Με ίντρο του Τζον Σίνα από το WWE η διαμαρτυρία της ΑΕΚ για πέναλτι της Γιαννακούλη του Παναθηναϊκού!

Με ιδιαίτερα ευφάνταστο τρόπο -και... άρωμα από WWE- διαμαρτυρήθηκε η ΑΕΚ για τη διαιτησία στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό στο πρωτάθλημα γυναικών.

Έντονα παράπονα αφήνει στην ΑΕΚ το φινάλε του ντέρμπι (1-1) με τον Παναθηναϊκό για τη 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος γυναικών.

Και αυτό διότι οι «κιτρινόμαυροι» φωνάζουν τόσο για πέναλτι στο 7', ύστερα από μαρκάρισμα μαρς της γκολκίπερ του «τριφυλλιού», Δήμητρας Γιαννακούλη, στην Στέλλα Ντζάνη, όσο και για επιθετικό φάουλ στην Χριστίνια Κόλλια στη φάση που οι «πράσινες» άνοιξαν το σκορ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Μάλιστα, για την πρώτη φάση διαμαρτυρήθηκαν με ιδιαίτερα ευφάνταστο τρόπο, διανθίζοντας το σχετικό βίντεο με το ίντρο και τη φωτογραφία του Τζον Σίνα από το WWE!