Άρης-Ολυμπιακός

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

18:57
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του ματς Άρης-Ολυμπιακός για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας. Οι «ερυθρόλευκοι» είχαν επικρατήσει 1-0 στο πρώτο ματς. Σέντρα στις 19:30, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 1 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Αλέξη Σαββόπουλου. by Γιάννης Πολιάς
18:58
Υπενθυμίζεται πως ΔΕΝ ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. Σε νίκη Άρη με 1-0, 2-1, 3-2 και ούτω καθεξής, θα έχουμε παράταση και αν χρειαστεί, πέναλτι. by Γιάννης Πολιάς
18:58
Θυμηθείτε πώς είχαν πάρει προβάδισμα πρόκρισης στο πρώτο ματς οι Πειραιώτες by Γιάννης Πολιάς
19:02
Η ομάδα που θα πάρει την πρόκριση θα παίξει στα ημιτελικά με την ΑΕΚ - που αυτήν την στιγμή προηγείται 2-1 του Πανσεραϊκού (και 5-1 στο συνολικό σκορ). by Γιάννης Πολιάς
19:02
Ας δούμε τις δύο ενδεκάδες. by Γιάννης Πολιάς
19:03
Άρης (Ά. Πάρντιου): Κουέστα, Μαζικού, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Πίρσμαν, Ντουκουρέ, Ετέμπο, Νταρίντα, Μάνου Γκαρθία, Ιτούρμπε, Γκρέι Ολυμπιακός (Μίτσελ): Τζολάκης, Ροντινέι, Παπασταθόπουλος, Ντόη, Βρουσάι, Εμβιλά, Σαμασέκου, Μασούρας, Βαλμπουενά, Μπιέλ, Μπακαμπού by Γιάννης Πολιάς
19:07
Διαιτητής: Βαντ Βοηθοί: Άλμπερτ, Τοθ 4ος: Κουμπαράκης VAR: Κούλτσμπαρ, Ψαρρής by Γιάννης Πολιάς
19:09
19:11
Εκτός για τους γηπεδούχους φυσικά ο Μαντσίνι, που έχει κλείσει στον Παναθηναϊκό, καθώς και οι Καμαρά, Καμάτσο, Νταμπό και Ενκουλού. by Γιάννης Πολιάς
19:12
Από την άλλη, ο Μίτσελ δεν έχει τους Ρέαμπτσιουκ, Κασάμι, Ρέτσο, Μαρσέλο, Βατσλίκ και Μπα. by Γιάννης Πολιάς
19:12
Στην αποστολή του Ολυμπιακού για πρώτη φορά ο Ραμόν και ο Χρυσόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
19:15
19:19
19:20
Επιστροφή στη βασική ενδεκάδα μετά από αρκετούς μήνες για τον Ματιέ Βαλμπουενά. by Γιάννης Πολιάς
19:24
Στον πάγκο για τον Άρη: Σιαμπάνης, Πάλμα, Ματέο Γκαρσία, Παναγίδης, Τανούλης, Σγούρος, Χατζηιωάννου, Μαρμαρίδης, Οντουμπάτζο by Γιάννης Πολιάς
19:25
Στον πάγκο για τον Ολυμπιακό: Κρίστινσον, Ραμόν, Ανδρούτσος, Σισέ, Μπουχαλάκης, Χάμες Ροντρίγκες, Χουάνγκ, Γκάρι Ροντρίγκες, Ελ Αραμπί by Γιάννης Πολιάς
19:25
Μπόλικος κόσμος στο «Κλ. Βικελίδης». by Γιάννης Πολιάς
19:26
Υπενθυμίζεται ότι τον Σεπτέμβριο, οι «κίτρινοι» είχαν επιβληθεί 2-1 του Ολυμπιακού εντός έδρας για το πρωτάθλημα. by Γιάννης Πολιάς
19:27
Με 4-2-3-1 και οι δύο ομάδες. by Γιάννης Πολιάς
19:28
Ο Οντουμπάτζο έμεινε εκτός ενδεκάδας λίγο πριν το ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:31
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες και οι διαιτητές, με μπλούζες για τον αδικοχαμένο Άλκη Καμπανό. by Γιάννης Πολιάς
19:36
Καθυστερεί η σέντρα μέχρι να καθαρίσει η ατμόσφαιρα από τα καπνογόνα... by Γιάννης Πολιάς
19:38
Δεν θα αργήσει λογικά να αρχίσει το ματς, έχει καθαρίσει αρκετά. by Γιάννης Πολιάς
19:39
Πάμε! by Γιάννης Πολιάς
19:40
1' Καλή στιγμή για τον Άρη! Ο Ετέμπο έπιασε δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, σε κόρνερ ο Τζολάκης. by Γιάννης Πολιάς
19:40
Δυναμικό ξεκίνημα για τους γηπεδούχους, σε ετοιμότητα ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού. by Γιάννης Πολιάς
19:41
3' Στο έδαφος μετά από φάουλ ο Βαλμπουενά. by Γιάννης Πολιάς
19:41
Δείχνει να πονάει πολύ ο Γάλλος... by Γιάννης Πολιάς
19:42
Τον πάτησε στο δεξί πόδι ο Πίρσμαν, με τον Βαντ να μην αφήνει το πλεονέκτημα, σταματώντας αντεπίθεση του Ολυμπιακού. by Γιάννης Πολιάς
19:42
Επιστρέφει ο πολύπειρος μεσοεπιθετικός. by Γιάννης Πολιάς
19:43
4' Ο Γκρέι έπιασε χλιαρό σουτ μέσα από την περιοχή, φωνές για πέναλτι στον Τζαμαϊκανό την ώρα που εκείνος πήγαινε να σουτάρει. Μάζεψε εύκολα ο Τζολάκης, «παίζετε» λέει ο διαιτητής. by Γιάννης Πολιάς
19:44
6' Συστάσεις στον Ροντινέι για φάουλ του Βραζιλιάνου στον Πίρσμαν. by Γιάννης Πολιάς
19:45
7' Νέο φάουλ για τον Άρη στον χώρο του κέντρου, γενικά πολλά σφυρίγματα από τον Βαντ. by Γιάννης Πολιάς
19:45
by Γιάννης Πολιάς
19:47
8' Παντελώς άστοχη η κεφαλιά του Γκαρθία. by Γιάννης Πολιάς
19:48
Καλησπέρα σας κι από εμένα! Πιο δυνατό ξεκίνημα του Άρη. Βγάζει ένταση στο παιχνίδι του. Αντιθέτως, ο Ολυμπιακός είναι άνευρος στην εκκίνηση ενός ακόμη αγώνα του το τελευταίο διάστημα. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:48
10' Κίτρινη κάρτα στον Φαμπιάνο για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
19:48
Στημένη μπάλα σε πλάγια θέση για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
19:49
Πέρασε ανεκμετάλλευτη, έδιωξαν οι «κίτρινοι». by Γιάννης Πολιάς
19:50
12' Φάουλ λίγο πιο κάτω από τη σέντρα για τον Άρη. by Γιάννης Πολιάς
19:50
Απομακρύνθηκε η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:51
19:51
13' Παράπονα από τον Μίτσελ, δεν βλέπει ηρεμία από τους ποδοσφαιριστές του. by Γιάννης Πολιάς
19:52
13' Πρώτη τελική για τον Ολυμπιακό, ο Μασούρας έκανε την μπαλιά και ο Μπακαμπού έπιασε την κεφαλιά - με τον Κουέστα να μπλοκάρει εύκολα. by Γιάννης Πολιάς
19:55
16' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον Ολυμπιακό, ανεκμετάλλευτο, με τον Εμβιλά να μην βρίσκει στην εξέλιξη της φάσης τον Σαμασέκου. by Γιάννης Πολιάς
19:55
19:55
17'... και τώρα στημένη μπάλα για τον Άρη, δεν αφήνει καμία φάση ο Βαντ! by Γιάννης Πολιάς
19:57
18' Προσπάθησε να βγει τετ α τετ αλλά... έπιασε αέρα ο Γκρέι! by Γιάννης Πολιάς
19:57
19' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Γιάννης Πολιάς
19:58
20' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό! Εντυπωσιακή επέμβαση Κουέστα σε βολέ του Βαλμπουενά μετά από μπαλιά του Ροντινέι. by Γιάννης Πολιάς
20:00
22' Νεύρα από τον Φαμπιάνο μετά από εναέρια μονομαχία με τον Μασούρα. Ηρέμησαν εν συνεχεία τα πνεύματα. by Γιάννης Πολιάς
20:03
24' Πολύ επικίνδυνο γύρισμα του Πίρσμαν, κανείς εκεί για να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα του Ολυμπιακού. by Γιάννης Πολιάς
20:05
26' Πέρασε ανεκμετάλλευτη η φαλτσαριστή μπαλιά του Γκαρθία από τα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
20:05
27' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μπιέλ έβγαλε τη συρτή μπαλιά από τα δεξιά, ο Μασούρας δεν μπόρεσε να κάνει επαφή με την μπάλα και μετά από κόντρες, ο Μαζικού έδιωξε πάνω στη γραμμή. by Γιάννης Πολιάς
20:06
Η μεγαλύτερη στιγμή στο ματς, ακόμη κι αν δεν περιείχε... σουτ. by Γιάννης Πολιάς
20:07
20:11
33' Έχει ισορροπήσει την κατάσταση ο Ολυμπιακός, ωστόσο η κατοχή της μπάλας (52%) παραμένει στους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
20:12
34' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Φοβερή μπούκα του Γκρέι από τα δεξιά, έπιασε το σουτ από πολύ πλάγια θέση και είδε τον Τζολάκη να απομακρύνει με τα πόδια. by Γιάννης Πολιάς
20:13
Νωρίτερα, οι γηπεδούχοι ζήτησαν πέναλτι σε πτώση του Ιτούρμπε μέσα στην περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
20:14
35' Κίτρινη κάρτα στον Μπιέλ για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
20:15
37' Παραλίγο ασυνεννοησία στην άμυνα του Ολυμπιακού, καθάρισε τελικά ο Τζολάκης μετά από γύρισμα του Σαμασέκου. by Γιάννης Πολιάς
20:15
20:16
38' Διακοπή γιατί είναι στο έδαφος ο Μασούρας. by Γιάννης Πολιάς
20:17
Σηκώθηκε ο Έλληνας εξτρέμ. by Γιάννης Πολιάς
20:19
40' Σταμάτησε επίθεση του Άρη για επιθετικό φάουλ του Γκρέι στον Παπασταθόπουλο. by Γιάννης Πολιάς
20:19
Τελική ευθεία του πρώτου μέρους. Τι είδαμε έως τώρα; Ένα πολύ καλύτερο ξεκίνημα του Άρη, που ήταν αφεντικό του αγώνα στα πρώτα δέκα λεπτά, με τον Ολυμπιακό να μην… βρίσκεται στο γήπεδο. Στη συνέχεια ισορρόπησε. Μέχρι στιγμής έχουν από μία μεγάλη φάση οι δύο ομάδες. Στο 27’ οι Πειραιώτες με τον Μπιέλ να κάνει το γύρισμα και τον Μασούρα να μην βρίσκει την μπάλα από την καρδιά της αντίπαλης περιοχής, ενώ οι «κίτρινοι» έχασαν μεγάλη ευκαιρία στο 34’ με τον Γκρέι. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:20
42' Κόρνερ για τον Άρη, δεύτερο σήμερα. by Γιάννης Πολιάς
20:21
43' Ταχύτατη αντεπίθεση του Ολυμπιακού μετά το κόρνερ, γύρισμα από τα αριστερά από Βρουσάι και κακό τελείωμα Μπακαμπού, άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
20:23
45' Φάουλ μερικά μέτρα έξω από την περιοχή για τον Άρη. by Γιάννης Πολιάς
20:24
Στα σώματα η εκτέλεση του Ιτούρμπε. by Γιάννης Πολιάς
20:24
Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους. by Γιάννης Πολιάς
20:25
45+1' Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Ο Τζολάκης έβγαλε με το πόδι το σουτ του Γκρέι μέσα από την περιοχή! by Γιάννης Πολιάς
20:26
Τέλος στο πρώτο μέρος, Άρης και Ολυμπιακούς παραμένουν στο 0-0. Ανώτεροι οι γηπεδούχοι, που όμως έχουν δει τον Τζολάκη να λέει τρεις φορές «όχι» στις προσπάθειές τους. by Γιάννης Πολιάς
20:27
Ακούστηκε γιούχα από τους οπαδούς του Άρη όσο αποχωρούσαν οι δύο ομάδες. by Γιάννης Πολιάς
20:30
Φινάλε πρώτου μέρους. Σε σχέση με όσα αναφέραμε λίγο πριν, προσθέστε και από μία μεγάλη ευκαιρία εκατέρωθεν. Ο Άρης έκανε πολύ καλύτερο ξεκίνημα, ήταν αφεντικό του αγώνα στα πρώτα δέκα λεπτά, με τον Ολυμπιακό να μην… βρίσκεται στο γήπεδο σε αυτό το διάστημα. Στη συνέχεια ισορρόπησε. Από δύο μεγάλες φάσεις είχαν οι δύο ομάδες. Αρχικά, στο 27’ οι Πειραιώτες με τον Μπιέλ να κάνει το γύρισμα και τον Μασούρα να μην βρίσκει την μπάλα από την καρδιά της αντίπαλης περιοχής, ενώ οι «κίτρινοι» έχασαν μεγάλη ευκαιρία στο 34’ με τον Γκρέι. Δυνατό ήταν το τελευταίο πεντάλεπτο. Στο 43’ ο Μπακαμπού έχασε μεγάλη ευκαιρία, κάνοντας άτσαλο τελείωμα μετά από ωραία αντεπίθεση των φιλοξενούμενων, ενώ στις καθυστερήσεις ο Άρης παραλίγο να κάνει το 1-0, με τον Τζολάκη να διώχνει με το πόδι στο σουτ του Γκρέι. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:43
46' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον Άρη, αρκετά καλό σημείο, από τα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
20:44
Απομακρύνθηκε η μπάλα από την εκτέλεση του Ιτούρμπε. by Γιάννης Πολιάς
20:44
20:45
48' Νέο φάουλ από τα αριστερά για τους Θεσσαλονικείς, πιο μακριά αυτή τη φορά. by Γιάννης Πολιάς
20:45
Εκ νέου κακή εκτέλεση, πολύ χαμηλά. by Γιάννης Πολιάς
20:47
49' Φάουλ λίγο πιο κάτω από τη σέντρα για τους «ερυθρόλευκους». by Γιάννης Πολιάς
20:48
50' Κόρνερ για την ομάδα του Μίτσελ, που κερδίζει μέτρα σιγά σιγά. by Γιάννης Πολιάς
20:51
20:52
55' Ένα ακόμα φάουλ σε πλάγια θέση για τους Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
20:53
Μετά από τις περισσότερες εκτελέσεις, η κατάληξη είναι προσπάθεια αντεπίθεσης του Ολυμπιακού - ανεπιτυχής! by Γιάννης Πολιάς
20:55
57' Δυνατή η μπαλιά του Γκαρθία για τον Γκρέι, εύκολα ο Τζολάκης. by Γιάννης Πολιάς
20:55
58' Κόρνερ για τον Άρη. by Γιάννης Πολιάς
20:56
Στο δεύτερο ημίχρονο δεν έχουμε δει καθόλου τον Κουέστα... by Γιάννης Πολιάς
20:56
59' Νέο κόρνερ για τους «κίτρινους», από τα δεξιά αυτή τη φορά. by Γιάννης Πολιάς
20:57
Όπως και στο πρώτο μέρος, ο Άρης έχει μπει καλύτερα, ο Ολυμπιακός έχει παθητικό ρόλο by Αποστόλης Λιβάνιος
20:58
60' Μπλόκαρε ο Τζολάκης το σουτ του Γκαρθία, φωνές για πέναλτι δευτερόλεπτα πριν. by Γιάννης Πολιάς
20:59
Για χέρι μέσα στην περιοχή του Ολυμπιακού, τώρα ο Βαντ πάει να ηρεμήσει τους ανθρώπους στους δύο πάγκους. by Γιάννης Πολιάς
20:59
Αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Χάμες Ροντρίγκες αντί Βαλμπουενά. by Γιάννης Πολιάς
21:00
Η μπάλα φάνηκε να βρίσκει στο χέρι του Εμβιλά, ο διαιτητής και το VAR αποφάσισαν να συνεχιστεί το ματς. by Γιάννης Πολιάς
21:00
Είχαμε κι αυτό πριν λίγο... by Γιάννης Πολιάς
21:02
Τελευταία 25 λεπτά στο ματς, με τον Άρη να κυριαρχεί αλλά να μην έχει βρει ακόμα το γκολ που ψάχνει για να στείλει έστω το ματς στην παράταση. by Γιάννης Πολιάς
21:03
65' Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Υπέροχη συνεργασία Γκαρθία-Πίρσμαν, ο Ισπανός μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει από τα αριστερά, με τον απίθανο Τζολάκη να διώχνει ξανά σε κόρνερ! by Γιάννης Πολιάς
21:04
Οι τελικές είναι 6-3. by Γιάννης Πολιάς
21:04
Μετά το κόρνερ ο Ολυμπιακός επιχείρησε να βγει πάλι στην αντεπίθεση αλλά ο Μαζικού έκοψε την μπαλιά του Μασούρα. by Γιάννης Πολιάς
21:05
68' Ο Μπακαμπού είχε την ευκαιρία να βγάλει τετ α τετ τον Μπιέλ αλλά η μπαλιά του κατέληξε επάνω στον Μπράμπετς. by Γιάννης Πολιάς
21:06
69' Μακρινό, συρτό σουτ του Ιτούρμπε, μπλόκαρε άνετα ο Τζολάκης. by Γιάννης Πολιάς
21:07
70' Γύρισμα Μαζικού, έκοψε την τελευταία στιγμή προ του Ιτούρμπε ο Ροντινέι! by Γιάννης Πολιάς
21:08
71' Ελ Αραμπί αντί Μπακαμπού, Γκάρι Ροντρίγκες αντί Μασούρα. by Γιάννης Πολιάς
21:09
Η φάση που ζήτησε πέναλτι ο Άρης by Γιάννης Πολιάς
21:11
73' Διπλή προσπάθεια Χάμες από το ύψος της περιοχής, πολύ έξω η μπάλα μετά από κόντρα, σε κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
21:12
Άστοχη η κεφαλιά του Παπασταθόπουλου. by Γιάννης Πολιάς
21:13
Τελευταίο τέταρτο στον αγώνα, πάντα στο 0-0. by Γιάννης Πολιάς
21:14
21:14
76' Πάλμα αντί Γκαρθία. by Γιάννης Πολιάς
21:14
Η πρώτη αλλαγή του Πάρντιου. by Γιάννης Πολιάς
21:15
77' Μπαλιά Ροντινέι από τα δεξιά, με τις γροθιές ο Κουέστα. by Γιάννης Πολιάς
21:16
Υπάρχει διαμαρτυρία από πλευράς Ολυμπιακού για υβριστικό πανό που βρίσκεται στο «Κλ. Βικελίδης» και δεν κατέβηκε. by Γιάννης Πολιάς
21:18
81' Φάουλ λίγα μέτρα κάτω από τη σέντρα για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
21:18
81' Ματέο Γκαρσία αντί Ιτούρμπε. by Γιάννης Πολιάς
21:19
82' Πέναλτι για τον Άρη! by Γιάννης Πολιάς
21:20
Αναμονή και για VAR, διαμαρτυρίες από τους «ερυθρόλευκους». by Γιάννης Πολιάς
21:21
Η μπάλα έχει στηθεί στη βούλα μετά το κράτημα του Ντόη στην Γκρέι. by Γιάννης Πολιάς
21:21
Και αποβολή για τον Ντόη. by Γιάννης Πολιάς
21:22
Γκρέι απέναντι στον Τζολάκη... by Γιάννης Πολιάς
21:22
84' Το έπιασε ο Τζολάκης!!! by Γιάννης Πολιάς
21:22
Έπεσε σωστά στα δεξιά του ο ανίκητος σήμερα Έλληνας τερματοφύλακας και απέκρουσε την εκτέλεση του Τζαμαϊκανού! Στη συνέχεια οι παίκτες του Άρη μπλέχτηκαν και κανείς δεν πήρε το... rebound. by Γιάννης Πολιάς
21:23
Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Άρη, που παίζει πλέον και με αριθμητικό πλεονέκτημα. by Γιάννης Πολιάς
21:24
86' Ραμόν αντί Μπιέλ, Σισέ αντί Βρουσάι. by Γιάννης Πολιάς
21:24
Ντεμπούτο για τον Βραζιλιάνο μπακ. by Γιάννης Πολιάς
21:25
88' Η επίθεση του Άρη τελειώνει με... τσαρουχιά του Νταρίντα, που έστειλε άουτ την μπάλα προσπαθώντας να σεντράρει. by Γιάννης Πολιάς
21:26
88' ΓΚΟΛ, 1-0 Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! Κόντρα στη ροή του αγώνα, ο Ελ Αραμπί βγαίνει μόνος του τετ α τετ μετά από καταπληκτική μπαλιά του Σαμασέκου και πλασάρει ψύχραιμα για να βάλει μπροστά τους Πειραιώτες! by Γιάννης Πολιάς
21:27
Απίστευτες ανατροπές στο ματς, με τον Άρη να χάνει πέναλτι και τον Ολυμπιακό των δέκα παικτών να σκοράρει τελικά, κάνοντας το 2-0 στο συνολικό σκορ. by Γιάννης Πολιάς
21:29
Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
21:29
Πέντε τα λεπτά. by Γιάννης Πολιάς
21:29
Οκτώ αποκρούσεις σήμερα ο μυθικός Τζολάκης, συμπεριλαμβανομένης εκείνης στο πέναλτι. by Γιάννης Πολιάς
21:30
21:30
90+3' Αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά, ο Ολυμπιακός θα ανταμώσει με την ΑΕΚ στους «4». by Γιάννης Πολιάς
21:32
Αλλεπάλληλα γεμίσματα από τους «κίτρινους», ψάχνουν την ισοφάριση έστω την ύστατη στιγμή. by Γιάννης Πολιάς
21:32
Μπήκαμε στο τελευταίο λεπτό. by Γιάννης Πολιάς
21:33
Τέλος, Άρης-Ολυμπιακός 0-1! by Γιάννης Πολιάς
21:34
Αποδοκιμασίες από τους οπαδούς των γηπεδούχων, που είδαν την ομάδα τους να... πέφτει επάνω στον ανίκητο Τζολάκη, που έπιασε μεταξύ άλλων πέναλτι του Γκρέι στο 84'. Λίγο αργότερα, στο 88', ο Ελ Αραμπί τελείωσε την υπόθεση πρόκριση για τον Ολυμπιακό των δέκα παικτών. by Γιάννης Πολιάς
21:35
Έκδηλη η απογοήτευση των «κίτρινων», που για μία ακόμη χρονιά δεν κατάφεραν να φτάσουν όσο μακριά θα ήθελαν στο Κύπελλο. by Γιάννης Πολιάς
21:36
«Έχει αποδείξει ότι είναι μεγάλος τερματοφύλακας και ότι μπορεί να συνεισφέρει όπως έκανε σήμερα» τα λόγια του Μίτσελ για την απίστευτη εμφάνιση του Τζολάκη. by Γιάννης Πολιάς
21:37
Συνεχίζονται οι αποδοκιμασίες στο «Κλ. Βικελίδης» όσο κάνει δηλώσεις ο Άλαν Πάρντιου! by Γιάννης Πολιάς