Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 24η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Kαλησπέρα σας κυρίες και κύριοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:49
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με τον ΠΑΟΚ για την 24η αγωνιστική της Stoiximan Super League. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:50
To ματς ξεκινά στις 19:00 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Novasport 2 και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 by Γιώργος Ζαχαρίου
18:52
Ο γηπεδούχος ΠΑΣ προέρχεται από την ισοπαλία 1-1 στην Τρίπολη κόντρα στον Αστέρα και διανύει μια αρκετά καλή περίοδο αυτή την εποχή. Οι Γιαννιώτες βρίσκονται στην 11η θέση με 22 βαθμούς. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:56
Ας δούμε και την ενδεκάδα που επέλεξε ο Θανάσης Στάικος. ΠΑΣ Γιάννινα: Tσιντώτας-Σόρια, Πήλιος, Εραμούσπε, Μπακαδήμας-Καραχάλιος, Τζίνο, Λώλης-Ριένστρα, Μορέιρα, Μπάλαν by Γιώργος Ζαχαρίου
18:56
Στον πάγκο: Σουλής, Μπιλμπάο, Ροσέρο, Λεό, Φοφανά, Τσαβός, Μπορτεγκαράι, Λιάσος, Σταματελόπουλος by Γιώργος Ζαχαρίου
18:57
Από την άλλη πλευρά ο ΠΑΟΚ που βρίσκεται στην 4η θέση με 47 βαθμούς, προέρχεται από την μεγάλη νίκη με σκορ 2-0 κόντρα στην ΑΕΚ. by Γιώργος Ζαχαρίου
18:58
Η ενδεκάδα που επέλεξε ο Ράζβαν Λουτσέσκου είναι η εξής: ΠΑΟΚ: Z. Zίβκοβιτς-Σάστρε, Ίνγκασον, Κουλιεράκης, Ράφα Σοάρες- Αουγκούστο, Φιλίπε Σοάρες, Νάρεϊ, Τάισον, Κωνσταντέλιας-Μπράντον Τόμας by Γιώργος Ζαχαρίου
18:59
Στον πάγκο: Ταλιχμανίδης, Κάργας, Κετζιόρα, Σβαμπ, Ντάντας, Μπίσεσβαρ, Ρικάρντο, Α. Ζίβκοβιτς, Τζίμας by Γιώργος Ζαχαρίου
18:59
Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου A' βοηθός: Κωνσταντίνος Ψαρρής Β' βοηθός: Μιχαήλ Παπαδάκης 4ος διαιτητής: Δημήτριος Μαλούτας VAR: Αλέξανδρος Τσακαλίδης by Γιώργος Ζαχαρίου
18:59
Οι παίκτες των δύο ομάδων ετοιμάζονται για τη σέντρα στους Ζωσιμάδες. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:01
Στη σέντρα οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:01
1' Έναρξη στο ματς by Γιώργος Ζαχαρίου
19:01
Κόρνερ για τον ΠΑΣ στα πρώτα δευτερόλεπτα. Ο Μορέιρα εκτέλεσε αλλά η κεφαλιά του Λώλη έφυγε εκτός εστίας. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:03
Δείχνουν διάθεση να απειλήσουν οι ποδοσφαιριστές του Θανάση Στάικου που κυκλοφορούν την μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:04
Θυμίζουμε ότι η αναμέτρηση του πρώτου γύρου είχε βρει νικητή τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα με σκορ 2-0. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:05
Πρώτα πέντε λεπτά στους «Ζωσιμάδες» χωρίς κάτι αξιόλογο. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:06
Τώρα οι φιλοξενούμενοι κυκλοφορούν την μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:08
7' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε καλό σημείο εκτός περιοχής, απομάκρυνε ο Σόρια σε πλάγιο. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:10
Οι παίκτες του Λουτσέσκου προσπαθούν να βρουν κενούς χώρους όμως οι γηπεδούχοι έχουν κλείσει άριστα τους διαδρόμους by Γιώργος Ζαχαρίου
19:11
Συμπληρώθηκε το πρώτο δεκάλεπτο, με το 0-0 να παραμένει. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:12
Πίσω από την μπάλα οι γηπεδούχοι, που έχουν σκοπό να «χτυπήσουν» στην κόντρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:14
Ο Κουλιεράκης «φτιάχνει» το παιχνίδι για τον ΠΑΟΚ από την άμυνα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:16
Χαμηλός ο ρυθμός ως τώρα στην αναμέτρηση. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:18
Ο ΠΑΟΚ είναι αυτός που εξακολουθεί να έχει την κατοχή της μπάλας. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:21
20' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Τάισον έκανε απίθανη μπαλιά στην πλάτη της άμυνας στον Σάστρε, ο Ισπανός γύρισε στον Μπράντον Τόμας, όμως ο φορ των φιλοξενούμενων με προβολή αστόχησε εξ επαφής. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:24
Εμμένει στην πίεση ο ΠΑΟΚ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:25
24' Φάουλ από τα αριστερά για τους φιλοξενούμενους, απομάκρυνε η άμυνα των γηπεδούχων. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:26
25' Φάουλ για τον ΠΑΣ Γιάννινα έξω από την περιοχή που κέρδισε ο Μπάλαν. Εκτελεί ο Σόρια. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:27
26' Πρώτη τελική για την ομάδα του Στάικου, με τον Εραμούσπε να πιάνει την κεφαλιά και την μπάλα να καταλήγει στην αγκαλιά του Ζίβκοβιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:29
Ο «δικέφαλος του βορρά» πιέζει ψηλά. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:30
Συμπληρώθηκε το ημίωρο. Χωρίς σκορ το ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:32
Ο Καραχάλιος βρίσκεται στο έδαφος και το ματς διακόπτεται προσωρινά. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:33
33' Αλλαγή αναγκαστική για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Λιάσος περνά στη θέση του Καραχάλιου. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:36
Η μπάλα παραμένει στα πόδια των παικτών του ΠΑΟΚ καθώς συμπληρώνονται 35 λεπτά. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:39
38' Πολύ καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τον Τάισον να παρά περιοχή να κάνει το γύρισμα στον Μπράντον που τελευταία στιγμή έχασε την επαφή με την μπάλα με τον Τσιντώτα να απομακρύνει. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:41
Η είσοδος του Λιάσου έχει φέρει και τη μετατόπιση του Τζίνο στον άξονα μπροστά από τα στόπερ του ΠΑΣ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:43
42' Απείλησε την εστία του Ζίβκοβιτς ο ΠΑΣ με τον Λώλη να μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά κάνοντας τη σέντρα, όμως ο Σέρβος τερματοφύλακας μπλόκαρε με υπερένταση. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:44
Έχουν ισορροπήσει οι γηπεδούχοι καθώς ο ΠΑΟΚ έχει δώσει χώρους. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:46
Tώρα συμπληρώθηκαν 45 λεπτά με τον 4ο διαιτητή να δείχνει δύο λεπτά καθυστερήσεων. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:47
Τελευταίες προσπάθειες για το πρώτο ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:48
45+2' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά . by Γιώργος Ζαχαρίου
19:49
Tέλους πρώτου μέρους με το 0-0 να παραμένει και τους παίκτες του ΠΑΟΚ να διαμαρτύρονται στον διαιτητή για χέρι του Πήλιου στην περιοχή. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:06
Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τον Σβαμπ να παίρνει τη θέση του Φιλίπε Σοάρες. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:06
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:08
47' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:09
Aπομάκρυνε η άμυνα του ΠΑΣ τον κίνδυνο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:10
Πιο «κεφάτοι» οι φιλοξενούμενοι στο πρώτο πεντάλεπτο του δεύτερου μέρους. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:12
Τώρα οι παίκτες του ΠΑΣ Γιάννινα θέλουν να βγάλουν την μπάλα από το δικό τους μισό. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:13
52' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Ο Νάρεϊ βρήκε με πάσα τον Ράφα Σοάρες στην περιοχή, ο Πορτογάλος έκανε τη σέντρα στην καρδιά της άμυνας, αλλά η κεφαλιά του Τόμας κατέληξε στον Τσιντώτα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:15
54' Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:15
Κίτρινη κάρτα στον Λώλη για μαρκάρισμα στον Κωνσταντέλια. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:15
55' Κι άλλο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ που πιέζει για το γκολ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:16
Η άμυνα του ΠΑΣ ανταποκρίθηκε ξανά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:18
Ψηλά ο ΠΑΟΚ κυκλοφορεί την μπάλα χωρίς αποτέλεσμα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:19
58' Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ροσέρο μπαίνει στο ματς αντί του Λώλη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:20
60' Φάουλ από τα δεξιά κέρδισε για τον ΠΑΟΚ ο Κωνσταντέλιας. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:21
61' Εκτέλεσε ο Σβαμπ στο δεύτερο δοκάρι, ο Τάισον έπιασε την κεφαλιά, όμως η μπάλα έφυγε πάνω από τα δοκάρια. ' by Γιώργος Ζαχαρίου
20:23
Στο 63% η κατοχή υπέρ του ΠΑΟΚ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:24
63' Ακόμη μια χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Σάστρε έκανε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Μπράντον Τόμας έκανε όμορφη κίνηση στην περιοχή, γύρισε στην κίνηση όμως ο Τσιντώτας απέκρουσε. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:26
Οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν ταχύτητες, αναζητώντας απεγνωσμένα το γκολ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:28
Έχουν κλείσει τους χώρους οι γηπεδούχοι, την στιγμή που ο ΠΑΟΚ βρίσκεται έξω από την περιοχή τους. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:29
68' Αλλαγή από τον Λουτσέσκου. Ο Νάρει εκτός, ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς στο ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:32
Προσπαθούν να βγουν στην κόντρα οι γηπεδούχοι με τον Μορέιρα, όμως ο ΠΑΟΚ είναι υποψιασμένος και σταματά την αντεπίθεση. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:34
74' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Οι αμυντικοί του ΠΑΣ έδιωξαν χωρίς δυσκολία. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:37
Συμπληρώθηκαν 75 λεπτά με το 0-0 να παραμένει στα Γιάννενα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:39
Ο ΠΑΣ προσπαθεί να βρει κάποια καλή ευκαιρία να απειλήσει στην αντεπίθεση, χωρίς ωστόσο να τα καταφέρνει. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:40
79' Ο Ροσέρο είναι στο έδαφος και του παρέχονται οι πρώτες βοήθειες. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:40
Αντικαταστάθηκε από τον Φοφανά ο Ροσέρο 22 λεπτά μετά την είσοδο του στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:41
Ήταν η δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:41
81' Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα από τα αριστερά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:42
Οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ έδιωξαν. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:44
83' Φάουλ από τα αριστερά τώρα για τους φιλοξενούμενους, ξανά απομάκρυναν οι αμυντικοί του ΠΑΣ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:45
84' Απέναντι μεταφέρεται το σκηνικό τώρα. Από τα δεξιά το φάουλ για τον ΠΑΟΚ με τον Ζίβκοβιτς να εκτελεί. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:46
85' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Τζίμας και Μπίσεσβαρ στο ματς αντί του Μπράντον Τόμας και του Τάισον αντίστοιχα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:47
86' Απίθανη απόκρουση του Τσιντώτα! Από το πλάγιο του Σάστρε ο Ίνγκασον βρήκε με το κεφάλι τον Τζίμα, ο νεαρός στράικερ έπιασε την κεφαλιά όμως ο τερματοφύλακας του ΠΑΣ έσωσε by Γιώργος Ζαχαρίου
20:47
87' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά, αλλά έκανε επιθετικό φάουλ ο Κουλιεράκης στη διεκδίκηση της μπάλας. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:50
88' Ξανά κοντά στο γκολ ξανά ο ΠΑΟΚ. Ο Αουγκούστο σούταρε εκτός περιοχής η μπάλα κόντραρε στον Εραμούσπε, άλλαξε πορεία, όμως ο Τσιντώτας με διπλή προσπάθεια μπλόκαρε. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:51
90' Φάουλ από τα αριστερά τώρα για τους φιλοξενούμενους by Γιώργος Ζαχαρίου
20:52
90+1' ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπίσεσβαρ με τρομερή ατομική ενέργεια έκανε το σουτ με το δεξί όμως η μπάλα τράνταξε τη συμβολή των δοκαριών του Τσιντώτα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:54
90+4' Κόρνερ ξανά για τον ΠΑΟΚ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:56
Τέλος στο ματς! 0-0 με τον ΠΑΣ Γιάννινα να υποχρεώνει σε γκέλα τον ΠΑΟΚ και να έχει την έκτη του διαδοχική ισοπαλία στο πρωτάθλημα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:57
Στο -5 από τη δεύτερη θέση πλέον η ομάδα του Λουτσέσκου, παραμένει 4η με 48 βαθμούς. by Γιώργος Ζαχαρίου