Ο ΠΑΣ Γιάννινα φιλοξενεί τον Ολυμπιακό για την 7η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

19:57
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης στους Ζωσιμάδες ανάμεσα σε ΠΑΣ Γιάννινα και Ολυμπιακό για την 7η αγωνιστική της Stoiximan Super League. by Γιώργος Τσανάκας
19:58
Ο Ολυμπιακός βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας με 16 βαθμούς, μετρώντας 5 νίκες και 1 ισοπαλία. Έχει 5/5 εντός έδρας και την εκτός έδρας ισοπαλία με την ΑΕΚ. by Γιώργος Τσανάκας
19:59
Ο ΠΑΣ Γιάννινα είναι στην 11η θέση με 5 βαθμούς. Έχει μία νίκη, δύο ισοπαλίες και τρεις ήττες ως τώρα, ενώ το τελευταίο διάστημα δείχνει... πεσμένος και αναζητά ένα αποτέλεσμα που θα του αναπτερώσει την ψυχολογία. by Γιώργος Τσανάκας
20:01
Στα δώδεκα τελευταία παιχνίδια του με τον ΠΑΣ Γιάννινα ο Ολυμπιακός παραμένει αήττητος και στις δύο έδρες για όλες τις διοργανώσεις. Οι ερυθρόλευκοι έχουν οκτώ νίκες, ενώ τέσσερις αναμετρήσεις έχουν ολοκληρωθεί ισόπαλες. by Γιώργος Τσανάκας
20:01
Ανάμεσα σε αυτές τις ισοπαλίες είναι και οι δύο τελευταίες επισκέψεις του Ολυμπιακού στα Γιάννινα, όπου στις 20 Μαρτίου 2022 οι προσπάθειες τους ολοκληρώθηκαν με το σκορ να είναι στο 1-1, ενώ την περσινή σεζόν έμειναν στο 2-2 παρότι οι Ερυθρόλευκοι είχαν προηγηθεί στο ημίχρονο με 2-0. by Γιώργος Τσανάκας
20:01
Η τελευταία εντός έδρας νίκη του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Ολυμπιακό ήταν στις 6 Μαΐου 2018 για την τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος με τους Τζημόπουλο, Πέδρο Κόντε και Βιντάλ να σημειώνουν τα τέρματα. by Γιώργος Τσανάκας
20:01
Το πιο συχνό σκορ ανάμεσα στις δύο ομάδες είναι το 1-1, το οποίο έχει εμφανιστεί έξι φορές, ενώ ο Ολυμπιακός έχει σημειώσει από τρεις νίκες με 2-1 και 2-0. Για τον ΠΑΣ, τα σκορ που έχει επαναλάβει είναι το 3-0 (δύο φορές) και το 3-1 (δύο φορές). by Γιώργος Τσανάκας
20:01
Τον Ιανουάριο του 1975 συναντήθηκαν για πρώτη φορά στην ιστορία τους οι δύο ομάδες για το πρωτάθλημα. Ο Ολυμπιακός έφυγε από το γήπεδο των Ιωαννίνων με νίκη 2-0 και τον Γιώργο Δεληκάρη να σημειώνει το παρθενικό γκολ των αναμετρήσεων τους στην Α’ Εθνική/Super League και τον Βασίλη Σιώκο να γράφει το τελικό σκορ. Ακριβώς έναν χρόνο μετά, τον Ιανουάριο του 1976, ο ΠΑΣ Γιάννινα σημείωσε την πρώτη του νίκη επί του Ολυμπιακού και το τελικό 3-0 γράφτηκε με τα γκολ των Κοντογεωργάκη (11’), Άλβαρες (18’), Μπερντάνου (30’). by Γιώργος Τσανάκας
20:02
28 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 7 ΝΙΚΕΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 9 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 12 ΝΙΚΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΚΟΛ: 31-42 by Γιώργος Τσανάκας
20:03
Πάμε σιγά-σιγά να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων... by Γιώργος Τσανάκας
20:04
ΠΑΣ Γιάννινα (Θανάσης Στάικος): Κλέιμαν - Σόρια, Μπακαδήμας, Παντελάκης, Τσαούσης - Τζίμας, Λιάσος, Μπιλμπάο - Ροσέρο, Μπάλαν, Παμλίδης. by Γιώργος Τσανάκας
20:05
Στον πάγκο για τους Ηπειρώτες οι Αθανασίου, Κόντε, Έφορντ, Κιάκος, Λώλης, Γκάρο, Πανάγου, Μπεγκάλα, Μπορτεγκαράι by Γιώργος Τσανάκας
20:05
Ολυμπιακός (Ντιέγκο Μαρτίνεθ): Πασχαλάκης – Ροντινέι, Ντόη, Φρέιρε, Ορτέγκα – Αλεξανδρόπουλος, Καμαρά, Φορτούνης, Ποντένσε – Μπιέλ, Ελ Κααμπί. by Γιώργος Τσανάκας
20:05
Στον πάγκο για τους ερυθρόλευκους οι Τζολάκης, Ελ Αραμπί, Βρουσάι, Κίνι, Μασούρας, Καρβάλιο, Γιόβετιτς, Πορόσο, Σολμπάκεν. by Γιώργος Τσανάκας
20:07
Διαιτητής: Ευάγγελους Μανούχος (Αργολίδας) Βοηθοί: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας), Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας) Τέταρτος: Ανδρέας Γκάμαρης (Αθηνών) VAR: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Γεώργιος Χριστακόγλου (Χαλκιδικής) by Γιώργος Τσανάκας
20:09
Συνεχίζουν το ζέσταμά τους οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο... by Γιώργος Τσανάκας
20:11
Το παιχνίδι μπορείτε να το παρακολουθήσετε τηλεοπτικά από το Novasports Prime, ενώ το ακούτε ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Γιάννη Γιαννάκη. by Γιώργος Τσανάκας
20:15
Αποσύρονται σιγά-σιγά στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες για τις τελευταίες οδηγίες. Ένα τέταρτο για τη σέντρα στους Ζωσιμάδες. by Γιώργος Τσανάκας
20:18
20:20
Αυτή την ώρα έχουμε ημίχρονο στο ντέρμπι της αγωνιστικής: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 1-1 by Γιώργος Τσανάκας
20:20
Νωρίτερα, η Λαμία νίκησε 1-0 τον Παναιτωλικό, ενώ ο Άρης έμεινε στο 1-1 με την Κηφισιά. by Γιώργος Τσανάκας
20:23
Στην τελική ευθεία για τη σέντρα... by Γιώργος Τσανάκας
20:25
Έχει αρκετό κόσμο στους Ζωσιμάδες. by Γιώργος Τσανάκας
20:28
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες παρέα με το διαιτητικό τρίο. by Γιώργος Τσανάκας
20:34
Έχει σηκωθεί ένα πανό στην κερκίδα των οργανωμένων του ΠΑΣ, το οποίο δεν έχει κατέβει ακόμη. Ο Μανούχος δεν ξεκινάει το ματς αν δεν φύγει το πανό... by Γιώργος Τσανάκας
20:36
Αναμονή, λοιπόν... by Γιώργος Τσανάκας
20:37
Πηγαίνει ο Παντελάκης προς τους οργανωμένους για να τους ζητήσει να κατέβει το πανό. by Γιώργος Τσανάκας
20:38
Κάνουν ζέσταμα οι δύο ομάδες, να μην κρυώσουν οι ποδοσφαιριστές... by Γιώργος Τσανάκας
20:38
Τώρα και οι υπόλοιποι παίκτες του ΠΑΣ κατευθύνονται προς την κερκίδα για να ζητήσουν να κατέβει το πανό. by Γιώργος Τσανάκας
20:39
Υπάρχουν διαβουλεύσεις μεταξύ παικτών, ανθρώπων ασφαλείας και οπαδών... by Γιώργος Τσανάκας
20:40
Δέκα λεπτά η καθυστέρηση και... συνεχίζουμε να μετράμε! by Γιώργος Τσανάκας
20:41
ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ! Παίρνει τους βοηθούς του και φεύγει ο Μανούχος, αφού δεν βλέπει να αλλάζει τίποτα... by Γιώργος Τσανάκας
20:42
Προς τα αποδυτήρια και οι παίκτες του Ολυμπιακού, αυτοί του ΠΑΣ μένουν στον αγωνιστικό χώρο και κοιτάζουν αποσβολωμένοι. by Γιώργος Τσανάκας
20:44
20:46
Κατέβηκε το πανό, σε λιγάκι θα ξεκινήσει το ματς, με το ζέσταμα των δύο ομάδων να συνεχίζεται. by Γιώργος Τσανάκας
20:47
Ο Μανούχος και οι βοηθοί επέστρεψαν στο γήπεδο. by Γιώργος Τσανάκας
20:48
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! Με 18 λεπτά καθυστέρηση, τουλάχιστον ξεκίνησε... by Γιώργος Τσανάκας
20:52
Μπαίνει με διάθεση να ψάξει το γρήγορο γκολ ο Ολυμπιακός και προσπαθεί να πιέσει τον ΠΑΣ. by Γιώργος Τσανάκας
20:53
Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο το πρώτο πεντάλεπτο. by Γιώργος Τσανάκας
20:53
6' Σέντρα-σουτ του Ροντινέι, σε κόρνερ ο Κλέιμαν. Το πρώτο στο ματς. by Γιώργος Τσανάκας
20:54
7' Ένα-δύο του Φορτούνη με Μπιέλ, κάνει την προσποίηση ο πρώτος και το σουτ, αλλά του κάνει άσχημο γκελ η μπάλα και περνάει μακριά από την εστία. by Γιώργος Τσανάκας
20:55
20:56
8' Γέμισμα του Φορτούνη, πολύ δυνατό περνά από κάθε ποδοσφαιριστή. by Γιώργος Τσανάκας
20:57
Ο Μπιέλ παίζει στο πλάι του Ελ Κααμπί, οι Ποντένσε-Φορτούνης στα πλάγια αλλά συγκλίνουν αρκετά. by Γιώργος Τσανάκας
20:59
11' Απειλεί ο Ολυμπιακός! Εξαιρετική κυκλοφορία της μπάλας, ο Ροντινέι σπάει για τον Μπιέλ που υπό την ασφυκτική πίεση του Λιάσου κάνει το σουτ που κοντράρει και περνά κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
20:59
11' Βολέ του Μπιέλ, η μπάλα ψηλά άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
21:00
Κλέβει διαρκώς μπάλες ο Ολυμπιακός και με γρήγορες μεταβάσεις προσπαθεί να βρει ανοργάνωτη την άμυνα του ΠΑΣ, αλλά οι γηπεδούχοι παίζουν ως επί το πλείστον πίσω από την μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
21:01
Μεγάλη ένταση και νεύρα στον αγωνιστικό χώρο... by Γιώργος Τσανάκας
21:02
Ξεκίνησε από συνεχόμενο μαρκάρισμα του Λιάσου στον Φορτούνη, ο παίκτης του Ολυμπιακού του ζήτησε τον λόγο και στη συνέχεια μπλέχτηκαν οι Καμαρά, Μπάλαν με συνεχόμενα σπρωξίματα και κοκορομαχίες. by Γιώργος Τσανάκας
21:02
14' Κάρτα στον Λιάσο. by Γιώργος Τσανάκας
21:03
15' Φάση για τον Ολυμπιακό. Ο Καμαρά σκάβει υπέροχα την μπάλα, ο Μπιέλ με προβολή προσπαθεί να εκτελέσει αλλά το τελείωμά του περνά πάνω από την εστία. by Γιώργος Τσανάκας
21:03
21:04
17' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Παράλληλα ο Ορτέγκα στον Ποντένσε, ο οποίος στα όρια της περιοχής εκτελεί με το αριστερό, με την μπάλα να βρίσκει στον Παντελάκη, να αλλάζει πορεία και να καταλήγει στα δίχτυα του ανήμπορου να αντιδράσει Κλέιμαν. by Γιώργος Τσανάκας
21:06
Πατάει πάνω στο καλό του ξεκίνημα και βρίσκει γκολ ο Ολυμπιακός, βγάζοντας από πάνω του το όποιο άγχος. by Γιώργος Τσανάκας
21:07
Ο ΠΑΣ δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα και βρίσκεται διαρκώς σε φάση άμυνας. by Γιώργος Τσανάκας
21:08
21:09
21' Τεράστια φάση για τον Ολυμπιακό! Κάθετα ο Μπιέλ, τρυπάει την αντίπαλη άμυνα, ο Ελ Κααμπί με τσίμπημα πάει να εκτελέσει αλλά ο Κλέιμαν του λέει εξ επαφής "όχι". by Γιώργος Τσανάκας
21:10
22' Βολέ του Μπιέλ, μετά από κομπίνα σε κόρνερ, η μπάλα κοντράρει στα σώματα. by Γιώργος Τσανάκας
21:10
23' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Εκτελείται με πάσα το κόρνερ, ο Φορτούνης στον Μπιέλ, αυτός στον Πονένσε που δοκιμάζει και πάλι με το αριστερό, πιάνοντας φοβερό σουτ για το 2-0. Τρομερό φάλτσο πήρε η μπάλα, ο Κλέιμαν δεν μπορεί να το βγάλει! by Γιώργος Τσανάκας
21:11
Δύο γκολ για τον Πορτογάλο σούπερ σταρ που δείχνει από νωρίς να καθαρίζει το ματς. Έχουμε μπόλικο δρόμο πάντως ακόμα. by Γιώργος Τσανάκας
21:13
Τελευταία φορά που ο Ποντένσε βρήκε δύο φορές δίχτυα στο ίδιο ματς στο ελληνικό πρωτάθλημα ήταν το 2019 με αντίπαλο τον Άρη. by Γιώργος Τσανάκας
21:13
25' Μεγάλη φάση για τον ΠΑΣ! Γρήγορα στην κόντρα οι Ηπειρώτες, ο Ροσέρο μπουκάρει στην περιοχή και γυρίζει παράλληλα, ο Παμλίδης προσπαθεί να βάλει πλάτη τον Ντόη και να εκτελέσει σχεδόν από τη μικρή περιοχή αλλά δεν το καταφέρνει. by Γιώργος Τσανάκας
21:14
21:14
27' Δυνατό σουτ του Φορτούνη, άουτ η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
21:15
28' Εξαιρετική ανάπτυξη από τους γηπεδούχους, το γύρισμα του Σόρια σταματά στον Φρέιρε που διώχνει σε κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
21:15
Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τους παίκτες του ΠΑΣ. by Γιώργος Τσανάκας
21:17
Μισάωρο στο ματς, ο Ολυμπιακός προηγείται 2-0 του ΠΑΣ στα Γιάννενα. by Γιώργος Τσανάκας
21:19
21:21
Ο ΠΑΣ προσπαθεί μέσω κλεψιμάτων στο χώρο του κέντρου να βγει γρήγορα στην κόντρα και να απειλήσει. Το κατάφερε δυο φορές νωρίτερα, αλλά ως εκεί. Ο Ολυμπιακός έχει εξαιρετική κυκλοφορία της μπάλας και ανά διαστήματα είναι απολαυστικός ο τρόπος παιχνιδιού του. by Γιώργος Τσανάκας
21:23
21:24
Ένα δεκάλεπτο για το ημίχρονο, δεν έχει αλλάξει το παραμικρό. by Γιώργος Τσανάκας
21:25
38' Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης παίζει υπέροχα κάθετα για τον Ροντινέι, ο οποίος γυρίζει στον Ελ Κααμπί αλλά το πλασέ στην κίνηση του τελευταίου περνά πάνω από τα δοκάρια. by Γιώργος Τσανάκας
21:27
39' Αδύναμο σουτ του Μπιέλ με το δεξί, στην αγκαλιά του Κλέιμαν. by Γιώργος Τσανάκας
21:27
40' Κάρτα στον Αλεξανδρόπουλο. by Γιώργος Τσανάκας
21:29
41' Μακρινό συρτό σουτ του Αλεξανδρόπουλου, μπλόκαρε ο Κλέιμαν. by Γιώργος Τσανάκας
21:30
42' Κακή πάσα του Φορτούνη και ενώ υπήρχαν προϋποθέσεις για μια καλή κόντρα του Ολυμπιακού. by Γιώργος Τσανάκας
21:30
Εξαιρετικά τα δείγματα από τον Ορτέγκα ως τώρα στους Ζωσιμάδες... by Γιώργος Τσανάκας
21:31
43' Κάρτα στον Τζίμα. by Γιώργος Τσανάκας
21:31
Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ολυμπιακό, στα 8-10 μέτρα έξω από την περιοχή. by Γιώργος Τσανάκας
21:32
45' Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση του Φορτούνη. by Γιώργος Τσανάκας
21:33
1 λεπτό ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
21:34
Δυνατές μονομαχίες σε αυτό το έξτρα λεπτό... by Γιώργος Τσανάκας
21:34
45'+2' Κάρτα στον Μπιλμπάο. by Γιώργος Τσανάκας
21:35
Ημίχρονο στους Ζωσιμάδες! Ο Ολυμπιακός ήταν καθόλα ανώτερος και προηγείται 2-0 του ΠΑΣ Γιάννινα, χάρη στα δύο τέρματα του Ποντένσε (17', 23'). by Γιώργος Τσανάκας
21:37
3-13 οι τελικές υπέρ των Πειραιωτών στο πρώτο 45λεπτο. Οι 6 στην εστία μάλιστα για τους φιλοξενούμενους! by Γιώργος Τσανάκας
21:48
Τελικό αποτέλεσμα στη Λεωφόρο: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 2-2 by Γιώργος Τσανάκας
21:51
46' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Γιόβετιτς και Πορόσο μέσα, έξω οι Φορτούνης, Φρέιρε. by Γιώργος Τσανάκας
21:52
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος! by Γιώργος Τσανάκας
21:52
Χωρίς αλλαγές συνεχίζει ο ΠΑΣ... by Γιώργος Τσανάκας
21:53
Να δούμε και για πρώτη φορά δίδυμο στην επίθεση του Ολυμπιακού τους Γιόβετιτς-Ελ Κααμπί. by Γιώργος Τσανάκας
21:53
47' Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό! Κάθετη του Αλεξανδρόπουλου, βλέπει την κίνηση του Μπιέλ, ο οποίος πλασάρει πεσμένος αλλά ο Κλέιμαν διώχνει σε κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
21:54
Οι αλλαγές του Μαρτίνεθ ήταν ξεκάθαρα για να δώσει ανάσες σε Φρέιρε, Φορτούνη ενόψει του αγώνα με την Μπάτσκα Τόπολα στη Σερβία. by Γιώργος Τσανάκας
21:55
49' Κάρτα στον Πορόσο. by Γιώργος Τσανάκας
21:56
49' Γυριστή κεφαλιά του Μπάλαν, άουτ η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
21:57
51' Τρομερή κυκλοφορία των ερυθρόλευκων, ο Ροντινέι κάνει το παράλληλο γύρισμα αλλά προ του Γιόβετιτς ο Κλέιμαν θα μπλοκάρει. by Γιώργος Τσανάκας
22:00
Ο ρυθμός δεν είναι τόσο καλός στο δεύτερο μέρος, αλλά ο Ολυμπιακός πολλές φορές ανεβοκατεβάζει το τέμπο. by Γιώργος Τσανάκας
22:01
54' Φάση για τον Ολυμπιακό! Ο Ορτέγκα σέντρα που κοντράρει, παίρνει περίεργη τροχιά και ο Ελ Κααμπί το ανάποδο ψαλίδι που περνά λίγο άουτ! by Γιώργος Τσανάκας
22:03
57' Απειλεί ο ΠΑΣ με το διαγώνιο σουτ του Σόρια μέσα από την περιοχή, αλλά η φάση είναι ως μη γενόμενη καθώς στο ξεκίνημά της υπήρχε οφσάιντ. by Γιώργος Τσανάκας
22:05
58' Ο Ελ Κααμπί κάνει την κεφαλιά, στο κέντρο της εστίας η μπάλα με τον Κλέιμαν να μπλοκάρει! by Γιώργος Τσανάκας
22:06
Συμπληρώσαμε μια ώρα στο ματς, παραμένει... σβηστά το 2-0 του Ολυμπιακού απέναντι στον ΠΑΣ. by Γιώργος Τσανάκας
22:07
61' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Καλοζυγισμένη σέντρα του Τσαούση, ο Μπάλαν πηδάει μόνος του αλλά δεν βρίσκει εστία! by Γιώργος Τσανάκας
22:08
62' Έφορντ αντί Ροσέρο και Μπεγκάλα αντί Λιάσου για τον ΠΑΣ. by Γιώργος Τσανάκας
22:10
Έχει πέσει αισθητά ο ρυθμός του αγώνα. by Γιώργος Τσανάκας
22:12
66' Μέσα οι Μασούρας, Καρβάλιο, έξω οι Ελ Κααμπί, Ποντένσε για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
22:15
69' Σουτ του Καμαρά, ο Μπακαδήμας βάζει την κόντρα και απομακρύνει σε κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
22:16
69' Φάση για τον Ολυμπιακό. Μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ο Ντόη πήρε την κεφαλιά αλλά ο Τσαούσης έδιωξε πάνω στη γραμμή! by Γιώργος Τσανάκας
22:17
71' Ο Πορόσο φλέρταρε με τη δεύτερη κίτρινη κάρτα για τράβηγμα, ο ίδιος υποστήριξε πως τον κράταγε ο αντίπαλός του. by Γιώργος Τσανάκας
22:22
75' Γκάρο μέσα, έξω ο Τζίμας, Κόντε μέσα, Μπάλαν έξω για τον ΠΑΣ. by Γιώργος Τσανάκας
22:22
76' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ροντινέι με το αριστερό δεν μπόρεσε να νικήσει τον Κλέιμαν, ο οποίος πρόλαβε και έδιωξε! by Γιώργος Τσανάκας
22:26
79' Ο Αλεξανδρόπουλος είναι στο έδαφος μετά από πάτημα του Παμλίδη. by Γιώργος Τσανάκας
22:27
81' Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε καλό σημείο. Δεν το εκμεταλλεύτηκαν οι φιλοξενούμενοι. by Γιώργος Τσανάκας
22:30
84' Μπιέλ έξω, Ελ Αραμπί μέσα για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
22:33
Σχεδόν ακόμα πέντε λεπτά για να συμπληρώσουμε τα 90! by Γιώργος Τσανάκας
22:36
89' Γύρισμα του Γιόβετιτς, η μπάλα πέρασε άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:37
3 λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιώργος Τσανάκας
22:37
90+1' ΓΚΟΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! Ωραίο κατέβασμα της μπάλας από τον Ροντινέι και με το αριστερό ο Βραζιλιάνος γράφει το 3-0 για τους Πειραιώτες! by Γιώργος Τσανάκας
22:40
ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ! Ο Ολυμπιακός επικράτησε εύκολα του ΠΑΣ Γιάννινα με 3-0 για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος και συνεχίζει μόνος πρώτος! by Γιώργος Τσανάκας