Λεπτό προς λεπτό τα ματς του Champions League

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη των σημερινών ματς του Champions League

21:39
Καλησπέρα σας. Βραδιά Champions League απόψε, με το πρώτο σκέλος της 5ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων να έχει ήδη ξεκινήσει από τις 19:45, με τις αναμετρήσεις Λάτσιο-Σέλτικ και Σαχτάρ Ντόνετσκ-Αντβέρπ. by Γιάννης Πολιάς
21:41
Το πρόγραμμα των ματς των 22:00 5ος ΟΜΙΛΟΣ Φέγενορντ-Ατλέτικο Μαδρίτης 6ος ΟΜΙΛΟΣ Παρί Σεν Ζερμέν-Νιουκάστλ Μίλαν-Ντόρτμουντ 7ος ΟΜΙΛΟΣ Μάντσεστερ Σίτι-Λειψία Γιουνγκ Μπόις-Ερυθρός Αστέρας 8ος ΟΜΙΛΟΣ Μπαρτσελόνα-Πόρτο by Γιάννης Πολιάς
21:44
Ασφαλώς το ενδιαφέρον επικεντρώνεται στο 6ο γκρουπ, στο οποίο γίνεται... κακός χαμός με Ντόρτμουντ, Παρί Σεν Ζερμέν, Μίλαν και Νιουκάστλ σε απόσταση τριών βαθμών! by Γιάννης Πολιάς
21:48
Και ο 8ος όμιλος έχει γίνει... ροντέο μετά τη νίκη της Σαχτάρ, καθώς τρεις ομάδες έχουν από εννέα βαθμούς. Μεγάλο το ενδιαφέρον στο Μπάρτσα-Πόρτο. by Γιάννης Πολιάς
21:50
Δείτε ΕΔΩ πώς έχει η κατάσταση στους ομίλους. by Γιάννης Πολιάς
21:51
Λιγότερο από ένα δεκάλεπτο για τη σέντρα, τηλεοπτική μετάδοση από τα κανάλια Cosmote Sport. by Γιάννης Πολιάς
22:00
Και στον 7ο όμιλο ενδιαφέροντα τα πράγματα, με ντέρμπι κορυφή στο Μάντσεστερ και ντέρμπι για το Europa League στη Βέρνη. by Γιάννης Πολιάς
22:00
Πάμε! by Γιάννης Πολιάς
22:02
Να δούμε πού θα έχουμε το πρώτο γκολ της βραδιάς... by Γιάννης Πολιάς
22:04
Υψηλός ο ρυθμός στη Βέρνη, ήδη έχουμε καλές στιγμές ανάμεσα σε Γιουνγκ Μπόις και Αστέρα. by Γιάννης Πολιάς
22:05
22:05
6' Πέναλτι για τη Μίλαν ενάντια στην Ντόρτμουντ! by Γιάννης Πολιάς
22:09
8' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ ΤΟΝ ΕΡΥΘΡΟ ΑΣΤΕΡΑ! Αυτογκόλ από τον Νεντέλκοβιτς μετά από κόντρες σε κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
22:10
10' Πέναλτι για την Ντόρτμουντ στο Μιλάνο! by Γιάννης Πολιάς
22:10
10' ΓΚΟΛ, 1-0 ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΣΤΟΧΗ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΤΟΥ ΡΟΪΣ! Δύο πέναλτι σε λίγα λεπτά, εύστοχο όμως μόνο αυτό των Βεστφαλών! by Γιάννης Πολιάς
22:11
22:12
Ουραγός του ομίλου τη στιγμή αυτή η Μίλαν... by Γιάννης Πολιάς
22:12
Την ίδια ώρα, η Παρί πιέζει πολύ τη Νιουκάστλ. by Γιάννης Πολιάς
22:13
13' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΛΕΙΨΙΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ! Ο Οπεντά παγώνει το Έτιχαντ! by Γιάννης Πολιάς
22:14
14' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΗ ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Απίθανο αυτογκόλ από τον Χεϊτράουντα... by Γιάννης Πολιάς
22:15
Άναψαν απότομα τα ματς, πάμε για μεγάλη βραδιά! by Γιάννης Πολιάς
22:15
22:19
Οδεύουμε για τη συμπλήρωση 20 λεπτών, το 0-0 παραμένει μονάχα σε Βαρκελώνη και Παρίσι. by Γιάννης Πολιάς
22:22
22:25
24' Πολύ μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Ερυθρό Αστέρα, ο Μπουκαρί βγήκε τετ α τετ αλλά έπεσε πάνω στον τερματοφύλακα... by Γιάννης Πολιάς
22:25
24' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ! Κόντρα στη ροή του αγώνα, ο Ίσακ ανοίγει το σκορ από κοντά! by Γιάννης Πολιάς
22:27
Η Παρί υποχωρεί 3η αυτή τη στιγμή στον όμιλο... by Γιάννης Πολιάς
22:30
29' ΓΚΟΛ, 2-0 Η ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ ΤΟΝ ΕΡΥΘΡΟ ΑΣΤΕΡΑ! Πολύ ωραίο πλασέ μέσα από την περιοχή ο Μπλουμ. by Γιάννης Πολιάς
22:31
22:31
22:31
30' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΠΟΡΤΟ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ! Παγώνει τη Βαρκελώνη ο Πεπέ, για τον οποίον τα... είχαμε γράψει! by Γιάννης Πολιάς
22:33
33' ΓΚΟΛ, 2-0 Η ΛΕΙΨΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙ, ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Ο Οπεντά κάνει εμφάνιση για μεταγραφή σκοράροντας ξανά! by Γιάννης Πολιάς
22:35
32' ΓΚΟΛ, 1-1 Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΙΣΟΦΑΡΙΖΕΙ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟ! Πολύ ωραίο πλασέ Κανσέλο μέσα από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
22:35
22:35
22:35
Έγινε μωβ όλο το live, τέτοια θέλουμε να βλέπουμε... by Γιάννης Πολιάς
22:38
37' ΓΚΟΛ, 1-1 Η ΜΙΛΑΝ ΤΗΝ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Πολύ ωραίο σουτ από τον Τσουκβέζε, που σκόραρε από πλάγια θέση! by Γιάννης Πολιάς
22:42
Τελευταίο πεντάλεπτο και στα έξι ματς, παντού έχουμε γκολ. by Γιάννης Πολιάς
22:46
22:49
45+3' Πολύ καλή στιγμή για την Παρί, πάνω σε αμυντικό το σουτ του Ντεμπελέ από κοντινή απόσταση. by Γιάννης Πολιάς
22:49
Ημίχρονο... παντού! by Γιάννης Πολιάς
22:50
5ος ΟΜΙΛΟΣ Φέγενορντ-Ατλέτικο Μαδρίτης 0-1 6ος ΟΜΙΛΟΣ Παρί Σεν Ζερμέν-Νιουκάστλ 0-1 Μίλαν-Ντόρτμουντ 1-1 7ος ΟΜΙΛΟΣ Μάντσεστερ Σίτι-Λειψία 0-2 Γιουνγκ Μπόις-Ερυθρός Αστέρας 2-0 8ος ΟΜΙΛΟΣ Μπαρτσελόνα-Πόρτο 1-1 by Γιάννης Πολιάς
22:52
Αυτά είναι τα δεδομένα μετά το πέρας του πρώτου ημιχρόνου, έχουμε ήδη δέκα γκολ και το θέαμα είναι εντυπωσιακό. by Γιάννης Πολιάς
23:09
Έχει μπει δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο η Μίλαν και ψάχνει την ολική ανατροπή ενάντια στην Ντόρτμουντ. by Γιάννης Πολιάς
23:11
Να δούμε πού θα έχουμε το πρώτο γκολ στο δεύτερο μέρος... by Γιάννης Πολιάς
23:13
Πρόβλημα με τον Τιό στη Μίλαν, η οποία ξεμένει από στόπερ! Ρίχνει τον Κρούνιτς στο ματς ο Πιόλι... by Γιάννης Πολιάς
23:14
54' ΓΚΟΛ, Η ΣΙΤΙ ΜΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 2-1 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΛΕΙΨΙΑ! Ο Χάαλαντ με ωραίο τελείωμα δίνει το σύνθημα για την επιστροφή των «πολιτών» στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
23:17
57' ΓΚΟΛ, 2-1 Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟ! Ανατροπή με τον Φέλιξ για τους Καταλανούς! by Γιάννης Πολιάς
23:19
58' ΓΚΟΛ, 2-0 Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΗ ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Α-πί-θα-νη γκολάρα από τον Ερμόσο με διαγώνιο βολέ! by Γιάννης Πολιάς
23:19
59' ΓΚΟΛ, 2-1 Η ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ ΤΗ ΜΙΛΑΝ! Συρτό σουτ Μπάινο-Γκίτενς για το νέο βεστφαλικό προβάδισμα! by Γιάννης Πολιάς
23:24
Έχουμε ξεπεράσει τη μία ώρα αγώνα σε όλα τα ματς, πάμε για θρίλερ σε Παρίσι, Μιλάνο αλλά και Μάντσεστερ. by Γιάννης Πολιάς
23:27
Αλλεπάλληλες καλές ευκαιρίες για την Παρί με τον νεοεισελθόντα Μπαρκολά. by Γιάννης Πολιάς
23:28
69' ΓΚΟΛ, 3-1 Η ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ ΤΗ ΜΙΛΑΝ! Ο Μενιάν δεν μπόρεσε να σταματήσει αποτελεσματικά το σουτ του Αντεγέμι! by Γιάννης Πολιάς
23:29
70' ΓΚΟΛ, 2-2 Η ΣΙΤΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΛΕΙΨΙΑ! Πολύ ωραία ο Φόντεν μέσα από την περιοχή, σκορ πρωτιάς για τους «πολίτες». by Γιάννης Πολιάς
23:30
23:33
23:36
76' Ακυρώνεται γκολ της Λειψίας για οφσάιντ! by Γιάννης Πολιάς
23:37
Έχουμε μπει στην τελική ευθεία, με τα υπάρχοντα δεδομένα, Μπαρτσελόνα, Ατλέτικο Μαδρίτης και Ντόρτμουντ παίρνουν την πρόκριση για τα νοκ άουτ. by Γιάννης Πολιάς
23:37
77' ΓΚΟΛ, ΜΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 2-1 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ Η ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Οι Ολλανδοί μπαίνουν ξανά στο ματς με ωραία κεφαλιά του Βάιφερ μετά από κόρνερ! by Γιάννης Πολιάς
23:38
23:42
81' ΓΚΟΛ, 3-1 Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΗ ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ! Και δεύτερο αυτογκόλ από τους Ολλανδούς, αυτή τη φορά με τον Χιμένες... by Γιάννης Πολιάς
23:43
Φαίνεται πως σφραγίζει το εισιτήριο η ομάδα του Σιμεόνε. by Γιάννης Πολιάς
23:43
23:43
23:44
23:45
85' Δοκάρι για τη Μίλαν, χάνει την ευκαιρία να μειώσει με τον Γιόβιτς. by Γιάννης Πολιάς
23:46
23:46
87' ΓΚΟΛ, 3-2 Η ΣΙΤΙ ΤΗ ΛΕΙΨΙΑ! Ο Άλβαρες ολοκληρώνει τη μεγάλη ανατροπή για τους τρεμπλούχους! by Γιάννης Πολιάς
23:48
88' Μεγάλη, διπλή χαμένη ευκαιρία για την Παρί με τον Εμπαπέ. by Γιάννης Πολιάς
23:49
89' Ασύλληπτη επέμβαση Ντιόγκο Κόστα σε ψαλιδάκι του Ραφίνια στη Βαρκελώνη... by Γιάννης Πολιάς
23:50
Συμπληρώνουμε 90 λεπτά αγώνα στα έξι γήπεδα. by Γιάννης Πολιάς
23:50
Οκτώ λεπτά καθυστερήσεις στο Παρίσι. by Γιάννης Πολιάς
23:52
23:53
Γιουνγκ Μπόις-Ερυθρός Αστέρας 2-0, συνεχίζουν στο Europa οι Ελβετοί. by Γιάννης Πολιάς
23:54
Φέγενορντ-Ατλέτικο Μαδρίτης 1-3, στους «16» οι Ισπανοί, στο Europa οι Ολλανδοί. by Γιάννης Πολιάς
23:55
90+5' Φωνές για πέναλτι υπέρ της Παρί, αναμονή... by Γιάννης Πολιάς
23:58
90+8' ΓΚΟΟΟΟΛ, 1-1 Η ΠΑΡΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ! by Γιάννης Πολιάς
00:01
Ντόρτμουντ, Μπαρτσελόνα και Ατλέτικο εξασφάλισαν το εισιτήριο για τους «16», στο Europa League Φέγενορντ και Γιουνγκ Μπόις. by Γιάννης Πολιάς
00:02
Στο sport-fm.gr μπορείτε να δείτε αναλυτικά όλα όσα έγιναν στα σημερινά ματς. Καλό σας βράδυ! by Γιάννης Πολιάς