Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη των αναμετρήσεων για το Champions League.

Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:30
Μαζί θα παρακολουθήσουμε live όλες τις σημερινές αναμετρήσεις του Champions League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:33
Το πρόγραμμα ξεκινά με τα Γιουνγκ Μπόις-Μάντσεστερ Γ. (19:45) και Σεβίλλη-Σάλτσμπουργκ (19:45). by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:35
Ενώ στις 22:00 αναμετρώνται, Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου, Ντινάμο Κιέβου-Μπενφίκα, Βιγιαρεάλ-Αταλάντα, Σεβίλλη-Σάλτσμπουργκ, Βόλφσμπουργκ-Λιλ, Τσέλσι-Ζενίτ και Μάλμε-Γιουβέντους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:36
Ο Κριστιάνο Ρονάλντο ξεκινάει στην κορυφή της επίθεσης για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στην πρεμιέρα της φάσης των ομίλων με την Γιουνγκ Μπόις στην Ελβετία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:48
3' Καλή στιγμή για την Γιούνγκ Μπόις με τον Ελία! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:50
Με την συμμετοχή του ο Κριστιάνο έγραψε ιστορία, αφού ισοφάρισε τον Ίκερ Κασίγιας με 177 εμφανίσεις στη διοργάνωση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:51
6' Ο Ελ Νεσίρι δεν μπορεί από κοντά να στείλει τη μπάλια με κεφαλιά στα δίχτυα της Σάλτσμπουργκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:53
8' Οι Ισπανοί είναι τρομερά πιεστικοί και πολιορκούν την περιοχή των Αυστριακών. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:55
10' Το ίδιο κάνει και η Γιουνάιτεντ μέσα στην Ελβετία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:56
11' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Σάλτσμπουργκ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:57
12' Ταυτόχρονα η Γιούνγκ Μπόις απειλεί ξανά με τον Ελία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:58
Το στέλνει έξω η Σάλτσμπουργκ! Ο Καρίμ Αντεγέμι αστοχεί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:59
13' ΓΚΟΛΛΛΛΛ από τον Κριαστιάνο Ρονάλντο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:59
Ο Μπρούνο Φερνάντες κάνει μυθική ασίστ και ο CR7 καρφώνει τους Ελβετούς με ευκολία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:01
by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:02
16' Ο Γκόμεζ φεύγει στην αντεπίθεση αλλά δεν μπορεί να κρεμάσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:04
17' Ο Εν Νεσίρι επιχειρεί ψαλιδάκι από την μικρή περιοχή αλλά δεν βρίσκει στόχο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:05
20' Απίστευτο. Ξανά πέναλτι για την Σάλτσμπουργκ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:05
Ο Νάβας έσπρωξε τον αψυχολόγητα τον αντίπαλό του μέσα στην περιοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:06
22' ΓΚΟΛΛΛΛΛ από τον Τσούτσιτς που ευστοχεί από τα 11 βήματα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:08
Λίγο μετά το εικοσάλεπτο λοιπόν, Γιούνγκ Μπόις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-1 και Σεβίλλη-Σάλτσμπουργκ 0-1. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:09
24' Μεγάλη επέμβαση του Ντε Χέα σε μακρινό σουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:10
25' Η Γιουνάιτεντ βγάζει κόντρα και ο Βον Μπάλμος σώζει τους Ελβετούς από τον κεραυνό του Κριστιάνο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:12
26' Ο Εν Νεσίρι πάει να... κόψει το ποδόσφαιρο στον Κρίστενσεν και βλέπει κίτρινη κάρτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:15
20:17
32' Καλές στιγμές για Σεβίλλη και Γιούνγκ Μπόις σε τετ-α-τετ αλλά τίποτα... by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:17
20:19
Και ένα στατιστικό: Η Γιουνάιτεντ είναι αήττητη στα 28 τελευταία ματς του Champions League! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:21
35' Τρομερό. Ο Γουάν Μπισάκα πάτησε τον Έμπισερ και πήρε κόκκινη! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:22
36' ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ. Η Σάλτσμπουργκ κερδίζει τρίτο πέναλτι και ο Τσούτσιτς αστοχεί! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:24
38' Τι χάνει η Γιούνγκ Μπόις! Ο Φάσναχτ σουτάρει και η μπάλα περνάει ελάχιστα έξω από το δεξί δοκάρι του Ντε Χέα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:25
40' Ίσως και να υπάρχει πέναλτι για την Σεβίλλη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:25
Πάει να το δει ο διαιτητής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:26
Το έδωσε! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:27
42' ΓΚΟΛΛΛΛΛ από τον Ράκιτιτς και 1-1 η Σεβίλλη! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:28
43' Ο Ντε Χέα μπλοκάρει ένα σουτ του Σιέρο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:29
20:32
45+1' Κίτρινη κάρτα στον Φάσναχτ της Γιούνγκ Μπόις για άτσαλο μαρκάρισμα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:32
Ρίχνει καρέκλες στη Σεβίλλη από βροχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:33
Μάλιστα οι Ισπανοί σκοράρουν αλλά υπάρχει ξεκάθαρο φάουλ στον τερματοφύλακα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:33
Τέλος πρώτου ημιχρόνου και στα δύο ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:34
Γιούνγκ Μπόις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-1 και Σεβίλλη-Σάλτσμπουργκ 1-1. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:43
20:43
20:48
Ξεκινάει με αλλαγή η Γιουνάιτνετ: Μέσα ο Βαράν, έξω ο Φαν ντε Μπέεκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:48
Ξεκίνησε το Γιουνγκ Μπόις-Γιουνάιτεντ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:50
Αλλαγή και για τους Ελβετούς: Έξω ο Σιέρο, μέσα ο Σιεμπατσού. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:50
Ξεκίνησε και το Σεβίλλη-Σάλτσμπουργκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:52
47' Ο Σέσκο βρέθηκε μια ανάσα από το γκολ για τους Αυστριακούς αλλά ο Μπόνο το έβγαλε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:54
50' Κόκκινη για τον Εν Νεσίρι, αφού έκανε μυθική βουτιά και δέχτηκε δεύτερη κίτρινη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:54
50' Κίτρινη κάρτα για τον Περέιρα της Γιούνγκ Μπόις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:56
54' Ο Κριστιάνο κλέβει, φεύγει στην αντεπίθεση αλλά πέφτει υπερβολικά εύκολα. Μπορεί ο ίδιος να ζήτησε πέναλτι αλλά δεν υπάρχει κάτι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:00
21:01
57' Ο Σολέτ βρέθηκε ολομόναχος με το τέρμα αλλά χάνει απίστευτη ευκαιρία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:02
58' Έξω ο Γκόμεζ, μέσα ο Λαμέλα για την Σεβίλλη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:06
64' Στο δεύτερο ημίχρονο και εκμεταλλευόμενη την αποβολή, η Γιούνγκ Μπόις έχει κερδίσει φανερά μέτρα στο γήπεδο και απειλεί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:07
65' Κίτρινη στον Βαράν για καθυστέρηση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:09
66' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ ο Ελία ισοφαρίζει από κοντά για την Γιούνγκ Μπόις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:11
67' Αλλαγή για Σάλτσμπουργκ, μέσα ο Αντάμου, έξω ο Σέσκο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:15
72' Βγάζει Κριστιάνο Ρονάλντο και Μπρούνο Φερνάντες ο Σόλσκιερ, βάζει Μάτιτς και Λίνγκαρντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:15
21:16
21:16
74' Η Γιούνγκ Μπόις φλερτάρει με το γκολ. Αυτός ο Ελία είναι φωτιά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:19
21:19
21:21
78' Ένας τύπος κάνει ντου μέσα στο γήπεδο της Βέρνης! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:22
78' Τρομερή ευκαιρία για τη Σεβίλλη, με τον Λαμέλα να μην μπορεί να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:23
81' Στο έδαφος Ελία και Λίντελογ μετά από χτύπημα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:26
82' Κίτρινη κάρτα για τον Ντιλέινι της Σεβίλλης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:28
85' Η Γιούνγκ Μπόις κυριαρχεί στη Βέρνη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:29
21:31
88' Ο κεντρικός αμυντικός των Ελβετών Λάουπερ σουτάρει δυνατά από μακριά αλλά ο Ντε Χέα βγάζει σωτήρια σε κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:31
88' Ο Λαμέλα βρέθηκε σε καλό σημείο αλλά το τελείωμα ήταν τραγικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:32
89' Μέσα ο Μαρσιάλ, έξω ο Φρεντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:33
Εδώ και περίπου ένα λεπτό οι παίκτες Σεβίλλης και Σάλτσμπουργκ τα λένε στα... γαλλικά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:34
Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος στην Ελβετία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:34
Έξι στην Ισπανία! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:34
90'+ Η Γιούνγκ Μπόις βάζει δύο επιθετικούς μέσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:35
90'+ Ο Μπόνο σώζει την Σεβίλλη στις καθυστερήσεις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:37
93' Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά της Σάλτσμπουργκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:37
95' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛ για την Γιούνγκ Μπόις! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:38
Οι Ελβετοί σκοράρουν με τον Σεμπάτσου και κάνει μυθική ανατροπή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:38
Όλο το γκολ είναι το λάθος του Λίνγκαρντ... by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:40
ΤΕΛΟΣ! Η Γιούνγκ Μπόις θα κερδίσει 2-1 την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με ανατροπή μέσα στην Βέρνη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:41
Έληξε και το ματς στην Ισπανία με τις Σεβίλλη και Σάλτσμπουργκ να μένουν στο 1-1. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:41
Χωρίς αμφιβολία τα παιχνίδια των 19:45 εξελίχθηκαν σε ματσάρες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:42
Στις 22:00 αναμετρώνται, Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου, Ντινάμο Κιέβου-Μπενφίκα, Βιγιαρεάλ-Αταλάντα, Σεβίλλη-Σάλτσμπουργκ, Βόλφσμπουργκ-Λιλ, Τσέλσι-Ζενίτ και Μάλμε-Γιουβέντους, τρομερό πρόγραμμα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:49
Καλησπέρα κι από εμένα! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των υπόλοιπων έξι αναμετρήσεων της βραδιάς για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League. by Μανώλης Μουσουράκης
21:57
Υπενθυμίζεται Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου και Ντιναμό Κιέβου-Μπενφίκα για τον 5ο όμιλο, Βιγιαρεάλ-Αταλάντα για τον 6ο, Λιλ-Βόλφσμπουργκ για τον 7ο, Μάλμε-Γιουβέντους και Τσέλσι-Ζενίτ για τον 8ο. by Μανώλης Μουσουράκης
21:58
Το live του Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου μπορείτε να το παρακολουθήσετε και από εδώ. by Μανώλης Μουσουράκης
22:01
1' Σέντρα σε όλα τα παιχνίδια! by Μανώλης Μουσουράκης
22:05
Έχει μπει δυνατά στα πρώτα λεπτά η Μπενφίκα. by Μανώλης Μουσουράκης
22:07
6' Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 0-1! Ανοίγουν το σκορ οι φιλοξενούμενοι με τον Φρόιλερ! by Μανώλης Μουσουράκης
22:09
8' Παραλίγο να κάνει και το 2-0 η Αταλάντα, σπουδαία απόκρουση του Ρούλι στο σουτ του Γκόζενς. by Μανώλης Μουσουράκης
22:10
by Μανώλης Μουσουράκης
22:11
22:11
Εδώ μπορείτε να δείτε τις καλύτερες στιγμές από τα δύο πρώτα παιχνίδια της βραδιάς. by Μανώλης Μουσουράκης
22:14
Μόνο στη Βιγιαρεάλ έχουμε γκολ. Δεν υπάρχει σκορ μέχρι στιγμής στα υπόλοιπα παιχνίδια. by Μανώλης Μουσουράκης
22:16
Υπενθυμίζεται ότι πρόκειται για την πρώτη συνάντηση των Μπαρτσελόνα και Μπάγερν Μονάχου, μετά την οκτάρα (2-8) των Βαυαρών επί των Καταλανών τον Αύγουστο του 2020 για τα προημιτελικά του Champions League. by Μανώλης Μουσουράκης
22:19
22:19
Το γκολ της Αταλάντα. by Μανώλης Μουσουράκης
22:23
23' Μάλμε-Γιουβέντους 0-1! Σκόρερ για το ιταλικό κλαμπ ο Σάντρο, ο οποίος ανοίγει το σκορ με κεφαλιά-«ψαράκι». by Μανώλης Μουσουράκης
22:25
Πιέζει για το γκολ η Μπάγερν Μονάχου. by Μανώλης Μουσουράκης
22:27
27' Σπουδαίο τάκλιν του Πικέ στο σουτ του Μουσιάλα. Παραμένει το 0-0 στο «Καμπ Νου». by Μανώλης Μουσουράκης
22:31
22:31
Το γκολ της Γιουβέντους. by Μανώλης Μουσουράκης
22:34
34' Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου 0-1! Σκόρερ ο Μίλερ με σουτ εκτός περιοχής! Η μπάλα κόντραρε στον Γκαρθία. by Μανώλης Μουσουράκης
22:39
39' Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 1-1. Ισοφαρίζουν οι Ισπανοί με κοντινό πλασέ του Τρικέρος.
22:43
22:44
44' Πέναλτι για τη Γιουβέντους. Ανατροπή του Μοράτα εντός της αντίπαλης περιοχής. Εξετάζεται η φάση και από το VAR. by Μανώλης Μουσουράκης
22:44
Δόθηκε το πέναλτι. by Μανώλης Μουσουράκης
22:44
45' Μάλμε-Γιουβέντους 0-2 εύστοχος ο Ντιμπάλα! by Μανώλης Μουσουράκης
22:47
45'+3' Μάλμε-Γιουβέντους 0-3. Σκόρερ ο Μοράτα! Ξεκάθαρο προβάδισμα για τους φιλοξενούμενους. by Μανώλης Μουσουράκης
22:47
22:48
Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια. by Μανώλης Μουσουράκης
22:50
Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 1-1, Ντιναμό Κιεβού-Μπενφίκα 0-0, Λιλ-Βόλφσμπουργκ 0-0, Μάλμε-Γιουβέντους 0-3, Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου 0-1, Τσέλσι-Ζενίτ 0-0. by Μανώλης Μουσουράκης
23:03
46' Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια πλην του Λιλ-Βόλφσμπουργκ. by Μανώλης Μουσουράκης
23:04
46' Σέντρα και στο ματς της Γαλλίας. by Μανώλης Μουσουράκης
23:07
48' Λιλ-Βόλφσμπουργκ 1-0! Σκόρερ ο Ντέιβιντ με διαγώνιο σουτ! by Μανώλης Μουσουράκης
23:08
Η φάση ελέγχεται από το VAR. Στην αρχή της επιθετικής προσπάθειας των Γάλλων φαίνεραι πως η μπάλα έχει βγει εκτός γηπέδου. by Μανώλης Μουσουράκης
23:08
Δεν μετράει το γκολ! Στο 0-0 το Λιλ-Βόλφσμπουργκ. by Μανώλης Μουσουράκης
23:09
23:09
Το 2-0 και το 3-0 από την Μπάγερν Μονάχου:
23:12
54' Δοκάρι για την Αταλάντα με τον Ζαπάτα! by Μανώλης Μουσουράκης
23:14
56' Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου 0-2! Το σουτ του Μουσιάλα σταματάει στο δεξί δοκάρι, με τον Λεβαντόφσκι να παίρνει το «ριμπάουντ», πετυχαίνοντας προ κενής εστίας το δεύτερο γκολ της ομάδας του. by Μανώλης Μουσουράκης
23:18
Η Τσέλσι έχει αυξήσει την πίεσή της προς την εστία της Ζενίτ. by Μανώλης Μουσουράκης
23:19
63' Τώρα θα περάσει ο Χάβερτς στη θέση του Ζίγιες. by Μανώλης Μουσουράκης
23:22
Τρεις μαζεμένες αλλαγές και από τη Βιγιαρεάλ (Κοκλέν, Γκόμεζ, Ντανζούμα). by Μανώλης Μουσουράκης
23:23
63' Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Μπρουκς για τη Βόλφσμπουργκ! by Μανώλης Μουσουράκης
23:24
23:25
69' Τσέλσι-Ζενίτ 1-0! Σκόρερ -ποιος άλλος- ο Λουκάκου με κεφαλιά! by Μανώλης Μουσουράκης
23:28
Μπήκαμε στο τελευταίο εικοσάλεπτο και στα έξι παιχνίδια: Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 1-1, Ντιναμό Κιέβου-Μπενφίκα 0-0, Λιλ-Βόλφσμπουργκ 0-0, Μάλμε-Γιουβέντους 0-3, Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου 0-2, Τσέλσι-Ζενίτ 1-0. by Μανώλης Μουσουράκης
23:31
73' Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 2-1! Ολική ανατροπή για την ισπανική ομάδα με τη «χρυσή» αλλαγή, Ντανζούμα! by Μανώλης Μουσουράκης
23:38
Με το τέρμα του κόντρα στην Μπαρτσελόνα ο Λεβαντόφκσι έχει σκοράρει για 18ο σερί παιχνίδι (28 συνολικά τέρματα). Απίθανος! by Μανώλης Μουσουράκης
23:40
83' Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 2-2! Ισοφαρίζουν οι φιλοξενούμενοι με τον Γκόζενς! by Μανώλης Μουσουράκης
23:40
23:42
84' Ο Κοκλέν -που είχε περάσει για τη Βιγιαρεάλ ως αλλαγή στο 60'- αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη! Με δέκα παίκτες το ισπανικό κλαμπ. by Μανώλης Μουσουράκης
23:43
85' Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου 0-3! Άψογοι οι Βαυαροί, δίνουν διαστάσεις θριάμβου στη νίκη τους με το δεύτερο γκολ του Λεβαντόφσκι. by Μανώλης Μουσουράκης
23:44
Μπήκαμε στην τελευταία ευθεία των παιχνιδιών. by Μανώλης Μουσουράκης
23:45
Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 2-2, Ντιναμό Κιέβου-Μπενφίκα 0-0, Λιλ-Βόλφσμπουργκ 0-0, Μάλμε-Γιουβέντους 0-3, Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου 0-3, Τσέλσι-Ζενίτ 1-0. by Μανώλης Μουσουράκης
23:46
23:47
Η φάση αποβολής του Κοκλέν:
23:48
Στις καθυστερήσεις σε όλα τα γήπεδα. by Μανώλης Μουσουράκης
23:49
90'+1' Τρομερή επέμβαση από τον Βλαχοδήμο (είχε προηγηθεί και δοκάρι για την Ντιναμό). Σπουδαία εμφάνιση από τον Έλληνα τερματοφύλακα! by Μανώλης Μουσουράκης
23:50
90'+3' ΓΚΟΛ στο Κίεβο! Ντιναμό Κιέβου-Μπενφίκα 1-0! Σκόρερ ο Σαπαρένκο! by Μανώλης Μουσουράκης
23:52
Άλλα τρία τελικά: Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 2-2, Μάλμε-Γιουβέντους 0-3. Τσέλσι-Ζενίτ 1-0. by Μανώλης Μουσουράκης
23:53
Τελικό και στο Κίεβο: Ντιναμό Κιέβου-Μπενφίκα 0-0. by Μανώλης Μουσουράκης
23:54
Τελευταίο λεπτό στη Γαλλία. Λιλ-Βόλφσμπουργκ πάντα στο 0-0. Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Μανώλης Μουσουράκης
23:55
90'+6' ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Λιλ! by Μανώλης Μουσουράκης
23:55
Η φάση θα εξεταστεί λογικά, το μαρκάρισμα έχει γίνει εκτός περιοχής. by Μανώλης Μουσουράκης
23:57
Φάουλ τελικά για τη Λιλ. Σε πλάγια θέση, λίγα εκατοστά από τη μεγάλη περιοχή. Ευκαιρία για ένα τελευταίο γέμισμα. by Μανώλης Μουσουράκης
23:59
Πάνω σε συμπαίκτη του η εκτέλεση από τον Γιλμάζ, ωστόσο φεύγει άουτ η μπάλα. Τελευταίο σφύριγμα και στη Γαλλία. by Μανώλης Μουσουράκης
00:01
Τα τελικά αποτελέσματα της πρώτης μέρας του Τσάμπιονς Λιγκ: Γιουνγκ Μπόις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2-1, Σεβίλλη-Σάλτσμπουργκ 1-1, Βιγιαρεάλ-Αταλάντα 2-2, Ντιναμό Κιέβου-Μπενφίκα 0-0, Λιλ-Βόλφσμπουργκ 0-0, Μάλμε-Γιουβέντους 0-3, Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου 0-3, Τσέλσι-Ζενίτ 1-0. by Μανώλης Μουσουράκης