Thursday Madness

17:52
Καλησπέρα σας! Ακόμη ένα Thursday Madness έφτασε! by Αναστασία Βοσνάκη
17:59
Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό όλες τις αναμετρήσεις για την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Europa και του Europa Conference League. by Αναστασία Βοσνάκη
18:00
Ας δούμε όλα τα παιχνίδια. by Αναστασία Βοσνάκη
18:00

Europa League

19:45 Καραμπάγκ-Χάκεν, Λίντσερ-Τουλούζ, Λεβερκούζεν-Μόλντε, Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίβερπουλ, Παναθηναϊκός-Μακάμπι Χάιφα, Ρεν-Βιγιαρεάλ, Ρόμα-Σέριφ Τίρασπολ, Σλάβια Πράγας-Σερβέτ. 22:00 Άγιαξ-ΑΕΚ, Ολυμπιακός-Μπάτσκα Τόπολα, Άρης Λεμεσού-Σπάρτα Πράγας, Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ, Μπέτις-Ρέιντζερς, Μπράιτον-Μαρσέιγ, Ράκοφ-Αταλάντα, Σπόρτινγκ-Στουρμ Γκρατς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:01

Europa Conference League

19:45 Ζρίνσκι-Άστον Βίλα, Λέγκια Βαρσοβίας-Άλκμααρ, Γκενκ-Τσουκαρίτσκι, Φερεντσβάρος-Φιορεντίνα,ΠΑΟΚ-Ελσίνκι, Αμπερντίν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Λουντογκόρετς-Νόρτζελαντ, Φενερμπαχτσέ-Σπαρτάκ Τρνάβα. 22:00 Σλόβαν Μπρατισλάβας-Ολίμπια Λιουμπλιάνα, Λιλ-Κλάκσβικ, Μακάμπι Τελ Αβίβ-Γάνδη, Ζόρια-Μπρέινταμπλικ, Βικτόρια Πλζεν-Αστάνα, Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Μπαλκάνι, Μπριζ-Μπόντο Γκλιμτ, Λουγκάνο-Μπεσίκτας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:37
H ενδεκάδα του Παναθηναϊκού Ο Λοντίγκιν θα καθίσει στο τέρμα, με τους Βαγιαννίδη, Σένκεφελντ, Γεντβάι και Χουάνκαρ τετράδα στην άμυνα. Αράο, Βιλένα και Μπερνάρ θα παίξουν στον άξονα, με τους Παλάσιος-Αϊτόρ στα άκρα και τον Ιωαννίδη στην κορυφή της επίθεσης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:37
Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ Κοτάρσκι - Κεντζιόρα, Εκόνγκ, Μιχαηλίδη, Ράφα Σοάρες - Μεϊτέ, Οζντόεφ - Ντεσπόντοφ, Κωνσταντέλιας, Τάισον - Τόμας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:44
Παναθηναϊκός, Ολυμπιακός, ΑΕΚ χρειάζονται είτε νίκη, είτε ισοπαλία για να βγουν τρίτοι και να πάνε στο Conference League. Αντίθετα, ο ΠΑΟΚ έχει εξασφαλίσει και την πρόκριση και την πρωτιά. by Αναστασία Βοσνάκη
18:48
Η ενδεκάδα της Μακάμπι για το ματς της Λεωφόρου Κέουφ, Σούντγκρεν, Γκέρσον, Σεκ, Κορνού, Σερί, Σόου, Μοχάμεντ, Χαγκάγκ, Πιερό, Νταβίντ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
Να θυμίσουμε πως σήμερα υπάρχει κανονικά δράση και στην Ευρωλίγκα. Στις 22:00 ο Παναθηναϊκός AKTOR δοκιμάζεται στη Γαλλία με τη Βιλερμπάν για την 14η αγωνιστική. by Αναστασία Βοσνάκη
19:11
19:12
Παναθηναϊκός-Μακάμπι Χάιφα by Αναστασία Βοσνάκη
19:20
ΠΑΟΚ-Ελσίνκι by Αναστασία Βοσνάκη
19:29
Σε ένα τέταρτο θα ξεκινήσει η πρώτη... παρτίδα των παιχνιδιών. Ας θυμηθούμε ποια είναι αυτά. by Αναστασία Βοσνάκη
19:30

19:45 Καραμπάγκ-Χάκεν, Λίντσερ-Τουλούζ, Λεβερκούζεν-Μόλντε, Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίβερπουλ, Παναθηναϊκός-Μακάμπι Χάιφα, Ρεν-Βιγιαρεάλ, Ρόμα-Σέριφ Τίρασπολ, Σλάβια Πράγας-Σερβέτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:30

19:45 Ζρίνσκι-Άστον Βίλα, Λέγκια Βαρσοβίας-Άλκμααρ, Γκενκ-Τσουκαρίτσκι, Φερεντσβάρος-Φιορεντίνα,ΠΑΟΚ-Ελσίνκι, Αμπερντίν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Λουντογκόρετς-Νόρτζελαντ, Φενερμπαχτσέ-Σπαρτάκ Τρνάβα. by Αναστασία Βοσνάκη
19:40
by Αναστασία Βοσνάκη
19:45
Σέντρα σε όλες τις αναμετρήσεις! Και σε Europa και σε Conference League! by Αναστασία Βοσνάκη
19:46
1' ΓΚΟΛ η Καραμπάγκ κόντρα στην Χάκεν με τον Λεάντρο Αντράντε. by Αναστασία Βοσνάκη
19:47
Ξεκίνησαν τα γκολ νωρίς-νωρίς... by Αναστασία Βοσνάκη
19:51
6' ΓΚΟΛ η Ελσίνκι κόντρα στον ΠΑΟΚ με τον Ραντούλοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
19:52
7' ΓΚΟΛ η Λεβερκούζεν κόντρα στην Μόλντε με τον Σικ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
9' Χαμένο πέναλτι για την Γκενκ κόντρα στην Τσουκαρίτσκι, με τον Πέιντσιλ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:55
19:56
11' ΓΚΟΛ η Ρόμα με τον Λουκάκου κόντρα στην Σέριφ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:57
20:00
15' ΓΚΟΛ η Σλάβια Πράγας κόντρα στην Σερβέτ με τον Ντούντερα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:03
20:05
20' ΓΚΟΛ η Μακάμπι Χάιφα κόντρα στον Παναθηναϊκό με τον Ντέιβιντ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
21' ΓΚΟΛ η Γκενκ κόντρα στην Τσουκαρίτσκι με τον Χέινεν. by Αναστασία Βοσνάκη
20:07
22' ΓΚΟΛ η Λεβερκούζεν και 2-0 κόντρα στην Μόλντε με τον Ταπσόμπα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:10
25' ΓΚΟΛ η Σλάβια και 2-0 κόντρα στην Σερβέτ με τον Στραντς. by Αναστασία Βοσνάκη
20:10
26' ΓΚΟΛ η Λεβερκούζεν και 3-0 κόντρα στην Μόλντε με αυτογκόλ του Έλινγκσεν. by Αναστασία Βοσνάκη
20:12
26' Σκόραρε ο Πιερό για την Μακάμπι Χάιφα κόντρα στον Παναθηναϊκό, αλλά ακυρώθηκε για επιθετικό φάουλ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
30' ΓΚΟΛ η Σλάβια Πράγας και 3-0 κόντρα στην Σερβέτ με τον Σίτιλ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
30' Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό να ισοφαρίσει, αλλά Ιωαννίδης και Αϊτόρ δεν κατάφεραν να σκοράρουν από κοντά! by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
20:15
20:19
32' ΓΚΟΛ η Ρόμα με τον Μπελότι κόντρα στην Σέριφ και 2-0! by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
33’ ΓΚΟΛ η Σεν Ζιλουάζ και 1-0 τη Λίβερπουλ με σκόρερ τον Αμούρα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
20:20
35’ ΓΚΟΛ για τη Βιγιαρεάλ και 1-0 στην έδρα της Ρεν με τον Μορένο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:21
35' Με δέκα η Γκενκ λόγω αποβολής του Γκαλάρσα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
37' ΓΚΟΛ η Ρεν και 1-1 κόντρα στη Βιγιαρεάλ με τον Ασινιόν. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
36' ΓΚΟΛ για τη Φενέρμπαχτσε κόντρα στη Σπάρτακ Τρνάβα με τον Καντίογλου. by Αναστασία Βοσνάκη
20:23
37' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ και 1-1 κόντρα στην Ελσίνκι με τον Οζντόεφ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:24
34' ΓΚΟΛ η Λέγκια κόντρα στην Άλκμααρ με τον Ριμπέιρο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:25
40' ΓΚΟΛ η Λίβερπουλ κόντρα στην Σεν Ζιλουάζ και 1-1 με τον Κουάνσα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:26
41' ΓΚΟΛ η Αμπερντίν και 1-0 κόντρα στην Άιντραχτ με τον Ντουκ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:27
20:29
43' ΓΚΟΛ η Σεν Ζιλουάζ και 2-1 κόντρα στην Λίβερπουλ με τον Πουέρτας. by Αναστασία Βοσνάκη
20:31
45+1' ΓΚΟΛ η Σλάβια και 4-0 κόντρα στην Σερβέτ με τον Σίτιλ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:31
20:32
20:34
20:35
45+4' ΓΚΟΛ η Καραμπάγκ και 2-0 με τον Μπένζια κόντρα στην Χάκεν. by Αναστασία Βοσνάκη
20:37

Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια

Europa League 19:45 Καραμπάγκ-Χάκεν 2-0, Λίντσερ-Τουλούζ 0-0, Λεβερκούζεν-Μόλντε 3-0, Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίβερπουλ 2-1, Παναθηναϊκός-Μακάμπι Χάιφα 0-1, Ρεν-Βιγιαρεάλ 1-1, Ρόμα-Σέριφ Τίρασπολ 2-0, Σλάβια Πράγας-Σερβέτ 4-0. Europa Conference League 19:45 Ζρίνσκι-Άστον Βίλα 0-0, Λέγκια Βαρσοβίας-Άλκμααρ 1-0, Γκενκ-Τσουκαρίτσκι 1-0, Φερεντσβάρος-Φιορεντίνα 0-0,ΠΑΟΚ-Ελσίνκι 1-1, Αμπερντίν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1-0, Λουντογκόρετς-Νόρτζελαντ 0-0, Φενερμπαχτσέ-Σπαρτάκ Τρνάβα 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
20:43
20:45
Αυτά από εμένα, θα συνεχίσετε μέχρι τα μεσάνυχτα με τον Λουκά Χατζή! Καλή σας συνέχεια! by Αναστασία Βοσνάκη
20:48
Ξεκίνησε το παιχνίδι της Αμπερντίν με την Άιντραχτ Φρανκφούρτης. by Λουκάς Χατζής
20:49
Σιγά-σιγά ξεκινούν και οι άλλες αναμετρήσεις. by Λουκάς Χατζής
20:50
Δείτε την ενδεκάδα με την οποία παρατάσσει ο Ματίας Αλμέιδα την ΑΕΚ κόντρα στον Άγιαξ. by Λουκάς Χατζής
20:52
46' Άρχισε και το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με την Ελσίνκι (1-1). by Λουκάς Χατζής
20:52
46' Όπως και το παιχνίδι του Παναθηναϊκού. by Λουκάς Χατζής
20:53
47' ΓΚΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ που κάνει το 2-1 επί της Ελσίνκι! Σκόρερ ο Κωνσταντέλιας, ο οποίος εκμεταλλεύτηκε το λάθος της αντίπαλης άμυνας και με πλασέ από το σημείο του πέναλτι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα! by Λουκάς Χατζής
20:55
48' ΓΚΟΛ, η Φενέρμπαχτσε κάνει το 2-0 επί της Σπάρτακ Τρνάβα με πέναλτι του Τάντιτς. by Λουκάς Χατζής
20:55
48' ΓΚΟΛ για τη Φερεντσβάρος που ανοίγει το σκορ επί της Φιορεντίνα με τον Ζαχαρίενσεν. by Λουκάς Χατζής
20:56
20:57
54' Η Τουλούζ ανοίγει το σκορ μέσα στην έδρα της Λίντσερ με τον Νταλιγκά. by Λουκάς Χατζής
20:59
53' ΓΚΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ που «καθαρίζει» την Ελσίνκι και στήνει πάρτι στην Τούμπα! Ο ΠΑΟΚ κάνει το 3-1 επί των Φινλανδών με αυτογκόλ του Τοΐβιο. by Λουκάς Χατζής
21:01
Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού για το ματς με την Μπάτσκα Τόπολα. by Λουκάς Χατζής
21:04
58' ΓΚΟΛ γκολ για τη Γκενκ που παρά το γεγονός πως παίζει με δέκα παίκτες κάνει το 2-0 επί της Τσουκαρίτσκι. by Λουκάς Χατζής
21:04
61' ΓΚΟΛ και για τη Μπάγερ Λεβερκούζεν για το 4-0 επί της Μόλντε! by Λουκάς Χατζής
21:05
62' Ισοφαρίζει σε 1-1 η Λίντσερ την Τουλούζ. by Λουκάς Χατζής
21:06
60' ΓΚΟΛ για τη Φενέρμπαχτσε με τον Έντιν Τζέκο να κάνει το 3-0 επί της Σπάρτακ Τρνάβα. by Λουκάς Χατζής
21:06
62' Και τρίτο γκολ για τη Σεν Ζιλουάζ επί της Λίβερπουλ, με τους Βέλγους να γράφουν το 3-1! by Λουκάς Χατζής
21:07
62' Μέσα σε ένα λεπτό, ο Έντιν Τζέκο πετυχαίνει και δεύτερο γκολ, κάνοντας το 4-0 για τη Φενέρ! by Λουκάς Χατζής
21:08
63' ΓΚΟΛ για την Άστον Βίλα που κάνει το 1-0 στην έδρα της Ζρίνσκι. by Λουκάς Χατζής
21:08
21:08
21:10
Ακυρώθηκε το τρίτο γκολ της Σεν Ζιλουάζ, παραμένει το 2-1 των Βέλγων επί της Λίβερπουλ. by Λουκάς Χατζής
21:11
64' ΓΚΟΛ για τη Βιγιαρεάλ που παίρνει εκ νέου το προβάδισμα μέσα στην έδρα της Ρεν. by Λουκάς Χατζής
21:12
Το γκολ του Κωνσταντέλια για το 2-1 του ΠΑΟΚ: by Λουκάς Χατζής
21:13
64' Απίστευτη φάση και πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με την κεφαλιά του Ιωαννίδη να σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι και τον Αράο να μην μπορεί να σκοράρει μπροστά από την γραμμή του άδειου τέρματος. by Λουκάς Χατζής
21:14
70' Η Μπάγερ Λεβερκούζεν δεν λέει να αφήσει το πόδι από το... γκάζι! Οι «ασπιρίνες» βρίσκουν και 5ο γκολ κόντρα στη Μόλντε! by Λουκάς Χατζής
21:16
70' Νέα μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τον τερματοφύλακα της Μακάμπι Χάιφα να βγάζει το ωραίο συρτό σουτ του Μαντσίνι. by Λουκάς Χατζής
21:17
74' ΓΚΟΛ για την Αμπερντίν που κάνει το 2-0 επί της Άιντραχτ. by Λουκάς Χατζής
21:19
75' Ισοφαρίζει σε 1-1 τη Φερεντσβάρος η Φιορεντίνα! by Λουκάς Χατζής
21:20
76' Μειώνει σε 5-1 η Μόλντε τη Μπάγερ Λεβερκούζεν! Με διαφορά το πιο εντυπωσιακό ματς των αναμετρήσεων που βρίσκονται σε εξέλιξη. by Λουκάς Χατζής
21:21
74' ΓΚΟΛ για τη Μακάμπι Χάιφα. Στα... σχοινιά ο Παναθηναϊκός που καλείται να βρει δύο τέρματα στο τελευταίο 15λεπτο. by Λουκάς Χατζής
21:22
Το 3ο γκολ του ΠΑΟΚ: by Λουκάς Χατζής
21:23
76' Το γκολ της Μακάμπι Χάιφα ελέγχεται από το VAR. by Λουκάς Χατζής
21:23
Νωρίτερα η μεγάλη φάση του Παναθηναϊκού: by Λουκάς Χατζής
21:24
Μετράει κανονικά το τέρμα των Ισραηλινών... Επομένως Παναθηναϊκός-Μακάμπι Χάιφα 0-2. by Λουκάς Χατζής
21:26
80' ΓΚΟΛ για την Άστον Βίλα που «καθαρίζει» το ματς με τη Ζρίνσκι (0-2). by Λουκάς Χατζής
21:26
79' ΓΚΟΛ για τη Ρεν που ισοφαρίζει εκ νέου τη Βιγιαρεάλ (2-2). by Λουκάς Χατζής
21:28
80' ΓΚΟΛ από Τουλούζ που κάνει το 2-1 επί της Λίντσερ, ενώ την ίδια ώρα η Λουντογκόρετς κάνει το 1-0 κόντρα στη Νόρζελαντ. by Λουκάς Χατζής
21:28
Τι γίνεται στην Βρετάνη! Δευτερόλεπτα μετά το γκολ της Ρεν, η Βιγιαρεάλ κάνει το 3-2 με σκόρερ τον Παρέχο. by Λουκάς Χατζής
21:29
Η ανεπανάληπτη χαμένη ευκαιρία του Παναθηναϊκού: by Λουκάς Χατζής
21:32
85' Πάρτι στην Τούμπα, με τον Μουργκ να δίνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη του ΠΑΟΚ, γράφοντας το 4-1 επί της Ελσίνκι! by Λουκάς Χατζής
21:32
21:33
88' ΓΚΟΛ για τη Ζρίνσκι που ισοφαρίζει σε 1-1 την Άστον Βίλα. by Λουκάς Χατζής
21:36
89' ΓΚΟΟΟΛ για τον Παναθηναϊκό, με τον Φώτη Ιωαννίδη να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από κοντά με τον ώμο-κεφάλι, μετά από εκτέλεση κόρνερ! Μειώνουν σε 1-2 οι «πράσινοι»! by Λουκάς Χατζής
21:37
90+3' Μειώνει από την άσπρη βούλα σε 4-2 η Ελσίνκι. by Λουκάς Χατζής
21:38
90+3' Και τρίτο γκολ για τη Ρόμα επί της Σέριφ (3-0)! by Λουκάς Χατζής
21:38
Ο Παναθηναϊκός έχει «κατασκηνώσει» στην περιοχή της Μακάμπι Χάιφα! by Λουκάς Χατζής
21:39
90+4' Μειώνει σε 2-1 την Καραμπάγκ η Χάκεν. by Λουκάς Χατζής
21:40
Μερικά παιχνίδια έχουν ήδη ολοκληρωθεί. Θα τα δούμε όλα μαζεμένα σε λίγα λεπτά. by Λουκάς Χατζής
21:40
ΤΕΛΟΣ στο παιχνίδι του ΠΑΟΚ, με τους Θεσσαλονικείς να επικρατούν 4-2 της Ελσίνκι! by Λουκάς Χατζής
21:43
Ολοκληρώθηκε και το παιχνίδι του Παναθηναϊκού, με την Μακάμπι Χάιφα να επικρατεί με 2-1 στη Λεωφόρο, πετώντας εκτός Ευρώπης τους «πράσινους». by Λουκάς Χατζής
21:45

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων που ξεκίνησαν στις 19:45:

Europa League Καραμπάγκ-Χάκεν 2-1, Λίντσερ-Τουλούζ 1-2, Λεβερκούζεν-Μόλντε 5-1, Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Λίβερπουλ 2-1, Παναθηναϊκός-Μακάμπι Χάιφα 1-2, Ρεν-Βιγιαρεάλ 3-3, Ρόμα-Σέριφ Τίρασπολ 3-0, Σλάβια Πράγας-Σερβέτ 4-0. Europa Conference League Ζρίνσκι-Άστον Βίλα 1-1, Λέγκια Βαρσοβίας-Άλκμααρ 2-0, Γκενκ-Τσουκαρίτσκι 2-0, Φερεντσβάρος-Φιορεντίνα 1-1,ΠΑΟΚ-Ελσίνκι 4-2, Αμπερντίν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 2-0, Λουντογκόρετς-Νόρτζελαντ 1-0, Φενερμπαχτσέ-Σπαρτάκ Τρνάβα 4-0. by Λουκάς Χατζής
21:46
Διαβάστε εδώ για το πως ο ΠΑΟΚ πήρε τη νίκη επί της Ελσίνκι με σκορ 4-2 στην Τούμπα. by Λουκάς Χατζής
21:47
Διαβάστε το πως ήρθε η ήττα από τη Μακάμπι Χάιφα και παράλληλα ο ευρωπαϊκός αποκλεισμός του Παναθηναϊκού. by Λουκάς Χατζής
21:49
90+12' ΓΚΟΟΟΛ για τη Ρεν που ισοφαρίζει σε 3-3 τη Βιγιαρεάλ! Ακόμα παίζουν μπάλα στην Βρετάνη! by Λουκάς Χατζής
21:50
Με τον χρόνο να περνάει, πάμε να δούμε σιγά-σιγά τα ματς των 22:00: Europa League: Άγιαξ-ΑΕΚ, Ολυμπιακός-Μπάτσκα Τόπολα, Άρης Λεμεσού-Σπάρτα Πράγας, Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ, Μπέτις-Ρέιντζερς, Μπράιτον-Μαρσέιγ, Ράκοφ-Αταλάντα, Σπόρτινγκ-Στουρμ Γκρατς. Conference League: Σλόβαν Μπρατισλάβας-Ολίμπια Λιουμπλιάνα, Λιλ-Κλάκσβικ, Μακάμπι Τελ Αβίβ-Γάνδη, Ζόρια-Μπρέινταμπλικ, Βικτόρια Πλζεν-Αστάνα, Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Μπαλκάνι, Μπριζ-Μπόντο Γκλιμτ, Λουγκάνο-Μπεσίκτας. by Λουκάς Χατζής
21:51
90+14' Ακυρώθηκε το γκολ της Ρεν μετά από εξέταση του VAR. Παραμένει το 3-2 υπέρ της Βιγιαρεάλ! Κάπως έτσι ολοκληρώθηκε και το συγκεκριμένο ματς. by Λουκάς Χατζής
21:54
Το γκολ του Ιωαννίδη με το οποίο ο Παναθηναϊκός μείωσε σε 2-1 τη Μακάμπι Χάιφα: by Λουκάς Χατζής
21:54
Το 0-2 των Ισραηλινών: by Λουκάς Χατζής
21:57
Διαβάστε εδώ όλα τα παιχνίδια του Europa League που διεξήχθησαν στις 19:45. Αντίστοιχα, δείτε πως εξελίχθηκαν τα παιχνίδια του Conference League. by Λουκάς Χατζής
21:58
Όλα έτοιμα σε «Γ. Καραϊσκάκης» και Άμστερνταμ, με τον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ αντίστοιχα να ψάχνουν ένα θετικό αποτέλεσμα για να προκριθούν στα νοκ άουτ του Conference League. by Λουκάς Χατζής
21:59
22:00
1' Ξεκίνησε το παιχνίδι του Ολυμπιακού με την Μπάτσκα Τόπολα. by Λουκάς Χατζής
22:00
Αρχίζουν σιγά-σιγά και τα υπόλοιπα ματς. by Λουκάς Χατζής
22:01
1' Ξεκίνησε και το ματς του Άγιαξ με την ΑΕΚ. by Λουκάς Χατζής
22:02
2' ΓΚΟΛ για τη Ζόρια που ανοίγει νωρίς-νωρίς το σκορ απέναντι στην Μπρέινταμπλικ. by Λουκάς Χατζής
22:03
22:05
4' Ένα γκολ ακόμα, με την Σπάρτα Πράγας να ανοίγει το σκορ στη Λεμεσό επί του Άρη. by Λουκάς Χατζής
22:05
5' ΓΚΟΛ για τον Άγιαξ που κάνει το 1-0 επί της ΑΕΚ. Κάκιστη έξοδος από τον Αθανασιάδη, με τον Άκπομ να εκμεταλλεύεται το λάθος του Έλληνα κίπερ και με κεφαλιά να ανοίγει το σκορ για τους Ολλανδούς. by Λουκάς Χατζής
22:10
10' ΓΚΟΛ για τη Μακάμπι Τελ Αβίβ που ανοίγει το σκορ επί της Γάνδης. by Λουκάς Χατζής
22:10
10' ΓΚΟΛ για τη Ζόρια που κάνει το 2-0 επί της Μπρέινταμπλικ. by Λουκάς Χατζής
22:11
10' Σοκάρει την Μπέτις η Ρέιντζερς, ανοίγοντας το σκορ μέσα στην Ανδαλουσία! by Λουκάς Χατζής
22:12
11' ΓΚΟΟΟΟΛ για την ΑΕΚ που φέρνει στα ίσα το ματς με τον Άγιαξ με άπιαστη γυριστή κεφαλιά του Λιβάι Γκαρσία! by Λουκάς Χατζής
22:12
12' Και δεύτερο τέρμα της Σπάρτα Πράγας στην Κύπρο για το 2-0 επί του Άρη Λεμεσού. by Λουκάς Χατζής
22:13
Τα highlights από το παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τη Μακάμπι Χάιφα: by Λουκάς Χατζής
22:14
Μερικά ακόμα highlights από τα παιχνίδια των 19:45: by Λουκάς Χατζής
22:15
14' Τρία γκολ την ίδια στιγμή! Η Μπέτις ισοφάρισε σε 1-1 τη Ρέιντζερς, ενώ, η Αταλάντα ανοίγει το σκορ στην έδρα της Ράκοφ. Προβάδισμα παίρνει και η Γουέστ Χαμ, με τον Κούντους να κάνει το 1-0 επί της Φράιμπουργκ. by Λουκάς Χατζής
22:16
Οι καλύτερες στιγμές από την 4άρα του ΠΑΟΚ επί της Ελσίνκι: by Λουκάς Χατζής
22:17
17' Η Ολίμπια Λιουμπλιάνας ανοίγει στο σκορ στην έδρα της Σλόβαν Μπρατισλάβας. by Λουκάς Χατζής
22:19
Οι δηλώσεις του Αϊτόρ μετά τον αποκλεισμό του Παναθηναϊκού: «Είναι μία πολύ σκληρή βραδιά, αισθάνομαι συντετριμμένος», ανέφερε μεταξύ άλλων ο Ισπανός. by Λουκάς Χατζής
22:20
18' Και τρίτο γκολ για τη Ζόρια επί της Μπρέινταμπλικ! by Λουκάς Χατζής
22:21
20' Χαμούλης στην Ανδαλουσία, με τη Ρέιντζερς να παίρνει εκ νέου το προβάδισμα επί της Μπέτις με τέρμα του Ντεσέρς!! by Λουκάς Χατζής
22:21
20' ΓΚΟΛ για τον Άγιαξ που κάνει το 2-1 επί της ΑΕΚ. Μεγάλο κενό στην άμυνα της «Ένωσης», ο Τέιλορ με διαγώνιο σουτ έδωσε νέο προβάδισμα στους Ολλανδούς. by Λουκάς Χατζής
22:22
21' ΓΚΟΟΟΛ για τον Ολυμπιακό με τον Ελ Καμπί να ανοίγει το σκορ επί της Μπάτσκα Τόπολα με κεφαλιά του Ελ Κααμπί! by Λουκάς Χατζής
22:24
Το γκολ του Άκπομ και η άμεση απάντηση από τον Λιβάι: by Λουκάς Χατζής
22:26
Ακούστε πώς σχολίασε ο Τάσος Νικολογιάννης στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 την ήττα του Παναθηναϊκού από τη Μακάμπι Χάιφα και τον αποκλεισμό των «πράσινων» από την Ευρώπη. by Λουκάς Χατζής
22:27
26' ΓΚΟΛ για τη Μακάμπι Τελ Αβίβ για το 2-0 επί της Γάνδης. by Λουκάς Χατζής
22:28
27' Η Σλόβαν Μπρατισλάβας ισοφαρίζει σε 1-1 την Ολίμπια Λιουμπλιάνας, με την Κλαμπ Μπριζ στο ίδιο λεπτό να ανοίγει το σκορ επί της Μπόντο Γκλιντ. by Λουκάς Χατζής
22:30
28' Η Αταλάντα κάνει το 2-0 επί της Ράκοφ, με την ομάδα των Τσιφτσή, Παπανικολάου και Σβάρνα να βρίσκεται με την πλάτη στον... τοίχο, κινδυνεύοντας να μείνει εκτός Ευρώπης. by Λουκάς Χατζής
22:30
30' ΓΚΟΛ για τη Λιλ επί της Κλάκσβικ! by Λουκάς Χατζής
22:31
22:35
22:36
36' Η Μπεσίκτας κάνει το 1-0 επί της Λουγκάνο by Λουκάς Χατζής
22:39
37' Η Μπέτις ισοφαρίζει ξανά τη Ρέιντζερς, με τον Πέρες να κάνει το 2-2! Ματσάρα στην Ανδαλουσία! by Λουκάς Χατζής
22:40
40' ΓΚΟΟΟΛ για τον Ολυμπιακό που κάνει το 2-0 με τρομερή γκολάρα του Ποντένσε από το ύψος της μεγάλης περιοχής με σουτ στην απέναντι γωνία! by Λουκάς Χατζής
22:41
41' Η Σπόρτινγκ Λισαβόνας ανοίγει το σκορ επί της Στουρμ Γκρατς. by Λουκάς Χατζής
22:42
42' ΓΚΟΟΟΟΛ για τον Ολυμπιακό που κάνει το 3-0 επί της Μπάτσκα Τόπολα με νέα γκολάρα του Ντανιέλ Ποντένσε! by Λουκάς Χατζής
22:43
Το 1-0 του Ολυμπιακού με την κεφαλιά του Ελ Κααμπί: by Λουκάς Χατζής
22:44
Το δεύτερο τέρμα του Άγιαξ επί της ΑΕΚ: by Λουκάς Χατζής
22:46
45+1' Η Σπάρτα Πράγας βρίσκει και τρίτο γκολ στην Κύπρο επί του Άρη Λεμεσού (0-3). by Λουκάς Χατζής
22:48
Έχουμε ημίχρονο στα περισσότερα παιχνίδια. by Λουκάς Χατζής
22:49
Ημίχρονο στο Φάληρο, με τον Ολυμπιακό να κάνει πολύ καλή εμφάνιση με 3-0 επί της Μπάτσκα Τοπόλα! by Λουκάς Χατζής
22:49
Ημίχρονο και στην Ολλανδία, με την ΑΕΚ να πηγαίνει στα αποδυτήρια πίσω στο σκορ με 2-1. by Λουκάς Χατζής
22:50

Τα αποτελέσματα μετά το πρώτο ημίχρονο:

Europa League: Άγιαξ-ΑΕΚ 2-1, Ολυμπιακός-Μπάτσκα Τόπολα 3-0, Άρης Λεμεσού-Σπάρτα Πράγας 0-3, Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ 2-0, Μπέτις-Ρέιντζερς 2-2, Μπράιτον-Μαρσέιγ 0-0, Ράκοφ-Αταλάντα 0-2, Σπόρτινγκ-Στουρμ Γκρατς 1-0. Conference League: Σλόβαν Μπρατισλάβας-Ολίμπια Λιουμπλιάνα 1-1, Λιλ-Κλάκσβικ 1-0, Μακάμπι Τελ Αβίβ-Γάνδη 2-0, Ζόρια-Μπρέινταμπλικ 3-0, Βικτόρια Πλζεν-Αστάνα 0-0, Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Μπαλκάνι 0-0, Μπριζ-Μπόντο Γκλιμτ 1-0, Λουγκάνο-Μπεσίκτας 0-1. by Λουκάς Χατζής
22:50
22:58
Η γκολάρα του Ποντένσε για το 2-0 του Ολυμπιακού: by Λουκάς Χατζής
22:59
Στα του... μπάσκετ, ο Παναθηναϊκός AKTOR προηγείται 45-36 της Βιλερμπάν στη Λυών στο πρώτο ημίχρονο. by Λουκάς Χατζής
23:01
Και το 3-0 των «ερυθρόλευκων» με το δεύτερο τέρμα του Πορτογάλου εξτρέμ: by Λουκάς Χατζής
23:02
Αρχίζουν σιγά-σιγά τα δεύτερα ημίχρονα στα γήπεδα της Ευρώπης. by Λουκάς Χατζής
23:03
Ξεκίνησε το παιχνίδι του Ολυμπιακού. by Λουκάς Χατζής
23:03
46' ΓΚΟΟΟΟΛ για τον Ολυμπιακό που κάνει το 4-0 επί της Μπάτσκα Τόπολα! Ο Ρέτσος έπιασε την κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ, με την μπάλα να βρίσκει το δοκάρι και εν συνεχεία στην πλάτη του Ίλιτς για το γκολ. by Λουκάς Χατζής
23:06
48' ΓΚΟΛ η Μπάτσκα Τόπολα στα «καπάκια»! Τραγικό λάθος του Ορτέγκα μέσα στην περιοχή, με τον Τζάκοβατς από κοντά να νικά τον Πασχαλάκη για το 4-1. by Λουκάς Χατζής
23:07
50' Μειώνει σε 2-1 τη Μακάμπι Τελ Αβίβ η Γάνδη by Λουκάς Χατζής
23:08
23:13
Δεν έχουν μπει άλλα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Ήρεμα τα πράγματα προς το παρών. by Λουκάς Χατζής
23:15
58' Ισοφαρίζει σε 1-1 την Κλαμπ Μπριζ η Μπόντο Γκλιμτ από9 την άσπρη βούλα. by Λουκάς Χατζής
23:17
57' Ο Άγιαξ βρίσκει και τρίτο γκολ επί της ΑΕΚ μετά από λάθος του Άμραμπατ στον χώρο του κέντρου, με τον Αθανασιάδη να κάνει νέα μεγάλη γκέλα στη συνέχεια, χάνοντας την μπάλα μέσα από τα χέρια του για το 3-1. by Λουκάς Χατζής
23:18
61' Η Τόπολα μειώνει σε 4-2 τον Ολυμπιακό με γκολ του Τσίρκοβιτς σε κατάσταση αντεπίθεσης, δευτερόλεπτα μετά την αποβολή του Κούβελιτς. by Λουκάς Χατζής
23:19
58' Η Βικτόρια Πλζεν κάνει το 1-0 επί της Αστάνα. by Λουκάς Χατζής
23:20
60' Η Μακάμπι Τελ Αβίβ κάνει το 3-1 επί της Γάνδης, ενώ την ίδια ώρα η Σπόρτινγκ πετυχαίνει και 2ο γκολ επί της Στουρμ Γκρατς. by Λουκάς Χατζής
23:21
59' Η Ολίμπια Λιουμπλιάνας εκμεταλλεύεται το αριθμητικό της πλεονέκτημα κάνοντας το 2-1 επί της Σλόβαν Μπρατισλάβας. by Λουκάς Χατζής
23:22
Το 4-0 του Ολυμπιακού: by Λουκάς Χατζής
23:25
68' ΓΚΟΟΟΛ για τον Ολυμπιακό, με τον Ελ Αραμπί από κοντά να γράφει το 5-2! by Λουκάς Χατζής
23:29
69' ΓΚΟΛ για την Μπέτις που κάνει το 3-2 επί της Ρέιντζερς! Την ίδια ώρα, η Βικτόρια Πλζεν κάνει δύο τα τέρματά της κόντρα στην Αστάνα. by Λουκάς Χατζής
23:30
Ακυρώθηκε το γκολ της Μπέτις μετά από εξέταση VAR. by Λουκάς Χατζής
23:31
71' Η Σπόρτινγκ «καθαρίζει» με τρίτο γκολ την Στουρμ Γκρατς. by Λουκάς Χατζής
23:31
70' Η Ντιναμό Ζάγκρεμπ κάνει το 1-0 επί της Μπαλκάνι «αγκαλιάζοντας» την πρόκριση στα νοκ άουτ του Conference League! by Λουκάς Χατζής
23:32
23:33
Η Βιλερμπάν μείωσε στους δύο τη διαφορά με τον Παναθηναϊκό AKTOR (65-67) στις αρχές της τέταρτης περιόδου. by Λουκάς Χατζής
23:34
73' Η Ντιναμό Ζάγκρεμπ βρίσκει και δεύτερο γκολ επί της Μπαλκάνι μέσα σε τρία λεπτά. by Λουκάς Χατζής
23:35
Το 3-1 του Άγιαξ: by Λουκάς Χατζής
23:36
Το 4-2 της Τόπολα και η αποβολή του Κούβελιτς: by Λουκάς Χατζής
23:36
77' 4-0 η Ζόρια επί της Μπρέινταμπλικ. by Λουκάς Χατζής
23:38
78' Εκ νέου προβάδισμα για τη Ρέιντζερς - τρίτη φορά απόψε - επί της Μπέτις (2-3)! by Λουκάς Χατζής
23:39
78' 3-0 για την Ντιναμό Ζάγκρεμπ. by Λουκάς Χατζής
23:40
Το γκολ του Ελ Αραμπί για το 5-2 του Ολυμπιακού: by Λουκάς Χατζής
23:42
82' 3-0 η Βικτόρια Πλζεν επί της Αστάνα. by Λουκάς Χατζής
23:45
84' Ο Άρης Λεμεσού πετυχαίνει το γκολ της τιμής κόντρα στην Σπάρτα Πράγας, μειώνοντας σε 3-1. by Λουκάς Χατζής
23:46
88' Η Μπεσίκτας βρίσκει και δεύτερο γκολ επί της Λουγκάνο (0-2), με τη Λιλ να κάνει το 2-0 απέναντι στην Κλάκσβικ. by Λουκάς Χατζής
23:48
88' ΓΚΟΛ για την Μπράιτον που ανοίγει το σκορ επί της Μαρσέιγ προς το φινάλε. by Λουκάς Χατζής
23:49
89' Η Αταλάντα πετυχαίνει και 4ο γκολ επί της Ράκοβ. by Λουκάς Χατζής
23:50
Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις των αναμετρήσεων. by Λουκάς Χατζής
23:51
90+1' Η Κλαμπ Μπριζ κάνει το 3-1 επί της Μπόντο Γκλιμτ. by Λουκάς Χατζής
23:51
23:52
Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι του Ολυμπιακού, με τους «ερυθρόλευκους» να επικρατούν 5-2 της Μπάτσκα Τόπολα και να παίρνουν το εισιτήριο για τα νοκ άουτ του Conference League. by Λουκάς Χατζής
23:54
Κοντά στο φινάλε τους τα περισσότερα ματς. by Λουκάς Χατζής
23:55
90+6' Η Λιλ κάνει το 3-0 επί της Κλάκσβικ με πέναλτι. by Λουκάς Χατζής
23:56
Τέλος και το ματς της ΑΕΚ, με την «Ένωση» να χάνει με 3-1 από τον Άγιαξ και να αποχαιρετά τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις. by Λουκάς Χατζής