Live: Europa League & Conference League

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό μέσα από το sport-fm.gr όσα γίνονται σε όλα τα παιχνίδια του Europa και του Conference League

19:21
Καλησπέρα σας! Πέμπτη σημαίνει μπάλα και μαζί θα πάμε μέχρι και τα μεσάνυχτα να παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό όλες τις αναμετρήσεις τόσο σε Europa, όσο και σε Europa Conference League! by Αναστασία Βοσνάκη
19:23
Φυσικά, στο sportfm.gr θα υπάρχει ξεχωριστό LIVE για το ματς του Ολυμπιακού με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ και του ΠΑΟΚ με την Ντινάμο Ζάγκρεμπ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:24
Βέβαια, δεν υπάρχει μόνο ποδόσφαιρο σήμερα, αλλά και μπάσκετ! Διότι ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 29ης αγωνιστικής της Ευρωλίγκας το ντέρμπι αιωνίων στο ΣΕΦ ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό AKTOR. by Αναστασία Βοσνάκη
19:28
19:28
19:29
Ας δούμε αναλυτικά τα ζευγάρια. Στην παρένθεση είναι το σκορ του πρώτου αγώνα... by Αναστασία Βοσνάκη
19:30
Europa League 19:45 Βιγιαρεάλ-Μαρσέιγ (0-4) 19:45 Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ (0-1) 19:45 Ρέιντζερς-Μπενφίκα (2-2) 19:45 Σλάβια Πράγας-Μίλαν (2-4) 22:00 Αταλάντα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (1-1) 22:00 Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας (5-1) 22:00 Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ (2-2) 22:00 Μπράιτον-Ρόμα (0-4) by Αναστασία Βοσνάκη
19:31
Europa Conference League 19:45 Βικτόρια Πλζεν-Σερβέτ (0-0) 19:45 Φενέρμπαχτσε-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (3-0) 19:45 ΠΑΟΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ (0-2) 19:45 Φιορεντίνα-Μακάμπι Χάιφα (4-3) 22:00 Άστον Βίλα-Άγιαξ (0-0) 22:00 Κλαμπ Μπριζ-Μόλντε (1-2) 22:00 Λιλ-Στουρμ Γκρατς (3-0) 22:00 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (4-1) by Αναστασία Βοσνάκη
19:34
Φυσικά, το δικό τους ενδιαφέρον έχουν οι μάχες των ελληνικών ομάδων. Του Ολυμπιακού με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ και του ΠΑΟΚ με την Ντινάμο Ζάγκρεμπ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:35
ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Βιεϊρίνια, Κεντζιόρα, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Σβαμπ, Μεϊτέ, Α. Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Μπράντον Στον πάγκο: Ζ. Ζίβκοβιτς, Ταλιχμανίδης, Τσιγγάρα, Μουργκ, Γιόνι, Οζντόεφ, Σαμάτα, Παναγιώτου, Ντεσπόντοφ, Μάρκος Αντόνιο, Τζίμας. Η ενδεκάδα της Ντινάμο Ζάγκρεμπ: Νέβιστιτς - Ριστόφσκι, Μπερνάουερ, Τεοφίλ-Κατρίν, Πέρκοβιτς - Μίσιτς, Σούτσιτς - Σπίκιτς, Μπατούρινα, Χότζα - Πέτκοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
19:40
Σε πέντε λεπτά θα ξεκινήσουν οι εξής αναμετρήσεις: Europa League Βιγιαρεάλ-Μαρσέιγ (0-4) Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ (0-1) Ρέιντζερς-Μπενφίκα (2-2) Σλάβια Πράγας-Μίλαν (2-4) Europa Conference League Βικτόρια Πλζεν-Σερβέτ (0-0) Φενέρμπαχτσε-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (3-0) ΠΑΟΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ (0-2) Φιορεντίνα-Μακάμπι Χάιφα (4-3) by Αναστασία Βοσνάκη
19:46
Σέντρα σε όλα τα παιχνίδια! Τζάμπολ και στο ντέρμπι αιωνίων στο ΣΕΦ! by Αναστασία Βοσνάκη
19:49
by Αναστασία Βοσνάκη
19:52
0-0 σε όλα τα ματς μέχρι στιγμής. by Αναστασία Βοσνάκη
19:52
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός AKTOR 4-9 στα μισά της πρώτης περιόδου. by Αναστασία Βοσνάκη
19:55
9' Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ: ΓΚΟΛ οι Άγγλοι με τον Πακετά και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
19:58
20:02
15' ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ! Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Κουλιεράκης παίρνει την κεφαλιά, αλλά τελευταία στιγμή ο κίπερ της Ντινάμο βγάζει! by Αναστασία Βοσνάκη
20:04
18' Φενέρμπαχτσε-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ: ΓΚΟΛ οι γηπεδούχοι με τον Οσάγι-Σάμουελ και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
20:05
ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ το γκολ της Φενέρ, ακυρώθηκε για οφσάιντ. Φενέρμπαχτσε-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ: 0-0 λοιπόν. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
20' Σλάβια Πράγας-Μίλαν: Με 10 οι Τσέχοι, βλέπει την κόκκινη ο Χόλες. by Αναστασία Βοσνάκη
20:11
20:13
20:13
27' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ! Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Κουλιεράκης παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ο Μπάμπα τη δεύτερη και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
20:17
32' Βιγιαρεάλ-Μαρσέιγ: ΓΚΟΛ οι Ισπανοί με τον Κίκο και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
20:18
34' Σλάβια Πράγας-Μίλαν: ΓΚΟΛ οι ροσονέρι και 1-0 με τον Πούλισικ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
33' Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ: 2-0 ο Μπόουεν για τα «σφυριά». by Αναστασία Βοσνάκη
20:20
20:20
33' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ! Μακρινό σουτ του Κουλεριάκη, η μπάλα κοντράρει στον Σούτσιτς, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα για το 2-0. Ο ΠΑΟΚ ισοφαρίζει το σκορ του πρώτου αγώνα και όλα ξεκινούν από την αρχή πλέον! by Αναστασία Βοσνάκη
20:21
36' Σλάβια Πράγας-Μίλαν: 2-0 οι ροσονέρι με τον Λόφτους-Τσικ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
20:24
20:26
20:27
Ημίχρονο στο ντέρμπι των αιωνίων στο ΣΕΦ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός AKTOR 33-33 by Αναστασία Βοσνάκη
20:28
42' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ! ΑΠΙΘΑΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Ο Μπράντον Τόμας σκοράρει με καρφωτή κεφαλιά έπειτα από σέντρα του Τάισον για το 3-0 κόντρα στη Ντινάμο Ζάγκρεμπ. Σκορ πρόκρισης για τον ΠΑΟΚ πλέον! by Αναστασία Βοσνάκη
20:38
Ημίχρονο σε όλα τα ματς! Σε παρένθεση το συνολικό σκορ των δύο αγώνων. Europa League Βιγιαρεάλ-Μαρσέιγ 1-0 (1-4) Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ 2-0 (2-1) Ρέιντζερς-Μπενφίκα 0-0 (2-2) Σλάβια Πράγας-Μίλαν 0-3 (2-7) Εuropa Conference League Βικτόρια Πλζεν-Σερβέτ 0-0 (0-0) Φενέρμπαχτσε-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ 0-0 (3-0) ΠΑΟΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ 3-0 (3-2) Φιορεντίνα-Μακάμπι Χάιφα 0-0 (4-3) by Αναστασία Βοσνάκη
20:55
49' ΠΑΟΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ: Μειώνουν οι Κροάτες με τον Χότζα και 3-1. by Αναστασία Βοσνάκη
20:56
52' Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ: 3-0 οι Άγγλοι με τον Μπόουεν. by Αναστασία Βοσνάκη
20:56
20:57
21:01
58' Βιγιαρεάλ-Μαρσέιγ: ΓΚΟΛ οι Ισπανοί με τον Σόρλοθ και 2-0. by Αναστασία Βοσνάκη
21:03
59' Φιορεντίνα-Μακάμπι Χάιφα: ΓΚΟΛ οι βιόλα και 1-0 με τον Μπαράκ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:03
21:05
Ολυμπιακός (Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ): Τζολάκης - Ροντινέι, Ρέτσος, Κάρμο, Ορτέγκα - Έσε, Τσικίνιο, Όρτα - Φορτούνης, Ελ Κααμπί, Ποντένσε. Στον πάγκο οι Πασχαλάκης, Παπαδούδης, Ιμπόρα, Ελ Αραμπί, Κίνι, Μασούρας, Καρβάλιο, Γιόβετιτς, Ρίτσαρντς, Ντόη. Η ενδεκάδα της Μακάμπι Τελ Αβίβ: Μισπάτι - Σαχάρ, Ναχμίας, Σαμπορίτ, Ρεβίβο - Φαν Όφερεϊμ, Πέρετζ, Κανιτσόφσκι - Νταβίντα, Ζάχαβι, Μίλσον. by Αναστασία Βοσνάκη
21:07
21:11
68' Φενέρμπαχτσε-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ: ΓΚΟΛ οι Βέλγοι και 1-0 με τον Ράσμουσεν. by Αναστασία Βοσνάκη
21:11
21:12
69' Ρέιντζερς-Μπενφίκα: ΓΚΟΛ οι Πορτογάλοι με τον Ράφα Σίλβα και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
21:16
21:18
72' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ! Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Κουλιεράκης σκοράρει με το στήθος από τη μικρή περιοχή για το 4-1! by Αναστασία Βοσνάκη
21:21
77' Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ: 4-0 τα σφυριά με τον Κούντους. by Αναστασία Βοσνάκη
21:21
21:28
81' ΠΑΟΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ: Σκόραραν οι φιλοξενούμενοι, αλλά το γκολ δεν μέτρησε για χέρι. Παραμένει το 4-1 και το σκορ πρόκρισης για την ομάδα του Λουτσέσκου! by Αναστασία Βοσνάκη
21:30
85' Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ: Σκοράρει ο Κούντους ξανά, στο 5-0 το σκορ πλέον! by Αναστασία Βοσνάκη
21:31
88' Βιγιαρεάλ-Μαρσέιγ: Γκολ από τον Μοσκέρα, 3-0 οι Ισπανοί και θέλουν ένα γκολ για την ισοφάριση του σκορ του πρώτου αγώνα! Απίστευτα πράγματα! by Αναστασία Βοσνάκη
21:32
88' Φιορεντίνα-Μακάμπι Χάιφα: Γκολ για τους φιλοξενούμενους και 1-1 με τον Καλαϊλί. by Αναστασία Βοσνάκη
21:33
87' ΠΑΟΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ: Πέναλτι για την ομάδα του Λουτσέσκου, ευκαιρία να τελειώσει την πρόκριση! by Αναστασία Βοσνάκη
21:34
88' ΠΑΟΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ: ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ, 5-1 Ο ΦΟΒΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΠΑΟΚ, ΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ ΑΠΙΘΑΝΟ ΕΠΟΣ! Ο Ζίβκοβιτς σκοράρει και ο ΠΑΟΚ τελειώνει τους Κροάτες! by Αναστασία Βοσνάκη
21:35
86' Σλάβια Πράγας-Μίλαν: Μειώνουν οι γηπεδούχοι σε 1-3 με τον Γιούρασεκ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:37
90'+4' Βιγιαρεάλ-Μαρσέιγ: Μειώνουν σε 3-1 και κλειδώνουν την πρόκριση οι Γάλλοι, χρυσός σκόρερ ο Κλος! by Αναστασία Βοσνάκη
21:40
Τελικό στο Βικτόρια Πλζεν-Σερβέτ 0-0. Το μοναδικό ζευγάρι που οδηγείται στην παράταση από τα παιχνίδια που ξεκίνησαν στις 19.45. by Αναστασία Βοσνάκη
21:41
21:41
21:41
21:42
ΤΕΛΟΣ Ο ΠΑΟΚ! Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΤΟΥ ΡΑΖΒΑΝ ΛΟΥΤΣΕΣΚΟΥ ΔΙΕΛΥΣΕ ΜΕ 5-1 ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥ CONFERENCE LEAGUE! Δεν μάσησαν οι Θεσσαλονικείς από την ήττα με 2-0 στην Κροατία και έστειλαν σπίτι τη Ντινάμο! by Αναστασία Βοσνάκη
21:43
Τα αποτελέσματα (σε παρένθεση το συνολικό σκορ, με έντονα γράμματα οι ομάδες που προκρίθηκαν): Europa League Βιγιαρεάλ-Μαρσέιγ 3-1 (3-5) Γουέστ Χαμ-Φράιμπουργκ 5-0 (5-1) Ρέιντζερς-Μπενφίκα 0-1 (2-3) Σλάβια Πράγας-Μίλαν 1-3 (3-7) Europa Conference Φενέρμπαχτσε-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ 0-1 (3-1) ΠΑΟΚ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ 5-1 (5-3) Φιορεντίνα-Μακάμπι Χάιφα 1-1 (5-4) by Αναστασία Βοσνάκη
21:47
21:48
21:49
Ας δούμε και τις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στις 22:00! Europa League Αταλάντα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (1-1) Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας (5-1) Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ (2-2) Μπράιτον-Ρόμα (0-4) Europa Conference Άστον Βίλα-Άγιαξ (0-0) Κλαμπ Μπριζ-Μόλντε (1-2) Λιλ-Στουρμ Γκρατς (3-0) Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (4-1) by Αναστασία Βοσνάκη
21:50
Ο Ολυμπιακός έχει δύσκολο έργο μπροστά του αφού στο πρώτο ματς είχε ηττηθεί με 4-1 από την Μακάμπι Τελ Αβίβ, ωστόσο τίποτα δεν είναι αδύνατο! by Αναστασία Βοσνάκη
22:07
7' Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας: ΓΚΟΛ οι reds και 1-0 με τον Νούνιες. by Αναστασία Βοσνάκη
22:08
8' Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας: Πω πω μια Λίβερπουλ! 2-0 μέσα σε ένα λεπτό με τον Κλαρκ! by Αναστασία Βοσνάκη
22:10
10' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! Ο Φορτούνης σπάει στον Ποντένσε, ο οποίος κάνει υπέροχη κίνηση και άψογο τελείωμα για να νικήσει τον Μισπάτι και να γράψει το 1-0. Ο Ολυμπιακός είναι εδώ και αιφνιδιάζει απόλυτα τους Ισραηλινούς! by Αναστασία Βοσνάκη
22:10
10' Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας: 3-0 με τον Σαλάχ η ομάδα του Κλοπ! by Αναστασία Βοσνάκη
22:14
14' Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας: 4-0 οι reds! Πω πω φωτιά έχουν πάρει! Σκοράρει και ο Χάκπο! by Αναστασία Βοσνάκη
22:15
22:24
22:24
25' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Μισπάτι έβγαλε από κοντά το τελείωμα του Ελ Κααμπί και στέρησε το 2-0 από τους Πειραιώτες. by Αναστασία Βοσνάκη
22:27
Πέρασε στην επόμενη φάση η Βικτόρια Πλζεν η οποία επικράτησε της Σερβέτ στη διαδικασία των πέναλτι με 3-1! by Αναστασία Βοσνάκη
22:29
22:34
34' Αταλάντα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας: ΓΚΟΛ οι Πορτογάλοι και 1-0 με τον Γκονσάλβες. by Αναστασία Βοσνάκη
22:35
36' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! Ο Ποντένσε κλέβει και βγάζει με τρομερή μπαλιά τον Φορτούνη σε θέση τετ-α-τετ, με τον αρχηγό του Ολυμπιακού να εκτελεί τον Μισπάτι για το 2-0. Τώρα ναι, έχουμε ξανά παιχνίδι! by Αναστασία Βοσνάκη
22:38
37' Μπράιτον-Ρόμα: ΓΚΟΛ οι Άγγλοι και 1-0 με τον Γουέλμπεκ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:38
22:43
42' Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας: Μειώνουν οι Τσέχοι και 4-1 με τον Μπιρμάντσεβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
22:44
43' Λιλ-Στουρμ Γκρατς: ΓΚΟΛ οι Γάλλοι με τον Σάντος και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
22:44
22:47
45+2' Λιλ-Στουρμ Γκρατς: Ισοφαρίζουν οι Αυστριακοί με τον Γούτριθ και 1-1. by Αναστασία Βοσνάκη
22:48
45+2' Κλαμπ Μπριζ-Μόλντε: ΓΚΟΛ οι Βέλγοι και 1-0 με τον Σκοβ Όλσεν! by Αναστασία Βοσνάκη
22:48
ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! Ο ΕΛ ΚΑΑΜΠΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 3-0 ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟΙ ΙΣΟΦΑΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΩΝΑ! by Αναστασία Βοσνάκη
22:52
ΗΜΙΧΡΟΝΟ! Europa League Αταλάντα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 0-1 (1-2) Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας 4-1 (9-2) Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ 0-0 (2-2) Μπράιτον-Ρόμα 1-0 (1-4) Europa Conference Άστον Βίλα-Άγιαξ 1-0 (1-0) Κλαμπ Μπριζ-Μόλντε 1-0 (2-2) Λιλ-Στουρμ Γκρατς 1-1 (4-1) Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός 0-3 (4-4) by Αναστασία Βοσνάκη
22:52
22:57
23:03
Για πάμε και για το δεύτερο ημίχρονο των αγώνων! by Αναστασία Βοσνάκη
23:04
48' Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας: 5-1 οι reds με τον Σομποσλάι! by Αναστασία Βοσνάκη
23:04
46' Αταλάντα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας: ΓΚΟΛ οι μπεργκαμάσκι και 1-1 με τον Λούκμαν. by Αναστασία Βοσνάκη
23:05
23:07
48' Κλαμπ Μπριζ-Μόλντε: 2-0 οι Βέλγοι με τον Σκοβ Όλσεν. by Αναστασία Βοσνάκη
23:10
55' Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας: ΓΚΟΛ οι reds με τον Έλιοτ και 6-1! Συνολικό σκορ 11-2! by Αναστασία Βοσνάκη
23:15
55' Πέναλτι για τη Μακάμπι Τελ Αβίβ. Ο Ρέτσος ανέτρεψε τον Κανιτσόφσκι. by Αναστασία Βοσνάκη
23:17
58' Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: ΓΚΟΛ οι Αζέροι με τον Ζουμπίρ και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
23:17
59' Αταλάντα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας: 2-1 οι μπεργκαμάσκι με τον Σκαμάκα. by Αναστασία Βοσνάκη
23:18
57' Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός: Γκολ οι Ισραηλινοί με τον Ζάχαβι να μειώνει σε 3-1 από την άσπρη βούλα. 5-4 αυτή τη στιγμή το συνολικό σκορ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:22
63' Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: Με 10 οι Αζέροι με τον Καρφακουλίεφ να αντικρίζει κόκκινη κάρτα. by Αναστασία Βοσνάκη
23:23
60' Άστον Βίλα-Άγιαξ: 2-0 οι Άγγλοι με τον Μπέιλι. by Αναστασία Βοσνάκη
23:24
65' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! Φοβερό ψαλιδάκι του Ελ Κααμπί που εκτελεί τον Μισπάτι για το 4-1. Ξανά στα ίσα η πρόκριση με αυτή την απίθανη γκολάρα του Μαροκινού killer! Ελέγχθηκε και για οφσάιντ, αλλά μέτρησε κανονικά. by Αναστασία Βοσνάκη
23:25
67' Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: 2-0 οι Αζέροι με τον Ζουνίνιο. by Αναστασία Βοσνάκη
23:30
72' Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: ΓΚΟΛ οι Γερμανοί μειώνουν σε 2-1 με τον Φρίμπονγκ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:30
71' Κλαμπ Μπριζ-Μόλντε: ΓΚΟΛ οι Βέλγοι και 3-0 με τον Σκόρας. by Αναστασία Βοσνάκη
23:31
23:32
23:32
23:37
75' Άστον Βίλα-Άγιαξ: ΓΚΟΛ οι Άγγλοι και 3-0 με τον Ντουράν. by Αναστασία Βοσνάκη
23:40
23:42
23:44
82' Άστον Βίλα-Άγιαξ: 4-0 οι Άγγλοι με τον Ντιαμπί. by Αναστασία Βοσνάκη
23:44
23:47
23:50
90+3' Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ: ΓΚΟΛ οι Γερμανοί και 2-2 με τον Σικ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:53
90+3' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ! Μετά από εκπληκτική κάθετη του Ελ Αραμπί, ο Γιόβετιτς βγαίνει τετ-α-τετ αλλά το τελείωμά του περνάει ελάχιστα άουτ! Θα μπορούσε να το τελειώσει εδώ ο Ολυμπιακός, κρίμα! by Αναστασία Βοσνάκη
23:55
90+7' ΓΚΟΛ η Λεβερκούζεν και 3-2 την Καραμπάγκ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:56
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:57
00:00
ΤΕΛΟΣ Europa League Αταλάντα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 2-1 (3-2) Λίβερπουλ-Σπάρτα Πράγας 6-1 (11-2) Λεβερκούζεν-Καραμπάγκ 3-2 (5-4) Μπράιτον-Ρόμα 1-0 (1-4) Europa Conference Άστον Βίλα-Άγιαξ 4-0 (4-0) Κλαμπ Μπριζ-Μόλντε 3-0 (4-2) Λιλ-Στουρμ Γκρατς 1-1 (4-1) Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός 1-4 (5-5) ΠΑΡΑΤΑΣΗ by Αναστασία Βοσνάκη