Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Super League 1.

16:32
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 11ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Ατρόμητο! by Αναστασία Βοσνάκη
16:37
Οι Αρκάδες θα υποδεχτούν τον Περιστεριώτες με τρεις απουσίες, εκείνες του Χερόνιμο Μπαράλες ο οποίος εκτίει την τελευταία αγωνιστική της ποινής του, όπως και των τραυματιών Ντάνιελ Σανταφέ και Ενέκο Καπίγια. Από την άλλη, οι φιλοξενούμενοι δεν θα έχουν στη διάθεσή τους τους τραυματίες Βίκτωρ Κλωναρίδη, Αλέξανδρο Καρτάλη και Κωνσταντίνο Κωτσόπουλο. by Αναστασία Βοσνάκη
16:46
Πάμε να δούμε την παράδοση των δύο ομάδων Νίκες Αστέρα Τρίπολης: 12 Ισοπαλίες: 10 Νίκες Ατρομήτου: 11 by Αναστασία Βοσνάκη
16:46
Με γηπεδούχο τον Αστέρα Τρίπολης Νίκες Αστέρα Τρίπολης: 9 Ισοπαλίες: 5 Νίκες Ατρομήτου: 3 by Αναστασία Βοσνάκη
16:47
Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος σημαίνει... γκολ, θέαμα και συγκινήσεις. Δείτε το θέμα του sportfm.gr για τις αναμετρήσεις των δύο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
16:48
Ο Αστέρας προέρχεται από τρία σερί παιχνίδια χωρίς νίκη, έχοντας 10 βαθμούς. Από την άλλη μεριά, ο Ατρόμητος πήρε την πρώτη του νίκη την περασμένη αγωνιστική, επικρατώντας 2-0 του ΠΑΟΚ για να φτάσει τους 6. by Αναστασία Βοσνάκη
16:50
Οι ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
16:51
Αστέρας Τρίπολης (Μίλαν Ράσταβατς): Τσιφτσής - Καρμόνα, Πίτσου Καστάνιο, Αλβαρες - Βαλιέντε, Κανελλόπουλος, Τιλίκα, Σίτο - Σονί, Μπενίτο. by Αναστασία Βοσνάκη
16:52
Στον πάγκο οι Παπαδόπουλος, Τασουλής, Γκαρθία, Χριστόπουλος, Ιγκλέσιας, Μουνάφο, Κρέσπι, Ριέρα, Αλί Μπαμπά. by Αναστασία Βοσνάκη
16:52
Ατρόμητος (Παναγιώτης Γκουτσίδης): Γιαννιώτης - Στρούγγης, Παπαδόπουλος, Γκαλβάο - Κιβρακίδης, Καστεγιάνο, Χαρίσης, Σάλομον - Βασιλαντωνόπουλος, Μουνίθ, Κουλούρης. by Αναστασία Βοσνάκη
16:52
Στον πάγκο οι Πίριτς, Μαυρομμάτης, Τζαβίδας, Νάτσος, Αθανασίου, Πισάνο, Χατζησαΐας, Σπιριντόνοβιτς, Ντένιτς by Αναστασία Βοσνάκη
16:54
Στις 17:15 θα ξεκινήσει το παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
17:15
1' Σέντρα στο ματς! by Αναστασία Βοσνάκη
17:20
4' Ωραία ανάπτυξη της μπάλας και γύρισμα στην περιοχή, ο Άλβαρες τσιμπάει προ του Βασιλαντωνόπουλου και πέφτει στο έδαφος. Φωνάζει για πέναλτι ο Αστέρας για κλωτσιά του παίκτη του Ατρόμητου στον Άλβαρες, παίζετε από διαιτητή και VAR. by Αναστασία Βοσνάκη
17:22
6' Έκανε το γύρισμα ο Καστεγιάνο, μπλόκαρε ο Τσιφτσής. by Αναστασία Βοσνάκη
17:22
7' Γκοοολ ο Αστέρας Τρίπολης! Τι έβαλε ο Σονί! Ο Καμερουνέζος «χορεύει» τον Στρούγγη και πιάνει απίθανο διαγώνιο σουτ, ανοίγοντας το σκορ για το 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
17:26
11' Δυνατό σουτ ο Μουνίθ, μπλοκάρει ο Τσιφτσής. by Αναστασία Βοσνάκη
17:27
12' Αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα, έξω ο Σίτο, μέσα ο Ριέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:32
16' Φάση διαρκείας στα καρέ του Ατρόμητου, ο Βαλιέντε σουτάρει, η μπάλα κοντράρει, φτάνει στον Άλβαρες που γυρίζει στον Μπενίτο ο οποίος σε κενή εστία σκόραρε. Ο Άλβαρες δεν είναι οφσάιντ, αλλά μένει να φανεί αν έχει βρει την μπάλα ο Σονί και έτσι βγήκε οφσάιντ ο μπακ του Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:33
Δεν μέτρησε το γκολ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:35
20' Γκοοοολ ο Αστέρας! Υπέροχη αλλαγή παιχνιδιού, ο Καρμόνα έκανε μια προσποίηση και έσπασε στον Ριέρα, ο οποίος με κοντινό τελείωμα έγραψε το 2-0 και πέτυχε το παρθενικό του τέρμα στο φετινό πρωτάθλημα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:38
55%-45% η κατοχή. by Αναστασία Βοσνάκη
17:43
28' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Έκανε ανάποδο ψαλίδι ο Κουλούρης, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
30' Κεφαλιά του Τιλίκα μετά από εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα πάνω από την εστία. by Αναστασία Βοσνάκη
17:51
36' Φάουλ για τον Ατρόμητο σε καλό σημείο. Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:53
37' Ευκαιρία για τον Αστέρα, κοντινό σουτ του Σονί, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:55
17:55
40' Κίτρινη ο Σάλομον. by Αναστασία Βοσνάκη
17:56
41' Γκοοοολ ο Αστέρας! Απίστευτο γκολ ξανά ο Σονί! Ο Καμερουνέζος με φανταστικό σουτ έκανε το 3-0! by Αναστασία Βοσνάκη
17:59
44' Σουτ ο Κουλούρης, μπλοκάρει ο Τσιφτσής! by Αναστασία Βοσνάκη
18:02
Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος! by Αναστασία Βοσνάκη
18:02
46' Ο Άλβαρες με ατομική ενέργεια περνάει όποιον βρίσκει μπροστά του, κάνει το σουτ, με την μπάλα να περνάει αόυτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:03
47' Γκοοολ ο Ατρόμητος! Ο Μουνίθ στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους μείωσε για τους φιλοξενούμενους με ένα απίστευτο σουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:05
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Ο Αστέρας Τρίπολης προηγείται 3-1 του Ατρομήτου σε ένα φοβερό ματς, με απίθανα γκολ. Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Σονί που σκόραρε δις με καταπληκτικά γκολ, ο Ριέρα πρόσθεσε άλλο ένα και ο Μουνίθ στο φινάλε του πρώτου μέρους με ασύλληπτο σουτ μείωσε για τους Περιστεριώτες. Καλύτεροι συνολικά οι Αρκάδες, ωστόσο οι φιλοξενούμενοι βρίσκουν ένα γκολ στο τέλος του ημιχρόνου και διατηρούν ορισμένες ελπίδες. by Αναστασία Βοσνάκη
18:21
Έξω ο Καστεγιάνο, μέσα ο Ντένιτς για τον Ατρόμητο. Χριστόπουλος μέσα, έξω ο Καστάνιο για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:21
Σέντρα στο δεύτερο μέρος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:24
47' Κίτρινη ο Μουνίθ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:24
18:24
18:24
18:30
54' Κίτρινη στον Γκαλβάο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:31
55' Φάουλ για τον Αστέρα. Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:37
60' Μέσα ο Μουνάφο, έξω ο Κανελλόπουλος. Έξω ο Μπενίτο, μέσα ο Κρέσπι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:38
62' Κίτρινη ο Χαρίσης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:41
65' Γκοοοολ ο Αστέρας! Ο Κρέσπι με ωραίο διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, ύστερα από ασίστ του Σονί, κάνει το 4-1! by Αναστασία Βοσνάκη
18:43
67' Γκοοολ ο Αστέρας! Νέα γρήγορη αντεπίθεση του Αστέρα, ο Κρέσπι κάνει το σουτ που κοντράρει στον Παπαδόπουλο και κρεμάει τον Γιαννιώτη. Απίθανα πράγματα από τους Αρκάδες, κατάρρευση από τους Περιστεριώτες. by Αναστασία Βοσνάκη
18:46
69' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Έξω Σάλομον, Βασιλαντωνόπουλος, μέσα Σποριντόνοβιτς, Νάτσος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:46
70' Σουτ ο Σπιριντόνοβιτς, μπλόκαρε ο Τσιφτσής. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
18:49
18:49
18:55
78' Αλλαγή για τους Αρκάδες. Μέσα ο Αλί Μπαμπά, έξω ο Σονί. by Αναστασία Βοσνάκη
18:56
79' Αποβολή για τον Γκαλβάο με δεύτερη κίτρινη κάρτα που πήγε πολύ δυνατά στον Κρέσπι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:56
Με δέκα συνεχίζει στο ματς ο Ατρόμητος... by Αναστασία Βοσνάκη
18:58
82' Σουτ του Ριέρα, κοντράρει στα σώματα/ by Αναστασία Βοσνάκη
19:00
84' Γκοοοολ ο Ατρόμητος! Ο Μουνίθ μοιράζει για τον Κουλούρη, ο οποίος με πολύ ωραίο σουτ με το αριστερό από τα όρια της περιοχής, δεν αφήνει περιθώριο αντίδρασης στον Τσιφτσή και μειώνει σε 5-2. by Αναστασία Βοσνάκη
19:01
Τρίτο γκολ στο πρωτάθλημα για τον Κουλούρη μετά τα 2 της περασμένης εβδομάδας κόντρα στον ΠΑΟΚ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:06
90' Γύρισμα του Τιλίκα, σουτ του Αλί Μπαμπά, ψηλά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:08
90'+1' Μεγάλη φάση για τον Αστερα! Ο Μουνάφο σπάει στον Κρέσπι, αυτός κάνει το σουτ που κοντράρει και περνάει ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι. by Αναστασία Βοσνάκη
19:08
90'+2' Γκοοοολ για τον Αστέρα! Σέντρα του Καρμόνα (σσ. δεύτερη ασίστ στο ματς), ο Ριέρα στο δεύτερο δοκάρι πιάνει καρφωτή κεφαλιά για να εκτελέσει τον Γιαννιώτη για το 6-2. by Αναστασία Βοσνάκη
19:11
Τέλος στο ματς! Ο Αστέρας Τρίπολης με τρομερή εμφάνιση διέλυσε τον Ατρόμητο με σκορ 6-2, μετατρέποντας σε πάρτι το παιχνίδι! Δύο γκολ και μία ασίστ ο Σονί, δύο ο Κρέσπι και δύο Ριέρα, οι Μουνίθ, Κουλούρης σκόραραν για τους Περιστεριώτες. by Αναστασία Βοσνάκη