Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr τον ημιτελικό των playoffs του Euro 2024 ανάμεσα στην Ελλάδα και το Καζακστάν στην κατάμεστη OPAP Arena!

20:56
Καλησπέρα σας από την OPAP Arena! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον νοκ άουτ ημιτελικό Ελλάδα-Καζακστάν για τα playoffs του Euro 2024. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:56
Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη για τις 21:45, θα καλυφθεί τηλεοπτικά από Alpha και NovasportsPrime, ενώ ραδιοφωνικά ασφαλώς θα υπάρχει μετάδοση από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Σωτήρη Ταμπάκου. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:56
Σε περίπτωση ισοπαλίας θα ακολουθήσει ημίωρη παράταση και αν χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:58
Εφόσον βγάλει νοκ άουτ το Καζακστάν η Εθνική, θα αγωνιστεί εκτός έδρας με τη Γεωργία, η οποία έβγαλε νοκ άουτ το Λουξεμβούργο. Διαβάστε αναλυτικά εδώ. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:58
Η Ελλάδα έχει 3/3 απέναντι στο Καζακστάν. Το αντιμετώπισε δις στα προκριματικά του Μουντιάλ του 2006 (3-1 στο «Γ. Καραϊσκάκης» και 2-1 εκτός σε ματς-θρίλερ), ενώ επικράτησε 2-0 σε φιλικό στην Κύπρο το 2006. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:59
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων... by Αποστόλης Λιβάνιος
20:59
Ελλάδα (Γκουστάβο Πογέτ): Βλαχοδήμος - Μπάλντοκ, Μαυροπάνος, Χατζηδιάκος, Τσιμίκας - Κουρμπέλης, Μάνταλος, Μπακασέτας - Μασούρας, Πέλκας, Ιωαννίδης. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:01
Καζακστάν (Μαγκόμεντ Αντίεφ): Σάτσκι - Καΐροφ, Μπιστρόφ, Μαρότσκιν, Γερλάνοφ, Βορογκόφσκι - Τσεσνόκοφ, Μπεϊσεμπέκοφ, Ζαϊντουντίνοφ, Αστάνοφ - Σαμορόντοφ. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:01
Στον πάγκο της γαλανόλευκης: Πασχαλάκης, Διούδης, Τζαβέλλας, Μπουχαλάκης, Παυλίδης, Ρέτσος, Ρότα, Χατζηγιοβάνης, Κωνσταντέλιας, Γιακουμάκης, Τζόλης. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:01
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Σαϊζάντα, Ουστιμένκο, Μάλι, Ασρανκούλοφ, Κουάτ, Σαντιμπέκοφ, Ταγκιμπέργκεν, Βαλιούλιν, Ταπάλοφ, Αϊμπέτοφ, Ζούεφ, Οράζοφ. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:03
Διαιτητής: Μάκελι Βοηθοί: Στέιγκστρα, Ντα Φράι 4ος: Λίντουτ VAR: Ντάιπερινκ, Ρούπερτι by Αποστόλης Λιβάνιος
21:11
Κάτι παραπάνω από μισή ώρα έχει μείνει μέχρι τη σέντρα στο ματς. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:13
21:15
Η αποστολή της Ελλάδας: Βλαχοδήμος, Πασχαλάκης, Αθανασιάδης, Διούδης, Τσιμίκας, Μαυροπάνος, Χατζηδιάκος, Κουλιεράκης, Σάλιακας, Ρέτσος, Τζαβέλλας Ρότα, Μπάλντοκ, Μπακασέτας, Μπουχαλάκης, Κουρμπέλης, Χατζηγιοβάνης, Μάνταλος, Σιώπης, Ζέκα, Ιωαννίδης, Μασούρας, Πέλκας, Κωνσταντέλιας, Γιακουμάκης, Παυλίδης, Τζόλης by Αποστόλης Λιβάνιος
21:17
Υπενθυμίζεται ότι προέκυψε πρόβλημα με τον Κουλιεράκη την Τετάρτη, ενώ δεν υπολογίζεται και ο Γιαννούλης, ο οποίος τραυματίστηκε με τη Νόριτς. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:19
Η αποστολή του Καζακστάν: Τερματοφύλακες: Ι. Σάτσκι (Ακτομπέ), Μ. Σαϊζάντα (Ορνταμπασί), Ν. Ουστιμένκο (Καϊράτ) Αμυντικοί: Α. Μάροτσκιν (Αστανά), Γ. Μπορογκόβσκι (Αστανά), Μ. Μπιστρόβ (Αστανά), Ε. Ταπάλοβ (Τομπόλ), Ρ. Ασρανκούλοβ (Τομπόλ). Ρ. Βαλιούλιν (Τομπόλ), Σ. Μάλι (Ορνταμπασί), Τ. Ερλάνοβ (Ορνταμπασί), Μ. Καΐροβ (Ακτομπέ), Α. Τανζαρίκοβ (Ακτομπέ) Μέσοι: Ρ. Όραζοβ (Ακτομπέ), Μ. Σαμορόντοβ (Ακτομπέ), Α. Μπαϊσεμπέκοβ (Αστανά), Ι. Κουάτ (Αστανά), Ε. Αστάνοβ (Αστανά), Α. Ταγκιμπέργκεν (Ορνταμπασί), Α. Σαντιμπέκοβ (Καϊράτ), Ι. Τσεσνόκοβ (Τομπόλ), Μ. Ζαϊνουντίνοβ (Μπεσίκτας), Α. Ζούεβ (Άρσεναλ Τούλα) Επιθετικοί: Ρ. Καρίμοβ (Αστανά), Α. Αϊμπέτοβ (Ντεμίρσπορ) by Αποστόλης Λιβάνιος
21:23
Μιλώντας στη χθεσινή συνέντευξη Τύπου, ο Γκουστάβο Πογέτ τόνισε: «το ματς είναι μια πρόκληση, είναι πολύ δύσκολο το ματς. Το Καζακστάν έχει βελτιωθεί πολύ τα τελευταία πέντε χρόνια, μάλλον περισσότερο κι από εμάς. Πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί, δεν υπάρχουν δικαιολογίες, είμαστε έτοιμοι». by Αποστόλης Λιβάνιος
21:30
21:34
Ακόμη δεν έχει τιγκάρει το γήπεδο. Υπάρχουν αρκετές καθυστερήσεις λόγω των αυστηρών ελέγχων που γίνονται εκτός του γηπέδου. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:36
Μαζί μας στο σχόλιο θα έχουμε τον Γιάννη Πολιά. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:37
Καλησπέρα σας! Μεγάλη βραδιά στην OPAP Arena, με την Ελλάδα να θέλει να επιβεβαιώσει ότι είναι το φαβορί, κλείνοντας ραντεβού με τη Γεωργία στον τελικό των playoffs. Δίχως εκπλήξεις η ενδεκάδα του Γκουστάβο Πογέτ, μένει να δούμε την προσέγγιση του Ουρουγουανού προπονητή, που χθες παραδέχτηκε ότι το ματς αυτό θυμίζει περισσότερο εκείνα του Nations League, παρά αυτά των προκριματικών του Euro. by Γιάννης Πολιάς
21:39
Τώρα αρχίζει το εντυπωσιακό τελετουργικό που έχει καθιερώσει η ΕΠΟ πριν από τα ματς. by Αποστόλης Λιβάνιος

21:46
1' Πρώτη τελική για την Εθνική! Σέντρα του Μασούρα από τα δεξιά, δεν μπόρεσε ο Πέλκας να βρει την μπάλα με το κεφάλι και αυτή έφτασε στον Τσιμίκα, που έκανε άστοχο σουτ από τα όρια της περιοχής. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:50
Είναι περίπου 200-250 Καζάκοι στο γήπεδο. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:51
7' Μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική! Ο Πέλκας έπιασε δυνατό σουτ μετά από κακό διώξιμο των φιλοξενούμενων, βρήκε την μπάλα ο Σάτσκι και στη συνέχεια χτύπησε στο δοκάρι. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:52
7' Πέναλτι για την Εθνική! Έπειτα από την ευκαιρία του, ο Πέλκας δεν παράτησε τη φάση και ο Καΐροφ τον ανέτρεψε με πολύ άτσαλο μαρκάρισμα. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:53

8' ΓΚΟΟΟΟΟΛ η Ελλάδα, 1-0!

Ο Μπακασέτας ανέλαβε την εκτέλεση, έκανε πολύ δυνατό χτύπημα και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:55
Επικίνδυνη κόντρα του Καζακστάν με τον Σαμορόντοφ, γύρισε και παραχώρησε κόρνερ ο Μπακασέτας. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:56
Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Μπεϊσεμπέκοφ μετά τη στατική φάση. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:56
Το ιδανικό ξεκίνημα για την Εθνική μας, με την εξαιρετική εκκίνηση στο ματς να συνοδεύεται από γκολ νωρίς νωρίς. Μια εξέλιξη που επιτρέπει στην ομάδα του Πογέτ να διαχειριστεί πολύ πιο εύκολα το παιχνίδι. Φυσικά έχουμε μέλλον ακόμα, καλό θα ήταν να έχουμε και ένα δεύτερο τέρμα πριν το ημίχρονο. by Γιάννης Πολιάς
21:59

15' ΓΚΟΟΟΟΛ η Ελλάδα, 2-0!

Εξαιρετική σέντρα του Μασούρα από τα δεξιά, πανέμορφη κίνηση του Πέλκα και κεφαλιά-ψαράκι που στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:00
Έτρεξε να αγκαλιάσει τον Πογέτ ο Πέλκας μετά το γκολ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:01
16' Κίτρινη στον Βορογκόφσκι για φάουλ στον Μπακασέτα. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:02
18' Καλή στιγμή για την Εθνική. Εκτέλεση φάουλ του Τσιμίκα από τα αριστερά, έμεινε αμαρκάριστος ο Μαυροπάνος στην καρδιά της αντίπαλης άμυνας, αλλά αστόχησε πολύ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:04
"Ο Τάσος Μπακασέτας έφτασε τα 14 γκολ με την Εθνική και έπιασε το Γιώργος Σιδέρη στη 10η θέση των σκόρερ όλων των εποχών. Παράλληλα έφτασε τα 6 γκολ με πέναλτι, περισσότερα από κάθε άλλο παίκτη της Εθνικής, μαζί με το Νίκο Αναστόπουλο". Πηγή: soccerbase by Αποστόλης Λιβάνιος
22:05
Ούτε το πιο αισιόδοξο σενάριο δεν προέβλεπε αυτά που έχουν γίνει μέχρι τώρα στην OPAP Arena. Η Ελλάδα έχει... πατήσει κάτω τους Καζάκους και όλα δείχνουν πως πολύ δύσκολα θα κινδυνέψει! by Γιάννης Πολιάς
22:05
21' Εκτός περιοχής σουτ του Μπακασέτα, η μπάλα έφυγε πάνω από την αντίπαλη εστία. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:06
Κερδισμένο κόρνερ για το Καζακστάν. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:07
Έδιωξε ο Χατζηδιάκος. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:09
24' Μεγάλη ευκαιρία για το Καζακστάν από το πουθενά! Εκτός περιοχής σουτ του Τσεσνόκοφ, η μπάλα κόντραρε στο κεφάλι του Χατζηδιάκου και χτύπησε στο δεξί δοκάρι του Βλαχοδήμου. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:10
Συστάσεις από τα μεγάφωνα για να μην γίνεται χρήση λέιζερ από τον κόσμο. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:11
Αρκετά δραστήριοι οι Καζάκοι στην κερκίδα. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:14
29' Παραλίγο να απειλήσει η Εθνική. Ο Ιωαννίδης έκλεψε και έδωσε για τον Πέλκα, αλλά ήταν λίγο πιο δυνατή η πάσα του. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:15
30' Κίτρινη στον Χατζηδιάκο, για φάουλ στον Τσεσνόκοφ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:16
31' Εκτέλεσε φάουλ ο Σαμορόντοφ για το Καζακστάν, η μπάλα στο τείχος. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:17
32' Επικίνδυνη κόντρα της Εθνικής, αλλά πήγε στράφι η ευκαιρία, καθώς δε μπόρεσαν να συνεργαστούν καλά Μασούρας και Ιωαννίδης. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:18
22:18
22:19
22:21

37' ΓΚΟΟΟΟΟΛ η Εθνική, 3-0!

Πανέμορφο άνοιγμα του Κουρμπέλη προς τα δεξιά, ο Μασούρας έγινε αποδέκτης της μπάλας, έκανε πανέμορφη μπαλιά με εξωτερικό φάλτσο με το αριστερό για τον Ιωαννίδη που βρήκε δίχτυα από κοντά. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:23
Ναι, έχει ένα ημίχρονο και κάτι ακόμα, ναι, πολλά έχουμε δει κατά καιρούς, όμως αυτή η Ελλάδα δεν γίνεται να απειληθεί από αυτό το Καζακστάν. Σε πάρτι έχει εξελιχτεί το ματς της OPAP Arena, το μυαλό σταδιακά θα αρχίσει, πιθανότατα, να πηγαίνει στην Τιφλίδα... by Γιάννης Πολιάς
22:25

40' ΓΚΟΟΟΟΛ η Εθνική, 4-0!

Σέντρα του Τσιμίκα από τα δεξιά με το αριστερά, σκαστή κεφαλιά του Κουρμπέλη και η μπάλα στα δίχτυα. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:30
Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:31

Ημίχρονο στην OPAP Arena: Ελλάδα-Καζακστάν 4-0!

Ο Μπακασέτας άνοιξε το σκορ στο 9’ με πέναλτι που κέρδισε ο Πέλκας, ο οποίος βρήκε δίχτυα στο 15’. Τα άλλα δύο τέρματα σημείωσαν Ιωαννίδης (37’) και Κουρμπέλης (40’). Δύο ασίστ έχει ο Μασούρας. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:34
Πολλές αναλύσεις δεν χωρούν στα όσα είδαμε στο πρώτο μέρος. Μαγική Εθνική, σκοράρει τέσσερις φορές στο πρώτο 45λεπτο για πρώτη φορά μετά το 2016 (4-1 το Γιβραλτάρ) και δικαίως έχει αρχίσει ήδη να σκέφτεται την Τιφλίδα. Εκεί όπου τα πράγματα θα είναι, ασφαλώς, πολύ πιο δύσκολα. by Γιάννης Πολιάς
22:47
Οράζοφ και Ταπάλοφ αντί Αστάνοφ και Καΐροφ για το Καζακστάν. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:47

Έναρξη στο β' μέρος!

22:49
48' Σουτ του Τσεσνόκοφ, μπλόκαρε ο Βλαχοδήμος και στη συνέχεια δόθηκε οφσάιντ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:52
50' Σουτ του Τσεσνόκοφ από καλή θέση, η μπάλα άουτ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:53
51' Πολύ καλή φάση για την Εθνική. Ο Μασούρας πάτησε περιοχή, έκανε το γύρισμα και η μπάλα έφτασε στον Μάνταλο που σούταρε στα σώματα, ενώ στη συνέχεια ο Μπακασέτας έκανε συρτό σουτ που μπλόκαρε ο αντίπαλος γκολκίπερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:54
53' Σουτ του Μπιστρόφ από τα δεξιά, μπλόκαρε ο Βλαχοδήμος. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:55
Έχει μπει καλά το Καζακστάν στο δεύτερο ημίχρονο. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:55
54' Κίτρινη στον Σαντιμπέκοφ για φάουλ στον Μάνταλο. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:59
58' Μακρινό σουτ του Οζάροφ, πάνω από την εστία του Βλαχοδήμου η μπάλα. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:59
Κακά τα ψέματα, διαδικαστικό το δεύτερο ημίχρονο μετά τα τέσσερα γκολ στο πρώτο 45λεπτο. Θέμα διαχείρισης πλέον για την Εθνική, που κάνει και συντήρηση δυνάμεων ενόψει του τελικού της Τιφλίδας. by Γιάννης Πολιάς
23:00
58' Επικίνδυνη σέντρα του Ταπάλοφ από τα δεξιά, δεν πρόλαβε να φτάσει στην μπάλα ο Βορογκόφσκι. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:02
Κερδισμένο κόρνερ για το Καζακστάν, από παρέμβαση του Μαυροπάνου. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:03
61' Άτσαλο σουτ του Βορογκόφσκι από τα όρια της περιοχής, μπλόκαρε ο Βλαχοδήμος. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:03
Ετοιμάζεται να μπει ο Κωνσταντέλιας. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:04
Και ο Γιακουμάκης. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:05
63' Αλλαγές για την Εθνική: Γιακουμάκης αντί Πέλκα και Κωνσταντέλιας στη θέση του Ιωαννίδη. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:08
Θα μπει ο Ρότα σε λίγο. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:08
66' Κίτρινη στον Οράζοφ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:08
67' Ρότα αντί Μπάλντοκ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:09
67' Ζούεφ αντί Τσεσνόκοφ για το Καζακστάν. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:09
68' Κίτρινη στον Γερλάνοφ για σκληρό φάουλ στον Ρότα. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:10
23:11
Με πάγο στο πόδι ο Χατζηδιάκος, ο οποίος έγινε αλλαγή μετά την ανάπαυλα. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:14
Θα περάσει στο ματς και ο Ανδρέας Μπουχαλάκης. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:15
73' Μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική. Ο Μασούρας σέρβιρε στον Μπακασέτα που έπιασε σουτ σχεδόν από το ύψος του πέναλτι, με την μπάλα να κοντράρει και να φεύγει εκτός. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:15
74' Αλλαγή για την Εθνική: Μπακασέτας αντί Μπουχαλάκη. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:16
74' Νέα ευκαιρία για την Εθνική! Με Ρέτσο και Μαυροπάνο να απειλούν από αέρος, αλλά τη γλίτωσε εδώ το Καζακστάν. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:18
77' Άστοχο σουτ του Κωνσταντέλια από τα όρια της περιοχής. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:19
77' Αλλαγή για το Καζακστάν: Αϊμπέτοφ στη θέση του Σαμορόντοφ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:20
79' Ωραία συνεργασία Μπουχαλάκη και Μασούρα, με τον δεύτερο να κάνει το γύρισμα για τον Γιακουμάκη και την Εθνική να κερδίζει το κόρνερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:21
80' Ωραία σέντρα του Κουρμπέλη, κεφαλιά του Μαυροπάνου και ο Σάτσκι έδιωξε σε κόρνερ, αλλά στη συνέχεια δόθηκε οφσάιντ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:23
82' Σουτ του Ζούεφ, με την μπάλα να φεύγει αρκετά ψηλά. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:25
Η Ελλάδα περνά με επιτυχία το πρώτο της τεστ σε μονά μπαράζ, τώρα μένει να πράξει αναλόγως και στο δεύτερο και πιο σημαντικό σκέλος των playoffs. Την Τρίτη, 26 Μαρτίου, στις 19:00, η ομάδα του Πογέτ θα δοκιμαστεί στην Τιφλίδα, στην προσπάθεια να στερήσει στη Γεωργία την πρώτη της παρουσία σε τελική φάση Euro και να πάει εκείνη στη Γερμανία! by Γιάννης Πολιάς
23:26
84' Νέα ευκαιρία για το 5-0 της Εθνικής! Ο Γιακουμάκης πήρε παραμάζωμα τον αντίπαλό του, η μπάλα στρώθηκε στον Μάνταλο που σούταρε πάνω στον Σάτσκι. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:26
Νέο κόρνερ για την Εθνική. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:27

85' ΓΚΟΟΟΛ η Εθνική, 5-0!

Κόρνερ του Τσιμίκα από τα δεξιά, ο Ταπάλοφ έκανε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα στην εστία της ομάδας του. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:29
88' Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική! Ο Κωνσταντέλιας σέρβιρε για τον Γιακουμάκη που αστόχησε από εξαιρετική θέση. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:30
Κόρνερ για την Εθνική από προσπάθεια του Κωνσταντέλια. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:30
89' Άστοχο σουτ του Κουρμπέλη. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:30
Συνθήματα από τον κόσμο για το ματς με τη Γεωργία. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:31
90' Κι άλλη ευκαιρία της Εθνικής! Ο Κωνσταντέλιας έφυγε και πάλι στην κόντρα, έδωσε για τον Μασούρα, του οποίου το σουτ κόντραρε και κατέληξε σε κόρνερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:32
Τέλος στο ματς, δίχως καθυστερήσεις! by Αποστόλης Λιβάνιος
23:32

Ελλάδα-Καζακστάν 5-0!

Η Εθνική προκρίνεται στον τελικό των playoffs, όπου θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την Τρίτη. Εφόσον νικήσει θα αγωνιστεί στα τελικά του Euro 2024. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:33
Ο Μπακασέτας άνοιξε το σκορ στο 9’ με πέναλτι που κέρδισε ο Πέλκας, ο οποίος βρήκε δίχτυα στο 15’. Τα άλλα δύο τέρματα σημείωσαν Ιωαννίδης (37’) και Κουρμπέλης (40’). Δύο ασίστ έχει ο Μασούρας. Ο Ταπάλοφ πέτυχε αυτογκόλ στο 86ο λεπτό. by Αποστόλης Λιβάνιος