Νέο… κρεσέντο με γκολ και 3-2 η Κηφισιά τον ΠΑΣ στο 34’

Συνεχίζεται η ματσάρα στην Καισαριανή, με τον ΠΑΣ να ισοφαρίζει προσωρινά με τον Παντελάκη και η Κηφισιά να παίρνει εκ νέου το προβάδισμα (3-2) στο 34’ με τον Λαντρ.

Ένα από τα καλύτερα ματς στη φετινή σεζόν διεξάγεται στην Καισαριανή ανάμεσα στην Κηφισιά και στον ΠΑΣ, στο παιχνίδι που ανοίγει την αυλαία της 14ης αγωνιστικής.

Μετά τον φρενήρη ρυθμό στο ξεκίνημα και τα τρία γκολ ως το 11ο λεπτό, υπήρξε νέο… κρεσέντο στην αναμέτρηση.

Διότι στο 23’ με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά ο Παντελάκης ισοφάρισε προσωρινά σε 2-2, αλλά έντεκα λεπτά αργότερα η Κηφισιά πήρε εκ νέου το προβάδισμα, με τον Λαντρ να γράφει το 3-2.