Οι «μπαλωθιές» του Ντουρμισάι στο δεκάλεπτο για το 2-0 του ΟΦΗ επί του Ατρόμητου!

Με τον Φιορίν Ντουρμισάι να πετυχαίνει δύο γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο, ο ΟΦΗ έχει βάλει από νωρίς γερές βάσεις για τη νίκη επί του Ατρόμητου.

Εκπληκτικό ξεκίνημα για τον ΟΦΗ στο Ηράκλειο κόντρα στον Ατρόμητο, με τους Κρητικούς να μπαίνουν με το πόδι πατημένο στο «γκάζι» και να προηγούνται 2-0 από το πρώτο κιόλας δεκάλεπτο!

Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Φιορίν Ντουρμισάι, ο οποίος πέτυχε και τα δύο γκολ της ομάδας του στον 7ο και 10ο λεπτό αντίστοιχα. Ειδικά το δεύτερο τέρμα του 24χρονου επιθετικού είναι... όλα τα λεφτά!