Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Super League 1.

19:17
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης, Ατρόμητος-ΠΑΟΚ, για τη 10η αγωνιστική της Super League by www.sport-fm.gr
19:18
Το παιχνίδι είναι προγραμματισμένο για τις 19:30 και θα καλυφθεί τηλεοπτικά από το Novasports Prime by www.sport-fm.gr
19:18
19:19
19:20
Ατρόμητος (Γιώργος Κορακάκης, 3-5-2): Γιαννιώτης, Στρούγγης, Παπαδόπουλος, Γκαλβάο - Κιβρακίδης, Καστεγιάνο, Νάτσος, Σάλομον, Χαρίσης - Μουνίθ, Κουλούρης. by www.sport-fm.gr
19:20
ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου, 4-2-3-1): Πασχαλάκης – Τέιλορ, Βαρέλα, Κρέσπο, Ροντρίγκο – Κούρτιτς, Σβαμπ – Ζίβκοβιτς, Ελ Καντουρί, Μπίσεσβαρ - Άκπομ by www.sport-fm.gr
19:20
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Μανδάς, Βασιλαντωνόπουλος, Χατζηισαΐας, Σπιριντόνοβιτς, Αθανασίου, Μαυρομμάτης, Ντένιτς, Πισάνο, Κλωναρίδης by www.sport-fm.gr
19:20
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Ζ. Ζίβκοβιτς, Λύρατζης, Μιχάι, Μιχαηλίδης, Σίντκλεϊ, Εσίτι, Μουργκ, Κούτσιας, Σφιντέρσκι. by www.sport-fm.gr
19:21
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών) Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Θανασιάς (Ηπείρου) 4ος: Ζαμπαλάς (Ηπείρου) VAR: Άντλερ (Ισραήλ) AVAR: Παπαδάκης (Ηρακλείου) by www.sport-fm.gr
19:22
Η προϊστορία Νίκες Ατρομήτου: 13 Ισοπαλίες: 12 Νίκες ΠΑΟΚ: 23 Με γηπεδούχο τον Ατρόμητο Νίκες Ατρομήτου: 6 Ισοπαλίες: 8 Νίκες ΠΑΟΚ: 10 by www.sport-fm.gr
19:23
Υπενθυμίζεται ότι στον πάγκο του Ατρομήτου δεν θα είναι ο Γιώργος Παράσχος, ούτε ο βοηθός του, Παναγιώτης Γκουτσίδης, καθώς ταλαιπωρούνται από τον κορωνοϊό. Στη θέση τους ο Γιώργος Κορακάκης. by www.sport-fm.gr
19:24
Ο οποίος έχει αποδειχθεί δήμιος του ΠΑΟΚ, τόσο ως παίκτης, όσο και ως προπονητής. Δείτε αναλυτικά εδώ το θέμα του sport-fm.gr. by www.sport-fm.gr
19:29
19:30
19:31
19:36
5' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Σβαμπ τροφοδότησε τον Κρέσπο με κεφαλιά μετά από κόρνερ, αλλά ο Ισπανός αστόχησε από κοντά. by www.sport-fm.gr
19:37
19:45
Ίδιο το μοτίβο εδώ και αρκετή ώρα. Ο ΠΑΟΚ κυκλοφορεί την μπάλα, ο Ατρόμητος τον περιμένει. Μοναδική καλή στιγμή η κεφαλιά του Κρέσπο στο 5' by www.sport-fm.gr
19:51
21' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Καστεγιάνο έκανε τη σέντρα, ο Μουνίθ βρήκε ελάχιστα την μπάλα με το κεφάλι από εξαιρετική θέση και αστόχησε by www.sport-fm.gr
19:56
19:57
20:05
20:05
20:09
Πολύ μέτριο το παιχνίδι έως τώρα. Ελάχιστες οι καλές φάσεις. Δίχως μεγάλη ένταση στο παιχνίδι. by www.sport-fm.gr
20:13
Διακοπή στο παιχνίδι. Έπειτα από σύγκρουση Ζίβκοβιτς με Κουλούρη, οι οποίοι είναι στο έδαφος by www.sport-fm.gr
20:14
20:15
45' ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος, 1-0! Συνεργασία Χαρίση, Κουλούρη και Μουνίθ, ο οποίος έστρωσε για τον Έλληνα φορ, που από το σημείο του πέναλτι εκτέλεσε τον Πασχαλάκη και πέτυχε το πρώτου φετινό τέρμα by www.sport-fm.gr
20:16
20:17
45' +1' Άστοχη κεφαλιά του Κούρτιτς από σέντρα του Ζίβκοβιτς. Ήταν εντελώς αμαρκάριστος. by www.sport-fm.gr
20:18
Ημίχρονο στο Περιστέρι: Ατρόμητο-ΠΑΟΚ 1-0! Το τέρμα του Κουλούρη (45') κόντρα στην πρώην ομάδα του χωρίζει πλέον τις δύο ομάδες. Μέτριο το παιχνίδι στο πρώτο μέρος, ελαφρώς καλύτερος ο "δικέφαλος", ο οποίος δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί τη συντριπτική κατοχή της μπάλας. Οι τελικές ήταν 3(1)-3(1). by www.sport-fm.gr
20:32
20:33
20:34
20:35
Εχει μεταφερθεί ο Ελ Καντουρί αριστερά και ο Μπίσεσβαρ είναι πίσω από τον Άκπομ. by www.sport-fm.gr
20:37
Φάση που χωράει συζήτηση. Η μπάλα έχει βρει στο χέρι του Κυριάκου Παπαδόπουλου μετά από κόρνερ, αφού πρώτα χτύπησε στο πόδι. Προφανώς θεωρήθηκε ότι είναι ακούσιο by www.sport-fm.gr
20:40
51' Τρομερή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Στρούγγης έδιωξε πάνω στη γραμμή μετά από κεφαλιά του Άκπομ και στη συνέχεια ο Βαρέλα έπιασε δυνατό σουτ και ο Γιαννιώτης έδιωξε με το κεφάλι. Έπειτα έκανε φάουλ ο Άκπομ. by www.sport-fm.gr
20:43
20:44
20:47
20:49
20:51
62' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Ο Μουργκ αντί του Σβαμπ και ο Σίντκλεϊ αντί του Ροντρίγκο by www.sport-fm.gr
20:53
Διαμαρτυρίες από τον Κουλούρη που βρέθηκε στο έδαφος, έπειτα από μονομαχία με τον Βαρέλα. Τον έχει βρει στο πρόσωπο με τον αγκώνα by www.sport-fm.gr
20:53
20:54
Κόκκινη στον πάγκο του Ατρομήτου για διαμαρτυρίες, είναι για τον Αγγελόπουλο by www.sport-fm.gr
20:54
20:55
68' ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος, 2-0! Ο Κουλούρης ανέλαβε την εκτέλεση, έστειλε την μπάλα στην αριστερή γωνία του Πασχαλάκη, που έπεσε στη δεξιά του. by www.sport-fm.gr
20:58
70' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Κεφαλιά του Βαρέλα σε στατική φάση, η μπάλα πήρε παράξενα φάλτσα και έφυγε ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Γιαννιώτη by www.sport-fm.gr
21:00
21:00
21:00
21:01
74' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Εξαιρετική κίνηση του Άκπομ, αλλά άστοχο σουτ με το αριστερό by www.sport-fm.gr
21:07
21:09
21:12
21:19
21:20
21:25
Τέλος στο Περιστέρι: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ 2-0! Τα δύο γκολ του Κουλούρη (45', πεν. 68') έγειραν την πλάστιγγα υπέρ των γηπεδούχων, που πανηγύρισαν την πρώτη τους νίκη στο φετινό πρωτάθλημα. Οι τελικές ήταν 4(2)-10(3). by www.sport-fm.gr