«Βράζουν» οι οπαδοί του Άρη: «Βγάλτε τις φανέλες και φύγετε από εδώ» μετά το γκολ του Ιωνικού!

Καζάνι που βράζει η κατάσταση στον Άρη! Μετά το γκολ του Ιωνικού στο 42', οι οπαδοί των «κίτρινων» εν χορώ στο «Κλεάνθης Βικελίδης» άρχισαν να αποδοκιμάζουν έντονα τους πάντες με την παραμικρή αφορμή!

Βαριά και ασήκωτη έκανε την ατμόσφαιρα στον Άρη το γκολ του Μάντζη στο 42' για το 1-0 του Ιωνικού στο «Κλεάνθης Βικελίδης»!

Με το που επιτεύχθηκε το τέρμα, οι οπαδοί των «κίτρινων» εν χορώ άρχισαν να αποδοκιμάζουν έντονα τους πάντες με την παραμικρή αφορμή, ενώ φώναξαν προς τους παίκτες «βγάλτε τις φανέλες και φύγετε από εδώ».

Μόλις, δε, ο διαιτητής Παπαπέτρου σφύριξε για τελευταία φορά στο πρώτο 45λεπτο, είχαμε τρομερή γιούχα από τον κόσμο του Άρη. Είναι δεδομένο πως αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά στο β' μέρος, θα έχουμε πλούσιο τρίτο ημίχρονο από τη Θεσσαλονίκη…