ΠΑΟΚ-Βόλος

Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη Super League 1.

15:44
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε το ντέρμπι κορυφής της Super League 1 ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Βόλο, που είναι προγραμματισμένο για τις 16:00. by Γιάννης Πολιάς
15:47
Το ματς θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από Novasports Prime και ραδιοφωνικά από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Δημήτρη Τσορμπατζόγλου. by Γιάννης Πολιάς
15:47
Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Γιάννης Πολιάς
15:47
ΠΑΟΚ (Ρ. Λουτσέσκου): Πασχαλάκης, Βιεϊρίνια, Μιχαηλίδης, Βαρέλα, Τέιλορ, Σβαμπ, Εσίτι, Α. Ζίβκοβιτς, Μπίσεσβαρ, Αουγκούστο, Άκπομ. by Γιάννης Πολιάς
15:47
Στον πάγκο: Ζ. Ζίβκοβιτς, Ροντρίγκο, Μιχάι, Ελ Καντουρί, Σφιντέρσκι, Μουργκ, Μιτρίτσα, Γιαξής, Κωνσταντέλιας. by Γιάννης Πολιάς
15:47
Βόλος (Γκ. Αμπασκάλ): Κλέιμαν, Πουρίτα, Ρομέρο, Γκρίλο, Φεράρι, Τσοκάνης, Μπαριέντος, Φερνάντες, Μπαρτόλο, Φαν Βέερτ, Ρεγκατέν. by Γιάννης Πολιάς
15:48
Στον πάγκο: Παπαδόπουλος, Κούζντρα, Γκιουλέν, Ρίνερ, Νίνης, Βοϊτκόφσκι, Σοάρες, Μεταξάς, Ροσέρο. by Γιάννης Πολιάς
15:49
Διαιτητής: Καραντώνης Βοηθοί: Κούλα, Δημητριάδης 4ος: Τσακαλίδης VAR: Διαμαντόπουλος ΑVAR: Μπαλτάς by Γιάννης Πολιάς
15:51
Οι δύο ομάδες έχουν από 12 βαθμούς και μοιράζονται την πρώτη θέση της βαθμολογίας, αμφότερες με 4-0-1 μέχρι τώρα. by Γιάννης Πολιάς
15:56
Με 4-2-3-1 οι γηπεδούχοι, με 4-3-3 οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
16:00
Σέντρα στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
16:05
5' Πρώτο κόρνερ, για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
16:12
12' Δίχως φάση τα πρώτα λεπτά. by Γιάννης Πολιάς
16:14
13' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ, 1-0 Ο ΒΟΛΟΣ! by Γιάννης Πολιάς
16:14
Ο Φαν Βέερτ με κοντινή προσπάθεια, για το 5ο του φετινό γκολ! by Γιάννης Πολιάς
16:15
Βάζουν δύσκολα στους Θεσσαλονικείς οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
16:16
16' Φάουλ για τον Βόλο λίγα μέτρα έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
16:17
Ψηλά άουτ. by Γιάννης Πολιάς
16:19
18' Απίθανη χαμένη ευκαιρία για τον Βόλο! Τρομερή προσπάθεια Πουρίτα από δεξιά, όμως σούταρε άουτ. by Γιάννης Πολιάς
16:21
20' Μπήκε επικίνδυνα ο Άκπομ, όμως το γύρισμά του από δεξιά δεν βρήκε συμπαίκτη. by Γιάννης Πολιάς
16:24
24' Δεν μπόρεσε από κοντά ο Άκπομ, πήρε κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
16:24
24' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ, 1-1 Ο ΠΑΟΚ! by Γιάννης Πολιάς
16:25
Κεφαλιά Μιχαηλίδη μετά από κόρνερ, έχει κοντράρει και στον Γκρίλο η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
16:25
Μέσα σε έντεκα λεπτά, οι Κυπελλούχοι έχουν φέρει στα ίσα το ματς. by Γιάννης Πολιάς
16:26
16:27
Ένταση τώρα ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων. by Γιάννης Πολιάς
16:28
27' Ηρέμησαν τα πράγματα, κόρνερ από τα αριστερά και κεφαλιά Σβαμπ που μάζεψε εύκολα ο Κλέιμαν. by Γιάννης Πολιάς
16:30
30' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ, 2-1 Ο ΠΑΟΚ! by Γιάννης Πολιάς
16:30
Κοντινή προσπάθεια Άκπομ μετά από ασίστ του Βιεϊρίνια. Είχε προηγηθεί απόκρουση Κλέιμαν σε σουτ Μπίσεσβαρ. by Γιάννης Πολιάς
16:31
Ολική ανατροπή για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
16:32
32' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ, 3-1 Ο ΠΑΟΚ! by Γιάννης Πολιάς
16:32
Απίθανα πράγματα! Υπέροχο σουτ Ζίβκοβιτς μετά από κούρσα του Μπίσεσβαρ στα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
16:38
37' Κίτρινη κάρτα στον Φερνάντες για φάουλ. Νωρίτερα είχε πάρει ο Καρυπίδης, στον πάγκο του ΠΑΟΚ, για διαμαρτυρία. by Γιάννης Πολιάς
16:39
39' Κίτρινη κάρτα στον Μπαρτόλο. by Γιάννης Πολιάς
16:41
16:41
41' Κεφαλιά Άκπομ από τα δεξιά, με τα πόδια ο Κλέιμαν. by Γιάννης Πολιάς
16:42
42' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ, 4-1 Ο ΠΑΟΚ! by Γιάννης Πολιάς
16:43
Δεύτερο γκολ ο Ζίβκοβιτς, σουτ μέσα από την περιοχή μετά από μπαλιά του Αουγκούστο. by Γιάννης Πολιάς
17:06
48' Ωραίο σκάψιμο Μπίσεσβαρ, πρόλαβε ο Κλέιμαν προ του Αουγκούστο. by Γιάννης Πολιάς
17:11
Τα πέντε γκολ σε ένα ημίχρονο στην Τούμπα δεν είναι τα μόνα... Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου 0-5 στο 38'! by Γιάννης Πολιάς
17:11
54' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ, 4-2 ΜΕΙΩΝΕΙ Ο ΒΟΛΟΣ! by Γιάννης Πολιάς
17:12
Ωραίο πλασέ Μπαρτόλο πάνω από τον Πασχαλάκη μετά από απίθανη μπαλιά Ρομέρο. by Γιάννης Πολιάς
17:14
56' Τετ α τετ Αουγκούστο, ψηλά άουτ η μπάλα! by Γιάννης Πολιάς
17:14
56' Ροσέρο αντί Πουρίτα. by Γιάννης Πολιάς
17:20
62' ΓΚΟΟΟΟΟΛ, 4-3 ΜΕΙΩΝΕΙ Ο ΒΟΛΟΣ! by Γιάννης Πολιάς
17:20
Κεφαλιά Ροσέρο και νέο ενδιαφέρον στο ματς! by Γιάννης Πολιάς
17:21
Τρομερό ματς στην Τούμπα... by Γιάννης Πολιάς
17:21
63' Τρομερή επέμβαση Κλέιμαν σε τετ α τετ Άκπομ! by Γιάννης Πολιάς
17:26
Η τελευταία φορά που είχαμε 7+ γκολ σε ματς πρωταθλήματος στην Τούμπα, ήταν στο ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 3-4 το 2016. by Γιάννης Πολιάς
17:27
Πέρυσι, είχε σημειωθεί το 5-2 επί της Λαμίας στο Κύπελλο. by Γιάννης Πολιάς
17:27
69' Κίτρινη κάρτα στον Εσίτι. by Γιάννης Πολιάς
17:28
71' Ελ Καντουρί αντί Σβαμπ. by Γιάννης Πολιάς
17:29
71' Ροντρίγκο αντί Τέιλορ. by Γιάννης Πολιάς
17:31
73' Κίτρινη κάρτα στον Αουγκούστο. by Γιάννης Πολιάς
17:35
77' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ! by Γιάννης Πολιάς
17:35
Στο μεταξύ έχει χτυπήσει παίκτης του Βόλου στη φάση... by Γιάννης Πολιάς
17:36
Έχει τραυματιστεί ο Τσοκάνης, την στιγμή που ανέτρεψε τον Άκπομ. by Γιάννης Πολιάς
17:37
79' Νίνης αντί Μπαριέντος, Ρινέρ αντί Τσοκάνη. by Γιάννης Πολιάς
17:38
80' Μπλόκαρε ο Κλέιμαν την εκτέλεση του Βιεϊρίνια! by Γιάννης Πολιάς
17:39
Στην εξέλιξη της φάσης ο Μιχαηλίδης πήρε κίτρινη κάρτα για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
17:39
Παραμένει το 4-3. by Γιάννης Πολιάς
17:40
82' ΓΚΟΟΟΟΟΛ, 4-4 Ο ΒΟΛΟΣ! by Γιάννης Πολιάς
17:40
ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! by Γιάννης Πολιάς
17:40
Κεφαλιά Ρινέρ, που μπήκε τρία λεπτά πριν! by Γιάννης Πολιάς
17:41
Βλέπουμε, πιθανότατα, το ματς της χρονιάς, κι ας είμαστε ακόμα στην 6η αγωνιστική... by Γιάννης Πολιάς
17:42
84' Σφιντέρσκι αντί Άκπομ. by Γιάννης Πολιάς
17:43
Και Μιτρίτσα αντί Ζίβκοβιτς by Γιάννης Πολιάς
17:45
87' Μεγάλη επέμβαση Κλέιμαν σε σουτ Σφιντέρσκι. by Γιάννης Πολιάς
17:46
88' Μουργκ αντί Μπίσεσβαρ. by Γιάννης Πολιάς
17:46
88' Και πάλι ο Κλέιμαν σε προσπάθεια Βιεϊρίνια, κόρνερ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
17:47
Έχει επτά επεμβάσεις ο γκολκίπερ του Βόλου. by Γιάννης Πολιάς
17:48
Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
17:50
90+2' Γκιουλέν αντί Φερνάντες. by Γιάννης Πολιάς
17:52
Ένταση ανάμεσα σε Νίνη και Μουργκ. by Γιάννης Πολιάς
17:52
Κίτρινη και στους δύο. by Γιάννης Πολιάς
17:53
90+5' Κίτρινη και στον Κλέιμαν για καθυστέρηση. by Γιάννης Πολιάς
17:56
Τέλος! ΠΑΟΚ-Βόλος 4-4 σε ένα καταπληκτικό ματς. Απίστευτη επιστροφή των φιλοξενούμενων από το 4-1. by Γιάννης Πολιάς