Γρηγορίου: «Είδαμε μια ματσάρα γιατί δεν υπήρχαν σκοπιμότητες»

Οι δηλώσεις του Μιχάλη Γρηγορίου μετά την ισοπαλία της Λαμίας με τον Ατρόμητο.

Η Λαμία ήρθε ισόπαλη 2-2 με τον Ατρόμητο, για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. Ο προπονητής των Φθιωτών, Μιχάλης Γρηγορίου έκανε δηλώσεις μετά το παιχνίδι, τονίζοντας πως το αποτέλεσμα ήταν δίκαιο.

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της Cosmote TV:

«Είδαμε άλλη μια ματσάρα γιατί δεν υπήρχαν σκοπιμότητες και οι δύο ομάδες πάλεψαν για τη νίκη μέχρι το τελευταίο λεπτό. Σίγουρα δεν ξεκινήσαμε καλά στο πρώτο 15λεπτο του δεύτερου ημιχρόνου και για αυτό δεχθήκαμε και το δεύτερο γκολ. Είναι ένα αποτέλεσμα το οποίο έτσι όπως εξελίχθηκε ήταν δίκαιο.

Παίζουμε με τον ίδιο τρόπο και εκτός έδρας, απλά ο αντίπαλος στην έδρα του ρισκάρει περισσότερο και βρίσκουμε ανοιχτούς χώρους. Θα μείνω στο ότι έχουμε συνεχόμενα προβλήματα τραυματισμού. Από την αρχή του πρωταθλήματος δεν έχουμε καταφέρει ποτέ να έχουμε όλους τους παίκτες στη διάθεσή μας».