ΠΑΟΚ-Κλαμπ Μπριζ

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της ρεβάνς για τα προημιτελικά του Conference League.

21:29
Καλησπέρα σας! Μεγάλη ευρωπαϊκή βραδιά, με τον ΠΑΟΚ να υποδέχεται την Κλαμπ Μπριζ στη ρεβάνς του 1-0 υπέρ των Βέλγων για τα προημιτελικά του Conference League. Σέντρα στις 22:00, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 3 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Δημήτρη Τσορμπατζόγλου. by Γιάννης Πολιάς
21:31
Οι Θεσσαλονικείς ψάχνουν νίκη με 2+ γκολ προκειμένου να ανατρέψουν τα δεδομένα και να πάνε στα ημιτελικά ευρωπαϊκής διοργάνωσης για πρώτη φορά στην ιστορία τους. Σε νίκη με ένα γκολ πάμε παράταση, ενώ με ισοπαλία και ήττα η ευρωπαϊκή πορεία του ΠΑΟΚ τελειώνει εδώ για φέτος. by Γιάννης Πολιάς
21:31
Θυμηθείτε τι είχε γίνει στο πρώτο ματς by Γιάννης Πολιάς
21:32
Οι ενδεκάδες των ομάδων ΠΑΟΚ (Ρ. Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Γιόνι, Κεντζιόρα, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Σβαμπ, Μεϊτε, Ντεσπόντοφ, Μουργκ, Τάισον, Μπράντον Στον πάγκο: Ζ. Ζίβκοβιτς, Ταλιχμανίδης, Μιχαηλίδης, Τσιγγάρας, Α. Ζίβκοβιτς, Βιεϊρίνια, Οζντόεφ, Σαμάτα, Τζίμας, Κωνσταντέλιας Κλαμπ Μπριζ (Ν. Χάγεν): Γιάκερς, Σάμπε, Ορντόνιες, Μπαλάντα, Σκόρας, Μέιχερ, Βέτλεσεν, Βανάκεν, Ονιεντίκα, Νούσα, Γιουτγκλά Στον πάγκο: Μπούρσικ, Οντόι, Μπογιάτα, Σπίλερς, Χόμα, Σέις, Τάλμπι, Ζινκερνάγκελ by Γιάννης Πολιάς
21:34
Διαιτητής: Μάσα (Ιταλία) Βοηθοί: Μέλι, Αλάσιο (Ιταλία) 4ος: Ντι Μπέλο (Ιταλία) VAR: Ντι Πάολο, Παϊρέτο (Ιταλία) by Γιάννης Πολιάς
21:36
by Γιάννης Πολιάς
21:43
Ο νικητής του ζευγαριού θα αντιμετωπίσει στα ημιτελικά Φιορεντίνα ή Βικτόρια Πλζεν, οι οποίες έχουν πάει στην παράταση. by Γιάννης Πολιάς
21:45
Μπόλικες οι απουσίες για την Μπριζ, με τους Μέχελε, Τιάγκο και Ντε Κάιπερ να είναι τιμωρημένοι και τους Σκοβ Όλσεν, Νίλσον και Μινιολέ να είναι τραυματίες. by Γιάννης Πολιάς
21:58
Οι φίλοι του ΠΑΟΚ ευελπιστούν σε μια μεγάλη ανατροπή, όπως έγινε ενάντια στην Ντινάμο Ζάγκρεμπ. by Γιάννης Πολιάς
21:59
Όλα έτοιμα για τη σέντρα. by Γιάννης Πολιάς
22:01
Πάμε! by Γιάννης Πολιάς
22:02
2' Πίεση ψηλά από τους Βέλγους. by Γιάννης Πολιάς
22:04
3' Από μία αδράνεια σε κάθε άμυνα μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα, πέρασαν αμφότερες ανεκμετάλλευτες, με τη φάση να τελειώνει με οφσάιντ. by Γιάννης Πολιάς
22:06
5' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ, αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
22:07
6' Καλή εκτέλεση στο δεύτερο δοκάρι, όμως η μπάλα πέρασε από όλους και κατέληξε άουτ. by Γιάννης Πολιάς
22:10
10' Συμπληρώσαμε δέκα λεπτά αγώνα, χωρίς τη μεγάλη φάση ακόμα. by Γιάννης Πολιάς
22:11
22:13
12' Ψηλά άουτ το σουτ του Βέτλεσεν μέσα από την περιοχή, πρώτη καλή στιγμή στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
22:16
15' Ριψοκίνδυνο γύρισμα του Κεντζιόρα προς τον Κοτάρσκι, ο οποίος απομάκρυνε την τελευταία στιγμή. by Γιάννης Πολιάς
22:18
22:19
18' Ωραία κυκλοφορία από τον ΠΑΟΚ, δεν βγαίνει όμως η τελική. by Γιάννης Πολιάς
22:20
18' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπριζ! Επικίνδυνη παράλληλη σέντρα του Σκόρας, δεν πιάνει καλά την προβολή ο Γιουτγκλά. by Γιάννης Πολιάς
22:23
22' Ανεπιτυχής προσπάθεια για εκδήλωση αντεπίθεσης από τον ΠΑΟΚ. Φώναξαν για φάουλ οι Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
22:26
24' Ακόμα ένα επικίνδυνο γύρισμα από τον Σκόρας, ψύχραιμη αντίδραση από τον Γιόνι που αφήνει με το κεφάλι την μπάλα στον Κοτάρσκι. by Γιάννης Πολιάς
22:27
22:29
28' Κόρνερ για την Μπριζ. by Γιάννης Πολιάς
22:30
Η φάση τελειώνει με την μπάλα άουτ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
22:30
30' Φάουλ λίγο κάτω από τη σέντρα για τους Βέλγους. by Γιάννης Πολιάς
22:31
Απομακρύνθηκε η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
22:34
33' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΜΠΡΙΖ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟΥΤΓΚΛΑ! Μεγάλα τα κενά στην άμυνα του ΠΑΟΚ, έκανε το γύρισμα ο Σάμπε από τα δεξιά και ο Ισπανός ανενόχλητος απέναντι στον Κοτάρσκι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. by Γιάννης Πολιάς
22:35
Έγινε και τσεκ από το VAR, τίποτα το μεμπτό. by Γιάννης Πολιάς
22:35
Πολύ άσχημη εξέλιξη για τους γηπεδούχους, που καλούνται να βγουν μπροστά. by Γιάννης Πολιάς
22:37
Ο κόσμος του ΠΑΟΚ προσπαθεί να εμψυχώσει την ομάδα του, που πλέον θέλει δύο γκολ για να στείλει το ματς στην παράταση. by Γιάννης Πολιάς
22:39
38' Καλή στιγμή για την Μπριζ, με τον Γιουτγκλά να μπαίνει στην περιοχή αλλά να σουτάρει συρτά και άουτ. by Γιάννης Πολιάς
22:40
Ο νικητής θα παίξει με τη Φιορεντίνα στα ημιτελικά. by Γιάννης Πολιάς
22:40
39' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
22:40
Έδιωξαν οι Βέλγοι. by Γιάννης Πολιάς
22:41
40' Κόρνερ για την Μπριζ, μετά από τρομερή αδράνεια στην άμυνα του ΠΑΟΚ που λίγο έλειψε να καταλήξει σε γκολ. by Γιάννης Πολιάς
22:41
41' Τεράστια επέμβαση του Κοτάρσκι! Δύο κεφαλιές μετά το κόρνερ, η δεύτερη από τον Γιουτγκλά, με τον Κροάτη να διώχνει σωτήρια σε νέο κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
22:42
Απομακρύνθηκε η μπάλα. Πρέπει να συνέλθει ο ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
22:44
44' Μακρινό σουτ του Σβαμπ, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε πλάγιο άουτ. by Γιάννης Πολιάς
22:46
45' Ακυρώνεται γκολ της Κλαμπ Μπριζ για οφσάιντ. by Γιάννης Πολιάς
22:47
Ο Γιουτγκλά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα μετά από επέμβαση του Κοτάρσκι σε σουτ του Σκόρας, αναμονή για VAR. by Γιάννης Πολιάς
22:49
Η εξέταση της φάσης από το VAR απεφάνθη ότι δεν υπήρχε οφσάιντ στη φάση. by Γιάννης Πολιάς
22:50
Η χειρότερη εξέλιξη για την ελληνική ομάδα. by Γιάννης Πολιάς
22:51
Τέλος ημιχρόνου, ΠΑΟΚ-Κλαμπ Μπριζ 0-2. by Γιάννης Πολιάς
22:51
Δύο γκολ του ασταμάτητου Γιουτγκλά έχουν φέρει σε πολύ δύσκολη θέση τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
23:08
46' Σαμάτα αντί Μπράντον και Α. Ζίβκοβιτς αντί Μουργκ. by Γιάννης Πολιάς
23:08
23:09
Με 4-4-2 οι Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
23:09
Ένα γρήγορο γκολ για να μπει ξανά στο ματς ψάχνει ο Δικέφαλος του Βορρά. by Γιάννης Πολιάς
23:12
50' Ανεβασμένοι οι Θεσσαλονικείς σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους. by Γιάννης Πολιάς
23:14
51' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Τάισον σέντραρε ωραία στο δεύτερο δοκάρι αλλά ο Ντεσπόντοφ σούταρε με πολλή δύναμη και αστόχησε από πλάγια θέση. by Γιάννης Πολιάς
23:15
23:16
53' Λάθος στην ελληνική άμυνα, δεν το εκμεταλλεύτηκαν οι Βέλγοι. by Γιάννης Πολιάς
23:18
54' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, μπήκε σφήνα ο Μπάμπα από τα αριστερά μετά την μπαλιά του Ζίβκοβιτς αλλά δεν βρήκε την μπάλα όπως θα ήθελε. by Γιάννης Πολιάς
23:18
56' Οζντόεφ αντί Μεϊτέ. by Γιάννης Πολιάς
23:21
58' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπριζ, ο Νούσα μπήκε επικίνδυνα στην περιοχή από τα αριστερά αλλά σούταρε λίγο άουτ. by Γιάννης Πολιάς
23:23
60' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ! by Γιάννης Πολιάς
23:23
Ο Μπαλάντα ανέτρεψε στον Ντεσπόντοφ, πρέπει να δούμε και αν υπήρχε οφσάιντ στη φάση. by Γιάννης Πολιάς
23:28
65' Η ώρα περνά και ο χρόνος για τον ΠΑΟΚ λιγοστεύει. Οι οπαδοί του όμως συνεχίζουν να τραγουδούν. by Γιάννης Πολιάς
23:28
66' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
23:29
Απομάκρυναν οι Βέλγοι. by Γιάννης Πολιάς
23:31
68' Κεφαλιά από τον Ντεσπόντοφ, μπλόκαρε εύκολα ο Γιάκερς. by Γιάννης Πολιάς
23:34
71' Κωνσταντέλιας αντί Ντεσπόντοφ. by Γιάννης Πολιάς
23:36
74' Στο 52% η κατοχή της μπάλας για τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
23:37
75' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
23:38
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Γιάννης Πολιάς
23:38
23:39
76' Οντόι αντί Νούσα. by Γιάννης Πολιάς
23:41
79' Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά, ο ρυθμός έχει πέσειν πολύ εδώ και λίγη ώρα. by Γιάννης Πολιάς
23:43
23:47
84' Ζινκερνάγκελ αντί Βέτλεσεν. by Γιάννης Πολιάς
23:47
84' Με την πρώτη του επαφή με την μπάλα απείλησε ο Νορβηγός, άουτ το σουτ που επιχείρησε. by Γιάννης Πολιάς
23:49
87' Ασταμάτητο τραγούδι από τους φίλους του ΠΑΟΚ, αποθεώνουν την ομάδα τους για τη σπουδαία πορεία μέχρι εδώ. by Γιάννης Πολιάς
23:50
87' Ταλμπί αντί Σκόρας. by Γιάννης Πολιάς
23:50
87' Φάουλ από τα δεξιά για την Μπριζ. by Γιάννης Πολιάς