Thursday Madness

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τη δράση σε όλα τα γήπεδα του Europa League, του Europa Conference League και της Euroleague

18:00
Καλησπέρα σας, ακόμη μια... τρελή Πέμπτη ξεκινά! by Δημήτρης Κάππας
18:01
Καλώς ήρθατε στο Thursday Madness! by Δημήτρης Κάππας
18:04
ΑΕΚ, Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ θα δώσουν την τρίτη τους «μάχη» για το Europa League και το Conference League αντίστοιχα, ενώ οι «ερυθρόλευκοι» έχουν υποχρεώσεις και σε άλλα αθλήματα, στο μπάσκετ κόντρα σε Εφές (22:00) και στο βόλεϊ απέναντι στην Παρτίζαν (19:45). by Δημήτρης Κάππας
18:10
Τα ματς των 19:45 στο Europa League: Άρης Λεμεσού-Μπέτις Μαρσέιγ-ΑΕΚ Μόντε-Χάκεν Μπάτσκα Τόπολα-Φράιμπουργκ Ράκοφ-Σπόρτινγκ Σπάρτα Πράγας-Ρέιντζερς Στουρμ Γκρατς-Αταλάντα by Δημήτρης Κάππας
18:12
Τα ματς των 19:45 στο Conference League: Άλκμααρ-Άστον Βίλα Γάνδη-Μπρέινταμπλικ Κλάκσβικ-Ολίμπια Λουμπλιάνα Λιλ-Σλόβαν Μπρατισλάβας Λουγκάνο-Μπριζ Μπάλκανι-Αστάνα Φενέρμπαχτσε-Λουντογκόρετς by Δημήτρης Κάππας
18:15
Τα ματς των 22:00 στο Europa League: Λίβερπουλ-Τουλούζ Μπάγερ Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ Μπράιτον-Άγιαξ Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίντσερ Παναθηναϊκός-Ρεν Ρόμα-Σλάβια Πράγας Σέριφ-Σερβέτ by Δημήτρης Κάππας
18:19
Τα ματς των 22:00 στο Conference League: Άιντραχτ-Ελσίνκι Αμπερντίν-ΠΑΟΚ Γκενκ-Φερεντσβάρος Ζρίνσκι-Λέγκια Βαρσοβίας Μπόντο/Γκλιμτ-Μπεσίκτας Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Βιτόρια Πλζεν Σπαρτάκ Τρνάβα-Νόρτζελαντ Φιορεντίνα-Τσουκαρίτσκι by Δημήτρης Κάππας
18:27
Αυτή τη στιγμή αγωνίζεται και ο Στέφανος Τσιτσιπάς κόντρα στον Τσέχο Τομάς Μασάτς για τους «16» του τουρνουά της Βιέννης και προηγείται 1-0 σετ. by Δημήτρης Κάππας
18:31
Το πρόγραμμα της Πέμπτης στην Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-Ερυθρός Αστέρας (19:30) Άλμπα Βερολίνου-Αρμάνι (21:00) Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (21:45) Μονακό-Μακάμπι Τελ Αβίβ (22:00) Ολυμπιακός-Εφές (22:00) by Δημήτρης Κάππας
18:39
Γεμίζει με φίλους της ΑΕΚ το «Βελοντρόμ»: Εικόνα live 21977062/119230.jpg Εικόνα live 21977062/58413.jpg Εικόνα live 21977062/121706.jpg Εικόνα live 21977062/68984.jpg by Δημήτρης Κάππας
18:42
18:52
Ισοφαρίζει στα σετ τον Τσιτσιπά στη Βιέννη ο Μασάτς. Το παιχνίδι θα κριθεί στα 3 σετ. by Δημήτρης Κάππας
18:58
19:02
Πρώτο σερβίς για το Ολυμπιακός-Παρτίζαν στο βόλεϊ ανδρών, για τα προκριματικά του Champions League. by Δημήτρης Κάππας
19:10
19:12
19:13
19:16
Έχει δεχθεί μπρέικ και χάνει 4-3 από τον Μασάτς ο Τσιτσιπάς. by Δημήτρης Κάππας
19:23
Έκανε το μπρέικ και επέστρεψε στο ματς με τον Μασάτς ο Τσιτσιπάς. by Δημήτρης Κάππας
19:24
Σε λίγη ώρα ξεκινά και το ντέρμπι του Βελιγραδίου ανάμεσα στην Παρτίζαν και τον Ερυθρό Αστέρα για την Ευρωλίγκα (19:30).. by Δημήτρης Κάππας
19:26
by Δημήτρης Κάππας
19:27
Πήρε το πρώτο σετ κόντρα στην Παρτίζαν στο Βελιγράδι ο Ολυμπιακός (22-25). by Δημήτρης Κάππας
19:33
Έκανε το μπρέικ, έφτασε στο 6-5 και είναι ένα βήμα πριν την πρόκριση ο Τσιτσιπάς. by Δημήτρης Κάππας
19:36
Τέλος στο παιχνίδι του Στέφανου Τσιτσιπά, ο οποίος επικράτησε 2-1 του Μασάτς και πήρε την πρόκριση για τους «8» του τουρνουά της Βιέννης. by Δημήτρης Κάππας
19:38
Λίγη ώρα έμεινε και για τα παιχνίδια των Europa και Conference League των 19:45, εκεί όπου θα υπάρχει έντονο ενδιαφέρον με τα παιχνίδια Μαρσέιγ-ΑΕΚ και Ολυμπιακός-Γουέστ Χαμ. by Δημήτρης Κάππας
19:43
Απίθανo coreo των οπαδών της Μαρσέιγ που απεικονίζει οπαδούς να υψώνουν τις γροθιές τους, με τον έναν να φορά κιτρινόμαυρα και τον άλλον γαλανόλευκο. by Δημήτρης Κάππας
19:50
5' Σπουδαία επέμβαση του Στάνκοβιτς σε σουτ του Βιτίνια, μετά από λάθος του Χατζισαφί. by Δημήτρης Κάππας
19:52
Το εντυπωσιακό coreo των Μασσαλών: by Δημήτρης Κάππας
19:53
6' Γκολ για τη Μόλντε απέναντι στη Χάκεν. by Δημήτρης Κάππας
19:54
1-1 μόλις στο 7' στο Μπαλκάνι-Αστάνα! Ο Γιόβαντσιτς άνοιξε το σκορ στο 7', με τον Κουτς να κάνει το 1-1 στο 8' by Δημήτρης Κάππας
19:56
10' Κόκκινη για την Σπόρτινγκ κόντρα στη Ράκοφ, αποβάλλεται ο Γκιόκερες! by Δημήτρης Κάππας
19:57
11' Γκολ για τη Γάνδη απέναντι στην Μπρέινταμπλικ, με τον Γκάντελμαν! by Δημήτρης Κάππας
19:58
13' Γκολ για τη Στουρμ Γκρατς απέναντι στην Αταλάντα, 1-0! by Δημήτρης Κάππας
19:59
14' Γκολ για την Μπάτσκα Τόπολα απέναντι στη Φράιμπουργκ με τον Πέτροβιτς! by Δημήτρης Κάππας
19:59
14' Γκολ για την Άστον Βίλα στην έδρα της Αλκμάαρ με τον Μπέιλι! by Δημήτρης Κάππας
20:00
15' Γκολ η Σπόρτινγκ στην έδρα της Ράκοφ με τον Κοάτες! by Δημήτρης Κάππας
20:01
16' Γκολ, 2-0 η Γάνδη την Μπρέινταμπλικ. by Δημήτρης Κάππας
20:01
15' Γκολ για την Μπριζ στην έδρα της Λουγκάνο με τον Μπαλάντα! by Δημήτρης Κάππας
20:02
Έχει ισοφαρίσει σε 1-1 η Παρτίζαν τον Ολυμπιακό για το βόλεϊ ανδρών. by Δημήτρης Κάππας
20:03
Το επιβλητικό coreo των οπαδών του Ολυμπιακού: by Δημήτρης Κάππας
20:03
20:05
20' Εντυπωσιακή επέμβαση του Στάνκοβιτς σε ωραία ενέργεια και σουτ του Αρίτ. by Δημήτρης Κάππας
20:05
20' Γκολ για τη Γάνδη, 3-0 επί της Μπρέινταμπλικ. by Δημήτρης Κάππας
20:06
22' Ισοφαρίζει τη Μόλντε η Χάκεν, 1-1! by Δημήτρης Κάππας
20:08
23' Γκολ για την Άστον Βίλα στην έδρα της Άλκμααρ με τον Τίλεμανς! by Δημήτρης Κάππας
20:08
24' Γκολ για την Αστάνα, 1-2 στην έδρα της Μπαλκάνι! by Δημήτρης Κάππας
20:11
25' Γκολ για τη Σλόβαν, ανοίγει το σκορ στην έδρα της Λιλ! by Δημήτρης Κάππας
20:12
27' Εκτέλεσε απευθείας ένα φάουλ από καλή θέση ο Χατζισαφί, η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια. by Δημήτρης Κάππας
20:13
27' Γκολ για τη Μαρσέιγ με τον Βιτίνια, αλλά φαίνεται πως έχει κάνει φάουλ στον Βίντα. Θα υπάρξει έλεγχος από το VAR. by Δημήτρης Κάππας
20:13
29' Γκολ για τη Μόλντε επί της Χάκεν, 2-1! by Δημήτρης Κάππας
20:15
Μετρά κανονικά το γκολ της Μαρσέιγ, αν και ο Βιτίνια έχει σπρώξει τον Βίντα για να πάρει καλή θέση και να σκοράρει. by Δημήτρης Κάππας
20:16
Η εντυπωσιακή επέμβαση του Στάνκοβιτς: by Δημήτρης Κάππας
20:17
30' Γκολ η Κλάκσβικ, 1-0 την Ολίμπια Λιουμπιάνας! by Δημήτρης Κάππας
20:19
34' Γκοοολ για τον Ολυμπιακό με εκπληκτικό σουτ του Κώστα Φορτούνη! by Δημήτρης Κάππας
20:20
35' Ισοφαρίζει τη Στουρμ Γκρατς η Αταλάντα με πανέμορφο γκολ του Μουριέλ, 1-1! by Δημήτρης Κάππας
20:21
To 1-0 της Μπάτσκα Τόπολα: by Δημήτρης Κάππας
20:27
42' Γκολ τη Φενέρμπαχτσε επί της Λουντογκόρετς με πλασέ του Μπατσουαγί! by Δημήτρης Κάππας
20:29
Παρτίζαν-Ερυθρός Αστέρας 42-42 στο ημίχρονο. by Δημήτρης Κάππας
20:29
20:31
45'+1' Γκοοολ για τον Ολυμπιακό επί της Γουέστ Χαμ με τον Ροντινέι! by Δημήτρης Κάππας
20:32
45'+2' Γκοοολ για την ΑΕΚ με τον Τσούμπερ, αλλά υπάρχει οφσάιντ νωρίτερα στη φάση, by Δημήτρης Κάππας
20:37
45'+7' Γκολ για την Αταλάντα με πέναλτι του Μουριέλ! by Δημήτρης Κάππας
20:37
Ημίχρονο σε όλα τα ματς! by Δημήτρης Κάππας
20:41
20:41
Η γκολάρα του Φορτούνη: by Δημήτρης Κάππας
20:49
1-3 για τον Ολυμπιακό κόντρα στην Παρτίζαν για το βόλεϊ ανδρών και τέλος στο παιχνίδι! by Δημήτρης Κάππας
20:51
Σέντρα σε αρκετά παιχνίδια για το δεύτερο μέρος, μεταξύ των οποίων και το Ολυμπιακός-Γουέστ Χαμ! by Δημήτρης Κάππας
20:53
Σέντρα και στο Μαρσέιγ-ΑΕΚ με τον Πόνσε να παίρνει τη θέση του Σιντιμπέ. by Δημήτρης Κάππας
20:54
50' Γκολ για τη Φράιμπουργκ επί της Μπάτσκα Τόπολα με τον Γκρίφο! by Δημήτρης Κάππας
20:54
Το ακυρωθέν γκολ της ΑΕΚ: by Δημήτρης Κάππας
20:55
Το 2-0 του Ολυμπιακού: by Δημήτρης Κάππας
20:57
52' Γκολ για τη Φενέρμπαχτσε επί της Λουντογκόρετς, 2-0! by Δημήτρης Κάππας
20:57
52' Γκολ για την Άστον Βίλα στην έδρα της Άλκμααρ με τον Γουότκινς, 0-3! by Δημήτρης Κάππας
20:58
50' Γκολ για την Μπριζ στην έδρα της Λουγκάνο με τον Όλσεν, 0-2! by Δημήτρης Κάππας
20:59
54' Γκολ για την Κλάκσβικ, 3-0 την Ολίμπια Λιουμπιάνας! by Δημήτρης Κάππας
21:00
53' Γκοοολ για την ΑΕΚ! Ο Μάνταλος βρήκε τον Πινέδα, ο οποίος σε δεύτερο χρόνο νίκησε τον Μπλάνκο για το 1-1! by Δημήτρης Κάππας
21:02
21:03
57' Γκολ για την Άστον Βίλα στην έδρα της Άλκμααρ με τον ΜακΓκίν, 0-4! by Δημήτρης Κάππας
21:04
55' Πέναλτι για τη Μαρσέιγ μετά από λάθος του Στάνκοβιτς και παράβαση του ίδιου στον Βιτίνια. by Δημήτρης Κάππας
21:05
Κόκκινη κάρτα στον Στάνκοβιτς μετά από έλεγχο του VAR. by Δημήτρης Κάππας
21:06
59' Γκολ για την Φράιμπουργκ επί της Μπάτσκα Τόπολα και πάλι με τον Γκρίφο, 1-2! by Δημήτρης Κάππας
21:07
Το 1-1 της Φράιμπουργκ: by Δημήτρης Κάππας
21:09
60' Γκολ για τη Μαρσέιγ, εύστοχος από την άσπρη βούλα του Αρίτ που νίκησε τον Αθανασιάδη, 2-1. by Δημήτρης Κάππας
21:09
69' Γκολ για τη Γάνδη, 5-0 επί της Μπρέινταμπλικ! by Δημήτρης Κάππας
21:10
66' Γκολ για τη Λουντογκόρετς, μειώνει σε 2-1 επί της Φενέρμπαχτσε. by Δημήτρης Κάππας
21:11
65' Γκολ για την Άλκμααρ, μειώνει σε 1-4 κόντρα στην Άστον Βίλα! by Δημήτρης Κάππας
21:12
68' Γκολ για τη Λιλ, ισοφαρίζει σε 1-1 το ματς με την Σλόβαν! by Δημήτρης Κάππας
21:16
Καλησπερίζουμε τον Γιώργο Ζαχαρίου, που θα συνεχίσει το Thursday Madness! by Δημήτρης Κάππας
21:16
Καλησπέρα σας και από εμένα! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:17
Με άσχημο τρόπο ξεκινάμε καθώς η Μαρσέιγ έχει κερδίσει πέναλτι απέναντι στην ΑΕΚ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:18
69' Γκολ η Μαρσέιγ με γκολ του Βερετού. 3-1 το σκορ στο «Βελοντρόμ». by Γιώργος Ζαχαρίου
21:19
74' Μπάτσκα Τόπολα-Φράιμπουργκ: Γκολ οι φιλοξενούμενοι. Κάνουν το 3-1 στη Σερβία με τον Γκρίφο να κάνει χατ τρικ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:20
77' Άρης Λεμεσού-Μπέτις: 0-1 οι «Βερδιμπλάνκος» στην Κύπρο. Προβάδισμα με το γκολ του Ντιαό. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:21
75' Λουγκάνο-Μπριζ: Mειώνουν σε 2-1 οι Ελβετοί με τον Βλάντι. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:24
Στη Euroleague γίνεται ματσάρα στο Βελιγράδι. Παρτίζαν-Ερ. Αστέρας 83-81 δευτερόλεπτα πριν το τέλος by Γιώργος Ζαχαρίου
21:25
82' Λιλ-Σλόβαν Μπρατισλάβας: Το ανέτρεψε το σκορ η Λιλ! 2-1 απέναντι στους Σλοβάκους με σκόρερ τον Καμπελά στο 82'. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:25
80' Ράκοφ-Σπόρτινγκ: Oι Πολωνοί ισοφαρίζουν σε 1-1 με τον Πιασέτσκι by Γιώργος Ζαχαρίου
21:26
Το ντέρμπι συνεχίζεται στο Βελιγράδι. Παρτίζαν-Ερ. Αστέρας 84-83 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:29
81' Στουρμ Γκρατς-Αταλάντα: Ισοφάριση! 2-2 οι γηπεδούχοι, φέρνουν το ματς στα ίσα με τον Χόρβατ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:32
87' Ολυμπιακός-Γουέστ Χαμ: Mειώνει η ομάδα του Ντέιβιντ Μόγες με το γκολ του Λούκας Πακετά. 2-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:34
86' Μαρσέιγ-ΑΕΚ: 4-1 οι Γάλλοι. Με τον Σαρ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:34
Γάνδη-Μπρέινταμπλικ 5-0 (ΤΕΛΙΚΟ) by Γιώργος Ζαχαρίου
21:35
86' Μαρσέιγ-ΑΕΚ: Δεν μετράει το γκολ του Σενεγαλέζου. Οffside. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:39
Φενέρμπαχτσε-Λουντογκόρετς: 3-1 με τον Ζάιτς η Φενέρ, καθαρίζει το ματς στο 90'+4' by Γιώργος Ζαχαρίου
21:43
Δευτερόλεπτα στο ματς του Ολυμπιακού με τη Γουέστ Χαμ. Πάντα μπροστά οι «ερυθρόλευκοι» by Γιώργος Ζαχαρίου
21:44
Ολυμπιακός-Γουεστ Χαμ: TEΛΟΣ! Σπουδαία νίκη για τον Ολυμπιακό 2-1 απέναντι στα «σφυριά»! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:45
21:47
Τέλος και στο «Βελοντρόμ». Η ΑΕΚ γνωρίζει ήττα από τη Μαρσέιγ. 3-1. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:49
Τα ματς των 19:45 στο Europa League: Άρης Λεμεσού-Μπέτις 0-1 Μαρσέιγ-ΑΕΚ 3-1 Μόλντε-Χάκεν 5-1 Μπάτσκα Τόπολα-Φράιμπουργκ 1-3 Ολυμπιακός-Γουέστ Χαμ 2-1 Ράκοφ-Σπόρτινγκ 1-1 Σπάρτα Πράγας-Ρέιντζερς 0-0 Στουρμ Γκρατς-Αταλάντα 2-2 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:50
Τα ματς των 19:45 στο Conference League: Άλκμααρ-Άστον Βίλα 1-4 Γάνδη-Μπρέινταμπλικ 5-0 Κλάκσβικ-Ολίμπια Λουμπλιάνα 3-0 Λιλ-Σλόβαν Μπρατισλάβας 2-1 Λουγκάνο-Μπριζ 1-3 Μπάλκανι-Αστάνα 1-2 Φενέρμπαχτσε-Λουντογκόρετς 3-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:51
Αλλά... μην πάτε πουθενά! Η δράση δεν σταματά! Έχουμε και δεύτερο... πιάτο! Τα ματς των 22:00 σε Europa League και Conference League, με τις αναμετρήσεις του Παναθηναϊκού με τη Ρεν και του ΠΑΟΚ στην έδρα της Αμπερντίν by Γιώργος Ζαχαρίου
21:52
Φυσικά μην ξεχνιόμαστε, γιατί έχουμε και ελληνική εκπροσώπηση στη Euroleague. Ολυμπιακός-Εφές στις 22:00 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:53
Σε όλα τα ματς με ελληνικό ενδιαφέρον, θα υπάρχει και ραδιοφωνική μετάδοση από τον bwinΣΠΟP FM 94,6 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:53
Αυτή την ώρα στο Βερολίνο: Άλμπα-Αρμάνο 35-37 ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:55
Πάμε λοιπόν να δούμε τι έχουμε σε πέντε λεπτά από τώρα σε Europa, Conference και Euroleague! Τα ματς των 22:00 στο Europa League: Λίβερπουλ-Τουλούζ Μπάγερ Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ Μπράιτον-Άγιαξ Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίντσερ Παναθηναϊκός-Ρεν Ρόμα-Σλάβια Πράγας Σέριφ-Σερβέτ by Γιώργος Ζαχαρίου
21:56
Τα ματς των 22:00 στο Conference League: Άιντραχτ-Ελσίνκι Αμπερντίν-ΠΑΟΚ Γκενκ-Φερεντσβάρος Ζρίνσκι-Λέγκια Βαρσοβίας Μπόντο/Γκλιμτ-Μπεσίκτας Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Βιτόρια Πλζεν Σπαρτάκ Τρνάβα-Νόρτζελαντ Φιορεντίνα-Τσουκαρίτσκι by Γιώργος Ζαχαρίου
21:58
Euroleague: Άλμπα-Αρμάνι 35-37 (Ημίχρονο) Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα (Σε εξέλιξη η 1η περίοδος) Μονακό-Μακάμπι Τελ Αβίβ Ολυμπιακός-Εφές by Γιώργος Ζαχαρίου
21:59
Θυμηθείτε εδώ την ενδεκάδα του Παναθηναϊκού και της Ρεν by Γιώργος Ζαχαρίου
22:02
Ρόμα-Σλάβια Πράγας: Γρήγορο προβάδισμα οι «τζαλορόσι»! 1-0 με τον Μποβέ στο 1ο λεπτο by Γιώργος Ζαχαρίου
22:05
Μπάγερ Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: Γκολ οι «ασπιρίνες» στο 5' με τον Βίρτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:05
Ξεκίνησε και το ματς του Ολυμπιακού με την Εφές για την 5η αγωνιστική της Εuroleague. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:06
Φιορεντίνα-Τσουκάριτσκι: 1-0 oι «βιόλα» με τον Μπελτράν στο 6' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:08
Παναθηναϊκός-Ρεν: 0-1 oι φιλοξενούμενοι. Ο Γκουιρί σκοράρει στο 8' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:10
Λίβερπουλ-Τουλούζ: 1-0 οι «ρεντς» με τον Ζότα στο 9' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:11
Φιορεντίνα-Τσουκάριτσκι: 2-0 oι «βιόλα» με τον Μπελτράν και πάλι στο 11' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:12
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ελσίνκι: Πέναλτι για τους γηπεδούχους στο 12'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:14
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ελσίνκι: Γκολ για τους «αετούς» στο 13' με εύστοχη εκτέλεση του Εμπιμπέ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:16
Μπάγερ Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: Γκολ για τους Αζέρους με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μπαϊράμοφ στο 16'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:17
Λίβερπουλ-Τουλούζ: Γκολ για τους Γάλλους που ισοφαρίζουν με τον Νταλινγκά στο 16'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:18
Ρόμα-Σλάβια Πράγας: Γκολ για τους «τζαλορόσι» με τον Λουκάκου στο 17' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:22
Το coreo των φίλων του «τριφυλλιού»: by Γιώργος Ζαχαρίου
22:23
Το διαγώνιο σουτ του Παλάσιος: by Γιώργος Ζαχαρίου
22:26
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίντσερ: Γκολ για τους Αυστριακούς με τον Ουσόρ στο 24'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:28
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ελσίνκι: Δεύτερο γκολ για τους Γερμανούς με τον Σχιρί στο 28' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:29
Φιορεντίνα-Τσουκαρίτσκι: 3-0 για τους «βιόλα» με τον Ικονέ στο 29'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:30
Μπόντο/Γκλιμτ-Μπεσίκτας: Γκολ για τους γηπεδούχους που κάνουν το 1-0 στο 29' με τον Γκρόνμπαεκ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:32
Μπάγερ Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: Γκολ τις «ασπιρίνες» που κάνουν το 2-1 με τον Γκριμάλντο στο 29'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:33
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ελσίνκι: Δεύτερο γκολ για τους Γερμανούς με τον Μαρμούς στο 31' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:34
Λίβερπουλ-Τουλούζ: Γκολ για τους «ρεντς» με τον Έντο στο 30'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:35
Λίβερπουλ-Τουλούζ: Γκολ για τους «ρεντς» και πάλι με τον Νούνιες στο 35' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:37
Μπάγερ Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: Γκολ τις «ασπιρίνες» που κάνουν το 3-1 με τον Μπονιφάς στο 35'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:38
ΣπαρτάκΤρνάβα-Νόρτζελαντ: Γκολ για τους Δανούς με τον Γιένσεν-Αμπού στο 36'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:40
Ζρίνσκι-Λέγκια Βαρσοβίας: Προηγήθηκαν με τον Μπιλμπίγια στο 30' οι γηπεδούχοι, ισοφάρισαν με αυτογκόλ του Γιακόβλιεβιτς στο 31' οι φιλοξενούμενοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:41
Σέριφ-Σερβέτ: Γκολ για τους Ελβετούς με τον Κριβελί στο 41'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:43
Μπράιτον-Άγιαξ: Γκολ για τους «γλάρους» με τον Ζοάο Πέδρο στο 43'. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:45
Στο clasico της Euroleague στο ημίχρονο η Μπαρτσελόνα προηγείται στη Μαδρίτη της Ρεάλ 30-28. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:46
Η μεγάλη επέμβαση του Μανταντά στο φάουλ του Τσέριν by Γιώργος Ζαχαρίου
22:48
Άιντραχτ-Ελσίνκι: Ασταμάτητοι οι γηπεδούχοι. 4-0 πριν το ημίχρονο με τον Τούτα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:52
Τα ματς των 22:00 στο Europa League: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ 3-1 (Hμίχρονο) Μπράιτον-Άγιαξ 1-0 (Ημίχρονο) Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίντσερ 0-1 (Hμίχρονο) Παναθηναϊκός-Ρεν 0-1 (Hμίχρονο) Ρόμα-Σλάβια Πράγας 2-0 (Hμίχρονο) Σέριφ-Σερβέτ 0-1 (Hμίχρονο) by Γιώργος Ζαχαρίου
22:53
Τα ματς των 22:00 στο Conference League: Άιντραχτ-Ελσίνκι 4-0 (Hμίχρονο) Αμπερντίν-ΠΑΟΚ 0-0 (Hμίχρονο) Γκενκ-Φερεντσβάρος 0-0 (Hμίχρονο) Ζρίνσκι-Λέγκια Βαρσοβίας 1-1 (Hμίχρονο) Μπόντο/Γκλιμτ-Μπεσίκτας 1-0 (Hμίχρονο) Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Βιτόρια Πλζεν 0-0 (Hμίχρονο) Σπαρτάκ Τρνάβα-Νόρτζελαντ 0-1 (Hμίχρονο) Φιορεντίνα-Τσουκαρίτσκι 3-0 (Hμίχρονο) by Γιώργος Ζαχαρίου
23:06
Oι τεράστιες ευκαιρίες του Παναθηναϊκού στο πρώτο ημίχρονο. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:07
49' Σπαρτάκ Τρνάβα-Νόρττζελαντ: 0-2 οι Δανοί με τον Ράσμουνσεν by Γιώργος Ζαχαρίου
23:08
50' Αμπερντίν-ΠΑΟΚ: Δυστυχώς ο ΠΑΟΚ δέχεται γκολ από τους Σκωτσέζους. 1-0 με τον Μιόβσκι στο 50' by Γιώργος Ζαχαρίου
23:08
Στη Εuroleague Moνακό-Μακάμπι 52-38 (Ημίχρονο) by Γιώργος Ζαχαρίου
23:10
50' Παναθηναϊκός-Ρεν: Δύσκολα τα πράγματα και για το «τριφύλλι». Ο Καλιμουεντό κάνει το 2-0 για την ομάδα του Ζενέσιο. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:11
54' Μπράιτον-Άγιαξ 2-0: O Aνσού Φάτι, κάνει το 2-0 για τους «γλάρους» by Γιώργος Ζαχαρίου
23:13
Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: 4-1 η τρομερή ομάδα του Τσάμπι Αλόνσο.Ο Γκριμάλντο σκοράρει. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:13
Άιντραχτ-Ελσίνκι: Πέμπτο γκολ για την ομάδα της Φρανκφούρτης με τον Σχιρί στο 55'. 5-0 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:14
Ξεκινά και η 4η περίοδος στο ΣΕΦ: Ολυμπιακός-Εφές 61-43 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:15
Μπόντο/Γκλιμντ-Μπεσίκτας 2-0 με τον Μουμπανγκά by Γιώργος Ζαχαρίου
23:16
Αμπερντίν-ΠΑΟΚ: «Κατήφορος» για τον ΠΑΟΚ. 2-0 οι Σκωτσέζοι στο 58' ο Πολβάρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:18
Εuroleague: Ξεκινά το 4ο δεκάλεπτο στη Μαδρίτη με τη Ρεάλ να είναι στο +10. 51-41 την Μπαρτσελόνα by Γιώργος Ζαχαρίου
23:19
Παναθηναϊκός-Ρεν: Πηγαίνει στο VAR για πέναλτι υπέρ του «τριφυλλιού» ο Πινέρο! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:20
Παναθηναϊκός-Ρεν: Πέναλτι για την ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:20
Παναθηναϊκός-Ρεν: ΓΚΟΟΟΟΛ ο Παναθηναϊκός μειώνει με τον Φώτη Ιωαννίδη! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:23
Λίβερπουλ-Τουλούζ: H oμάδα του Κλοπ σαρώνει τους Γάλλους. 4-1 με τον Χράφενμπερχ by Γιώργος Ζαχαρίου
23:24
Τα γκολ της Ρόμα. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:24
Εuroleague: Ολυμπιακός-Εφές 67-46 έξι λεπτά πριν το τέλος by Γιώργος Ζαχαρίου
23:25
Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Βικτόρια Πλζεν: Πέναλτι για τους φιλοξενούμενους by Γιώργος Ζαχαρίου
23:26
Ζρινσκι-Λέγκια: 2-2 oι γηπεδούχοι! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:27
Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Βικτόρια Πλζεν: 0-1 οι Τσέχοι παγώνουν το «Μάξιμιρ» by Γιώργος Ζαχαρίου
23:27
Το 0-2 της Ρεν από τον Καλιμουεντό by Γιώργος Ζαχαρίου
23:28
Φιορεντίνα-Τσουκάριτσκι: 4-0 οι «Βιόλα» με τον Σότιλ by Γιώργος Ζαχαρίου
23:31
Αμπερντίν-ΠΑΟΚ: ΓΚΟΟΟΛ . Μειώνει ο «δικέφαλος»! 2-1 με τον Κιρίλ Ντεσπόντοβ! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:33
ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΣΕΦ: Μεγάλη νίκη για τον Ολυμπιακό! 75-57 την Εφές. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:36
Φιορεντίνα-Τσουκάριτσκι: 5-0! Ο Μαρτίνες Κουάρτα γράφει και αυτός το όνομα του στον πίνακα των σκόρερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:36
Ντέρμπι στη WiZink Arena! Ρεάλ-Μπαρτσελόνα 58-54 λίγο πριν το τέλος! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:37
Το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Ιωαννίδη. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:38
Σέριφ-Σερβέτ: Ισοφάριση για τους Μολδαβούς στο 80'! Ο Ανκέιγ ο σκόρερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:39
Εuroleague: Άλμπα-Αρμάνι 85-82 (ΤΕΛΙΚΟ) by Γιώργος Ζαχαρίου
23:41
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα: Ισοφαρίζουν οι «μπλαουγκράνα» by Γιώργος Ζαχαρίου
23:41
Αμπερντίν-ΠΑΟΚ: ΓΚΟΟΟΟΟΛ ο ΠΑΟΚ! 2-2 με τον Βιεϊρίνια! Μεγάλη επιστροφή! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:44
Ουνιόν Σ.Ζ-Λασκ: Ισοφάριση για τους γηπεδούχους. Ο Πουέρτας το 1-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:45
Φιορεντινα-Τσουκάριτσκι: Έκτο γκολ για τη Φιορεντίνα! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:45
23:48
Άιντραχτ-Ελσίνκι: Bροχή τα γκολ στη Φρανφκούρτη! 6-0 οι «αετοί» με τον Ντινά Εμπιμπέ στο 89' by Γιώργος Ζαχαρίου
23:55
Τέλος στη Σκωτία! Ο ΠΑΟΚ επικρατεί με μεγαλειώδη ανατροπή της Αμπερντίν 3-2! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:57
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα: Πήρε το ντέρμπι 65-64 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:57
Παναθηναϊκός-Ρεν: Τέλος στο ματς. Η Ρεν επικρατεί 2-1 στη Λεωφόρο by Γιώργος Ζαχαρίου
00:03
Τελικά αποτελέσματα στα ματς του Europa League στις 22:00 Λίβερπουλ-Τουλούζ 5-1 Μπάγερ Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ 5-1 Μπράιτον-Άγιαξ 2-0 Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίντσερ 2-1 Παναθηναϊκός-Ρεν 1-2 Ρόμα-Σλάβια Πράγας 2-0 Σέριφ-Σερβέτ 1-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
00:04
Τελικά αποτελέσματα στα ματς του Conference στις 22:00 Άιντραχτ-Ελσίνκι 6-0 Αμπερντίν-ΠΑΟΚ 2-3 Γκενκ-Φερεντσβάρος 0-0 Ζρίνσκι-Λέγκια Βαρσοβίας 1-2 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Βιτόρια Πλζεν 3-1 Σπαρτάκ Τρνάβα-Νόρτζελαντ 0-2 Φιορεντίνα-Τσουκαρίτσκι 6-0 by Γιώργος Ζαχαρίου