Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:47
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την φιλική αναμέτρηση ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την Κράσνονταρ (Novasports 1, bwinΣΠΟΡ FM), στο πλαίσιο της προετοιμασίας των Πειραιωτών στην Αυστρία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:51
Χθες, οι "ερυθρόλευκοι" επικράτησαν 1-0 της Βόλφσμπεργκερ στο πρώτο τους φετινό τεστ, με τον Χασάν να ξεκινάει «ζεστός», ενώ ανεπίσημο ντεμπούτο έκανε ο Τικίνιο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:53
Φυσικά, το μεγάλο πλήγμα ήταν ο τραυματισμός του Κώστα Φορτούνη, ο οποίος υπέστη ρήξη χιαστού στο αριστερό γόνατο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
Παρόλα αυτά, ο Έλληνας ποδοσφαιριστής θα παρακολουθήσει από κοντά την σημερινή αναμέτρηση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
Πάμε να δούμε την ενδεκάδα του Ολυμπιακού. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:55
Τζολάκης, Λαλά, Σεμέδο, Μάρκοβιτς, Ρέαμπτσιουκ, Μπουχαλάκης, Εμβιλά, Καμαρά, Μασούρας, Βαλπουενά, Χασάν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:56
Μοναδικός που ξεκίνησε και χθες ως βασικός, είναι ο νεαρός τερματοφύλακας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:00
1' Καλό σουτ από τους Ρώσους, μπλοκάρει ο Τζολάκης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:02
3' Αρκετά καλός ο ρυθμός μέχρι στιγμής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:03
4' Σε θέση οφσάιντ ο Μασούρας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:04
5' Πιέζουν οι Ρώσοι αλλά ο Ολυμπιακός έχει καλή κυκλοφορία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:05
6' Εξαιρετική πάσα του Καμαρά, πρώτο κόρνερ για τους Πειραιώτες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:07
8' Σέντρα του Λαλά, ξανά κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:08
9' Καλή στιγμή για τους παίκτες του Μαρτίνς, με τον Εμβιλά να κοντράρει στα σώματα και να καταλήγει κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:10
11' Σωστή κάλυψη του Σεμέδο, απομακρύνει σε κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:13
13' Η κεφαλιά του Χασάν περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι των Ρώσων! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:14
14' Ο Καπελά σκοράρει για την Κράσνονταρ αλλά ο επόπτης δίνει οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:16
17' Σουτ του Καπελά έπειτα από ατομική ενέργεια, μπλοκάρει ξανά ο Τζολάκης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:18
19' Οι Ρώσοι βρέθηκαν στην περιοχή του Ολυμπιακού, ο Σουλεϊμάνοφ όμως καθυστέρησε και έχασε την ευκαιρία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:20
21΄ Μεγάλη χαμένη ευκαιρία από τον Χασάν, με την κεφαλιά του να περνάει ξυστά από αριστερό αντίπαλο δοκάρι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:22
23' Ο Σπέρτσιαν χάνει την πιο σημαντική στιγμή των Ρώσων να ανοίξουν το σκορ, αφού αστοχεί εξ επαφής με το κεφάλι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:24
25' Όλο το παιχνίδι του Ολυμπιακού περνάει από τα πόδια των Καμαρά και Εμβιλά, με τον τελευταίο να γυρνάει σχεδόν στα πόδια του Τζολάκη για να δημιουργήσει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:24
26' Στο έδαφος ο Βαλμπουενά μετά από σύγκρουση.
by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:25
Στον αστράγαλο το χτύπημα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:26
Σηκώθηκε ο Γάλλος, cooling break αυτή την στιγμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:28
29' Μάζεψε εύκολα ο Τζολάκης την σέντρα των Ρώσων. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:28
Σε γενικές γραμμές ανοιχτό παιχνίδι μέχρι στιγμής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:31
32' Η σέντρα του Βαλμπουενά περνά ανεκμετάλλευτη, αφού κανείς δεν βρέθηκε στην πορεία της. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:33
34' Ο Ολυμπιακός θέλει να πάρει και πάλι τον έλεγχο του ματς ανεβάζοντας τις γραμμές του. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:34
35' Ο Σπέρτσιαν σουτάρει, ο Τζολάκης μπλοκάρει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:36
36' Τρομερή ευκαιρία του Βαλμπουενά! Ο Γάλλος βρέθηκε μπροστά από τον αντίπαλο τερματοφύλακα αλλά ο Ραμίρες τον κόβει τελευταία στιγμή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:37
38' Ο Χασάν παλεύει αλλά δεν μπορεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:38
39' Το σουτ του Ραμίρες περνάει άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:40
Το οσφάιντ γκολ του Καμπελά:
19:42
42' O Ίλιν πλασάρει αλλά ο Τζολάκης λέει όχι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:44
44' Ο Μασούρας φεύγει με καλές προϋποθέσεις αλλά υπάρχει οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:01
Κρίστινσον, Πέπε, Τικίνιο, Ελ Αραμπί, Ραντζέλοβιτς Παπασταθόπουλος, Ανδρούτσος, Σουρλής, Αποστολόπουλος, Παπαδόπουλος και Βρουσάι στον αγωνιστικό χώρο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:01
47' Καλή πάσα από τον Αποστολόπουλο αλλά ο Τικίνιο ήταν οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:02
Σε 4-4-2 οι Πειραιώτες με τους Τικίνιο και Ελ Αραμπίσ την κορυφή της επίθεσης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:05
50' Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Καμπελά, ο Τσερνίκοφ πήρε την κεφαλιά αλλά δεν βρήκε στόχο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:06
52' Ο Καμπελά εκτελεί φάουλ αλλά ο Τικίνιο διώχνει με το κεφάλι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:11
57' Ουσιαστικά οι Πειραιώτες κάνουν άμυνα, με την Κράσνονταρ να ελέγχει τον ρυθμό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:12
58' Μια σέντρα του Αποστολόπουλου στην αγκαλιά του Ρώσου τερματοφύλακα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:16
61' Η πίεση του Ολυμπιακού έχει ανεβάσει τις γραμμές γενικότερα στο ματς, αφού οι "ερυθρόλευκοι" θέλουν να δημιουργήσουν φάσεις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:18
63' Οι αλλαγές του Μαρτίνς ακόμα παλεύουν να βρουν τα πατήματά τους, με τους Ρώσους από την άλλη να έχουν κλείσει καλά τους χώρους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:20
65' Πρώτη καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό στο δεύτερο δοκάρι, με τον Αγκάτσεβ να διώχνει σε κόρνερ την καλή σέντρα του Ραντζέλοβιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:23
69' Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Ολυμπιακός, με τον Ραντζέλοβιτς και τον Αποστολόπουλο να ξεχωρίζουν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:25
70' Ξαφνικά μέσα σε λίγα λεπτά άλλαξε ο καιρός, με την βροχή και τον δυνατό αέρα να κάνουν την εμφάνισή τους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:26
20:27
72' Μεγάλη ευκαιρία από τον Ραντζέλοβιτς! Διώχνει το σουτ του ο Αγκάτσεφ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:30
75' Άλλες τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό, έξω οι Βρουσάι, Τικίνιο, Παπαδόπουλος, μέσα οι Τσούμιτς, Καλογερόπουλος και ο Κουντέ που ντεμπουτάρει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:32
78' Σουτ του Ραντζέλοβιτς, κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:35
81' Όλο και δυναμώνει η βροχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:36
82' ΓΚΟΛΛ ο Σουρλής για τον Ολυμπιακό! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:36
Ο Ολυμπιακός έφυγε στην αντεπίθεση, ο Ελ Αρανπί σέρβιρε και ο Βασίλης Σουρλής άνοιξε το σκορ με πλασέ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:38
Τέλος στο ματς, αφού ο διαιτητής αποφασίζει να διακόψει το ματς λόγω δυνατής βροχής! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:44
Ο Ολυμπιακός θα πάρει τη νίκη και θα κάνει το 2/2 στα φιλικά επί αυστριακού εδάφους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:44
Επόμενο φιλικό με την Σάλτσμπουργκ την Τρίτη (29/6) στις 19:00. by Χρήστος Κατριμουστάκης