Η απίθανη φάση της Κηφισιάς με το τετ-α-τετ του Μπιφουμά που σταμάτησε σε δοκάρι και Ούγκο!

Η Κηφισιά είχε μια τεράστια ευκαιρία για να κάνει το 2-1 στο 90’+2’ στη Λεωφόρο, αλλά ο Μπιφουμά δεν κατάφερε από θέση τετ-α-τετ.

Η Κηφισιά είχε μια τεράστια ευκαιρία για να φέρει τούμπα το σκορ και να παγώσει τη Λεωφόρο στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Όλος ο Παναθηναϊκός είχε βγει μπροστά για το γκολ της νίκης και οι φιλοξενούμενοι βγήκαν σε ταχύτατη κόντρα, με τον Μπιφουμά να φεύγει μόνος του απέναντι στον Λοντίγκιν.

Παρόλα αυτά, το τσιμπητό τελείωμα που έκανε ήταν κακό, σταμάτησε στο δεξί δοκάρι και στην εξέλιξη ο Ούγκο με τάκλιν απομάκρυνε σε κόρνερ, με το 1-1 να παραμένει.