Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την εξέλιξη όλων των αναμετρήσεων σε Europa League, Europa Conference League και Euroleague.

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ-ΑΕΚ φυσικά κεντρίζουν το ενδιαφέρον! by Αναστασία Βοσνάκη
18:02
Ας δούμε πρώτα τα παιχνίδια του Europa League. by Αναστασία Βοσνάκη
18:03
19:45 ΑΕΚ-Μπράιτον, Αταλάντα-Σπόρτινγκ, Μακάμπι Χάιφα-Ρεν, Μπάτσκα Τόπολα-Γουέστ Χαμ, Σπάρτα Πράγας-Μπέτις, Στουρμ Γκράτς-Ράκοφ, Φράιμπουργκ-Ολυμπιακός. by Αναστασία Βοσνάκη
18:06
22:00 Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός, Λίβερπουλ-Λιντς, Μαρσέιγ-Άγιαξ, Μόλντε-Καραραμπάγκ, Ρέιντζερς-Άρης Λεμεσού, Σερβέτ-Ρόμα, Σερίφ Τίρασπολ-Σλάβια Πράγας, Τουλούζ-Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ, Χάκεν-Λεβερκούζεν by Αναστασία Βοσνάκη
18:07
Ας δούμε και τα παιχνίδια του Europa Conference League. by Αναστασία Βοσνάκη
18:07
19:45: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Λιλ, Κλάκσβικ-Σλόβαν Μπρατισλάβας, Γάνδη-Ζόρια Λουχάνσκ, Αστάνα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (0-0 σε εξέλιξη), Μπαλκάνι-Βικτόρια Πλζεν, Μπόντο Γκλιμτ-Λουγκάνο, Μπεσίκτας-Μπριζ, Άλκμααρ-Ζρίνσκι, Ελσίνκι-Αμπερντίν. by Αναστασία Βοσνάκη
18:08
22:00: Άστον Βίλα-Λέγκια Βαρσοβίας, Φιορεντίνα-Γκενκ, Τσουκαρίτσκι-Φερεντσβάρος, Άιντραχτ Φρανκφούρτης-ΠΑΟΚ, Νόρτζελαντ-Φενερμπαχτσέ, Σπαρτάκ Τρνάβα-Λουντογκόρετς by Αναστασία Βοσνάκη
18:08
Νωρίτερα, διεξήχθη το ματς Μπρέινταμπλικ-Μακάμπι Τελ Αβίβ, με τους φιλοξενούμενους να επικρατούν με 2-1 και να εξασφαλίζουν την πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa Conference League. by Αναστασία Βοσνάκη
18:09
Σήμερα, υπάρχουν και τα δύο ματς των ελληνικών ομάδων στην Ευρωλίγκα. Μονακό-Ολυμπιακός (20.00) Παρτίζαν-Παναθηναϊκός (21.45) by Αναστασία Βοσνάκη
18:25
Σε λίγη ώρα θα έχουμε και τις ενδεκάδες από το ματς του Ολυμπιακού με τη Φράιμπουργκ και της ΑΕΚ με την Μπράιτον. by Αναστασία Βοσνάκη
18:38
Μπράιτον (Ρομπέρτο Ντε Τζέρμπι): Φερμπρούχεν, Ίγκορ, Ντανκ, Χάινσελγουντ, Φέλτμαν, Γκίλμουρ, Γκρος, Μιτόμα, Αντίγκρα, Φέργκιουσον, Ζοάο Πέδρο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:40
48' Γκολ η Ντινάμο Ζάγκρεμπ κόντρα στην Αστάνα με τον Βίντοβιτς! by Αναστασία Βοσνάκη
18:41
Φράιμπουργκ (Κρίστιαν Στράιχ): Ατουμπόλου - Σιλντίλια, Γκίντερ, Λάινχαρτ - Ντόαν, Έγκεσταϊν, Χέφλερ, Μακένγκο - Χέλερ, Γκρέγκοριτς, Γκρίφο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:55
by Αναστασία Βοσνάκη
19:01
19:11
79' Η Ντινάμο Ζάγκρεμπ κάνει το 2-0 με τον Κανέκο στην έδρα της Αστάνα στο 80ο λεπτό. by Αναστασία Βοσνάκη
19:20
19:26
Τέλος στο Αστάνα-Ντινάμο Ζάγκρεμπ! Με αυτή τη νίκη, η Ντινάμο Ζάγκρεμπ φτάνει τους 6 βαθμούς και βρίσκεται στο +2 από Αστάνα και Μπαλκάνι. Κάπως έτσι, παίρνει προβάδισμα πρόκρισης για την επόμενη φάση του Europa Conference League. by Αναστασία Βοσνάκη
19:34
19:37
19:45
Σέντρα σε όλες τις αναμετρήσεις! Και σε Europa League και σε Europa Conference League! by Αναστασία Βοσνάκη
19:48
3' Γκολ η Φράιμπουργκ κόντρα στον Ολυμπιακό με τον Γκρέγκοριτς. by Αναστασία Βοσνάκη
19:49
4' Γκολ η Μπριζ κόντρα στην Μπεσίκτας με τον Νίλσεν. by Αναστασία Βοσνάκη
19:53
8' Η Φράιμπουργκ διπλασιάζει τα τέρματα κόντρα στον Ολυμπιακό ξανά με τον Γκρέγκοριτς. by Αναστασία Βοσνάκη
19:58
15' Γκολ η Μπριζ κόντρα στην Μπεσίκτας και 2-0 με τον Τιάγκο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:00
20:01
16' Γκολ η Λιλ κόντρα στην Ολίμπια Λιουμπλιάνα και 1-0 με τον Καμπελά. by Αναστασία Βοσνάκη
20:01
16' Γκολ η Ελσίνκι κόντρα στην Αμπερντίν και 1-0 με τον Μπαντέ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:03
18' Γκολ η Κλάκσβικ κόντρα στην Σλόβαν Μπρατισλάβας και 1-0 με τον Μίκελσεν. by Αναστασία Βοσνάκη
20:04
20:07
20' Γκολ η Γάνδη κόντρα στη Ζόρια Λουχάνσκ και 1-0 με τον Φοφανά. by Αναστασία Βοσνάκη
20:07
20:08
23' Γκολ η Αταλάντα κόντρα στην Σπόρτινγκ με τον Σκαμάκα και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
20:10
24' Γκολ η Σλόβαν Μπρατισλάβας κόντρα στην Κλάκσβικ και 1-1 με τον Κούτσκα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:13
Ευρωλίγκα: Στα μισά της πρώτης περιόδου, η Μονακό προηγείται 15-12 του Ολυμπιακού. by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
20:17
30' Γκολ η Ρεν με τον Τεριέ κόντρα στη Μακάμπι Χάιφα και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
33' Γκολ η Ελσίνκι και 2-0 με τον Χόστικα κόντρα στην Αμπερντίν. by Αναστασία Βοσνάκη
20:20
20:21
36' Πολύ κακό ξεκίνημα για τον Ολυμπιακό, με τη Φράιμπουργκ να κάνει το 3-0 ξανά με τον Γκρέγκοριτς, που πετυχαίνει χατ-τρικ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
Ευρωλίγκα: Φινάλε στην πρώτη περίοδο στο Μονακό-Ολυμπιακός με το σκορ στο 22-17. by Αναστασία Βοσνάκη
20:23
20:25
40' Γκολ η Μπόντο Γκλιμτ κόντρα στη Λουγκάνο και 1-0 με τον Πελεγκρίνο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:27
41' Γκολ η Αμπερντίν και 2-1 κόντρα στην Ελσίνκι με τον ΜακΝτόναλντ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:27
42' Γκολ η Φράιμπουργκ και 4-0 κόντρα στον Ολυμπιακό με τον Σιντιγιά. by Αναστασία Βοσνάκη
20:29
20:36

Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια!

Europa League ΑΕΚ-Μπράιτον (0-0), Αταλάντα-Σπόρτινγκ (1-0), Μακάμπι Χάιφα-Ρεν (0-1), Μπάτσκα Τόπολα-Γουέστ Χαμ (0-0), Σπάρτα Πράγας-Μπέτις (0-0), Στουρμ Γκράτς-Ράκοφ (0-0), Φράιμπουργκ-Ολυμπιακός (4-0). Europa Conference League Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Λιλ (0-1), Κλάκσβικ-Σλόβαν Μπρατισλάβας (1-1), Γάνδη-Ζόρια Λουχάνσκ (1-0), Αστάνα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (0-2), Μπαλκάνι-Βικτόρια Πλζεν (0-0), Μπόντο Γκλιμτ-Λουγκάνο (1-0), Μπεσίκτας-Μπριζ (0-2), Άλκμααρ-Ζρίνσκι (0-0), Ελσίνκι-Αμπερντίν (2-1). by Αναστασία Βοσνάκη
20:38
Αυτά από εμένα, θα συνεχίσετε μέχρι τα μεσάνυχτα με τον Γιώργο Ζαχαρίου. Καλό βράδυ! by Αναστασία Βοσνάκη
20:48
Καλησπέρα σας και από εμένα! Βραδιά με μεγάλο... φόρτο η αποψινή! Αυτή την στιγμή το ελληνικό ενδιαφέρον έχει μεταφερθεί στο Μονακό εκεί όπου ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει τους Μονεγάσκους για την 11η αγωνιστική της Euroleague. Λίγο πριν το τέλος του πρώτου μέρους οι γηπεδούχοι προηγούνται 38-32. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:50

Ξεκίνησαν τα δεύτερα ημίχρονα σε Νέα Φιλαδέλφεια και Φράιμπουργκ.

ΑΕΚ-Μπράιτον 0-0 Φράιμπουργκ-Ολυμπιακός 4-0. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:51
Europa League ΑΕΚ-Μπράιτον (0-0), Αταλάντα-Σπόρτινγκ (1-0), Μακάμπι Χάιφα-Ρεν (0-1), Μπάτσκα Τόπολα-Γουέστ Χαμ (0-0), Σπάρτα Πράγας-Μπέτις (0-0), Στουρμ Γκράτς-Ράκοφ (0-0), Φράιμπουργκ-Ολυμπιακός (4-0). Europa Conference League Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Λιλ (0-1), Κλάκσβικ-Σλόβαν Μπρατισλάβας (1-1), Γάνδη-Ζόρια Λουχάνσκ (1-0), Αστάνα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (0-2), Μπαλκάνι-Βικτόρια Πλζεν (0-0), Μπόντο Γκλιμτ-Λουγκάνο (1-0), Μπεσίκτας-Μπριζ (0-2), Άλκμααρ-Ζρίνσκι (0-0), Ελσίνκι-Αμπερντίν (2-1). by Γιώργος Ζαχαρίου
20:52
Μπεσίκτας-Μπριζ: ΓΚΟΛ! 0-3 οι Βέλγοι με τον Τιάγο με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:53
Έχει γίνει γνωστή και η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού για την εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Βιγιαρεάλ! Δείτε την εδώ by Γιώργος Ζαχαρίου
20:56
Μακάμπι Χάιφα-Ρεν: H oμάδα της Βρετάνης κάνει το 0-2 με τον Γκουϊρί στον όμιλο του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:57
ΑΕΚ-Μπράιτον: 0-1 οι φιλοξενούμενοι με τον Ζοάο Πέδρο να ευστοχεί από τα 11 βήματα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:59
Ελσίνκι-Αμπερντίν: Ολική επαναφορά για τους φιλοξενούμενους που ισοφαρίζουν 2-2 για τον όμιλο του ΠΑΟΚ στο Conference League. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:00
HMIXPONO στο Πριγκιπάτο: Moνακό-Ολυμπιακός 38-39! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:01
Άιντραχτ - ΠΑΟΚ: Η ενδεκάδα του Ράζβαν Λουτσέσκου. Δείτε την εδώ by Γιώργος Ζαχαρίου
21:03
Αταλάντα-Σπόρτινγκ: Iσοφάριση με τον Έντουαρντς για την ομάδα της Λισάβονας στο 56' (1-1) by Γιώργος Ζαχαρίου
21:04
Άλκμααρ-Ζρίνσκι: Ο Βαγγέλης Παυλίδης με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι κάνει το 1-0 στο 59' by Γιώργος Ζαχαρίου
21:06
Εuroleague: Φενέρμπαχτσε-Ρεάλ Μαδρίτης Ματσάρα στην Κωνσταντινούπολη με τη Βασίλισσα να προηγείται 54-51 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:07
ΑΕΚ-Μπράιτον 0-1: Αποβολή του Γκατσίνοβιτς με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με 10 η ομάδα του Αλμέιδα για τα επόμενα 25' by Γιώργος Ζαχαρίου
21:09
Μπόντο/Γκλιμντ-Λουγκάνο: 3-0 στο 66' με τον Μπεργκ by Γιώργος Ζαχαρίου
21:10
ΑΕΚ-Μπράιτον: Η μεγάλη ευκαιρία του Γκατσίνοβιτς στο 52'. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:11
Μπόντο/Γκλιμντ-Λουγκάνο: Μειώνουν οι Ελβετοί με τον Τσέλαρ στο 69' (3-1). by Γιώργος Ζαχαρίου
21:12
Εuroleague: Φενέρμπαχτσε-Ρεάλ Μαδρίτης Στο +8 η ομάδα του Ματέο σχεδόν λίγα δευτερόλεπτα πριν το τέλος. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:14
Μπεσίκτας-Κλαμπ Μπριζ: Πάρτι των Βέλγων στη Vodafone Arena! 5-0 στο 70' by Γιώργος Ζαχαρίου
21:14

Εuroleague: Μονακό-Ολυμπιακός

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο με τους Πειραιώτες να προηγούνται 39-38. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:16
Μακάμπι Χάιφα-Ρεν To γκολ του Γκουιρί για το 2-0 των φιλοξενούμενων. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:18
Φράιμπουργκ-Ολυμπιακός: ΓΚΟΛ οι γηπεδούχοι. 5-0 με τον Ντόαν στο 77' by Γιώργος Ζαχαρίου
21:20
ΑΕΚ-Μπράιτον: Η εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ζοάο Πέδρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:21
Ολύμπια Λουμπλιάνας-Λιλ 0-2: O Γιαζιτσί σκοράρει για τους Γάλλους στο 75'. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:22
Στουρμ Γκρατς-Ράκοφ: 0-1 η πολωνική ομάδα με τον Γεμπόα στο 81'! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:24
Eλσίνκι-Αμπερντίν: Προσωρινή διακοπή προκειμένου να απομακρυνθεί το χιόνι. Στο 2-2 το ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:25
Mπαλκάνι-Πλζεν: Γκολ οι Τσέχοι με τον Σουλκ στο 81! 0-1! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:28
Γάνδη-Ζόρια: 4-1 οι γηπεδούχοι στο 75' με τον Γκάντελμαν by Γιώργος Ζαχαρίου
21:30
Eλσίνκι-Αμπερντίν: Ξεκίνησε ξανά το ματς στη Φινλανδία. Πάντα στο 2-2 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:30
Η αποβολή του Γκατσίνοβιτς by Γιώργος Ζαχαρίου
21:32
Μπάτσκα Τόπολα-Γουέστ Χαμ: ΓΚΟΛ για την ομάδα του Μόγες με τον Σούτσεκ στο 90' για τον όμιλο του Ολυμπιακού. 0-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:35
Φράιμπουργκ-Ολυμπιακός: Τέλος στο ματς με τους «ερυθρόλευκους» να γνωρίζουν βαριά ήττα 5-0. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:36
Μπεσίκτας-Μπριζ: Τέλος και στην Κωνσταντινούπολη με την Μπριζ να φεύγει με το εντυπωσιακό 5-0 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:37
Στουρμ Γκρατς-Ράκοφ: Nίκη για τους φιλοξενούμενους με σκορ 1-0. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:38
ΑΕΚ-Μπράιτον: Tέλος στη Νέα Φιλαδέλφεια με τους «γλάρους» να φεύγουν με τη νίκη με σκορ 1-0. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:44

Τέλος στα ματς των 19:45

Europa League 19:45 ΑΕΚ-Μπράιτον 0-1 Αταλάντα-Σπόρτινγκ 1-1 Μακάμπι Χάιφα-Ρεν 0-3 Μπάτσκα Τόπολα-Γουέστ Χαμ 0-1 Σπάρτα Πράγας-Μπέτις 1-0 Στουρμ Γκράτς-Ράκοφ 0-1 Φράιμπουργκ-Ολυμπιακός 5-0 Europa Conference League 19:45 Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Λιλ, 0-2 Κλάκσβικ-Σλόβαν Μπρατισλάβας 1-2 Γάνδη-Ζόρια Λουχάνσκ 4-1 Αστάνα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-2 Μπαλκάνι-Βικτόρια Πλζεν, 0-1 Μπόντο Γκλιμτ-Λουγκάνο, Μπεσίκτας-Μπριζ, 0-5 Άλκμααρ-Ζρίνσκι, 1-0 Ελσίνκι-Αμπερντίν.2-2 (ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ) by Γιώργος Ζαχαρίου
21:47
Euroleague Ξεκίνησε το ματς στο Βελιγράδι. Παρτίζαν-Παναθηναϊκός by Γιώργος Ζαχαρίου
21:50
Αλλά μην πάτε πουθενά! Η δράση συνεχίζεται! Europa League, Conference League και φυσικά Euroleague by Γιώργος Ζαχαρίου
21:52
Αυτά ξεκινούν στις 22:00 Europa League Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός, Λίβερπουλ-Λιντς, Μαρσέιγ-Άγιαξ, Μόλντε-Καραραμπάγκ, Ρέιντζερς-Άρης Λεμεσού, Σερβέτ-Ρόμα, Σερίφ Τίρασπολ-Σλάβια Πράγας, Τουλούζ-Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ, Χάκεν-Λεβερκούζεν Europa Conference League Άστον Βίλα-Λέγκια Βαρσοβίας, Φιορεντίνα-Γκενκ, Τσουκαρίτσκι-Φερεντσβάρος, Άιντραχτ Φρανκφούρτης-ΠΑΟΚ, Νόρτζελαντ-Φενερμπαχτσέ, Σπαρτάκ Τρνάβα-Λουντογκόρετς by Γιώργος Ζαχαρίου
21:55
Euroleague: ΑΠΙΘΑΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ στο Φενέρ-Ρεάλ Μαδρίτης! Tρίποντο του Γουίλμπεκιν και ισοφάριση για την ομάδα του Ιτούδη λίγο πριν το τέλος! 87-87! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:59
Παράταση στο Φενέρ-Ρεάλ! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:01
1' Σέντρα στο ματς του Παναθηναϊκού με τη Βιγιαρεάλ by Γιώργος Ζαχαρίου
22:02
Euroleague: Δύσκολα τα πράγματα στο Μονακό για τον Ολυμπιακό. 39" πριν το τέλος η Μονακό στο +6. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:02
1' Σέντρα στην Φρανκφούρτη: Άιντραχτ - ΠΑΟΚ 0-0 by Γιώργος Ζαχαρίου
22:04
Άστον Βίλα-Λέγκια: 1-0 η ομάδα του Ουνάι Έμερι στο 4' με τον Ντιαμπί. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:09
Μαρσέιγ-Άγιαξ: 1-0 η ομάδα του Γκατούσο με τον Ομπαμεγιάνγκ στο 9' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:10
Μαρσέιγ-Άγιαξ: Άμεση ισοφάριση! 1-1 η ομάδα του Φαν τ' Σχιπ με τον Μπρόμπεϊ! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:12
Λίβερπουλ-ΛΑΣΚ: 1-0 με τον Λουίς Ντίας! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:13
Euroleague: Απίστευτο φινάλε στην Κωνσταντινούπολη! Η Φενέρ σπάει το αήττητο της Ρεάλ! 100-99 στην παράταση! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:13
Εuroleague: Τέλος στο Πριγκιπάτο. Μονακό-Ολυμπιακός 85-77 by Γιώργος Ζαχαρίου
22:15
Χάκεν-Λεβερκούζεν: Συνεχίζει με σπασμένα φρένα η ομάδα του Τσάμπι Αλόνσο. 0-1 με τον Μπόνιφας! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:16
Λίβερπουλ-ΛΑΣΚ: 2-0 με τον Χάκπο να σκοράρει στο 16' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:20
Σέριφ-Σλάβια Πράγας: 0-1 για τους Τσέχους στο 19' με τον Γιουρέτσκα! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:21
Άστον Βίλα-Λέγκια: H ομάδα της Βαρσοβίας το φέρνει στα ίσα! 1-1 στο 20' με τον Μούτσι by Γιώργος Ζαχαρίου
22:22
Σερβέτ-Ρόμα: Γκολ ο Λουκάκου! 0-1 οι "τζαλορόσι"! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:25
Nόρτζελαντ-Φενέρμπαχτσε: 2-0 oι Δανοι στο 26' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:26
Μαρσέιγ-Άγιαξ: 2-1 στο "Βελοντρόμ" η ομάδα της Μασσαλίας! Ο Εμπεμπά σκοράρει στο 27' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:29
Βιγιαρεάλ-Παναθηναίκός: 1-0 με τον Μπαένα στο 29' να βάζει μπροστά το "κίτρινο υποβρύχιο". by Γιώργος Ζαχαρίου
22:30
Μαρσέιγ-Άγιαξ: Ισοφαρίζουν εκ νέου οι φιλοξενούμενοι! 2-2 ξανά ο Μπρόμπεϊ! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:33
EUROLEAGUΕ: Ημίχρονο στο Βελιγράδι. Παρτίζαν-Παναθηναϊκός ΑΚΤΟR 39-38 by Γιώργος Ζαχαρίου
22:34
Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός: 2-0 για τους γηπεδούχους με τον Κομεσάνια στο 34' by Γιώργος Ζαχαρίου
22:44
Το γκολ με το οποίο η Βιγιαρεάλ προηγήθηκε του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:45
Tέλος ημιχρόνου στην Ισπανία. Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός 2-0. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:49

Ημίχρονο στα ματς των 22:00

Europa League 22:00 Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός 2-0 Λίβερπουλ-Λιντς 2-0 Μαρσέιγ-Άγιαξ 2-2 Μόλντε-Καραραμπάγκ, Ρέιντζερς-Άρης Λεμεσού 0-1 Σερβέτ-Ρόμα 0-1 Σερίφ Τίρασπολ-Σλάβια Πράγας 1-1 Τουλούζ-Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ 0-0 Χάκεν-Λεβερκούζεν 0-1 Europa Conference League 22:00: Άστον Βίλα-Λέγκια Βαρσοβίας 1-1 Φιορεντίνα-Γκενκ 1-1 Τσουκαρίτσκι-Φερεντσβάρος 1-0 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-ΠΑΟΚ 0-0 Νόρτζελαντ-Φενερμπαχτσέ 2-1 Σπαρτάκ Τρνάβα-Λουντογκόρετς 0-0 by Γιώργος Ζαχαρίου
22:50
Εuroleague: Μακάμπι-Άλμπα 102-81 by Γιώργος Ζαχαρίου
22:54
Το 2-0 της Βιγιαρεάλ από τον Κομεσάνια. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:00
Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός: Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο. 2-0 οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:03
Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός: Τρίτο γκολ για το "κίτρινο υποβρύχιο". 3-0 με τον Μοράλες.στο 48'. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:05
Άιντραχτ-ΠΑΟΚ: Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στη Φρανκφούρτη με το 0-0 από το πρώτο μέρος. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:06
Μαρσέιγ-Άγιαξ: Γκολ οι "φωκαείς"! 3-2 στο 48' με τον Ομπαμεγιάνγκ. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:06
Λίβερπουλ-ΛΑΣΚ: 3-0 oι "κόκκινοι" με τον Σαλάχ στο 51' by Γιώργος Ζαχαρίου
23:09
Σερβέτ-Ρόμα: Οι γηπεδούχοι ισοφαρίζουν με τον Μπεντιά στο 50'! 1-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:10
Ρέιντζερς-Άρης Λεμεσού 1-1: Iσοφαρίζουν οι γηπεδούχοι με τον ΜακΚόσλαντ by Γιώργος Ζαχαρίου
23:11
Euroleague: Παρτίζαν-Παναθηναϊκός ΑKTOR 54-56 με buzzer beater του Ντίνου Μήτογλου και τέλος 3ης περιόδου. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:15
Άιντραχτ-ΠΑΟΚ: ΓΚΟΟΟΟΛ ο ΠΑΟΚ! Ο Κεντζιόρα σκοράρει και παγώνει την "Deutsche Bank Arena"! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:16
Bιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός: O Αϊτόρ σκοράρει για το "τριφύλλι" όμως το γκολ ακυρώνεται ως oφσάιντ μέσω VAR Παραμένει το 3-0 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:17
Άιντραχτ-ΠΑΟΚ: Άμεση απάντηση με τον Μαρμούς για την ομάδα της Φρανκφούρτης. 1-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:18
Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός: Εξετάζεται πέναλτι υπέρ του "τριφυλλιού" μέσω VAR by Γιώργος Ζαχαρίου
23:20
ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Παναθηναϊκό στο 65' by Γιώργος Ζαχαρίου
23:21
Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός: ΓΚΟΛ ο Παναθηναϊκός. Ο Ιωαννίδης στέλνει την μπάλα στο δοκάρι αλλά ο Παλάσιος στην επαναφορά την στέλνει στα δίχτυα και μειώνει σε 3-1 στο 66'. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:22
Το 3-0 του Μοράλες για τη Βιγιαρεάλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:25
Νόρτζελαντ-Φενέρμπαχτσε: Απίθανοι οι γηπεδούχοι. 4-1 με τον Ράσμουνσεν στο 66' by Γιώργος Ζαχαρίου
23:27
Euroleague: Σπουδαία νίκη της Ζάλγκιρις στο Μιλάνο επί της Αρμάνι! 83-70 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:32
Άιντραχτ-ΠΑΟΚ: ΓΚΟΟΟΛ ο Ζίβκοβιτς! 2-1 στην Φρανκφούρτη ο "δικέφαλος"! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:34
Νόρτζελαντ-Φενέρμπαχτσε: Πέμπτο γκολ για τους γηπεδούχους! Ο Νίγκρεν στο 75'! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:36
Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός: ΓΚΟΟΟΛ ο Ιωαννίδης! 3-2 ο Παναθηναϊκός μειώνει στο 80' και έχουμε ξανά ματς στο "Θεράμικα"! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:37
Μαρσέιγ-Άγιαξ: 3-3 o "Aίαντας" ισοφαρίζει με τον Άκπομ! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:40
Euroleague: Aπίστευτο φινάλε στο Βελιγράδι. Παράταση με τον Γκριγκόνις να σκοράρει σε τρελό αλλά εκπρόθεσμο τρίποντο. 78-78! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:43
Νόρτζελαντ-Φενέρμπαχτσε: Απίθανα πράγματα στη Δανία. 6-1 οι γηπεδούχοι! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:45
Φιορεντίνα-Γκενκ: Οι "βιόλα" γυρνούν το ματς με τον Νίκο Γκονζάλες στο 79'! 2-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:47
Λίβερπουλ-ΛΑΣΚ: 4-0 με τον Χάκπο στο 90'+2' by Γιώργος Ζαχαρίου
23:50
Το γκολ με το οποίο μείωσε ο Παλάσιος για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:55
Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός : Tέλος στο "Θεράμικα" οι γηπεδούχοι επικρατούν 3-2. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:56
Άιντραχτ-ΠΑΟΚ: Tέλος στο ματς! Ο "δικέφαλος" επικρατεί 2-1 και καπαρώνει την 1η θέση στον όμιλο του στο Conference League. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:57
Euroleague: Τέλος στο Βελιγράδι. Ο Παναθηναϊκός AKTOR ηττάται 92-87 από την Παρτίζαν. by Γιώργος Ζαχαρίου
00:02
Τα τελικά αποτελέσματα Europa League 22:00 Βιγιαρεάλ-Παναθηναϊκός, 3-2 Λίβερπουλ-Λιντσερ 4-0 Μαρσέιγ-Άγιαξ, 4-3 Μόλντε-Καραραμπάγκ, Ρέιντζερς-Άρης Λεμεσού, 1-1 Σερβέτ-Ρόμα, 1-1 Σερίφ Τίρασπολ-Σλάβια Πράγας, 2-3 Τουλούζ-Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ, 0-0 Χάκεν-Λεβερκούζεν 0-2 Europa Conference League 22:00: Άστον Βίλα-Λέγκια Βαρσοβίας, 2-1 Φιορεντίνα-Γκενκ, 2-1 Τσουκαρίτσκι-Φερεντσβάρος, 1-2 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-ΠΑΟΚ, 1-2 Νόρτζελαντ-Φενερμπαχτσέ, 6-1 Σπαρτάκ Τρνάβα-Λουντογκόρετς 1-2 by Γιώργος Ζαχαρίου