Λεπτό προς λεπτό τα ματς του Champions League

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη όλων των αναμετρήσεων για τη δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Champions League

Καλησπέρα σε όλους! by Χρήστος Λόης
21:44
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των παιχνιδιών της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League. by Χρήστος Λόης
21:47
Πριν από λίγα λεπτά ολοκληρώθηκαν οι δυο πρώτες αναμετρήσεις της σημερινής ημέρας, με την Ατλέτικο Μαδρίτης να παίρνει τη νίκη με 3-2 κόντρα στη Φέγενορντ, ενώ η Σαχτάρ Ντονέτσκ βγήκε νικήτρια με το ίδιο σκορ από την έδρα της Αντβέρπ. by Χρήστος Λόης
21:50
Μάλιστα, η πρωταθλήτρια Βελγίου θα μπορούσε να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας, αλλά ο Τόμπι Αλντερβάιρελντ αστόχησε σε πέναλτι στις καθυστερήσεις. by Χρήστος Λόης
21:51
Τα υπόλοιπα παιχνίδια που θα παρακολουθήσουμε παρέα: Ερυθρός Αστέρας-Γιουνγκ Μπόις Λειψία-Μάντσεστερ Σίτι Ντόρτμουντ-Μίλαν Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν Πόρτο-Μπαρτσελόνα Σέλτικ-Λάτσιο by Χρήστος Λόης
21:57
Ωραία στιγμή στις καθυστερήσεις του αγώνα της Ατλέτικο, καθώς ο 20χρονος Ελληνοκύπριος, Ηλίας Κωστής, πέρασε στη θέση του Μοράτα και έκανε το ντεμπούτο του με την πρώτη ομάδα των Ισπανών. by Χρήστος Λόης
21:58
Βασικός ο Ιν Μπομ Χουάνγκ στο παιχνίδι του Ερυθρού Αστέρα με τη Γιουνγκ Μπόις. by Χρήστος Λόης
22:01
Έχουμε την έναρξη σε όλα τα παιχνίδια της αποψινής βραδιάς! by Χρήστος Λόης
22:05
Το χαμένο πέναλτι του Αλντερβάιρελντ:
by Χρήστος Λόης
22:09
Καλή στιγμή με τον Ντεμπελέ για την Παρί στο ματς κόντρα στη Νιουκάστλ, με τον Γάλλο να κάνει το σουτ αλλά να φεύγει λίγο δίπλα από το δοκάρι! by Χρήστος Λόης
22:11
Ο Λαμινέ Γιαμάλ γράφει ιστορία με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα, καθώς είναι ο νεαρότερος παίκτης που έχει ξεκινήσει βασικός στο Champions League! by Χρήστος Λόης
22:13
12' Σέλτικ-Λάτσιο: 1-0 ΓΚΟΛ για τη σκωτσέζικη ομάδα με τον Φουρουχάσι μετά από εξαιρετική ομαδική προσπάθεια! by Χρήστος Λόης
22:14
Από τη Σκωτία έρχεται το πρώτο γκολ της βραδιάς, όπως και του 28χρονου Ιάπωνα στη διοργάνωση! by Χρήστος Λόης
22:15
14' Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: Σουτ του Αλμιρόν με προϋποθέσεις, η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια. by Χρήστος Λόης
22:17
17' Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: 1-0 ΓΚΟΛ για τους γηπεδούχους! Λάθος μεταβίβαση από τον Μαρκίνιος και ο Αλμιρόν στη συνέχεια με δυνατό σουτ άνοιξε το σκορ. by Χρήστος Λόης
22:20
Ζητάει πέναλτι η Σίτι στο ματς με τη Λειψία, δεν δόθηκε, ωστόσο, κάτι. by Χρήστος Λόης
22:23
23' Απειλεί την εστία της Πόρτο με πολύ δυνατό σουτ ο Φέλιξ για την Μπαρτσελόνα! by Χρήστος Λόης
22:26
Η επιστροφή του Champions League στο κατάμεστο ''St. James Park''
22:27
25' Λειψία-Μάντσεστερ Σίτι: 0-1 ΓΚΟΛ για τους πρωταθλητές Ευρώπης με τον Φόντεν, έπειτα από εξαιρετική κυκλοφορία της μπάλας. by Χρήστος Λόης
22:30
29' Σέλτικ-Λάτσιο: 1-1 ΓΚΟΛ για τους Ιταλούς με τον Βεσίνο, ο οποίος φέρνει το παιχνίδι σε ισορροπία. by Χρήστος Λόης
22:32
Το γκολ που άνοιξε το σκορ η Σέλτικ πριν ισοφαρίσει η Λάτσιο:
22:33
33' Έχουν την υπεροχή οι «μπλαουγκράνα» και πιέζουν για να ανοίξουν το σκορ στην Πορτογαλία! by Χρήστος Λόης
22:34
Χάνει ευκαιρία με τον Μαλέν η Ντόρτμουντ! by Χρήστος Λόης
22:35
33' Αναγκαστική αλλαγή στο Πόρτο-Μπαρτσελόνα: Εκτός ο Λεβαντόφσκι, τη θέση του παίρνει ο Φεράν Τόρες. by Χρήστος Λόης
22:37
35' Ερυθρός Αστέρας-Γιουνγκ Μπόις: 1-0 ΓΚΟΛ για τους «ερυθρόλευκους», οι οποίοι περίμεναν την εξέταση του VAR. by Χρήστος Λόης
22:38
37' Ντόρτμουντ-Μίλαν: Χάνει απίθανη ευκαιρία ο Ζιρού να ανοίξει το σκορ! by Χρήστος Λόης
22:39
Ο Εντιαγιέ το γκολ του Ερυθρού Αστέρα. by Χρήστος Λόης
22:40
Το γκολ της Νιουκάστλ που έφερε τον πανικό στο ''St. James Park''
22:41
39' Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: Έχουν σκοράρει οι γηπεδούχοι, εξετάζεται το γκολ για οφσάιντ! by Χρήστος Λόης
22:43
Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: Μέτρησε το ΓΚΟΛ, 2-0 και η απόλυτη τρέλα στο ''St. James Park''! by Χρήστος Λόης
22:44
Σκόρερ για τις «καρακάξες» ο Μπερν. by Χρήστος Λόης
22:46
Ντόρτμουντ-Μίλαν: Καταιγισμός ευκαιριών από την πλευρά των «ροσονέρι»! by Χρήστος Λόης
22:47
45+1' Πόρτο-Μπαρτσελόνα: 0-1 ΓΚΟΛ για τους «μπλαουγκράνα» με τον Φεράν Τόρες! by Χρήστος Λόης
22:50
Το γκολ ισοφάρισης της Λάτσιο:
22:51
Το τέρμα του Φόντεν που άνοιξε το σκορ η Σίτι
22:53
Τέλος πρώτου ημιχρόνου σε όλες τις αναμετρήσεις: Ερυθρός Αστέρας-Γιουνγκ Μπόις: 1-0 Λειψία-Μάντσεστερ Σίτι: 0-1 Ντόρτμουντ-Μίλαν: 0-0 Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: 2-0 Πόρτο-Μπαρτσελόνα: 0-1 Σέλτικ-Λάτσιο: 1-1 by Χρήστος Λόης
22:55
Πατήστε ΕΔΩ για το διπλό-έπος της Σαχτάρ στην Αμβέρσα με… χαμένο πέναλτι της Αντβέρπ στο 97' by Χρήστος Λόης
23:08
48' Λειψία-Μάντσεστερ Σίτι: 1-1 ΓΚΟΛ για τους Γερμανούς με τον Οπέντα. by Χρήστος Λόης
23:10
48' Ερυθρός Αστέρας-Γιουνγκ Μπόις: 1-1 ΓΚΟΛ για τους Ελβετούς, φέρνουν το παιχνίδι σε ισορροπία. by Χρήστος Λόης
23:11
Σκόρερ ο Ούγκρινιτς με ωραίο πλασέ για τη Γιουνγκ Μπόις. by Χρήστος Λόης
23:14
Μοναδική ευκαιρία για την Πόρτο, ο Πεπέ βρέθηκε σε θέση τετ α τετ, αλλά ο Κουντέ του πήρε την μπουκιά από το... στόμα. by Χρήστος Λόης
23:16
50' Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: 3-0 ΓΚΟΛ για τις «καρακάξες» που έχουν στήσει πάρτι στο ''St. James Park'' by Χρήστος Λόης
23:16
Σκόρερ ο Λόνγκσταφ μετά από ωραία πάσα του Τρίπιερ. by Χρήστος Λόης
23:18
Απογοητευμένος ο Λουίς Ενρίκε με την εικόνα της Παρί. by Χρήστος Λόης
23:21
56' Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: 3-1 ΓΚΟΛ για τους Γάλλους με τον Λούκας Ερναντέζ! by Χρήστος Λόης
23:21
60' Πέναλτι για τη Γιουνγκ Μπόις! by Χρήστος Λόης
23:22
61' Ερυθρός Αστέρας-Γιουνγκ Μπόις: 1-2 ΓΚΟΛ για τους Ελβετούς που γυρνάνε τούμπα το ματς. by Χρήστος Λόης
23:25
Σκόρερ του πέναλτι ο Ιτάν. by Χρήστος Λόης
23:26
Το γκολ ισοφάρισης της Λειψίας με τον Οπέντα:
23:29
Δυο αλλαγές για την Μπαρτσελόνα: Φέλιξ και Γιαμάλ εκτός, Φέρμιν και Σέρτζι Ρομπέρτο εντός. by Χρήστος Λόης
23:30
71' Ευκαιρία για την Πόρτο με σουτ από τα αριστερά, το βγάζει εντυπωσιακά ο Τερ Στέγκεν. by Χρήστος Λόης
23:38
81' Σέλτικ-Λάτσιο: 2-1 ΓΚΟΛ για τους σκωτσέζους με τον Πάλμα! by Χρήστος Λόης
23:39
Όχι, το γκολ δεν θα μετρήσει στη Σκωτία, παραμένει το 1-1 στο Σέλτικ-Λάτσιο by Χρήστος Λόης
23:40
Δείτε το 3-0 της Νιουκάστλ με τον Λόνγκσταφ:
23:42
Ισοφαρίζει η Πόρτο με μαγικό ψαλιδάκι του Ταρεμί, αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ. by Χρήστος Λόης
23:43
84' Λειψία-Μάντσεστερ Σίτι: 1-2 ΓΚΟΛ για την αγγλική ομάδα με τον παγκόσμιο πρωταθλητή, Χουλιάν Άλβαρεζ. by Χρήστος Λόης
23:44
Υπέροχο πλασέ από τον Αργεντινό, δεν είχε αντίδραση ο γκολκίπερ της Λειψία. by Χρήστος Λόης
23:47
Το γκολ ανατροπής για τη Γιανγκ Μποις:
23:50
88' Ερυθρός Αστέρας-Γιουνγκ Μπόις: 2-2 ΓΚΟΛ για τους Σέρβους που ισοφαρίζουν στο τέλος. by Χρήστος Λόης
23:51
90+2' Λειψία-Μάντσεστερ Σίτι: 1-3 ΓΚΟΛ για τους «σίτιζεν» με τον Ντοκού, κλειδώνουν τη νίκη! by Χρήστος Λόης
23:53
90+6' Σέλτικ-Λάτσιο: 1-2 ΓΚΟΛ για τους Ιταλούς με τον Πέδρο, απίθανα πράγματα! by Χρήστος Λόης
23:54
Η ομάδα της Ρώμης μιλάει... ξανά στο τέλος και είναι κοντά σε μια τεράστια νίκη! by Χρήστος Λόης
23:56
90+1' Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: 4-1 ΓΚΟΛ για τις «καρακάξες», που έχουν στήσει ένα τεράστιο πάρτι και πανηγυρίζουν νίκη στα «αστέρια» για πρώτη φορά μετά από 20 χρόνια. by Χρήστος Λόης
00:00
Τελικό σκορ σε όλες τις αναμετρήσεις της βραδιάς: Ερυθρός Αστέρας-Γιουνγκ Μπόις: 2-2 Λειψία-Μάντσεστερ Σίτι: 1-3 Ντόρτμουντ-Μίλαν: 0-0 Νιούκαστλ-Παρί Σεν Ζερμέν: 4-1 Πόρτο-Μπαρτσελόνα: 0-1 Σέλτικ-Λάτσιο: 1-2 by Χρήστος Λόης