Τρελό ξεκίνημα στο Κηφισιά-ΠΑΣ: Απίθανος ρυθμός, τρία γκολ και… 2-1 στο 11’

Απίστευτα πράγματα στην Καισιριανή με Κηφισιά και ΠΑΣ Γιάννινα να παραδίδουν… μαθήματα ποδοσφαίρου και το σκορ στο 11ο λεπτό να είναι 2-1 υπέρ των γηπεδούχων.

Απίθανος ρυθμός στο ξεκίνημα του αγώνα της Κηφισιάς με τον ΠΑΣ Γιάννινα στην Καισαριανή και… τρία γκολ ως το 11ο λεπτό.

Μόλις στο 6’ η Κηφισιά κατάφερε να ανοίξει το σκορ, όταν ο Κρισιούμα έκανε το κλέψιμο και τη σέντρα, με τον Οζέγκοβιτς να σκοράρει από κοντά για το 1-0.

Η απάντηση από τον ΠΑΣ ήρθε τέσσερα λεπτά αργότερα, με τον Παμλίδη να παίζει κάθετα για τον Ροσέρο, αυτός να μένει όρθιος στο μαρκάρισμα του Μασούρα και να εκτελεί τον Αναγνωστόπουλο για το 1-1.

Με τη… σέντρα, όμως, οι γηπεδούχοι πήραν εκ νέου το προβάδισμα, με τον Κωνσταντακόπουλο να βρίσκει τον Κρισιούμα και αυτός με ωραίο τελείωμα από τα όρια της περιοχής να νικά τον Κλέιμαν για το 2-1 στο 11ο λεπτό!