Αποδοκιμασίες στο «Γεντί Κουλέ» μετά τη λήξη του ΟΦΗ-Βόλος

Τη δυσαρέσκειά του για το γεγονός πως ούτε σήμερα κατάφερε ο ΟΦΗ να επανέλθει στις νίκες, αλλά και για τη διαιτησία του Ανδριανού, εξέφρασε μετά την ισοπαλία με τον Βόλο ο κόσμος του ΟΦΗ.

Δεν έκρυψαν την απογοήτευσή τους οι φίλοι του ΟΦΗ μετά το παιχνίδι με τον Βόλο.

Παρόλο που αγωνίζονταν με παίκτη παραπάνω από τις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, οι Κρητικοί δεν κατάφεραν κάτι περισσότερο από το ν’ αποσπάσουν την ισοπαλία (1-1).

Μετά τον αγώνα λοιπόν στο «Γεντί Κουλέ» οι φίλοι τους έδειξαν τη δυσαρέσκειά τους για το αποτέλεσμα, αλλά και για τη διαιτησία του Ανδριανού (που ακύρωσε μέσω VAR γκολ του Μεγιάδο στις καθυστερήσεις).

Και με αφορμή το γεγονός ότι η ομάδα τους έμεινε για πέμπτο ματς πρωταθλήματος χωρίς νίκη (και με μια μόλις στα τελευταία εννέα παιχνίδια), αποδοκίμασαν μετά τη λήξη.