Κύπελλο Ελλάδας

Κάναντι: «Δεν μπήκαμε στο γήπεδο στα πρώτα 20 λεπτά»

Εμφανώς απογοητευμένος με τον αποκλεισμό από το Κύπελλο, εμφανίστηκε σε δηλώσεις του ο τεχνικός του Ατρομήτου, Νταμίρ Κάναντι.

Έντονος ο προβληματισμός στο «στρατόπεδο» του Ατρομήτου μετά την εντός έδρας ήττα από τον ΠΑΣ Γιάννινα (2-3) και τον αποκλεισμό από τα προημιτελικά του Κυπέλλου.

Με δηλώσεις του μετά το τέλος του αγώνα, ο τεχνικός της ομάδας, Νταμίρ Κάναντι, στάθηκε στο κάκιστο πρώτο 20λεπτο της ομάδας του εκεί όπου δέχθηκε και τα τρία γκολ και ουσιαστικά κρίθηκε ο αγώνας.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Νταμίρ Κάναντι:
«Δεν μπήκαμε στο γήπεδο στα πρώτα 20 λεπτά για αυτό δέχθηκε τρία γκολ. Ήμασταν πολύ παθητικοί στην άμυνα. Στο δεύτερο ημίχρονο βγάλαμε μια αντίδραση, είχαμε δύο τρεις ευκαιρίες μετά το 2-3. Είμαστε απογοητευμένοι με την έκβαση του αγώνα».

Έστειλε «σπίτι» του τον Ατρόμητο ο εξαιρετικός ΠΑΣ!