνδυασμό, βασιζόμενος κυρίως στις ατομικές εξάρσεις του Ιωαννίδη. Από το σημείο αυτό και μετά, ανέλαβε... δράση ο διαιτητής Στάβρεφ, σφυρίζοντας και πολύ αλλά και λανθασμένα, με αποτέλεσμα οι «πράσινοι» να χάσουν το μυαλό τους! Ενώ όποτε χρειάστηκε ο Ντραγκόφσκι ήταν εκεί για να σταματήσει τους παίκτες του Άρη. Χρειάζεται ανασυγκρότηση, καθαρό μυαλό και ψυχραιμία από όλους στο δεύτερο ημίχρονο, για να μπορέσει ο Παναθηναϊκός να φτάσει σε ένα γκολ που θα αλλάξει τα δεδομένα για... όλους, αλλά και κάποιο φρεσκάρισμα, ενδεχομένως, από πλευράς Τερίμ. by Σπύρος Σιαμπλής
20:41
Όλα έτοιμα για τη σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:41
Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Σπόραρ αντί του Παλάσιος. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:42
46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:44
47' Μπαίνει δυναμικά ο Άρης με τον Νταρίντα να κάνει ένα σουτ, το οποίο δεν ήταν επικίνδυνο και κόπηκε από τον Γέντβαϊ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:45
48' Ατομική ενέργεια του Γκαρθία που μπήκε περιοχή από τα δεξιά και γύρισε την αγκαλιά του Ντταγκόφσκι. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:46
50' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά, απομάκρυνε η άμυνα του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:48
Αλλαγή σχηματισμού από πλευράς Τερίμ, πλέον, με την είσοδο του Σπόραρ που πηγαίνει στην κορυφή της επίθεσης, δίπλα στον Ιωαννίδη, σε αυτό το 3-5-2 του Παναθηναϊκού. Με τους Γεντβάι, Ακαϊντίν και Αράο στα στόπερ, Μπακασέτα, Τσέριν και Μπερνάρ στον άξονα και τους Βαγιαννίδη-Χουάνκαρ να παίρνουν τις δύο πλευρές. Ζητούμενο πρώτο, η αμυντική ισορροπία, ζητούμενο δεύτερο η καλή κυκλοφορία της μπάλας, με τους περισσότερους επιτιθέμενους, πλέον να περιμένουν για να την αξιοποιήσουν... by Σπύρος Σιαμπλής
20:48
52' Νέο φάουλ για τον Παναθηναϊκό, από τα αριστερά τώρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:49
Ο Μπακασέτας εκτέλεσε, εύκολα μπλόκαρε ο Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:52
56' Απειλεί ο Άρης με τον Σαβέριο να παίρνει την μπάλα έξω από την περιοχή και να πασάρει στον Σουλεϊμάνοφ. Κάκιστο το σουτ του Ρώσου. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:54
Εντάξει, πλέον, παύει να έχει «πλάκα»! Νέο φάουλ, πάνω στον Μπερνάρ, τα ριπλέι δείχνουν ότι ο Ζουλ χτυπάει σε... δύο χρόνους τον Βραζιλιάνο και ο Στάβρεφ κοιτάζει αδιαφορα... by Σπύρος Σιαμπλής
20:55
59' Αλλαγή για τον Άρη. Ο Βερστράτε αντί του Ζουλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:57
61' Τεράστια στιγμή για τον Παναθηναϊκό, με τον Ιωαννίδη να βλέπει την κίνηση του Βαγιαννίδη από τα δεξιά, αυτός το γύρισμα, αλλά ο Σπόραρ δεν κατάφερε να την αγγίξει με την προβολή και να τη στείλει στα δίχτυα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:58
62' ΓΚΟΛ ο Παναθηναϊκός με τον Σπόραρ! Aπό λάθος στο κέντρο ο Μπερνάρ έκλεψε την μπάλα, πάσαρε στον Σπόραρ, που κουβάλησε την μπάλα και έκανε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ πλασέ για το 0-1! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:00
64' Κόρνερ τώρα για τον Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:01
Απομάκρυναν οι πράσινοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:01
Τρομερό τελείωμα από τον Σπόραρ που... αν έχει ακούσει και έχει ακούσει, αλλά φτάνει τα 13 γκολ σε όλες τις διοργανώσεις! Με τον -κακό απόψε- Μπερνάρ να κλέβει την μπάλα από τον Μπράμπετς και να βρίσκει τρόπο να συνεισφέρει σε ένα ακόμα παιχνίδι του Παναθηναϊκού φέτος... Προφανώς, χρειάζεται σωστή διαχείριση συναισθημάτων και αποφάσεων, πλέον. by Σπύρος Σιαμπλής
21:04
Ο Άρης κυκλοφορεί την μπάλα, χωρίς να απειλεί ιδιαίτερα by Γιώργος Ζαχαρίου
21:05
69' Νέο κόρνερ για τον Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:06
70' Σουτ του Νταρίντα, η μπάλα πολύ ψηλά, άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:09
72' Μεγάλη στιγμή για τον Άρη, με τον Σουλεϊμάνοφ να βρίσκει όμορφα τον Γκαρθία που πλάσαρε άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:10
Θέλει καλύτερη αμυντική συμπεριφορά από πλευράς Παναθηναϊκού, ακόμα βρισκόμαστε στο 73'. Δεν μπορεί να οπισθοχωρήσει τόσο νωρίς, ούτε να είναι τόσο παθητικός στις γρήγορες μεταβάσεις του Άρη. Πρέπει να κρατήσει μπάλα και να ψάξει με υπομονή τους κενούς χώρους, για να βρει ένα δεύτερο τέρμα και να βάλει βάσεις νίκης... by Σπύρος Σιαμπλής
21:11
73' Αλλαγές για τον Άρη. Ανσαριφάρντ, Τζούρασεκ και Φετφατζίδης, αντί Γκαρθία, Νταρίντα, Σαβέριο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:13
76' Αλλαγές και για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπερνάρ θα δώσει τη θέση του στον Τζούριτσιτς και ο Χουάνκαρ τη δική του στον Μλαντένοβιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:14
78' Κόρνερ για τον Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:15
79' Νέο κόρνερ από την άλλη τώρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:15
Απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:16
80' Φάουλ και κάρτα στον Οντουμπάτζο που τράβηξε παρατεταμένα τον Ιωαννίδη. Σε καλό σημείο πάντως από τα αριστερά το φάουλ για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:17
Κακή εκτέλεση του Μλαντένοβιτς αλλά κερδίζει πλάγιο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:17
21:18
81' Σουτ του Σπόραρ, κακό, από θέση μέσα αριστερά, άουτ η μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:18
82' Φάουλ υπέρ του Άρη, σαν... κοντινό κόρνερ, από αριστερά, τώρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:19
83' Κόρνερ, από καραμπόλα και κεφαλιά του Ακαϊντίν, περνάει ανεκμετάλλευτο για τον Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:20
84' Νέο φάουλ για τους γηπεδούχους, ξανά από την αριστερή πλευρά και ευκαιρία για γέμισμα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:21
85' Ευκαιρία για τον Άρη και παραλίγο αυτογκόλ από την στραβοκλωτσιά του Γεντβάι, διώχνει με υπερένταση ο Ντραγκόφσκι σε κόρνερ! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:24
86' Κακό σουτ του Φετφατζίδη, με το δεξί, μπλοκαρε εύκολα ο Ντραγκόφσκι. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:25
88' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μαντσίνι μπαίνει αντί του Μπακασέτα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:26
89' Καλή φάση για τον Παναθηναϊκό, με το γύρισμα του Ιωαννίδη από δεξιά για τον επερχόμενο Μλαντένοβιτς, που σουτάρει αλλά η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:27
90' Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη, με τον Γεντβάι να κρατάει ανέπαφη την εστία του Παναθηναϊκού, διώχνοντας πάνω στην γραμμή την κεφαλιά του Ανσαριφάρντ! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:28
90'+1' Αλλαγή ο Ιωαννίδης αποχωρεί και ο Βέρμπιτς τον αντικαθιστά. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:29
90'+2' Γκολ! 2-0 ο Παναθηναϊκός στην αντεπίθεση, με τον Τζούριτσιτς να σουτάρει τον Κουέστα να αποκρούει, αλλά τη μπάλα να βρίσκει στον Μπράμπετς και να καταλήγει στα δίχτυα... by Γιώργος Ζαχαρίου
21:31
90'+5' Τέλος του αγώνα, ο Πναθαηναϊκός επικρατεί με 2-0 του Άρη! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:32
Σκόρερς του «τριφυλλιού» ο Σπόραρ στο 62' και ο Μπράμπετς με αυτογκόλ, στο δεύτερο λεπτρό του επιπλέον χρόνου... by Γιώργος Ζαχαρίου
21:34
Ήταν ένα... καρυδάτο «διπλό» του Παναθηναϊκού, με την υπογραφή του Σπόραρ, ο οποίος μπήκε και άλλαξε τους συσχετισμούς στην επίθεση της ομάδας του. Παράλληλα, η νίκη ήρθε και απέναντι σε έναν ανεκδιήγητο διαιτητή, δείχνοντας ότι μπορεί να ανταποκριθεί σε ένα ακόμα δύσκολο παιχνίδι και δη εκτός έδρας! by Σπύρος Σιαμπλής
21:35
Σας ευχαριστούμε πολύ που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση του «Κλεάνθης Βικελίδης»! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:36
Μείνετε συντονισμένοι στο sport-fm.gr για όλο το ρεπορτάζ από το ματς και την αγωνιστική δράση συνολικά... by Γιώργος Ζαχαρίου