Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr το παιχνίδι ΠΑΟΚ-Ατρόμητος για την 2η αγωνιστική της Super League 1.

Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:31
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Ατρόμητο στην Τούμπα για τη 2η αγωνιστική της Super League 1. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:31
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 21:45 (Novasports Prime, www.sportfm.gr, bwinΣΠΟΡ FM 94,6). by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:32
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:33
Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Βιεϊρίνια, Ίνγκασον, Κουλιεράκης, Τσαούσης, Κούρτιτς, Ντάντας, Αουγκούστο, Νάρεϊ, Α. Ζίβκοβιτς και Μπράντον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:33
Η ενδεκάδα του Ατρoμήτου: Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Χατζηϊσαΐας, Σουάρεθ, Ντε Μποκ, Γκονζάλες, Κουέν, Μουνίθ, Ρομπάιγ, Κλωναρίδης, Τζαβίδας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:33
Οι γηπεδούχοι στην πρεμιέρα νίκησαν 1-0 τον Παναιτωλικό, ενώ οι φιλοξενούμενοι 3-1 τον ΟΦΗ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:34
«Δύσκολος αντίπαλος, περιμένουμε ένα δύσκολο παιχνίδι. Είμαστε ΠΑΟΚ όμως και θα παίξουμε για να κερδίσουμε», ήταν τα λόγια του Αντρίγια Ζίβκοβιτς για το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:35
«Πάντα στο μυαλό μας είναι οι τρεις βαθμοί, αλλά μη ξεχνάμε ότι είναι ένα δύσκολο και απαιτητικό παιχνίδι. Πιστεύω ότι μπορούμε να πάρουμε ένα θετικό αποτέλεσμα», είπε από την πλευρά του ο Βίνταρ Ερν Κιάρτανσον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:36
Περίπου 10.000 έχει αυτή την ώρα η Τούμπα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:36
Οι ομάδες ολοκλήρωσαν το ζέσταμά τους και βρίσκονται στα αποδυτήρια. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:37
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας) Βοηθοί: Μεϊντάρας (Αχαΐας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής) 4ος: Μαλουτάς (Ημαθίας) VAR: Μανούχος (Αργολίδας), AVAR: Παπαδάκης (Ηρακλείου) by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:45
1' Σέντρα στο ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:45
Κερδίζει κόρνερ από τα δεξιά ο ΠΑΟΚ στην πρώτη φάση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:46
2' Γιαννιώτης κερδίζει επιθετικό φάουλ από τον Ίνγκασον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:47
Στο έδαφος ο Κλωναρίδης μετά από μαρκάρισμα που δέχθηκε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:47
Δεν έδωσε κάτι ο Τζήλος, συνεχίζεται το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:48
4' Κυκλοφορεί τη μπάλα ο ΠΑΟΚ και προσπαθεί να φτιάξει κάτι από νωρίς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:49
Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:49
5' Φωνάζει για πέναλτι στην συνέχεια ο ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:49
Συνεχίζεται το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:50
6' Φάουλ για τον Ζίβκοβιτς ακριβώς στο όριο της μεγάλης περιοχής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:51
7' Κούρτιτς πάει για απευθείας, άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:52
Μέχρι στιγμής... παρατηρητής ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:53
9' Στον ΠΑΟΚ η κατοχή, προσπαθεί να πλησιάσει από δεξιά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:55
Η μπάλα έχει βρει στο χέρι του Χατζησαϊα μετά από κεφαλιά του Ίνγκασον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:55
Πέναλτι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:55
Κίτρινη κάρτα στον Έλληνα αμυντικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:56
12' Κούρτιτς από τα 11 βήματα και 1-0 ο ΠΑΟΚ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:57
Δυνατό ξεκίνημα όπως και με τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:58
13' Πρέπει να ανέβει τώρα ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:59
15' Οι γηπεδούχοι έχουν ξανά την κατοχή και κάνουν παιχνίδι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:00
16' Σέντρα μέσα στην περιοχή, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:01
Ξεκίνησε ήδη προθέρμανση ο Μπίσεσβαρ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:03
19' Σκληρό φάουλ του Κιβρακίδη στον Ντάντας, γλυτώνει την κάρτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:05
20' Χατζησαϊας στα όρια της περιοχής κάνει φάουλ στον Νάρεϊ, γλυτώνει την κόκκινη ο Έλληνας αμυντικός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:05
Κούρτιτς στην εκτέλεση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:06
22' Αογκούστο τελικά, σώματα η μπάλα, μια κεφαλιά μετά μπλοκάρει ο Γιαννιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:09
24' Τετ-α-τετ του Τόμας που πάει να ντριμπλάρει τον Γιαννιώτη αλλά ο Έλληνας τερματοφύλακας τον σταματά! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:10
25' Σέντρα του Κιβρακίδη, μπλοκάρει ο Κοτάρσκι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:12
28' Κυκλοφορεί ο Ατρόμητος, πιέζει ψηλά για να κλέψει ο ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:13
29' Σουτ του Κούρτιτς στην κίνηση... πάνω από την Τούμπα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:14
30' Κιβρακίδης χτυπά άσχημα από πίσω τον Ζίβκοβιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:15
31' Πίσω στον Κοτάρσκι η μπάλα και τώρα μάχες στον χώρο του κέντρου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:17
32' Κερδισμένο φάουλ από μακριά για τον Ατρόμητο, ο Μουνίθ το στέλνει κατευθείαν εκτός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:17
33' Τελευταία στιγμή ο Ντε Μποκ διώχνει σε κόρνερ σέντρα του Νάρεϊ πριν την στείλει στα δίχτυα ο Ζίβκοβιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:19
34' Φάουλ του Κούεν στον Αογκούστο και κίτρινη κάρτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:21
36' Σέντρα Νάρεϊ, προβολή Τόμας, μπλοκάρει και σώζει ο Γιαννιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:22
38' Νάρεϊ στο έδαφος, ουσιαστικά ζητά πέναλτι από τον Ντε Μποκ, συνεχίζεται το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:23
39' Κόρνερ από αριστερά για τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:24
Περνάει η φάση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:25
41' Σουτ του Ζίβκοβιτς με ανάποδο πόδι, άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:26
42' Σουτ του Ρομπάιγ, πρώτη τελική για Ατρόμητο, μπλοκάρει ο Κοτάρσκι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:28
44' Σε θέση οφσάιντ ο Νάρεϊ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:29
45' Κερδίζει κόρνερ ο Ατρόμητος αλλά υπάρχει οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:29
Σουτ του Γκονζάλες λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Κοτάρσκι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:30
Έξτρα χρόνος ένα λεπτό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:31
Τέλος πρώτου ημιχρόνου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:31
Ο Βιεϊρίνια στην τελευταία φάση δείχνει να έχει χτυπήσει, σαν να του γύρισε λίγο ο αστράγαλος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:32
Θα δούμε στο δεύτερο ημίχρονο την κατάστασή του. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:46
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:47
46' Κιβρακίδης σκληρό φάουλ σε Ζίβκοβιτς, δεν γλυτώνει την κάρτα τώρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:50
49' Σέντρα του Ρομπάιγ, απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:52
51' Κλωναρίδης τελευταία στιγμή βάζει το πόδι του και κόβει την πάσα του Ντάντας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:54
53' ΠΑΟΚ κατοχή τώρα και προσπάθεια να πέσει λίγο ο ρυθμός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:55
54' Σκληρό πάτημα του Κούρτιτς στον Γκονζάλες! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:56
Απίστευτο ότι δεν πήρε κάρτα... by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:57
56' Επιθετικό φάουλ του Μουνίθ στον Ίνγκασον τώρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:57
57' Μακρινό σουτ του Μουνίθ, μπλοκάρει ο Κοτάρσκι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:58
58' Κόρνερ από τα αριστερά ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:59
Απομακρύνουν οι γηπεδούχοι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:00
59' Κόρνερ αριστερά για τον ΠΑΟΚ, διώχνει ο Ντε Μποκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:01
61' Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:02
Παρατηρήσεις του Τζήλου τώρα για τραβήγματα μέσα στην περιοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:03
62' Κεφαλιά του Κουλιεράκη άουτ! ήταν κενή η εστία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:04
63' Αλλαγές για τον Ατρόμητο: Μέσα Κιάρτανσον και Ροτάριου, έξω Τζαβίδας και Ρομπάιγ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:04
Εκτός ο Τόμας για τον ΠΑΟΚ, μέσα ο Νέλσον Ολιβέιρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:06
65' Τεράστια επέμβαση Γιαννιώτη σε κεφαλιά του Ζίβκοβιτς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:07
Διαμαρτυρίες των παικτών του Ατρομήτου στον Τζήλο τώρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:07
66' Ο Χατζησαϊας απομακρύνει ξανά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:09
68' Ο Ατρόμητος έχει ανέβει και προσπαθεί να απειλήσει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:09
Κόρνερ για τους Περιστεριώτες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:10
Πλάγιο για τον ΠΑΟΚ η μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:12
71' Ο Χατζησαϊας κόβει τελευταία στιγμή τον Ολιβέιρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:12
23:13
72' Κεφαλιά του Ίνγκασον, άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:15
74' Ο Ατρόμητος κυκλοφορεί τώρα και ψάχνεται. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:17
76' Έξω ο Ντάντας, μέσα ο Μπίσεσβαρ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:17
77' Ο Γιαννιώτης διώχνει σε κόρνερ μια σέντρα σουτ του Νάρεϊ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:19
78' Σέντρα σουτ του Κλωναρίδη, μπλοκάρει με τη δεύτερη ο Κοτάρσκι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:21
80' Μέσα ο Τζοβάρας, έξω ο Κλωναρίδης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:22
Έξω ο Αογκούστο, μέσα ο Σοάρες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:23
82' Ο Κιβρακίδης κάνει σκληρό μαρκάρισμα στον Τσαούση και βλέπει την δεύτερη κίτρινη κάρτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:24
84' Ένταση Κόλμαν με Ζίβκοβιτς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:25
«Μονομάχησαν» για την μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:26
85' Γκολ ο ΠΑΟΚ, 2-0! Οι γηπεδούχοι πίεσαν ψηλά και έκλεψαν με τον Μπίσεσβαρ, ο οποίος έδωσε τον Ολιβέιρα. Ο Πορτογάλος συνεργάστηκε με τον Νάρεϊ, που έστρωσε στον φορ των γηπεδούχων που σκόραρε με συρτό σουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:27
Υπάρχει επικοινωνία με VAR by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:28
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΚΟΛ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:28
Παραμένει το 1-0, λόγω οφσάιντ στη φάση. Ήταν εκτεθειμένος ο Μπίσεσβαρ by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:30
Κερδισμένο φάουλ με τον Μουνίθ για τον Ατρόμητο by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:31
90' Εκτέλεσε ο Μουνίθ και έδιωξε ωραία ο Κοτάρσκι by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:32
Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:32
Ο ΠΑΟΚ περιμένει πίσω, αν και έχει αριθμητικό πλεονέκτημα και ο Ατρόμητος τα παίζει όλα για όλα by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:33
90'+2' Γκολ ο Ατρόμητος, 1-1! Έπειτα από μακρινή μπαλιά, ο Σουάρεθ τροφοδότησε με το κεφάλι τον Τζοβάρα, που σκόραρε από κοντά by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:34
Ο σκόρερ έχει ξεκινήσει την καριέρα του από τις ακαδημίες του ΠΑΟΚ και για αυτό δεν θέλησε να πανηγυρίσει το γκολ του. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:37
90'+6' Γκολ ο ΠΑΟΚ, 2-1! Σέντρα του Ζίβκοβιτς από τα αριστερά και ο Νάρεϊ με σκαστό σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Δεν κατάφερε να προστατέψει την κλειστή του γωνία ο Γιαννιώτης by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:39
Τέλος στο ματς: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1! Φινάλε θρίλερ είχε το παιχνίδι. Οι γηπεδούχοι πέτυχαν νικητήριο γκολ στο 90’+6’ με τον Νάρεϊ, ενώ οι φιλοξενούμενοι είχαν ισοφαρίσει στο 90’+2’ με τον Τζοβάρα. Το σκορ είχε ανοίξει στο 12’ ο Κούρτιτς με πέναλτι. Με δέκα παίκτες αγωνίστηκαν οι Περιστεριώτες από το 82' λόγω αποβολής του Κιβρακίδης με δεύτερη κίτρινη. by Χρήστος Κατριμουστάκης