Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός

Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την εξέλιξη του αγώνα για την 18η αγωνιστική της Super League 1.

16:17
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση για την 18η αγωνιστική της Super League, ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Λεβαδειακό! by Αναστασία Βοσνάκη
16:18
Οι Αρκάδες προέρχονται από την εκτός έδρας ήττα (3-0) από τον Άρη στο «Κλ. Βικελίδης» και θέλουν να επιστρέψουν στις νίκες. Ο Αστέρας βρίσκεται στην 10η θέση της βαθμολογίας, με 3 νίκες, 8 ισοπαλίες και 6 νίκες. by Αναστασία Βοσνάκη
16:18
Από την άλλη ο Λεβαδειακός προέρχεται από την ήττα με 3-1 από τον ΠΑΣ Γιάννινα και θέλει αυτή τη νίκη για να σκαρφαλώσει στη βαθμολογία και να ξεφύγει από τα χαμηλά. Βρίσκεται στην 13η θέση με 2 νίκες, 5 ισοπαλίες και 10 ήττες. by Αναστασία Βοσνάκη
16:20
Από τον Απρίλιο του 2019 έχουν να συναντηθούν οι δύο ομάδες στην Αρκαδία, με εκείνη τη αναμέτρηση τους να τελειώνει ισόπαλη χωρίς γκολ, όπως ισόπαλο (1-1) έληξε και το παιχνίδι τους για τον πρώτο γύρο αυτής της σεζόν. Στα τρία τελευταία παιχνίδια τους ανεξάρτητα έδρας δεν επικράτησε ο γηπεδούχος, γεγονός σπάνιο για τις αναμετρήσεις τους, ειδικά στην Αρκαδία, όπου ο Αστέρας Τρίπολης έχει οκτώ νίκες σε έντεκα συνολικά παιχνίδια. by Αναστασία Βοσνάκη
16:21
11 συναντήσεις 8 νίκες Αστέρα Τρίπολης 1 ισοπαλία 2 νίκες Λεβαδειακού Γκολ: 15-5 by Αναστασία Βοσνάκη
16:23
Πάμε να δούμε σιγά-σιγά τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
16:23
Αστέρας Τρίπολης (Άκης Μάντζιος): Παπαδόπουλος - Καρμόνα, Καστάνιο, Πίτσου, Άλβαρες - Μουνάφο, Ιγκλέσιας, Ριέρα, Σίτο - Κρέσπι, Μπαράλες. by Αναστασία Βοσνάκη
16:24
Στον πάγκο οι Τσιφτσής, Αντζουλάς, Τζουκάνοβιτς, Γκαρντάφσκι, Τασουλής, Σανταφέ, Μπερτόγλιο, Προύντζος, Κωστέας. by Αναστασία Βοσνάκη
16:24
Λεβαδειακός (Γιάσμινκο Βέλιτς): Στογιάνοβιτς - Τσάπρας, Τζημόπουλος, Μπάχανακ, Παναγιώτου - Χάμοντ, Μεχία, Μουτίνιο - Βρακάς, Λούα Λούα, Δούμτσιος. by Αναστασία Βοσνάκη
16:24
Στον πάγκο οι Αγγελόπουλος, Σκβάρκα, Τορό, Τσιριγώτης, Νίκας, Νταμπό, Βήχος, Συμελίδης, Κωνσταντίνιδης. by Αναστασία Βοσνάκη
16:24
Διαιτητές: Παπαδόπουλος (Κουρομπύλια, Νικολαΐδης, 4ος Πολυχρόνης, VAR: Γκάμαρης, Παπαδάκης) by Αναστασία Βοσνάκη
16:29
Ο Γιάσμινκο Βέλιτς έχει να αντιμετωπίσει τους γνωστούς τραυματίες Μάρκοβιτς, Γιαννιώτα, Βινίσιους, Λιάγκα, Ντεντάκη, Σακό και Ντουκαρά για το ματς με τους Αρκάδες. by Αναστασία Βοσνάκη
16:29
Από την άλλη, ο Άκης Μάντζιος θα έχει ξανά στη διάθεσή του τον Χερόνιμο Μπαράλες, ο οποίος επέστρεψε από τιμωρία. Εκτός λόγω τραυματισμού έμειναν οι Τιλίκα, Καπίγια, όπως και οι γνωστοί Μπαρτόλο, Μπενίτο, Γκαρθία και Βαλιέντε, με τον τελευταίο να βρίσκεται σε φάση αποκατάστασης. by Αναστασία Βοσνάκη
16:42
Σε είκοσι λεπτά περίπου θα ξεκινήσει το παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
16:54
Όλα είναι έτοιμα, οι δυο ομάδες και το διαιτητικό τρίο βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:02
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
17:03
Είχαμε μια μικρή καθυστέρηση στην σέντρα λόγω κάποιων τεχνικών προβλημάτων με την σύνδεση τα οποία λύθηκαν. by Αναστασία Βοσνάκη
17:04
2' Φάουλ για τον Αστέρα, το οποίο εκτέλεσε ο Κρέσπι αλλά στην συνέχεια πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:04
2' Σέντρα ο Μουτίνιο, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
17:06
4' Σέντρα ο Σίτο από τα αριστερά, δεν πρόλαβε ο Μπαράλες και μάζεψε ο Στογιάνοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:10
8' Προσπαθεί να βρει χώρους ο Αστέρας, βέβαια δεν είναι τόσο εύκολο γιατί ο Λεβαδειακός έχει κλειστεί καλά. by Αναστασία Βοσνάκη
17:12
10' Ο Παπαδόπουλος πήγε να απομακρύνει, η μπάλα σταμάτησε στον Δούμτσιο, αλλά τελικά ο κίπερ του Αστέρα πρόλαβε και μπλόκαρε. by Αναστασία Βοσνάκη
17:13
11' Εκτέλεσε το φάουλ ο Μουτίνιο, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
17:18
15' Ωραίο σουτ ο Ριέρα, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:19
17:21
19' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Σέντρα ο Άλβαρες, ο Κρέσπι έκανε το σουτ στην κίνηση αλλά ο Στογιάνοβιτς έδιωξε εντυπωσιακά! by Αναστασία Βοσνάκη
17:24
22' Ωραία σέντρα ο Μουτίνιο, απομάκρυνε ο Ιγκλέσιας. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
23' Κίτρινη ο Ριέρα. Πρώτη κάρτα στο ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:27
24' ΑΠΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ! Ο Ριέρα ένα λεπτό αργότερα δέχεται δεύτερη κίτρινη κάρτα γιατί άπλωσε το πόδι του και ο ρέφερι θεώρησε ότι παρεμπόδισε να εκτελεστεί το φάουλ για τον Λεβαδειακό! Με 10 παίκτες συνεχίζει ο Αστέρας Τρίπολης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:32
30' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:33
Το σουτ του Πίτσου κόντραρε και οι παίκτες του Λεβαδειακού απομάκρυναν. by Αναστασία Βοσνάκη
17:33
31' Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ωραίο σουτ του Μπαράλες με την μπάλα να σταματάει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών. Υπήρχε οφσάιντ, αν έμπαινε γκολ δεν θα μετρούσε. by Αναστασία Βοσνάκη
17:35
33' Απίθανη επέμβαση του Στογιάνοβιτς σε τετ-α-τετ με τον Κρέσπι, υπάρχει οφσάιντ όμως. Ως μη γενόμενη… by Αναστασία Βοσνάκη
17:36
34' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Βολέ του Δούμτσιου από τα όρια της περιοχής, στο σώμα του Καστάνιο. Αν περνούσε η μπάλα θα ήταν δύσκολα τα πράγματα για τον Παπαδόπουλο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:37
Ένταση μεταξύ Παπαδόπουλου και Βρακά μετά από εναέρια σύγκρουση... by Αναστασία Βοσνάκη
17:39
37' Σέντρα σουτ ο Βρακάς, με το ένα χέρι έδιωξε ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
17:40
37' Κίτρινη ο Παναγιώτου. by Αναστασία Βοσνάκη
17:41
38' Φάουλ για τον Αστέρα σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:41
39' Εκτέλεσε ο Κρέσπι, πέρασε ανεκμετάλλευτο από τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
17:43
41' Ευκαιρία για τον Αστέρα! Φοβερή μπαλιά του Ιγκλέσιας στον Κρέσπι, με τον τελευταίο να κάνει το σουτ στην κίνηση και την μπάλα να περνάει ξυστά από την εστία του Στογιάνοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:48
Ημίχρονο στην Τρίπολη! Αστέρας-Λεβαδειακός 0-0! Οι Αρκάδες παίζουν με 10 παίκτες από το 24' μετά την αποβολή του Ριέρα. Επιστρέφουμε σε λίγο... by Αναστασία Βοσνάκη
18:04
Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος του αγώνα! by Αναστασία Βοσνάκη
18:04
46' Συμελίδης, Βήχος μέσα, Χάμοντ, Παναγιώτου έξω για τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:07
48' Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ωραίο σουτ του Σίτο, έδιωξε σε κόρνερ ο Στογιάνοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:08
Το κόρνερ περνάει ανεκμετάλλευτο από τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
18:09
50' Ένταση μεταξύ του Μεχία και του Σίτο. Ο Μπαράλες μπήκε στη μέση να ηρεμήσει τα πνεύματα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:12
53' Κακό γύρισμα του Δούμτσιου μέσα από την περιοχή, έδιωξε ο Ιγκλέσιας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:13
54' Σουτ ο Λούα Λούα η μπάλα κόντραρε και πέρασε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:14
Περνάει ανεκμετάλλευτο από τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:15
56' Μακρινό σουτ του Μεχία, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:18
59' Αλλαγές και για τις δυο ομάδες. Γκαρντάφσκι μέσα, Κρέσπι έξω για τον Αστέρα, Τορό μέσα, Λούα Λούα έξω για τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:21
62' Φάουλ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:21
Εκτέλεσε ο Άλβαρες, έδιωξε ο Λεβαδειακός. by Αναστασία Βοσνάκη
18:24
65' Πήρε την κεφαλιά ο Μπαράλες, η μπάλα ξυστά από την εστία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:25
18:27
68' Σέντρα ο Καρμόνα, ο Μουνάφο πήρε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:29
70' Σέντρα ο Μουτίνιο, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:30
71' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ωραίο δυνατό σουτ ο Τορό, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:33
74' Σέντρα ο Βρακάς, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:34
75' Ευκαιρία για τον Αστέρα! Σέντρα του Άλβαρες, κεφαλιά του Μπαράλες κόντραρε και πέρασε σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:37
78' Ωραίο σουτ ο Βρακάς, φοβερό διώξιμο προς τα πίσω του Παπαδόπουλου! by Αναστασία Βοσνάκη
18:38
79' Βρακάς και Μεχία έξω, Νταμπό και Νίκας μέσα για τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:40
81' Κίτρινη ο Δούμτσιος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:41
82' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:41
Έδιωξε ο Μπαράλες. by Αναστασία Βοσνάκη
18:43
84' Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Μπερτόγλιο, Σανταφέ μέσα, Σίτο, Ιγκλέσιας έξω. by Αναστασία Βοσνάκη
18:48
89' Κάρτα ο Βήχος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
3 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
90+1' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
Ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:53
Τέλος στο ματς! Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός 0-0, για την 18η αγωνιστική της Super League! by Αναστασία Βοσνάκη