ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ / ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP A

20/12, 06:00
1η Αγωνιστική
ΚΑΤΑΡ
ΕΚΟΥΑΔΟΡ
21/12, 06:00
1η Αγωνιστική
ΣΕΝΕΓΑΛΗ
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
25/12, 03:00
2η Αγωνιστική
ΚΑΤΑΡ
ΣΕΝΕΓΑΛΗ
25/12, 06:00
2η Αγωνιστική
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
ΕΚΟΥΑΔΟΡ
29/12, 05:00
3η Αγωνιστική
ΕΚΟΥΑΔΟΡ
ΣΕΝΕΓΑΛΗ
29/12, 05:00
3η Αγωνιστική
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
ΚΑΤΑΡ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP B

21/12, 03:00
1η Αγωνιστική
ΑΓΓΛΙΑ
ΙΡΑΝ
21/12, 09:00
1η Αγωνιστική
ΗΠΑ
ΟΥΑΛΙΑ
25/12, 09:00
2η Αγωνιστική
ΑΓΓΛΙΑ
ΗΠΑ
25/12, 12:00
2η Αγωνιστική
ΟΥΑΛΙΑ
ΙΡΑΝ
29/12, 09:00
3η Αγωνιστική
ΙΡΑΝ
ΗΠΑ
29/12, 09:00
3η Αγωνιστική
ΟΥΑΛΙΑ
ΑΓΓΛΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP C

22/12, 06:00
1η Αγωνιστική
ΜΕΞΙΚΟ
ΠΟΛΩΝΙΑ
22/12, 12:00
1η Αγωνιστική
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ
26/12, 03:00
2η Αγωνιστική
ΠΟΛΩΝΙΑ
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ
26/12, 09:00
2η Αγωνιστική
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
ΜΕΞΙΚΟ
30/12, 09:00
3η Αγωνιστική
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ
ΜΕΞΙΚΟ
30/12, 09:00
3η Αγωνιστική
ΠΟΛΩΝΙΑ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP D

22/12, 09:00
1η Αγωνιστική
ΓΑΛΛΙΑ
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
22/12, 03:00
1η Αγωνιστική
ΔΑΝΙΑ
ΤΥΝΗΣΙΑ
26/12, 06:00
2η Αγωνιστική
ΓΑΛΛΙΑ
ΔΑΝΙΑ
26/1, 12:01
2η Αγωνιστική
ΤΥΝΗΣΙΑ
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
30/12, 05:00
3η Αγωνιστική
ΤΥΝΗΣΙΑ
ΓΑΛΛΙΑ
30/12, 05:00
3η Αγωνιστική
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
ΔΑΝΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP E

23/12, 03:00
1η Αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΙΑΠΩΝΙΑ
23/12, 06:00
1η Αγωνιστική
ΙΣΠΑΝΙΑ
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
27/12, 09:00
2η Αγωνιστική
ΙΣΠΑΝΙΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
27/12, 12:00
2η Αγωνιστική
ΙΑΠΩΝΙΑ
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
1/12, 09:00
3η Αγωνιστική
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
1/12, 09:00
3η Αγωνιστική
ΙΑΠΩΝΙΑ
ΙΣΠΑΝΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP F

23/12, 09:00
1η Αγωνιστική
ΒΕΛΓΙΟ
ΚΑΝΑΔΑΣ
23/12, 12:00
1η Αγωνιστική
ΜΑΡΟΚΟ
ΚΡΟΑΤΙΑ
27/12, 03:00
2η Αγωνιστική
ΒΕΛΓΙΟ
ΜΑΡΟΚΟ
27/12, 06:00
2η Αγωνιστική
ΚΡΟΑΤΙΑ
ΚΑΝΑΔΑΣ
1/12, 05:00
3η Αγωνιστική
ΚΑΝΑΔΑΣ
ΜΑΡΟΚΟ
1/12, 05:00
3η Αγωνιστική
ΚΡΟΑΤΙΑ
ΒΕΛΓΙΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP G

24/12, 09:00
1η Αγωνιστική
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
ΣΕΡΒΙΑ
24/12, 12:00
1η Αγωνιστική
ΕΛΒΕΤΙΑ
ΚΑΜΕΡΟΥΝ
28/12, 06:00
2η Αγωνιστική
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
ΕΛΒΕΤΙΑ
28/12, 12:00
2η Αγωνιστική
ΚΑΜΕΡΟΥΝ
ΣΕΡΒΙΑ
2/12, 09:00
3η Αγωνιστική
ΚΑΜΕΡΟΥΝ
1 - 0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
2/12, 09:00
3η Αγωνιστική
ΣΕΡΒΙΑ
ΕΛΒΕΤΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP H

24/12, 03:00
1η Αγωνιστική
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ
24/12, 06:00
1η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΓΚΑΝΑ
28/12, 03:00
2η Αγωνιστική
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ
ΓΚΑΝΑ
28/12, 09:00
2η Αγωνιστική
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ
2/12, 05:00
3η Αγωνιστική
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
2/12, 05:00
3η Αγωνιστική
ΓΚΑΝΑ
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

3/12, 05:00
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
3 - 1 (49)
ΗΠΑ
3/12, 09:00
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
2 - 1 (50)
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
4/12, 05:00
ΓΑΛΛΙΑ
3 - 1 (52)
ΠΟΛΩΝΙΑ
4/12, 09:00
ΑΓΓΛΙΑ
3 - 0 (51)
ΣΕΝΕΓΑΛΗ
5/12, 05:00
ΙΑΠΩΝΙΑ
- (53)
ΚΡΟΑΤΙΑ
5/12, 09:00
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
- (54)
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ
6/12, 05:00
ΜΑΡΟΚΟ
- (55)
ΙΣΠΑΝΙΑ
6/12, 09:00
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
- (56)
ΕΛΒΕΤΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ

9/12, 05:00
W53
- (58)
W54
9/12, 09:00
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
- (57)
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
10/12, 05:00
W55
- (60)
W56
10/12, 09:00
ΑΓΓΛΙΑ
- (59)
ΓΑΛΛΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ

13/12, 09:00
W57
- (61)
W58
14/12, 09:00
W59
- (62)
W60

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΚΡΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ

17/12, 17:00
L61
-
L62

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ

18/12, 17:00
W61
-
W62