Παρακολουθήστε σε real time από το control room του www.sport-fm.gr την αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Πανθρακικό για τη 19η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε από το control room του www.sport-fm.gr την αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Πανθρακικό για τη 19η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.
ΠΑΣ Γιάννινα: Βελλίδης, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Ναδάλες, Ντάσιος, Μπέριος, Τσουκαλάς, Τσάβες, Ακόστα, Ίλιτς, Μανιάς.
17:12
Πανθρακικός: Αθανασιάδης, Εμπό, Μελίσσης, Παπαγεωργίου, Μεχία, Ρομέου, Χασομέρης, Ντιγκινί, Τσουμάνης, Τζάνης, Ιγκόρ.
17:12
Στον πάγκο των γηπεδούχων θα είναι οι: Σωτηρίου, Σκόνδρας, Κοροβέσης, Γιάκος, Αυγενικού, Στρύνα, Σαπαλίδης.
17:13
Ενώ σε εκείνον των φιλοξενούμενων οι: Πασχαλάκης, Ζδράβος, Αράμπα, Λίτσκας, Φραγκουλάκης, Κάσες.
17:15
1' Έναρξη της αναμέτρησης με τον ΠΑΣ στη σέντρα!
17:23
8' Χωρίς τη μεγάλη φάση μέχρι στιγμής το παιχνίδι, αλλά τον ΠΑΣ να έχει την κατοχή και να προσπαθεί να επιτεθεί.
17:25
10' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ! (1-0)
17:26
Ύστερα από κόρνερ του Ίλιτς, ο Μανιάς πήρε την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και έστειλε την μπάλα στη δεξιά γωνία του -ανήμπορου να αντιδράσει- Αθανασιάδη.
17:32
16' Το γκολ ήταν και η μοναδική φάση μέχρι στιγμής στην αναμέτρηση, με τον ΠΑΣ πάντως να εξακολουθεί να έχει την κατοχή.
17:33
18' Κίτρινη κάρτα στον Τσουμάνη.
17:40
24' Έχει πέσει πολύ ο ρυθμός του ματς, με τον Πανθρακικό, όμως, να έχει πάρει κάποια μέτρα στον αγωνιστικό χώρο.
17:48
33' Μακρινό σουτ του Τσάβες, έξω από τη μεγάλη περιοχή, με την μπάλα να φεύγει πολλά μέτρα άουτ από την εστία του Πανθρακικού.
17:52
37' Σέντρα-σουτ του Μανιά από τα δεξιά, με τον Αθανασιάδη να μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα την μπάλα.
17:53
38' Μεγάλη φάση για τον ΠΑΣ! Ύστερα από ωραία αντεπίθεση, ο Τσουκαλάς βρέθηκε μόνος του απέναντι στον Αθανασιάδη, στο ύψος του πέναλτι, με τον τερματοφύλακα του Πανθρακικού να διώχνει με τα πόδια!
17:59
44' Κίτρινη κάρτα στον Ντιγκινί.
18:01
45+1' Κίτρινη κάρτα στον Ντάσιο.
18:02
45+2' Καλή στιγμή για τον Πανθρακικό. Κεφαλιά του Παπαγεωργίου, με τον Βελλίδη να μπλοκάρει την μπάλα.
18:02
45+2' Τέλος του πρώτου ημιχρόνου!
18:20
46' Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, με τον Πανθρακικό στη σέντρα!
18:24
49' ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό! (1-1)
18:25
Ο Τσουμάνης γυρίζει την μπάλα, από τα αριστερά, στο ύψος του πέναλτι και ο Χασομέρης με σουτ στην κίνηση έκανε το 1-1!
18:32
57' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ! (2-1)
18:33
Ο Μανιάς μπήκε στη μεγάλη περιοχή από τα δεξιά και με δυνατό σουτ έδωσε ξανά το προβάδισμα στον ΠΑΣ!
18:38
63' Δυνατή εκτέλεση φάουλ του Τζάνη, από μακρινή απόσταση, με τον Βελλίδη να μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα.
18:40
65' Κίτρινη κάρτα για τον Ρομέου.
18:42
67' Ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Δυνατό, διαγώνιο, σουτ του Χασομέρη από τα δεξιά της μεγάλης περιοχής, με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι του Βελλίδη!
18:44
69' Διπλή αλλαγή για τον Πανθρακικό. Οι Κάσες και Ζδράβος στη θέση των Ίγκορ και Ντιγκινί αντίστοιχα.
18:44
69' Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Γιάκος στη θέση του Τσάβες.
18:47
71' Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Σκόνδρας στη θέση του Ακόστα.
18:49
73' Φάση για τον ΠΑΣ! Επικίνδυνο γύρισμα του Γιάκου από τα δεξιά, με τον Αθανασιάδη να διώχνει δύσκολα.
18:55
80' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Μανιάς έστρωσε στον Γιάκο, στα δεξιά της μεγάλης περιοχής, με τον τελευταίο να σουτάρει άουτ.
18:57
81' Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Κοροβέσης στη θέση του Ίλιτς.
18:59
84' ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό! (2-2)
19:00
Ο Κάσες βρέθηκε μέσα στη μεγάλη περιοχή και με κοντινό πλασέ νίκησε τον Βελλίδη για το 2-2!
19:02
87' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Λίτσκας στη θέση του Τζάνη.
19:06
90' Τρία θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.
19:09
90+4' Λήξη της αναμέτρησης!