Παναιτωλικός-Βόλος

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική των PlayOuts της Stoiximan Super League.

19:15
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Βόλο για την 3η αγωνιστική των playouts της Stoiximan Super League. Σέντρα στις 19:30, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 2 & ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Μπάμπη Τσιρώνη. by Γιάννης Πολιάς
19:16
Μεγάλο ντέρμπι για την παραμονή, με τους γηπεδούχους να είναι 12οι με 24 βαθμούς και τους φιλοξενούμενους 11οι με 25. by Γιάννης Πολιάς
19:17
Στο +2 από την επικίνδυνη ζώνη οι Αγρινιώτες. by Γιάννης Πολιάς
19:18
Οι ενδεκάδες των ομάδων Παναιτωλικός (Γ. Πετράκης): Τσάβες, Οικονόμου, Μλάντεν, Στάγιτς, Μαυρίας, Τορεχόν, Πέρες, Φρ. Ντουάρτε, Χουάνπι, Καρέλης, Ντίας Στον πάγκο: Καπίνο, Μπρ. Ντουάρτε, Λιάβας, Μαλής, Μπουζούκης, Τσιγγάρας, Χατζηθεοδωρίδης, Λομόνακο, Μπελεβώνης Βόλος (Χρ. Κόντης): Κόβατς, Άλχο, Καλογερόπουλος, Σιέλης, Λούνα, Μπαριέντος, Γκλάβτσιτς, Κόμπα, Μύγας, Ασεχνούν, Γκαρσία Στον πάγκο: Κόστιτς, Ασλανίδης, Κίτσος, Τάχατος, Τσοκάνης, Τρουιγέ, Μπερτόλιο, Ποπέσκου, Μωραΐτης by Γιάννης Πολιάς
19:18
Διαιτητής: Κατοίκος Βοηθοί: Φωτόπουλος, Σινιοράκης 4ος: Κατσικογιάννης VAR: Κουμπαράκης, Κωνσταντίνου by Γιάννης Πολιάς
19:19
Στα ματς της κανονικής διάρκειας, ο Παναιτωλικός μέτρησε 1-1-0 ενάντια στον Βόλο, συνεπώς αν δεν χάσει, θα έχει σίγουρα την ισοβαθμία. by Γιάννης Πολιάς
19:21
by Γιάννης Πολιάς
19:21
19:21
Οι δύο ομάδες έχουν κάνει καλό ξεκίνημα στα playouts, με 1-1-0 ο Παναιτωλικός και με 2/2 ο Βόλος. by Γιάννης Πολιάς
19:33
2' Κόρνερ για τον Βόλο, που έχει μπει καλύτερα στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:33
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Γιάννης Πολιάς
19:34
Αστέρα Τρίπολης-Κηφισιά 1-0 από νωρίς. by Γιάννης Πολιάς
19:36
5' Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
19:36
Απομάκρυναν οι Βολιώτες. by Γιάννης Πολιάς
19:38
8' Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
19:39
8' Ψηλά άουτ η κεφαλιά του Καλογερόπουλου. by Γιάννης Πολιάς
19:41
11' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
19:41
11' Πέρασε άουτ η κεφαλιά του Οικονόμου. by Γιάννης Πολιάς
19:47
16' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον Βόλο. by Γιάννης Πολιάς
19:47
Πήρε και κίτρινη κάρτα ο Μλάντεν. by Γιάννης Πολιάς
19:48
Απομακρύνθηκε η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:51
20' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
19:51
19:55
24' Αστοχη η μακρινή προσπάθεια του Άλχο. by Γιάννης Πολιάς
19:56
26' Φάουλ σε πλάγια θέση για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
19:57
Η φάση ολοκληρώθηκε με επιθετικό φάουλ... by Γιάννης Πολιάς
19:57
Είναι γεγονός ότι το θέαμα μέχρι τώρα δεν διεκδικεί και δάφνες ποιότητας! by Γιάννης Πολιάς
19:59
29' ΓΚΟΛ, 1-0 Ο ΒΟΛΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΕΧΝΟΥΝ! Ασύλληπτο σουτ του Φινλανδού έξω από την περιοχή, η μπάλα καρφώθηκε στο παραθυράκι του Τσάβες! by Γιάννης Πολιάς
20:01
Να λοιπόν που η πρώτη πραγματικά καλή φάση του αγώνα φέρνει και γκολάρα... by Γιάννης Πολιάς
20:03
32' Γύρισμα Ντουάρτε από τα δεξιά, εύκολα μπλόκαρε ο Κόβατς. by Γιάννης Πολιάς
20:05
34' Μικρή διακοπή μετά από εναέρια σύγκρουση Τορεχόν και Σιέλη. by Γιάννης Πολιάς
20:05
Συνεχίζεται κανονικά το ματς. by Γιάννης Πολιάς
20:10
39' Εντυπωσιακή επέμβαση Κόβατς σε σέντρα-σουτ του Μαυρία από δεξιά. by Γιάννης Πολιάς
20:11
40' Σουτ Ντίας από το ύψος της περιοχής, ψηλά άουτ. by Γιάννης Πολιάς
20:13
42' Πολύ καλή στιγμή για τον Βόλο, ο Γκαρσία δεν μπόρεσε να πιάσει καλά την κεφαλιά από κοντά. by Γιάννης Πολιάς
20:14
42' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
20:14
43' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Οικονόμου κατέβασε την μπάλα στο δεύτερο δοκάρι αλλά... κατάφερε να σουτάρει άουτ εξ επαφής! by Γιάννης Πολιάς
20:15
Πήρε και κίτρινη κάρτα ο Κόμπα στην προηγούμενη φάση. by Γιάννης Πολιάς
20:15
44' Δοκάρι για τον Παναιτωλικό! Σέντρα από τα δεξιά, αδράνησαν οι φιλοξενούμενοι και ο Πέρες από πολύ κοντά έστειλε την μπάλα στο δεξί δοκάρι του Κόβατς! by Γιάννης Πολιάς
20:16
Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους. by Γιάννης Πολιάς
20:17
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο, Παναιτωλικός-Βόλος 0-1 με το γκολ του Ασεχνούν στο 29ο λεπτό. by Γιάννης Πολιάς
20:36
46' Χατζηθεοδωρίδης αντί Στάγιτς. by Γιάννης Πολιάς
20:36
46' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τους γηπεδούχους, λίγο έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
20:38
47' Εκτέλεσε ο Χουάνπι, η μπάλα κόντραρε και άλλαξε πορεία, καταλήγοντας λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. by Γιάννης Πολιάς
20:38
48' Απομακρύνθηκε η μπάλα μετά το κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
20:39
Μεγάλη πίεση από τους γηπεδούχους, ψάχνουν εναγωνίως την ισοφάριση. by Γιάννης Πολιάς
20:42
52' Κόρνερ για τον Βόλο μετά από δύο σουτ που σταμάτησαν στα σώματα. by Γιάννης Πολιάς
20:43
Η φάση ολοκληρώθηκε με επιθετικό φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
20:43
20:44
54' Λομόνακο αντί Καρέλη. by Γιάννης Πολιάς
20:48
58' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
20:49
Έδιωξαν οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
20:50
59' Απέκρουσε το δυνατό σουτ του Χουάνπι ο Κόβατς! by Γιάννης Πολιάς
20:50
Αυτή ήταν η πρώτη καλή στιγμή στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιάννης Πολιάς
20:52
62' Μόνιμα στην επίθεση οι γηπεδούχοι. by Γιάννης Πολιάς
20:53
63' Τρουιγέ αντί Μπαριέντος. by Γιάννης Πολιάς
20:56
20:56
Ο δε ΟΦΗ νικά 2-0 τον ΠΑΣ Γιάννινα, που παίζει και με παίκτη λιγότερο. by Γιάννης Πολιάς
20:57
66' Στο 62% η κατοχή της μπάλας για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
20:58
68' Κίτρινη κάρτα στον Μαυρία. by Γιάννης Πολιάς
20:59
Ανατροπή μέσα σε λίγα λεπτά στην Τρίπολη, 2-1 η Κηφισιά! by Γιάννης Πολιάς
21:00
70' Κίτρινη κάρτα στον Τορεχόν. by Γιάννης Πολιάς
21:01
Τελευταίο 20λεπτο, με τον Παναιτωλικό να... καίγεται για γκολ, ειδικά από τη στιγμή που έχει πάρει το προβάδισμα η Κηφισιά στην Τρίπολη. by Γιάννης Πολιάς
21:01
71' Φάουλ λίγα μέτρα κάτω από τη σέντρα για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
21:03
73' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
21:03
73' Πεσμένοι στο έδαφος δύο παίκτες του Βόλου. by Γιάννης Πολιάς
21:04
Σηκώνονται σιγά σιγά. by Γιάννης Πολιάς
21:06
Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο. by Γιάννης Πολιάς
21:06
76' Μωραΐτης αντί Γκαρσία. by Γιάννης Πολιάς
21:08
78' Λιάβας αντί Χουάνπι, Μπουζούκης αντί Ντίας. by Γιάννης Πολιάς
21:10
79' Διατηρεί την κατοχή της μπάλας αλλά δυσκολεύεται να απειλήσει η ομάδα του Πετράκη. by Γιάννης Πολιάς
21:13
82' Πολύ επικίνδυνη αντεπίθεση του Βόλου, όμως ο Λούνα γύρισε λανθασμένα την μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
21:13
83' Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
21:14
84' Επικίνδυνο γύρισμα Μπουζούκη, ο Λομόνακο πήγε να μπει στη φάση αλλά έκανε επιθετικό φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
21:15
85' Ποπέσκου αντί Ασεχνούν και Μπερτόλιο αντί Κόμπα. by Γιάννης Πολιάς
21:16
85' Μπρ. Ντουάρτε αντί Μαυρία. by Γιάννης Πολιάς
21:18
87' Φάουλ λίγο κάτω από τη σέντρα για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
21:19
88' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Πανέξυπνη εκτέλεση για τον Λομόνακο, που στο τετ α τετ έστειλε άουτ την μπάλα. Ίσως βέβαια να ήταν εκτεθειμένος. by Γιάννης Πολιάς
21:20
89' Αποβολή για τον Άλχο, με δέκα παίκτες ο Βόλος! by Γιάννης Πολιάς
21:20
Για πολύ σκληρό μαρκάρισμα στον χώρο του κέντρου. by Γιάννης Πολιάς
21:21
Επτά λεπτά οι καθυστερήσεις, πάμε για θρίλερ! by Γιάννης Πολιάς
21:23
90+2' Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους, η μπάλα έμεινε... ζωντανή μέσα στην περιοχή και ο Λομόνακο σούταρε, από τις κόντρες κατέληξε στην αγκαλιά του Κόβατς το σουτ. by Γιάννης Πολιάς
21:24
90+3' Κίτρινη κάρτα στον Κόβατς για καθυστέρηση. by Γιάννης Πολιάς
21:24
90+4' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
21:25
Και νέο κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
21:26
90+5' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Μυθική επέμβαση του Κόβατς σε... κεραυνό του Ντουάρτε μέσα από την περιοχή! by Γιάννης Πολιάς
21:27
90+6' Κόκκινη κάρτα στον Μλάντεν, δεύτερη κίτρινη γιατί γκρέμισε τον Μωραΐτη στην αντεπίθεση! by Γιάννης Πολιάς
21:28
90+7' Παντελώς άστοχο το σουτ του Φρ. Ντουάρτε. by Γιάννης Πολιάς
21:28
Τέλος, Παναιτωλικός-Βόλος 0-1! by Γιάννης Πολιάς
21:29
Οι φιλοξενούμενοι κάνουν το 3/3 στα playouts και γίνονται αφεντικά για την παραμονή, με τους ηττημένους να υποχωρούν στην τελευταία δυάδα μετά το διπλό της Κηφισιάς στην Τρίπολη! by Γιάννης Πολιάς
21:29
Ακολουθεί τεράστιο ματς, Κηφισιά-Παναιτωλικός την επόμενη εβδομάδα. by Γιάννης Πολιάς