Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 5η αγωνιστική των playouts της Stoiximan Super League.

14:46
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του Πανσερραϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα για την 5η αγωνιστική των playouts της Stoiximan Super League. by Αποστόλης Λιβάνιος
14:49
Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη για τις 15:00 και θα καλυφθεί τηλεοπτικά από το Novasports Prime, ενώ ραδιοφωνικά θα υπάρχει μετάδοση από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Κώστα Δελλή. by Αποστόλης Λιβάνιος
14:51
Οι γηπεδούχοι θέλουν τη νίκη για να τελειώνουν οριστικά με την υπόθεση παραμονή. Οι φιλοξενούμενοι είναι και τυπικά στη Super League 2. by Αποστόλης Λιβάνιος
14:52
Στην τρίτη θέση των playouts με 32 βαθμούς ο Πανσερραϊκός, βρίσκεται στο +7 από την επικίνδυνη ζώνη. by Αποστόλης Λιβάνιος
14:58
Πανσερραϊκός (Πάμπλο Γκαρσία): Κατσίκας - Μπέργκστρομ, Δεληγιαννίδης, Αυλωνίτης, Πεταυράκης, Ουεντραόγκο, Οικονόμου, Τομάς, Ουάρντα - Αλεξιτς, Μπετανκόρ by Αποστόλης Λιβάνιος
14:59
ΠΑΣ Γιάννινα (Μιχάλης Γρηγορίου): Αθανασίου – Σόρια, Παντελάκης, Εραμούσπε, Κιάκος – Τζίνο, Ριένστρα, Καραχάλιος - Λέο, Ροσέρο, Κόντε by Αποστόλης Λιβάνιος
15:01
Διαιτητής: Ευστάθιος Γκορτσίλας Βοηθοί: Αχιλλέας Νίκζας, Νικόλαος Τοροσιάδης Τέταρτος: Κωνσταντίνος Πουλικίδης VAR: Ιωάννης Παπαδόπουλος AVAR: Πέτρος Πάτρας by Αποστόλης Λιβάνιος

15:11
Πέραν ενός κερδισμένου φάουλ του Πανσερραϊκού, στο οποίο δεν έπιασε η κομπίνα. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:12
9' Άστοχη κεφαλιά του Αυλωνίτη μετά από στατική φάση του Πανσερραϊκού. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:14
13' Εκτός περιοχής σουτ του Κιάκου για τον ΠΑΣ Γιάννινα, μπλόκαρε ο Κατσίκας. Πρώτη αξιολογή επίσκεψη του ΠΑΣ Γιάννινα στην αντίπαλη περιοχή ήταν αυτή. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:22
20' Άστοχο σουτ του Τόμας για τον Πανσερραϊκό. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:23
21' Καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Ο Μπετανκόρ μπήκε ωραία στην περιοχή, αλλά το σουτ του μπλόκαρε εύκολα ο Αθανασίου. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:26
22' Πολυ καλή φάση για τον ΠΑΣ! Συρτό σουτ του Ροσέρο, ο Κατσίκας έπεσε στη γωνία, αλλά η μπάλα βρήκε στο κάθετο δοκάρι του και πέρασε εκτός. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:30
Έχει ανέβει ο ΠΑΣ στο τελευταίο διάστημα. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:30

29' ΓΚΟΛ ο Πανσερραϊκός, 1-0!

Ο Τομάς κουβάλησε την μπάλα, έκανε τρομερό σουτ πολλά μέτρα έξω από την περιοχή με το αριστερό και η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα, αφού βρήκε στο δοκάρι. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:35
Παίρνει ψυχολογία για τη συνέχεια ο Πανσερραϊκός. Ανιθέτως, ο ΠΑΣ είχε ισορροπήσει στα τελευταία και μένει να δούμε το πώς θα αντιδράσει σε ένα ματς στο οποίο δεν έχει βαθμολογικό κίνητρο, αφού έχει υποβιβαστεί. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:36
33' Σέντρα του Σόρια, κεφαλιά του Κόντε, με τον Κατσίκα να μπλοκάρει. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:42
40' Κίτρινη στον Εραμούσπε. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:43
Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:43
42' Κίτρινη στον Κιάκο. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:47
45' Ο Αθανασίου ανατρέπει τον Μπετανκόρ μέσα στην περιοχή, αλλά έχει δοθεί οφσάιντ. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:47
Πρέπει να περιμένουμε γιατί λογικά υπάρχει πέναλτι. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:48
Δόθηκε οφσάιντ, αλλά φάνηκε να καλύπτεται από παίκτη του ΠΑΣ. Ο Γκορτσίλας πήγε προς την άσπρη βούλα προτού δείξει οφσάιντ ο βοηθός. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:48
Πέναλτι για τον Πανσερραϊκό! Για ανατροπή του Μπετανκόρ. Ο Αθανασίου βρίσκει πρώτα την μπάλα, αλλά όπως έρχεται ο παίκτης του Πανσερραϊκού με φόρα τον ανατρέπει. Οφσάιντ δεν υπάρχει με τίποτα. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:50
Ο Ουάρντα πάνω από την μπάλα... by Αποστόλης Λιβάνιος
15:50
45'+4' ΓΚΟΛ ο Πανσερραϊκός, 2-0! Ο Ουάρντα εκτέλεσε άψογα και δεν άφησε περιθώρια στον Αθανασίου που διάλεξε σωστή γωνία. by Αποστόλης Λιβάνιος
15:52

Ημίχρονο στο ματς: Πανσερραϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα 2-0!

Ο Τομάς με απίθανο σουτ άνοιξε το σκορ στο 29ο λεπτό, ενώ στο 45'+4, ο Ουάρντα σκόραρε με πέναλτι που κέρδισε ο Μπετανκόρ από τον γκολκίπερ Αθανασίου. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:05
Επιστροφή των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:06
Κύρκος και Πανάγου αντί Ριένστρα και Κιάκου για τον ΠΑΣ Γιάννινα. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:07

Έναρξη στο β' μέρος!

16:09
Διακοπή λόγω προβλήματος με Παντελάκη στον ΠΑΣ Γιάννινα. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:10
Θα μπει ο Μπακαδήμας, δεν μπορεί να συνεχίσει ο Παντελάκης. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:10
49' Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ! Μπακαδήμας αντί Παντελάκη. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:17
Προσπάθεια του Ουεντραόγκο, η μπάλα έξω σε κόρνερ για τον ΠΑΣ. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:18
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:20
59' Μπεγκάλα αντί Τζίνο για τον ΠΑΣ. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:24
63' Πέναλτι για τον ΠΑΣ! Για μαρκάρισμα του Δεληγιαννίδη στον Λεό. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:26
65' ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ Γιάννινα, 2-1! by Αποστόλης Λιβάνιος
16:28
66' Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό: Γούλερι στη θέση του Μπετανκόρ. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:30
69' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Σουτ του Εραμούσπε έπειτα από κόρνερ, η μπάλα βρίσκει σε σώμα και πριν περάσει στη γραμμή διώχνει ο Γούλερι. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:32
72' Παμλίδης αντί Λεό για τον ΠΑΣ Γιάννινα. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:36
75' Εκτέλεση φάουλ του Ουάρντα, με την μπάλα να περνάει απευθείας εκτός. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:37
76' Επικίνδυνη επίθεση του Πανσερραϊκού με Γούλερι, κέρδος ένα κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:40
80' Μακριά από την εστία το σουτ του Πεταυράκη από τους γηπεδούχους. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:44
83' Κίτρινη ο Καραχάλιος, που σταμάτησε αντεπίθεση του Πανσερραϊκού. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:46
85' Κίτρινη στον Ουεντραόγκο που τράβηξε τον Ροσέρο. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:49
88' Σουτ του Ουάρντα μετά από πάσα του Γούλερι, έδιωξε ο Αθανασίου. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:50
88' Ντανκερλούι αντί Τόμας για τον Πανσερραϊκό. by Αποστόλης Λιβάνιος