Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική των PlayOuts της Stoiximan Super League.

Καλησπέρα σας κυρίες και κύριοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
16:48
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση που ανοίγει το πρόγραμμα στην 3η αγωνιστική των playouts της Stoiximan Super League ανάμεσα σε Ατρόμητο και Πανσερραϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
16:49
Η σέντρα στο γήπεδο του Περιστερίου θα γίνει στις 17:00. H τηλεοπτική μετάδοση θα γίνει μέσω του Novasports 2 ενώ το ματς θα μεταδοθεί ραδιοφωνικά και από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή του Μανώλη Μουσουράκη. by Γιώργος Ζαχαρίου
16:51
Οι δυο ομάδες δεν έχουν ιδιαίτερο κίνητρο από εδώ και πέρα εκτός αν γίνουν... συγκλονιστικά πράγματα. Αμφότερες βρίσκονται μακριά από τη ζώνη του υποβιβασμού και οι δυο προπονητές δεν έχουν παρά μόνο να βγάλουν απλώς χρήσιμα συμπεράσματα. by Γιώργος Ζαχαρίου
16:52
Υπενθυμίζεται ότι οι δύο ομάδες είχαν έρθει ισόπαλες και στα δύο παιχνίδια της κανονικής διάρκειας, 1-1 (90'+4' Αντζιέλσκι - 40' Χατζηστραβός) στο Περιστέρι στο πλαίσιο του πρώτου γύρου και 0-0 στις Σέρρες στον δεύτερο. by Γιώργος Ζαχαρίου
16:53
Πάμε όμως μπαίνοντας στην τελική ευθεία, ήρθε η ώρα να δούμε και τις ενδεκάδες του ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
16:56
Ατρόμητος (Σάσα Ίλιτς): Mαρκετζάνι-Κυβρακίδης, Τσακμάκης, Τζαβέλλας, Πομόνης - Έρλινγκμαργκ, Φριντζόνσον, Κούεν - Ρομπάιγ, Ντιρκς, Βέργος by Γιώργος Ζαχαρίου
16:56
Στον πάγκο: Σάλτας, Αθανασίου, Ασεβέδο, Γκονζάλες, Καραμάνης, Βρακάς, Βαλένσια, Αντζιέλσκι, Τζοβάρας by Γιώργος Ζαχαρίου
16:56
Πανσερραϊκός (Πάμπλο Γκαρσία): Χοβάν - Δεληγιαννίδης, Μπέργκστρεμ, Αυλωνίτης, Πεταυράκης - Μορέιρα, Ουεντραόγκο-Ουάρντα, Τομάς-Άλεξιτς, Μπετανκόρ by Γιώργος Ζαχαρίου
16:56
Στον πάγκο: Κατσίκας, Οικονόμου, Διαμαντής, Πηλέας, Σοφιανός, Χατζηστραβός, Στάικος, Μασκανάκης, Γούλερι by Γιώργος Ζαχαρίου
16:57
Οι δυο ομάδες έχουν κάνει την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
16:57
Διαιτητής: Πέτρος Τσαγκαράκης Α' Βοηθός: Ιωάννης Μηνούδης Β' Βοηθός: Λυκούργος Τσολακίδης 4ος διαιτητής: Κωνσαντίνος Ανδριανός VAR: Αναστάσιος Παπαπέτρου by Γιώργος Ζαχαρίου
16:58
Όμορφες εικόνες με τους παίκτες να βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο κρατώντας στην αγκαλιά τους σκυλάκια. by Γιώργος Ζαχαρίου
16:59
Όλα έτοιμα για τη σέντρα στο Περιστέρι. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:00
1' H σέντρα στον Πανσερραϊκό! Έναρξη στο ματς! by Γιώργος Ζαχαρίου
17:01
Πρώτες «αναγνωριστικές» μεταβιβάσεις. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:02
Θυμίζουμε ότι ο Ατρόμητος είναι πρώτος στη διαδικασία των playouts με 32 βαθμούς με τον Πανσερραϊκό να έχει 30 και να βρίσκεται στην 3η θέση. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:03
4' Πρώτη τελική στο ματς για τον Ατρόμητο με τον Κούεν να κλέβει την μπάλα και να παίρνει λίγα μέτρα στο γήπεδο, έκανε το σουτ με το αριστερό. Καλό, αλλά λίγο άουτ από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Χοβάν. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:05
Κακός ο ρυθμός. Και οι δυο ομάδες στο πρώτο πεντάλεπτο κινούνται, όπως ήταν και αναμενόμενο, σε χαμηλό τέμπο. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:08
Οι φιλοξενούμενοι κυκλοφορούν περισσότερο την μπάλα στο πρώτο διάστημα του ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:09
10' Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:10
Κουέν και Ρομπάιγ έπαιξαν με πάσα, η σέντρα του Γάλλου τελείως άστοχη. Άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:11
12' Φάουλ από τα αριστερά για τον Ατρόμητο που παίρνει μέτρα στο γήπεδο. Ευκαιρία να γεμίσει η αντίπαλη περιοχή. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:12
13' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Κουέν να πιάνει ένα σουτ και την μπάλα να κοντράρει. Κόρνερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:14
14' Απειλεί ο Πανσερραϊκός. Στην κόντρα που βγήκαν οι φιλοξενούμενοι με τον Ουάρντα να κάνει σέντρα, τον Πομόνη να απομακρύνει, ο Ουεντραόγκο επωφελήθηκε, όπλισε, σούταρε εκτός περιοχής, αλλά η μπάλα έφυγε αρκετά άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:17
17' Φάουλ σκληρό και κίτρινη κάρτα στον Πομόνη. Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό να γεμίσει την περιοχή των γηπεδούχων. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:18
18' ΓΚΟΛ ο Πανσερραϊκός καταπληκτικό με τον Άλεξιτς! Από την εκτέλεση του Ουάρντα ο Σέρβος σηκώθηκε πιο ψηλά από όλους και με κεφαλιά - οβίδα άφησε «άγαλμα» του Μαρκετζάνι στέλνοντας την μπάλα στο παραθυράκι! 0-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
17:19
Ο Άλεξιτς δέχθηκε και κίτρινη κάρτα γιατί έβγαλε τη φανέλα του για να πανηγυρίσει. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:20
17:23
23' Νέα τελική για τον Πανσερραϊκό. Ο Μπετανκόρ έκλεψε την μπάλα στον χώρο του κέντρου, επιχείρησε το σουτ, αλλά ήταν αδύναμο. Μπλόκαρε ο Μαρκετζάνι. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:25
25' Eπικίνδυνοι ξανά οι φιλοξενούμενοι με ωραία ενέργεια του Πεταυράκη ο οποίος έκανε από τα αριστερά τη σέντρα, αλλά αυτή πέρασε από όλους. Έχει κάνει και χέρι ο Άλεξιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:29
17:30
30' Τελική για τον Ατρόμητο με τον Ρομπάιγ να κινείται όμορφα και να κάνει ένα συρτό, φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής. Μπλόκαρε ο Χοβάν. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:31
31' Σπουδαία επέμβαση του Μπέργκστρεμ σε επικίνδυνο γύρισμα του Ρομπάιγ. Ο Σουηδός πρόλαβε τον Βέργο πριν πλασάρει. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:35
35' Νέα τελική για τον Ατρόμητο. Όμορφη ανάπτυξη με τον Κυβρακίδη να κάνει το overlap από δεξιά και να κάνει ένα δυνατό σουτ που πέρασε άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:36
37' Σκοράρει με κεφαλιά ο Ουάρντα, αλλά το γκολ δεν μετρά. Οφσάιντ ο Αιγύπτιος. Σωστή υπόδειξη του βοηθού. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:39
39' Ο Έρλινγκμαργκ είναι στο έδαφος. Ευκαιρία για τους ποδοσφαιριστές να δροσιστούν. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:40
Συνεχίζεται το ματς... by Γιώργος Ζαχαρίου
17:42
43' Μπαίνουμε στην τελική ευθεία του πρώτου μέρους. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:43
44' Κόρνερ για τον Ατρόμητο απομάκρυνε η άμυνα των φιλοξενούμενων. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:48
45'+3' Κίτρινη στον Κούεν που σταμάτησε αντικανονικά τον Άλεξιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
17:48
Τέλος πρώτου μέρους! Ατρόμητος-Πανσερραϊκός 0-1! by Γιώργος Ζαχαρίου
18:05
Όλα έτοιμα για τη σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:06
46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:06
Τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο. Έρλινγκμαργκ, Φριτζόνσον και Ντιρκς έξω. Βρακάς, Έντερ και Βαλένσια στο ματς by Γιώργος Ζαχαρίου
18:07
Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:08
47' Δοκάρι για τον Ατρόμητο! Φανταστική ενέργεια του Ρομπάιγ από τα δεξιά που πέρασε τον Δεληγιαννίδη, πλάσαρε υπέροχα και την έστειλε στο οριζόντιο του Χοβάν. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:10
Δυναμικό ξεκίνημα για τους γηπεδούχους στο δεύτερο μέρος. Συνεχίζουν μάλιστα να πιέζουν. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:12
50' Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Οι φιλοξενούμενοι βγήκαν στην κόντρα με τον Δεληγιαννίδη να ανεβαίνει από τα δεξιά και να πατά περιοχή, υποδέχθηκε την πάσα του Μπετανκόρ, σούταρε, αλλά μπλόκαρε ο Μαρκετζάνι. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:16
55' Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:17
56' Μικρή σύρραξη τώρα μεταξύ παικτών των δυο ομάδων. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:18
57' Κίτρινη κάρτα σε Μορέιρα και Τζαβέλλα by Γιώργος Ζαχαρίου
18:22
Συμπληρώθηκε μια ώρα αγώνα στο Περιστέρι. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:22
61' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο με τον Βέργο να αστοχεί με κεφαλιά. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:23
62' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Τζοβάρας αντί του Ρομπάιγ. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:25
64' Νέα τελική για τους γηπεδούχους με τον Έντερ να σουτάρει ψηλά άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:27
66' Αλλαγές για τον Πανσερραϊκό! Ο Γούλερι και ο Χατζηστραβός στο ματς, αντί των Μπετανκόρ και Τομάς by Γιώργος Ζαχαρίου
18:30
69' Νέα αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Αντζιέλσκι παίρνει τη θέση του Βέργου. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:32
Πολύ κακό παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:33
72' O Πεταυράκης πεσμένος στο έδαφος μετά από μικρή σύγκρουση με τον Χοβάν. Δεν δείχνει να έχει κάτι σοβαρό ο αρχηγός του Πανσερραϊκού που σηκώθηκε. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:34
73' Κίτρινη κάρτα στον Τζοβάρα τώρα για φάουλ στον Μορέιρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:36
75' Αισιόδοξη ενέργεια του Ουάρντα που ανάμεσα σε όμιλο αντιπάλων κάνει κοντρόλ και επιχειρεί ένα ψαλίδι. Αδύναμο, μπλόκαρε ο Μαρκετζάνι. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:38
77' Κίτρινη κάρτα στον Έντερ που έχει εκνευριστεί. Ήταν άτσαλο όμως το μαρκάρισμα στον Μορέιρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:43
Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του ματς. Συνεχίζει να μην... γοητεύει το θέαμα που προσφέρουν οι δυο ομάδες. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:43
83' Ο Μορέιρα ξανά στο έδαφος δείχνει να αντιμετωπίζει πρόβλημα. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:44
Επέστρεψε ο Μορέιρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:46
85' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό, με τον Γούλερι να κρατά την μπάλα και να κάνει την ενέργεια από τα δεξιά. Γύρισε την μπάλα, αλλά το πλασέ του Ουάρντα ήταν άστοχο. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:46
Αλλαγή τώρα για τους φιλοξενούμενους. Ο Σοφιανός αντί του Άλεξιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:49
88' Κίτρινη κάρτα στον Τσακμάκη. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:50
88' Δυνατή εκτέλεση φάουλ του Ουάρντα, πάνω στον Μαρκετζάνι. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:51
90' Eυκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Βρακάς από τα δεξιά επιχείρησε ένα όμορφο φαλτσαριστό σουτ, ο Βαλένσια πήγε να μπει στην πορεία της μπάλας, αλλά δεν πρόλαβε να της αλλάξει τροχιά. Άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:53
90'+1' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:53
Τέσσερα λεπτά είναι οι καθυστερήσεις. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:54
90'+3' Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Μασκανάκης αντί του Ουάρντα. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:55
90'+4' ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος με τον Τζοβάρα! 1-1 μετά από τραγικό λάθος του Χοβάν! by Γιώργος Ζαχαρίου
18:56
Από το φάουλ που εκτελέστηκε από τα δεξιά, ο Τζοβάρας πήδηξε πιο ψηλά από όλους και νίκησε τον Χοβάν που έκανε κάκιστη έξοδο. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:56
Τέλος στο ματς by Γιώργος Ζαχαρίου
18:59
Ο Ατρόμητος τη χάλασε στον Πανσερραϊκό στο 94' και παίρνει τον βαθμό της ισοπαλίας. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:00
Παραμένουν πρώτοι οι Περιστεριώτες και στερούν την ευκαιρία από την ομάδα των Σερρών να ανέβουν στην κορυφή των playouts. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:00
Aυτά από εμάς! Παραμείνετε στο sport-fm.gr για το κείμενο του ματς, αλλά και για τα υπόλοιπα παιχνίδια των playouts. by Γιώργος Ζαχαρίου