Γενικά

Πανέμορφο γκολ από τον Ζαφείρη - Έδωσε τη νίκη στη Σλάβια κόντρα στη Σλόβαν

Δείτε το πανέμορφο γκολ του Χρήστου Ζαφείρη στο 87ο λεπτό του αγώνα της Σλάβια Πράγας με τη Σλόβαν Λίμπερετς.

Με ελληνική υπογραφή η νίκη της Σλάβια Πράγας κόντρα στη Σλοβαν Λίμπερετς. Αυτή του Χρήστου Ζαφείρη. Ο ελληνικής καταγωγής μέσος ο οποίος αγωνίζεται στην ομάδα της Πράγας, στο χθεσινό ματς ήταν ο παίκτης - κλειδί και αυτός που έδωσε τη νίκη 3-2 στην ομάδα του. Η Σλάβια βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 όμως αντέδρασε, ισοφάρισε σε 2-2 και στο 87ο λεπτό ο Ζαφείρης έκανε την ανατροπή.

Δείτε το βίντεο με το γκολ του Έλληνα άσου ο οποίος έχει 11 συμμετοχές και δύο γκολ μέχρι τώρα.