Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Super League 1.

17:00
Καλησπέρα σας. Έναρξη στη 13η αγωνιστική της Super League 1 με ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος, την ίδια ώρα με το Παναθηναϊκός-Ατρόμητος, την εξέλιξη του οποίου μπορείτε να παρακολουθήσετε ΕΔΩ. by Γιάννης Πολιάς
17:02
Σέντρα στους «Ζωσιμάδες» στις 17:15, με τηλεοπτική μετάδοση από Novasports 2 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Γιάννη Γιαννάκη. by Γιάννης Πολιάς
17:06
Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Γιάννης Πολιάς
17:06
ΠΑΣ Γιάννινα (Η. Μεταξάς): Λοντίγκιν, Σάλιακας, Εραμούσπε, Κάργας, Πίρσμαν, Καραχάλιος, Ντομίνγκεθ, Μπρένερ, Σνάιντερ, Μέντες, Περέα. Βόλος (Κ. Μπράτσος): Κλέιμαν, Ρομέρο, Γκρίλο, Φεράρι, Σοάρες, Ορός, Ρεγκατέν, Νίνης, Μπαρτόλο, Ροσέρο, Φαν Βέερτ. by Γιάννης Πολιάς
17:07
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Σούλης, Παντελάκης, Τριάδης, Λώλης, Σιόντης, Ρίζος, Λιάσος. Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Κότνικ, Παπαδόπουλος, Γκιουλέν, Ρινέρ, Βοϊτκόφσκι, Μεταξάς, Τερεζίου, Λογαράς. by Γιάννης Πολιάς
17:08
Διαιτητής: Ευαγγέλου Βοηθοί: Φωτόπουλος, Κολλιάκος 4ος: Γκάμαρης VAR: Περράκης, Τζήλος by Γιάννης Πολιάς
17:09
Ο ΠΑΣ βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση και καταλαμβάνει την 3η θέση της βαθμολογίας μαζί με τον ΠΑΟΚ. Από την άλλη, οι Βολιώτες μετρούν πέντε συνεχόμενες ήττες, που είχαν ως αποτέλεσμα να αποχωρήσει ο Γκιγιέρμο Αμπασκάλ. by Γιάννης Πολιάς
17:11
Με 4-4-2 ο ΠΑΣ, με 4-2-3-1 ο Βόλος. by Γιάννης Πολιάς
17:16
Σέντρα στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
17:18
1' ΓΚΟΟΟΟΛ, 1-0 Ο ΒΟΛΟΣ! Πριν συμπληρωθούν 40 δευτερόλεπτα, οι Βολιώτες κάνουν μία εξαιρετική επιθετική προσπάθεια και ο Ορός ανοίγει από κοντά το σκορ. by Γιάννης Πολιάς
17:23
6' Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Βόλο! by Γιάννης Πολιάς
17:24
Διπλή επέμβαση Λοντίγκιν πρώτα σε σουτ του Φαν Βέερτ και εν συνεχεία σε προσπάθεια του Ροσέρο. by Γιάννης Πολιάς
17:25
Εκρηκτικό ξεκίνημα για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
17:29
12' ΓΚΟΟΟΟΛ, 1-1 O ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Κεφαλιά Κάργα μετά από κόρνερ που είχε κερδίσει ο Μέντες. by Γιάννης Πολιάς
17:31
Βλέπουμε τρομερό ματς. by Γιάννης Πολιάς
17:36
Καταρρακτώδης βροχή στους «Ζωσιμάδες». by Γιάννης Πολιάς
17:38
22' Στο 57' η κατοχή της μπάλας για τον Βόλο. by Γιάννης Πολιάς
17:45
28' Μακρινό σουτ Μπρένερ, εύκολα ο Κλέιμαν. by Γιάννης Πολιάς
17:45
29' Απαντά ο Βόλος με συρτό σουτ Φαν Βέερτ, μάζεψε ο Λοντίγκιν. by Γιάννης Πολιάς
17:52
35' Μπλόκαρε το μακρινό σουτ του Νίνη ο Ρώσος τερματοφύλακας. by Γιάννης Πολιάς
17:55
39' Επικίνδυνη μπαλιά Μέντες, κόρνερ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
17:57
40' ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΚΟΛ, 1-2 Ο ΒΟΛΟΣ! Τρομερό ανάποδο ψαλίδι από τον Νίνη! by Γιάννης Πολιάς
17:58
Γκολ για highlight από τον έμπειρο μέσο, το πρώτο του στη Super League 1 μετά το 2012! by Γιάννης Πολιάς
18:02
Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους. by Γιάννης Πολιάς
18:02
45+1' Δοκάρι για τον Βόλο σε σουτ του Σοάρες! by Γιάννης Πολιάς
18:26
50' Ζητούν πέναλτι οι γηπεδούχοι για σύγκρουση Εραμούσπε με Κλέιμαν. Στο έδαφος ο αμυντικός του ΠΑΣ. by Γιάννης Πολιάς
18:27
Δεν υπάρχει κάτι λέει ο διαιτητής. by Γιάννης Πολιάς
18:29
53' Ανεβασμένος σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους ο ΠΑΣ. by Γιάννης Πολιάς
18:30
54' Ψηλά άουτ του σουτ του Κάργα. Νωρίτερα, οι αμυντικοί του Βόλου είχαν διώξει μετά από επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του ΠΑΣ. by Γιάννης Πολιάς
18:33
57' ΓΚΟΟΟΟΛ, 2-2 Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Περέα ισοφαρίζει από κοντά! by Γιάννης Πολιάς
18:34
Διαμαρτύρονται οι φιλοξενούμενοι ότι σκόραρε με το χέρι ο επιθετικός του ΠΑΣ, περιμένουμε το VAR. by Γιάννης Πολιάς
18:36
Μετρά το γκολ. by Γιάννης Πολιάς
18:37
Να δούμε τι άλλο μας επιφυλάσσει αυτό το σπουδαίο ματς στα Γιάννινα. by Γιάννης Πολιάς
18:38
62' Λώλης αντί Μπρένερ. by Γιάννης Πολιάς
18:41
18:46
71' Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΣ, κίτρινη κάρτα στον Γκρίλο. by Γιάννης Πολιάς
18:47
Ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων. by Γιάννης Πολιάς
18:48
72' Άουτ η επικίνδυνη εκτέλεση του Κάργα. by Γιάννης Πολιάς
18:51
76' Άουτ η κεφαλιά του Μέντες. by Γιάννης Πολιάς
18:53
77' Ρινέρ αντί Ορός. by Γιάννης Πολιάς
18:58
82' VAR για πέναλτι υπέρ του ΠΑΣ! by Γιάννης Πολιάς
19:00
84' Κίτρινη κάρτα στον Ντομίνγκεθ. by Γιάννης Πολιάς
19:00
Υπήρξε ένταση ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. by Γιάννης Πολιάς
19:01
85' Και στον Κλέιμαν κάρτα. by Γιάννης Πολιάς
19:02
86' ΓΚΟΟΟΟΟΛ, 3-2 Ο ΠΑΣ! Εύστοχος ο Εραμούσπε, παρότι έπεσε σωστά και βρήκε την μπάλα ο Κλέιμαν. by Γιάννης Πολιάς
19:02
87' Λιάσος αντί Μέντες. by Γιάννης Πολιάς
19:05
89' Βοϊτκόφσκι αντί Νίνη, Τερεζίου αντί Ροσέρο. by Γιάννης Πολιάς
19:06
Οκτώ λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
19:11
90+5' Παντελάκης αντί Λώλη. by Γιάννης Πολιάς
19:15
90+9' Τεράστια φάση για τον Βόλο, η μπάλα δεν πέρασε την γραμμή εξ επαφής. by Γιάννης Πολιάς