Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Super League 1.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του ντέρμπι της Θεσσαλονίκης ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και στον Άρη στην Τούμπα για την 11η αγωνιστική. by Γιώργος Τσανάκας
18:52
Μεγάλο παιχνίδι, με τις δύο ομάδες να μην έχουν την καλύτερη ψυχολογία, ενώ και αγωνιστικά δεν δείχνουν στα καλύτερά τους. by Γιώργος Τσανάκας
18:53
Ο ΠΑΟΚ την περασμένη εβδομάδα ηττήθηκε 2-0 από τον Ατρόμητο (σσ. στην πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα) και μεσοβδόμαδα έμεινε στο 0-0 με την Σλόβαν στην Μπρατισλάβα. Από την άλλη μεριά, ο Άρης διασύρθηκε στο «Κλεάνθης Βικελίδης» με 5-0 από τον ΠΑΣ Γιάννινα. by Γιώργος Τσανάκας
18:55
Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην 3η θέση με 19 βαθμούς, αναζητούν το τρίποντο για να μειώσουν εκ νέου τη διαφορά από τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό στους 7 και από την δεύτερη ΑΕΚ στον... πόντο. by Γιώργος Τσανάκας
18:55
Οι φιλοξενούμενοι από τη μεριά τους είναι στην 9η θέση με 11 βαθμούς και αναζητούν τη νίκη για να πλησιάσουν την εξάδα της βαθμολογίας. by Γιώργος Τσανάκας
18:57
54-50-37 υπέρ του ΠΑΟΚ η συνολική παράδοση στις αναμετρήσεις των δύο ομάδων. Εντός έδρας έχει ρεκόρ 36-23-9. by Γιώργος Τσανάκας
18:57
Μιλώντας αποκλειστικά και μόνο για την παράδοση στο πρωτάθλημα, ο ΠΑΟΚ έχει συνολικό ρεκόρ 47-42-30 απέναντι στον Άρη και 32-8-9 στα εντός έδρας παιχνίδια. by Γιώργος Τσανάκας
18:58
Η τελευταία νίκη του Άρη στην Τούμπα ήρθε τη σεζόν 2010-11 με 0-1 και σκόρερ τον Χαβίτο. by Γιώργος Τσανάκας
19:00
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων! by Γιώργος Τσανάκας
19:01
ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Πασχαλάκης – Τέιλορ, Βαρέλα, Μιχαηλίδης, Σίντκλεϊ – Κούρτιτς, Σβαμπ – Μουργκ, Μπίσεσβαρ, Ζίβκοβιτς – Σβιντέρσκι. by Γιώργος Τσανάκας
19:01
Στον πάγκο οι Ζ. Ζίβκοβιτς, Λύρατζης, Ίνγκασον, Μιχάι, Ροντρίγκο, Εσίτι, Ελ Καντουρί, Μιτρίτσα και Άκπομ. by Γιώργος Τσανάκας
19:01
Άρης (Άκης Μάντζιος): Κουέστα – Σούντγκρεν, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Γκάνεα – Τζέγκο, Εντιαγέ, Σάσα – Γκαρσία, Καμαρά, Μαντσίνι. by Γιώργος Τσανάκας
19:01
Στον πάγκο οι Ντένις, Λούμορ, Δεληζήσης, Μάνος, Ιτούρμπε, Γκάμα, Ματίγια, Μπεναλουάν και Σάκιτς. by Γιώργος Τσανάκας
19:01
Εκτός για τον ΠΑΟΚ οι Βιεϊρίνια, Κρέσπο, Αουγκούστο, Ολιβέιρα. Επιστρέφουν στην αποστολή οι Ίνγκασον, Μιτρίτσα. by Γιώργος Τσανάκας
19:02
Εκτός για τον Άρη ο Μπερτόγλιο. Επιστρέφουν οι Σούντγκρεν, Φαμπιάνο που παίζουν βασικοί, στην αποστολή και ο Λούμορ. by Γιώργος Τσανάκας
19:03
Διαιτητής είναι ο Σκωτσέζος Μάντεν, με βοηθούς τους Ρουμ, ΜακΓκίτσι. Τέταρτος ο Διαμαντόπουλος, στο VAR οι Εστέβες, Μπουξμπάουμ. by Γιώργος Τσανάκας
19:10
Συνεχίζουν το ζέσταμά τους, για λίγο ακόμη, οι δύο ομάδες... Σε λίγο θα αποσυρθούν στα αποδυτήρια. by Γιώργος Τσανάκας
19:11
Το ματς μπορείτε να το παρακολουθήσετε τηλεοπτικά από το Novasports Prime και να το ακούσετε ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε μετάδοση του Δημήτρη Τσορμπατζόγλου. by Γιώργος Τσανάκας
19:17
19:17
19:18
19:23
19:27
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες, παρέα με το διαιτητικό τρίο. Σε λιγάκι θα ξεκινήσει το παιχνίδι... by Γιώργος Τσανάκας
19:27
Παίρνει... φωτιά το πέταλο με τους οργανωμένους, φουλ αναμμένα καπνογόνα! by Γιώργος Τσανάκας
19:30
Όρκος νίκης από τις δύο ομάδες, λίγο πριν ξεκινήσει το ματς. by Γιώργος Τσανάκας
19:32
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
19:36
3' Σέντρα του Μπίσεσβαρ, μπλοκάρει ο Κουέστα. Έχει πέσει ένα καπνογόνο στην εστία, απομακρύνεται και συνεχίζεται το ματς. by Γιώργος Τσανάκας
19:37
5' Σουτάρα του Μαντσίνι, διώχνει σε κόρνερ ο Πασχαλάκης. Πέρασε ανεκμετάλλευτο για τους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Τσανάκας
19:38
19:39
19:39
19:40
19:40
8' Μπίσεσβαρ και Σίντκλεϊ προσπαθούν να βρεθούν μέσα στην περιοχή, απομακρύνουν προσωρινά οι φιλοξενούμενοι. Σουτ του Κούρτιτς στη συνέχεια, μπλόκαρε εύκολα ο Κουέστα. by Γιώργος Τσανάκας
19:44
Ισορροπημένο ξεκίνημα, χωρίς πολλά ρίσκα από τις δύο ομάδες... by Γιώργος Τσανάκας
19:45
13' Πρώτη καλή φάση, για τον ΠΑΟΚ! Σουτ του Σβιντέρσκι από τα όρια της περιοχής, μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια ο Κουέστα! by Γιώργος Τσανάκας
19:46
19:46
19:48
19:48
16' Σουτ του Σάσα από τα 30 και πλέον μέτρα, δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει ο Πασχαλάκης. by Γιώργος Τσανάκας
19:49
17' Πολύ μεγάλη φάση για τον Άρη! Κλέψιμο των παικτών του Μάντζιου σε επικίνδυνο σημείο, ο Καμαρά βγαίνει απέναντι από τον Πασχαλάκη αλλά πλασάρει άουτ. Λίγο έλειψε να παγώσει την Τούμπα εδώ ο Άρης... by Γιώργος Τσανάκας
19:50
18' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε τρομερό σημείο, ούτε ένα μέτρο εκτός περιοχής. Το κερδίζει ο Σβιντέρσκι, ο Μάντεν θεώρησε πως ο Μπράμπετς τον έσπρωξε στην πλάτη. by Γιώργος Τσανάκας
19:51
19' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Ωραία, χαμηλή, εκτέλεση φάουλ του Κούρτιτς, ο Κουέστα την βρίσκει ίσα-ίσα για να σταματήσει στο αριστερό δοκάρι. by Γιώργος Τσανάκας
19:52
Αγγίζει το γκολ ο ΠΑΟΚ, δύο λεπτά μετά την μεγάλη φάση του Άρη... by Γιώργος Τσανάκας
19:53
Πολύ ενδιαφέρον πρώτο εικοσάλεπτο, με τελευταία φάση αυτή του Κούρτιτς, ωστόσο ο Άρης με το Μαντσίνι και την εξαιρετική έμπευση του Καμαρά, έχει κερδίσει τις εντυπώσεις. Οι φιλοξενούμενοι πλασάρονται έξυπνα στα μεσοδιαστήματα των γραμμών του Δικεφάλου του Βορρά. by Κώστας Μιαούλης
19:57
Μονομαχία Σίντκλεϊ-Καμαρά, ουσιαστικά ο ένας στο διώξιμο και ο άλλος στο να προλάβει την μπάλα, βρίσκουν μεταξύ τους. by Γιώργος Τσανάκας
19:59
19:59
19:59
20:00
28' Κερδισμένο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από φάση διαρκείας. Ανεκμετάλλευτο πέρασε και αυτό... by Γιώργος Τσανάκας
20:02
Μισή ώρα στην Τούμπα, παραμένει το 0-0 ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Άρη. Ενδιαφέρον παιχνίδι, με ένταση και καλό τέμπο, με τις δύο ομάδες να έχουν από μία μεγάλη ευκαιρία για να σκοράρουν. Απρόβλεπτο ματς, αφού η μπάλα πηγαίνει πάνω-κάτω διαρκώς... by Γιώργος Τσανάκας
20:03
31' Ευκαιρία για τον Άρη! Ωραίο γύρισμα του Σούντγκρεν, ο Εντιαγέ γίνεται κάτοχος της μπάλας, κάνει μια προσποίηση και το διαγώνιο σουτ, αλλά δεν σημαδεύει σωστά. Ψηλά άουτ το τελείωμά του... by Γιώργος Τσανάκας
20:05
20:06
Φτάσαμε στο 35', τελευταίο δεκάλεπτο στο πρώτο μέρος... by Γιώργος Τσανάκας
20:07
35' Γρήγορη αντεπίθεση του Άρη, ο Εντιαγέ κρατάει και βλέπει την κίνηση του Σάσα, του σπάει την μπάλα αλλά ο Βραζιλιάνος χάνει το κοντρόλ πριν μπει στην περιοχή και εκτελέσει. by Γιώργος Τσανάκας
20:09
37' Ο Μαντσίνι πάει στο ένας με έναν με τον Βαρέλα, ανοίγει την μπάλα και προσπαθεί να την γυρίσει αλλά δεν προλαβαίνει, πέφτοντας στο χορτάρι... Φυσικά και δεν υπάρχει τίποτα! by Γιώργος Τσανάκας
20:10
38' Πολύ μεγάλη φάση για τον Άρη! Ο Καμαρά κάνει σέντρα πάρε-βάλε, ο Ματέο την καρφωτή κεφαλιά αλλά ο Πασχαλάκης... πετάει και απομακρύνει εντυπωσιακά σε κόρνερ! by Γιώργος Τσανάκας
20:13
41' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! Ο Εντιαγέ κουβαλάει την μπάλα 50 μέτρα χωρίς να τον κόψει κανείς, κάνει την κάθετη στον Μαντσίνι, ο οποίος δεν δυσκολεύεται να πλασάρει από θέση τετ-α-τετ και να δώσει προβάδισμα στους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Τσανάκας
20:14
Υπέροχη αντεπίθεση των παικτών του Μάντζιου, ο οποίος βλέπει τον Εντιαγέ να κάνει απίθανο ματς. Ο Σάσα κάνει το κλέψιμο στον Σβιντέρσκι (με τους γηπεδούχους να φωνάζουν για φάουλ), ο Εντιαγέ κάνει τρελή κούρσα και ο Μαντσίν άψογο τελείωμα! by Γιώργος Τσανάκας
20:15
O Άρης απόλυτα δίκαια με βάση την εικόνα του αγώνα, παίρνει προβάδισμα. Εξαιρετική ενέργεια του Εντιαγέ, που δίνει ασίστ πάρε-βάλε στον Μαντσίνι. Ο Πασχαλάκης νωρίτερα κράτησε το μηδέν στην κεφαλιά του Γκαρσία, αλλά τώρα δεν μπορούσε να έχει απάντηση. by Κώστας Μιαούλης
20:17
Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος... by Γιώργος Τσανάκας
20:18
45'+1' Κάρτα στον Τέιλορ. by Γιώργος Τσανάκας
20:18
Ημίχρονο στην Τούμπα! Ο Άρης προηγείται 1-0 του ΠΑΟΚ, χάρη στο τέρμα του Μαντσίνι στο 41ο λεπτό. Συνολικά καλύτερος και με μεγαλύτερες ευκαιρίες ο Άρης, ο ΠΑΟΚ έχει σαφέστατο πρόβλημα στον άξονα και δεν μπορεί να παίξει εύκολα κάθετο ποδόσφαιρο... by Γιώργος Τσανάκας
20:21
3 (3) - 7 (4) οι τελικές στο πρώτο μέρος. Σε παρένθεση οι εντός στόχου. by Γιώργος Τσανάκας
20:34
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος! Ελ Καντουρί αντί Μουργκ για τον ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
20:36
47' Αγγίζει το 2-0 ο Άρης! Ο Σάσα επιλέγει να σουτάρει από πλάγια θέση αντί να την γυρίσει στον αμαρκάριστο Καμαρά, ο Πασχαλάκης το... βγάζει με το σώμα. by Γιώργος Τσανάκας
20:37
48' Κάρτα στον Τζέγκο. by Γιώργος Τσανάκας
20:40
51' Σέντρα του Ζίβκοβιτς, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά, βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι και φεύγει άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
20:42
Ανεβάζει τις γραμμές του στο γήπεδο ο ΠΑΟΚ, προσπαθώντας να πιέσει και να δημιουργήσει αλλά δεν τα καταφέρνει. Ο Άρης είναι ιδιαίτερα επικίνδυνος στην κόντρα... by Γιώργος Τσανάκας
20:46
57' Νέα γρήγορη κόντρα του Άρη, ο Καμαρά φέρνει την μπάλα στο δεξί και ψάχνει το απέναντι «Γ» αλλά δεν βρίσκει εστία. by Γιώργος Τσανάκας
20:49
60' Γλιστράει ο Μπίσεσβαρ, κλέβει και σουτάρει ο Μαντσίνι, στα σώματα η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
20:49
61' Μιτρίτσα, Άκπομ μέσα, έξω οι Σβαμπ, Σβιντέρσκι. by Γιώργος Τσανάκας
20:50
O Άρης θέλοντας να υπερασπιστεί το υπέρ του 1-0, έχει δώσει μεν χώρο στον ΠΑΟΚ, αλλά εξακολουθεί να είναι η ομάδα που βρίσκει χώρους. Εκπληκτικό ματς από τον Εντιαγέ που καταπίνει τα χιλιόμετρα. Εντυπωσιακός ο Σενεγαλέζος. by Κώστας Μιαούλης
20:52
Χρειάζεται ενίσχυση ο Άρης, αφού βγάζει κούραση στα τελευταία λεπτά... by Γιώργος Τσανάκας
20:53
64' Φάση διαρκείας στα καρέ του Άρη, ο Ζίβκοβιτς κάνει το παράλληλο γύρισμα που κόβει σε δύο χρόνους ο Μπράμπετς. by Γιώργος Τσανάκας
20:55
67' Γκάμα μέσα, Μαντσίνι έξω... by Γιώργος Τσανάκας
20:56
68' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς τη σέντρα, καρφωτή κεφαλιά του Κούρτιτς από τα τρία μέτρα, διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ ο Κουέστα. by Γιώργος Τσανάκας
20:57
Ανεβάζει την πίεσή του ο ΠΑΟΚ, στο μισό γήπεδο ο Άρης. by Γιώργος Τσανάκας
20:58
20:58
21:00
71' Κάρτα στον Ματέο. by Γιώργος Τσανάκας
21:02
74' Μέσα ο Ματίγια, έξω ο MVP ως τώρα Εντιαγέ. Μέσα και ο Μάνος αντί του Καμαρά. by Γιώργος Τσανάκας
21:03
Σπάει ο ρυθμός με αρκετά φάουλ και στατικές φάσεις... by Γιώργος Τσανάκας
21:05
Με τις αλλαγές φαίνεται να φρεκαρίστηκε ο ΠΑΟΚ, πιέζει, αλλά δεν μπορεί να βρει τον τρόπο. Η κόπωση του Εντιαγέ, υποχρέωσε σε αλλαγή τον Μάντζιο, που βλέπει την ομάδα του να έχει χάσει αρκετά μέτρα στο γήπεδο, αλλά για την ώρα κρατάει το προβάδισμα. by Κώστας Μιαούλης
21:07
21:08
Διαδοχικές στατικές φάσεις κερδίζει ο ΠΑΟΚ, ψάχνεται με κάθε τρόπο για το γκολ αλλά δεν το βρίσκει... Μόλις μία μεγάλη φάση στο δεύτερο μέρος με τον Ζίβκοβιτς. by Γιώργος Τσανάκας
21:11
82' Λύρατζης αντί Τέιλορ. by Γιώργος Τσανάκας
21:11
82' Κάρτα στον Κούρτιτς. by Γιώργος Τσανάκας
21:12
Πέφτουν κροτίδες στο ταρτάν του γηπέδου αλλά και στο χορτάρι από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ... by Γιώργος Τσανάκας
21:13
85' Κάρτα στον Ζίβκοβιτς, ο οποίος πουλάει και... τσαμπουκά στον διαιτητή! by Γιώργος Τσανάκας
21:16
Πλησιάζουμε προς το φινάλε, ο ΠΑΟΚ δεν μπορεί να φτιάξει φάση ούτε με... αίτηση! Κρατάει άνετα ο Άρης, έστω και αν παίζει φουλ αμυντικά. by Γιώργος Τσανάκας
21:19
90' Καθαρίζει άλλη μια προσπάθεια του ΠΑΟΚ να γεμίσει ο Κουέστα... Απροσπέλαστος σήμερα. by Γιώργος Τσανάκας
21:19
4 λεπτά ο έξτρα χρόνος! by Γιώργος Τσανάκας
21:19
90'+1' Μέσα ο Ιτούρμπε, έξω ο Ματέο Γκαρσία. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
Φυολ φωτοβολίδες μέσα στο γήπεδο και αντικείμενα... Απίστευτα πράγματα από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ! by Γιώργος Τσανάκας
21:20
Μπούκαραν οπαδοί μέσα στο γήπεδο! by Γιώργος Τσανάκας
21:21
Τι γίνεται στην Τούμπα, τρέχοντας στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες και κυρίως αυτή του Άρη! by Γιώργος Τσανάκας
21:21
Ο Πασχαλάκης έξαλλος με τα όσα γίνονται, οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ έχουν μείνει στο χορτάρι και κοιτούν απορημένοι... by Γιώργος Τσανάκας
21:22
Πέφτουν οι κροτίδες και τα καπνογόνα... βροχή, τα ματς στον αγωνιστικό χώρο μπροστά στη Θύρα 4! by Γιώργος Τσανάκας
21:22
ΘΛΙΒΕΡΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ στην Τούμπα... ΘΛΙ - ΒΕ - ΡΑ! by Γιώργος Τσανάκας
21:23
Φεύγει και ο διαιτητής Μάντεν από το γήπεδο, όπως και οι βοηθοί του... Αποχωρούν και οι παίκτες του ΠΑΟΚ τώρα... by Γιώργος Τσανάκας
21:23
Το ματς έχει διακοπεί, να δούμε αν υπάρχει καμία περίπτωση να συνεχιστεί αλλά αβέβαιο φαντάζει... by Γιώργος Τσανάκας
21:25
Ιδιαίτερα τεταμένο το κλίμα, δεν υπάρχουν αυτά στην Τούμπα... by Γιώργος Τσανάκας
21:25
Πραγματικά, είναι ντροπιαστικά τα όσα συμβαίνουν... by Γιώργος Τσανάκας
21:26
Να δούμε φυσικά και τι θα γίνει με την τύχη του αγώνα, αλλά όταν βλέπεις τέτοιες θλιβερές εικόνες αναμφίβολα θα ασχοληθείς και με αυτές... by Γιώργος Τσανάκας
21:27
21:27
Σύμφωνα με τον ΚΑΠ, το ματς αν δεν συνεχιστεί εντός μίας ώρας τότε θα έχουμε οριστική διακοπή! by Γιώργος Τσανάκας
21:30
21:31
21:31
21:31
21:32
Οι κερκίδες έχουν αδειάσει, μόνο στην "4" υπάρχει ακόμη κόσμος αλλά και μπόλικες δυνάμεις των ΜΑΤ! by Γιώργος Τσανάκας
21:32
Εν τω μεταξύ η περιοχή που βρισκόταν ο Πασχαλάκης, έχει μετατραπεί σε... πεδίο μάχης! Γεμάτο μπουκάλια, αντικείμενα, καπνογόνα, κροτίδες, καθίσματα, ακόμη και... κάδος! by Γιώργος Τσανάκας
21:33
ΣΟΚ: Γυάλινο μπουκάλι πετάχτηκε μεταξύ άλλων από την κερκίδα! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Εικόνα live 21969419/36879.jpg by Γιώργος Τσανάκας
21:34
Φοβερά πράγματα... Απίθανα... Να πετύχει κάποιον αυτό το αντικείμενο, να υπάρχει σοβαρός τραυματισμός δηλαδή. Απορώ τι σκέφτονται, αν σκέφτονται! by Γιώργος Τσανάκας
21:36
21:38
Ένα εικοσάλεπτο έχει περάσει από τη διακοπή! Καμία εξέλιξη ακόμα... by Γιώργος Τσανάκας
21:39
21:39
21:40
21:41
Απλά χαμός, όπως βλέπετε και από τις φωτογραφίες... by Γιώργος Τσανάκας
21:42
ΠΑΟΚ και Άρης ακόμη δεν έχουν... ποστάρει κάτι στα social media, το παραμικρό! by Γιώργος Τσανάκας
21:44
Το περισσότερο γήπεδο έχει αδειάσει πάντως. Όχι βέβαια και ο αγωνιστικός χώρος που θυμίζει... εμπόλεμη ζώνη! by Γιώργος Τσανάκας
21:46
Ο τέταρτος διαιτητής, Διαμαντόπουλος, βγήκε και έκανε αυτοψία για να δει την κατάσταση. Ο Μάντεν δείχνει διάθεση να συνεχιστεί το ματς και να ολοκληρωθεί, ενώ απομένουν 2.30 λεπτά ακόμη στις καθυστερήσεις! by Γιώργος Τσανάκας
21:51
Η αντίδραση του Δημήτρη Νιαρχάκου την ώρα της... μπούκας! Εικόνα live 21969419/67734.jpg by Γιώργος Τσανάκας
21:52
21:52
21:52
21:53
Ο Πασχαλάκης ήταν έξαλλος με τους οπαδούς... Εικόνα live 21969419/75453.jpg Εικόνα live 21969419/34633.jpg by Γιώργος Τσανάκας
21:55
«Εφόσον διασφαλίζεται η σωματική ακεραιότητα των παικτών, τότε το ματς θα συνεχιστεί», είπε ο τέταρτος διαιτητής, Διαμαντόπουλος. by Γιώργος Τσανάκας
21:55
21:55
21:55
21:58
Ο ΚΑΠ αναφέρει πως σε περίπτωση εισόδου οπαδών στον αγωνιστικό χώρο, το ματς διακόπτεται εφόσον υπάρχουν βιαιοπραγίες κατά προσώπων! Σε αυτή την περίπτωση, το ματς κατακυρώνεται στον Άρη με 1-0 (το σκορ ως το 90'+2') και επιβάλλεται ποινή κεκλεισμένων από 4 ως 6 αγωνιστικές. Σε περίπτωση διακοπής, επίσης υπάρχει και -1 για τον ΠΑΟΚ! Η είσοδος από οπαδούς στον αγωνιστικό χώρο με βιαιοπραγίες και φθορές (και αν συνεχιστεί το ματς), ο ΚΑΠ προβλέπει 2-4 αγωνιστικές κεκλεισμένων. Φυσικά υπάρχει μεγάλο πρόστιμο και στις δύο περιπτώσεις! by Γιώργος Τσανάκας
21:59
22:00
ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ οι δύο βοηθοί, τσεκάρουν τα δίχτυα στις εστίες και παίρνουν θέσεις στις πλάγιες γραμμές! by Γιώργος Τσανάκας
22:00
Όλα δείχνουν πως πάμε για συνέχεια, πρώτος και τέταρτος διαιτητής είναι στη φυσούνα, οι παίκτες των δύο ομάδων επίσης... by Γιώργος Τσανάκας