ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την εξέλιξη του αγώνα ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα για την 11η αγωνιστική της Super League 1.

20:42
Καλησπέρα σας. Τελευταίο χρονικά ματς στο σαββατιάτικο πρόγραμμα της Super League 1, με τον ΠΑΟΚ να φιλοξενεί τον ΠΑΣ Γιάννινα στην Τούμπα. Σέντρα στις 21:00, τηλεοπτική μετάδοση από Novasports Prime και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Δημήτρη Τσορμπατζόγλου. by Γιάννης Πολιάς
20:43
Νωρίτερα, Λαμία-Βόλος 2-2 και ΟΦΗ-Ιωνικός 0-2. by Γιάννης Πολιάς
20:44
Στο τελευταίο δεκάλεπτο, Ατρόμητος-Άρης 0-0. by Γιάννης Πολιάς
20:45
Στην 5η θέση με 16 βαθμούς οι γηπεδούχοι, στην 11η με εννέα οι Γιαννιώτες. by Γιάννης Πολιάς
20:48
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων ΠΑΟΚ (Ρ. Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Σάστρε, Ίνγκασον, Κουλιεράκης, Ρ. Σοάρες, Ντάντας, Σβαμπ, Α. Ζίβκοβιτς, Ελ Καντουρί, Κωνσταντέλιας, Ολιβέιρα. ΠΑΣ Γιάννινα (Θ. Στάικος): Αθανασίου, Σόρια, Πήλιος, Παντελάκης, Εραμούσπε, Μπιλμπάο, Λώλης, Ροσέρο, Φοφανά, Λιάσος, Μπαλάν. by Γιάννης Πολιάς
20:50
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Ζ. Ζίβκοβιτς, Κάργας, Νάσμπεργκ, Παναγιώτου, Φ. Σοάρες, Αουγκούστο, Μπίσεσβαρ, Κουαλιάτα, Τόμας. Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Σούλης, Μέντες, Ποζνάνσκι, Παμλίδης, Τσαβός, Τσίρης, Μπαγκαλιάνης, Μπακαδήμας, Σταματελόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
20:50
Διαιτητής: Περράκης Βοηθοί: Απτόσογλου, Χριστάκογλου 4ος: Τσακαλίδης VAR: Τζοβάρας, Τριανταφύλλου by Γιάννης Πολιάς
20:52
Πλήγμα για την ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου η απουσία του Νάρεϊ, με Κούρτιτς, Λύρατζη, Τσαούση και Βιεϊρίνια επίσης εκτός. by Γιάννης Πολιάς
20:52
Ο Θανάσης Στάικος από την άλλη, δεν υπολογίζει τους Καραχάλιο, Κιάκο, Ριένστρα, Πριόρ, Τζίμα και φυσικά Κόντε. by Γιάννης Πολιάς
20:53
20:57
Με 4-2-3-1 ο «Δικέφαλος του Βορρά», με 4-3-3 οι Ηπειρώτες. by Γιάννης Πολιάς
20:57
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. by Γιάννης Πολιάς
20:59
Μοιρασμένη η πρόσφατη παράδοση, με δύο νίκες για κάθε ομάδα στα τέσσερα τελευταία ματς. by Γιάννης Πολιάς
21:00
Σέντρα στην Τούμπα. by Γιάννης Πολιάς
21:02
2' Πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Σέντρα από τα αριστερά, κακή αντίδραση της άμυνας αλλά ο Ζίβκοβιτς είδε τον Αθανασίου να αποκρούει με το σώμα το σουτ του. by Γιάννης Πολιάς
21:03
Έχουν μπει πολύ δυναμικά οι γηπεδούχοι, που ψάχνουν την πρώτη τους νίκη μετά από δύο αγωνιστικές. by Γιάννης Πολιάς
21:03
4' Πολύ άστοχο το σουτ του Ελ Καντουρί από το ύψος της περιοχής. by Γιάννης Πολιάς
21:05
Όπως ανέφερε ο Δημήτρης Τσορμπατζόγλου στον bwinΣΠΟΡ FM, υπήρξε λιποθυμία ανθρώπου στον πάγκο του ΠΑΣ. Εν συνεχεία, ευτυχώς, ανέκτησε τις αισθήσεις του και σηκώθηκε. by Γιάννης Πολιάς
21:06
7' Κίτρινη κάρτα στον Λιάσο για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
21:06
Στημένη μπάλα σε πλάγια θέση για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
21:07
8' ΓΚΟΛ, 1-0 Ο ΠΑΟΚ! Κεφαλιά Ίνγκασον μετά την εκτέλεση του φάουλ από τον Σοάρες, ο Αθανασίου βρήκε την μπάλα αλλά δεν κατάφερε να ανακόψει την πορεία της προς τα δίχτυα. by Γιάννης Πολιάς
21:08
Η ορμητικότητα των γηπεδούχων... ανταμείβεται με ένα γκολ από νωρίς. by Γιάννης Πολιάς
21:09
9' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ! Για κράτημα του Σόρια στον Ολιβέιρα. by Γιάννης Πολιάς
21:09
Ο Σβαμπ απέναντι στον Αθανασίου... by Γιάννης Πολιάς
21:10
10' ΓΚΟΛ, 2-0 Ο ΠΑΟΚ! Εύστοχος ο Αυστριακός μέσος, με τους Θεσσαλονικείς να παίρνουν προβάδισμα δύο τερμάτων από το πρώτο δεκάλεπτο! by Γιάννης Πολιάς
21:11
Απίθανο ξεκίνημα για την ομάδα του Λουτσέσκου. by Γιάννης Πολιάς
21:13
14' 62%-38% η κατοχή της μπάλας, 4-0 οι τελικές. by Γιάννης Πολιάς
21:14
14' Μεγάλο λάθος στην άμυνα του ΠΑΣ, ο Κωνσταντέλιας γλίστρησε και δεν μπόρεσε να το εκμεταλλευτεί. by Γιάννης Πολιάς
21:18
18' Παντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Σόρια. by Γιάννης Πολιάς
21:20
Ο άνθρωπος που αντιμετώπισε θέμα υγείας στον πάγκο του ΠΑΣ φέρεται να είναι δημοσιογράφος των καναλιών Novasports. by Γιάννης Πολιάς
21:20
Ευχή όλων να είναι καλά. by Γιάννης Πολιάς
21:21
21' Στο έδαφος ο Ντάντας, έχει μπει το ιατρικό επιτελείο του ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
21:21
Συνεχίζεται η αναμέτρηση. by Γιάννης Πολιάς
21:23
23' Μεγάλη στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Υπέροχη μπαλιά Ελ Καντουρί, το χαμηλό σουτ του Κωνσταντέλια άφησε άγαλμα τον Αθανασίου αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ. by Γιάννης Πολιάς
21:24
21:27
28' Στο 67% η κατοχή της μπάλας για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
21:28
28' Πολύ άστοχο το σουτ του Ολιβέιρα έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
21:32
32' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ λίγα μέτρα κάτω από τη σέντρα. by Γιάννης Πολιάς
21:36
37' Κόρνερ για τον ΠΑΣ. by Γιάννης Πολιάς
21:37
Οι Θεσσαλονικείς κρατούν πολύ εύκολα το προβάδισμα, δεν έχουν απειληθεί καθόλου. by Γιάννης Πολιάς
21:40
40' Μεγάλη στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Ωραία προσπάθεια και δυνατό του Ολιβέιρα, έβγαλε εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Αθανασίου. by Γιάννης Πολιάς
21:40
41' Νέα μεγάλη ευκαιρία! Λίγο άουτ η κεφαλιά του Ίνγκασον μετά τη σέντρα του Σοάρες. by Γιάννης Πολιάς
21:41
Ξαφνικά... άναψε το ματς. by Γιάννης Πολιάς
21:41
42' Κόρνερ για τον ΠΑΣ. by Γιάννης Πολιάς
21:41
Δεύτερο για τους Ηπειρώτες και τρίτο συνολικά. by Γιάννης Πολιάς
21:42
43' Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ! Βγήκε λανθασμένα ο Κοτάρσκι, η μπάλα φάνηκε να βρίσκει στον Παντελάκη και εν συνεχεία πέρασε άουτ. by Γιάννης Πολιάς
22:05
48' Κόρνερ μετά από κόντρα σε σουτ του Ολιβέιρα από τα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
22:05
Έχουν μπει ξανά δυνατά οι Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
22:08
50' Μεγάλη στιγμή για τον ΠΑΣ! Η μπάλα κόντραρε σε γύρισμα του Ροσέρο και παραλίγο να αιφνιδιάζει τον Κοτάρσκι, που έδιωξε σε κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
22:08
Δοκάρι στη συνέχεια της φάσης, ωστόσο υπήρξε υπόδειξη για οφσάιντ. by Γιάννης Πολιάς
22:08
22:09
52' Κίτρινη κάρτα στον Ελ Καντουρί για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
22:09
Λίγα μέτρα έξω από την περιοχή του ΠΑΟΚ η στημένη μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
22:10
53' Κόρνερ για τον ΠΑΣ, που έχει κερδίσει πολλά μέτρα στον αγωνιστικό χώρο. by Γιάννης Πολιάς
22:11
55' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
22:13
57' Κίτρινη κάρτα στον Ζίβκοβιτς για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
22:16
59' Έχει πέσει ο ρυθμός μετά από ένα αρκετά δυναμικό ξεκίνημα στο δεύτερο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
22:17
60' Φάουλ για τον ΠΑΣ λίγα μέτρα έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
22:18
61' Ψηλά άουτ η εκτέλεση του Μπιλμπάο. by Γιάννης Πολιάς
22:21
63' Κίτρινη κάρτα στον Σόρια. by Γιάννης Πολιάς
22:21
64' Σταματελόπουλος αντί Μπάλαν και Νάσμπεργκ αντί Κουλιεράκη by Γιάννης Πολιάς
22:25
68' Κίτρινη κάρτα στον Σάστρε. by Γιάννης Πολιάς
22:25
Φάουλ κοντά στην περιοχή αλλά από πλάγια θέση για τον ΠΑΣ. by Γιάννης Πολιάς
22:26
69' Κόρνερ στην εξέλιξη της φάσης. by Γιάννης Πολιάς
22:27
70' Φ. Σοάρες αντί Ελ Καντουρί. by Γιάννης Πολιάς
22:31
74' Άστοχο το συρτό σουτ του Σάστρε έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
22:31
75' Αδύναμη η κεφαλιά του Φ. Σοάρες, άνετα ο Αθανασίου. by Γιάννης Πολιάς
22:33
22:33
Οι τελικές είναι... 13-2. by Γιάννης Πολιάς
22:34
77' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
22:36
79' Μπίσεσβαρ αντί Κωνσταντέλια, Τόμας αντί Ολιβέιρα. by Γιάννης Πολιάς
22:38
81' Παμλίδης αντί Λώλη. by Γιάννης Πολιάς
22:40
83' Κίτρινη κάρτα στον Μορέιρα για διαμαρτυρία. by Γιάννης Πολιάς
22:41
85' Κόρνερ για τον ΠΑΣ. by Γιάννης Πολιάς
22:43
Τελευταίο πεντάλεπτο στο ματς, πάντα στο 2-0. by Γιάννης Πολιάς
22:44
Αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά, οι Θεσσαλονικείς θα επιστρέψουν στις νίκες και θα βρεθούν στο -1 από την τετράδα. by Γιάννης Πολιάς
22:44
87' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
22:47
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
22:48
90+1' Τσάβος αντί Ροσέρο, Τσίρης αντί Λιάσου. by Γιάννης Πολιάς