Βόλος-ΠΑΟΚ

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την τελευταία αγωνιστική της Stoiximan Super League.

18:32
Καλησπέρα σας. Τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Stoiximan Super League, με τον Βόλο να υποδέχεται τον ΠΑΟΚ στο Πανθεσσαλικό. Σέντρα στις 19:00, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 3 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Ευθύμη Χούτα. by Γιάννης Πολιάς
18:39
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων Βόλος (Κ. Μπράτσος): Κλέιμαν, Άλχο, Εσκοβάλ, Πίρινεν, Λούνα, Σι, Τσοκάνης, Ντέλετιτς, Πιρές, Τσιρίνος, Οζέγκοβιτς Στον πάγκο: Κότνικ, Ασλανίδης, Μεταξάς, Τάχατος, Κάτσε, Καρτάλης, Τσελεμπάκης, Τριανταφύλλου ΠΑΟΚ (Ρ. Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Σάστρε, Κάργας, Κουλιεράκης, Ρ. Σοάρες, Σβαμπ, Ντάγκλας, Νάρεϊ, Κωνσταντέλιας, Α. Ζίβκοβιτς, Μπράντον Στον πάγκο: Ζ. Ζίβκοβιτς, Μιχαηλίδης, Κεντζιόρα, Ντάντας, Ελ Καντουρί, Μπίσεσβαρ, Τάισον, Ρικάρντο, Ολιβέιρα by Γιάννης Πολιάς
18:39
Διαιτητής: Μαλούτας Βοηθοί: Κούλα, Χριστοδούλου 4ος: Πολυχρόνης VAR: Τζοβάρας by Γιάννης Πολιάς
18:41
Την ίδια ώρα διεξάγονται και οι αγώνες: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Ατρόμητος-Παναθηναϊκός Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα Λεβαδειακός-ΟΦΗ Παναιτωλικός-Λαμία by Γιάννης Πολιάς
18:42
Δείτε ΕΔΩ τη live ενημέρωση για όλα τα ματς. by Γιάννης Πολιάς
18:46
Βόλος και ΠΑΟΚ έχουν εξασφαλισμένη την παρουσία τους στα playoffs. by Γιάννης Πολιάς
18:52
Στην 5η θέση με 39 βαθμούς οι Βολιώτες, στην 4η με 51 οι Θεσσαλονικείς, που θέλουν νίκη και... ό,τι προκύψει από το ντέρμπι της Νέας Φιλαδέλφειας. by Γιάννης Πολιάς
18:55
Μαζί στις κερκίδες παιδιά από τα τμήματα υποδομής των δύο ομάδων. by Γιάννης Πολιάς
18:56
Με 4-2-3-1 οι δύο αντίπαλοι. by Γιάννης Πολιάς
18:57
Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής για τον ΠΑΟΚ η απουσία του Ίνγκασον, που έμεινε εκτός αποστολής λόγω ενοχλήσεων. by Γιάννης Πολιάς
18:59
by Γιάννης Πολιάς
19:01
Όλα έτοιμα για τη σέντρα. by Γιάννης Πολιάς
19:02
Αναμονή, καθώς η λίγκα θέλει να ξεκινήσουν μαζί όλα τα ματς... by Γιάννης Πολιάς
19:03
Ξεκίνησε ο αγώνας. by Γιάννης Πολιάς
19:06
3' Πίεση ψηλά από τους γηπεδούχους. by Γιάννης Πολιάς
19:06
3' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από προσπάθεια του Σοάρες, που κόντραρε. by Γιάννης Πολιάς
19:07
4' Παραλίγο αυτογκόλ από τον Εσκοβάλ, που έδιωξε λίγο άτσαλα, νέο κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
19:07
Τρίτο κόρνερ! by Γιάννης Πολιάς
19:08
5' Λύεται η... μίνι πολιορκία του ΠΑΟΚ στα καρέ του Βόλου. by Γιάννης Πολιάς
19:09
6' Φώναξαν για χέρι έξω από την περιοχή οι παίκτες του Βόλου, συνεχίστηκε το ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:10
6' Επικίνδυνο γύρισμα του Ντάγκλας Αουγκούστο από τα αριστερά, δεν πρόλαβε για λίγο ο Νάρεϊ! by Γιάννης Πολιάς
19:11
Έχει ανοίξει το σκορ ο ΠΑΣ Γιάννινα ενάντια στον Άρη, εξέλιξη που αφορά τον Βόλο - που είναι στο +2 από τους «κίτρινους». by Γιάννης Πολιάς
19:12
9' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
19:12
Η φάση τελειώνει με επιθετικό φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
19:15
12' Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
19:15
Μπλόκαρε ο Κλέιμαν. by Γιάννης Πολιάς
19:16
14' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
19:17
14' Νέο φάουλ για τον ΠΑΟΚ, σε καλό σημείο, έξω από την περιοχή του Βόλου. by Γιάννης Πολιάς
19:17
19:19
16' Κομπίνα που κατέληξε σε συρτό σουτ Ζίβκοβιτς, πέρασε άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:21
18' Ωραία προσπάθεια και σουτ του Κωνσταντέλια, μπλόκαραν οι αμυντικοί του Βόλου. Είχε προηγηθεί γύρισμα του Νάρεϊ από τα δεξιά. by Γιάννης Πολιάς
19:24
19:25
22' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από σουτ Νάρεϊ που κόντραρε σε αμυντικό. by Γιάννης Πολιάς
19:26
23' Μπλόκαρε ο Κλέιμαν μετά από προσπάθεια Σοάρες και Μπράντον. by Γιάννης Πολιάς
19:27
24' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Υπέροχο 1-2 Κωνσταντέλια και Μπράντον, ο νεαρός μεσοεπιθετικός όπως πλάσαρε λίγο άουτ από το ύψος της μικρής περιοχής! by Γιάννης Πολιάς
19:28
25' Νέα καλή στιγμή, ξανά ο Κωνσταντέλιας σούταρε ψηλά άουτ από πλεονεκτική θέση μετά από γύρισμα του Ζίβκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
19:28
Πολύ κινητικός ο... θαυματουργός πιτσιρικάς. by Γιάννης Πολιάς
19:32
30' ΓΚΟΛ, 1-0 Ο ΠΑΟΚ! Ο Μπράντον ανοίγει το σκορ από κοντά μετά από πάσα πάρε-βάλε του Νάρεϊ, μετά από εξαιρετική κάθετη του Αουγκούστο! by Γιάννης Πολιάς
19:34
Υπέροχη ομαδική προσπάθεια από τους Θεσσαλονικείς, αναμονή και για VAR. by Γιάννης Πολιάς
19:34
Μετρά κανονικά το γκολ του Ισπανού. by Γιάννης Πολιάς
19:35
31' Μπλόκαρε ο Κοτάρσκι μετά από εκτέλεση φάουλ του Βόλου από πλάγια θέση. by Γιάννης Πολιάς
19:35
32' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ που δεν θα... χαλιόταν με ένα ακόμη γκολ πριν το ημίχρονο! by Γιάννης Πολιάς
19:36
Γκολ Νο4 για τον Μπράντον στο πρωτάθλημα και ένατο συνολικά φέτος, καθώς έχει και πέντε στο Κύπελλο Ελλάδας Novibet. by Γιάννης Πολιάς
19:37
34' Ακόμη ένα κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, το κέρδισε ο Νάρεϊ. by Γιάννης Πολιάς
19:38
Κι άλλο κόρνερ, μετά από κόντρα σε γύρισμα Κάργα. by Γιάννης Πολιάς
19:38
Ήδη εννέα κόρνερ για τον «Δικέφαλο του Βορρά»! by Γιάννης Πολιάς
19:39
19:40
37' Έχουμε μπει στην τελική ευθεία του πρώτου μέρους, με τον ΠΑΟΚ να ελέγχει πλήρως το ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:41
38' Άστοχο το μακρινό σουτ του Μπράντον. by Γιάννης Πολιάς
19:44
Έχουμε μπει στο τελευταίο πεντάλεπτο του πρώτου μέρους. by Γιάννης Πολιάς
19:45
19:45
43' Φάουλ σε πλάγια θέση για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
19:46
Τελειώνει η φάση με επιθετικό φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
19:47
45' Φάουλ αρκετά μέτρα μακριά από την περιοχή για τον Βόλο. by Γιάννης Πολιάς
19:48
Ακίνδυνη η κεφαλιά του Οζέγκοβιτς, πέρασε άουτ. by Γιάννης Πολιάς
19:48
Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις στο πρώτο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
19:49
19:49
Τέλος στο πρώτο μέρος, Βόλος-ΠΑΟΚ 0-1 με γκολ του Μπράντον Τόμας στο 30'. by Γιάννης Πολιάς
20:11
46' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον Βόλο. by Γιάννης Πολιάς
20:11
Δεν πέρασε η μπάλα, που βγήκε πλάγιο. by Γιάννης Πολιάς
20:14
49' Στο χορτάρι ο Κωνσταντέλιας μετά από σύγκρουση με αντίπαλο. by Γιάννης Πολιάς
20:14
49' Κίτρινη κάρτα για τον Σάστρε. by Γιάννης Πολιάς
20:17
52' Έχουν μπει ορεξάτοι οι γηπεδούχοι στο δεύτερο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
20:18
Ο Ντέλετιτς δείχνει να ζαλίζεται λίγο μετά από σύγκρουση με τον Κοτάρσκι. by Γιάννης Πολιάς
20:18
Όλα καλά. by Γιάννης Πολιάς
20:21
56' Έχασε το κοντρόλ κοντά στην πλάγια γραμμή ο Σοάρες, γενικώς νωχελικός ο ΠΑΟΚ στο δεύτερο 45λεπτο. by Γιάννης Πολιάς
20:22
57' Νέα σύγκρουση Κουλιεράκη και Οζέγκοβιτς, αμφότεροι στο έδαφος. by Γιάννης Πολιάς
20:23
Νωρίτερα ο Μπράντον δεν πρόλαβε από κοντά μετά από ωραίο γύρισμα του Ζίβκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
20:25
Η Ένωση έχει βρεθεί πίσω στο σκορ για πρώτη φορά στην OPAP Arena. by Γιάννης Πολιάς
20:27
62' Κόρνερ για τον Βόλο. by Γιάννης Πολιάς
20:27
62' Πτώση Πίρινεν μέσα στην περιοχή, δεν... συγκινήθηκε ο ρέφερι. by Γιάννης Πολιάς
20:28
Το VAR τσέκαρε τη φάση και αποφάνθηκε πως δεν υπήρχε κάτι. by Γιάννης Πολιάς
20:29
64' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
20:30
65' Ετοιμάζει αλλαγές ο Λουτσέσκου. by Γιάννης Πολιάς
20:30
66' Ολιβέιρα αντί Μπράντον, Τάισον αντί Κωνσταντέλια. by Γιάννης Πολιάς
20:32
67' Εξακολουθούν να πιέζουν ψηλά οι Βολιώτες. by Γιάννης Πολιάς
20:33
68' Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο! Τετ α τετ Οζέγκοβιτς, που απέφυγε τον Κοτάρσκι αλλά καθυστέρησε. Το σουτ που επιχείρησε βρήκε σε αμυντικό, ενώ η πάσα σε συμπαίκτη που δοκίμασε στη συνέχεια δεν απέφερε καρπούς. by Γιάννης Πολιάς
20:34
Φάση... καμπανάκι για τον ΠΑΟΚ, που είναι νωθρός στο δεύτερο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
20:39
74' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, κόρνερ μετά από σουτ του Αουγκούστο που κόντραρε σε αμυντικό. by Γιάννης Πολιάς
20:39
Με τις αλλαγές έχει γίνει πιο δραστήριος ο ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
20:39
Άστοχη η κεφαλιά του Κουλιεράκη. by Γιάννης Πολιάς
20:40
75' Ελ Καντουρί αντί Νάρεϊ, Ντάντας αντί Σβαμπ. by Γιάννης Πολιάς
20:43
20:43
79' Στο 60% η κατοχή της μπάλας για τους Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
20:45
81' Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο της αναμέτρησης. by Γιάννης Πολιάς
20:45
81' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον ΠΑΟΚ. by Γιάννης Πολιάς
20:46
81' Τάχατος αντί Τσιρίνος. by Γιάννης Πολιάς
20:47
82' Δυνατή μπαλιά για τον Οζέγκοβιτς, που δεν πρόλαβε. by Γιάννης Πολιάς
20:50
85' Κίτρινη κάρτα στον Ντέλετιτς για διαμαρτυρία. by Γιάννης Πολιάς
20:52
87' Κίτρινη κάρτα στον Σοάρες για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
20:53
89' Φάουλ αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή για τον Βόλο. by Γιάννης Πολιάς
20:53
Δεν μετουσιώθηκε σε κάποια ευκαιρία. by Γιάννης Πολιάς
20:54
Έχει περάσει στη θέση του Πιρές ο Κάτσε για τον Βόλο. by Γιάννης Πολιάς
20:55
90' Καρτάλης αντί Τσοκάνη. by Γιάννης Πολιάς
20:55
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
20:57
90+2' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
20:57
90+3' Κόρνερ για τους Θεσσαλονικείς. by Γιάννης Πολιάς
20:58
90+4' Τελευταίο λεπτό στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
20:59
90+4' Άστοχο το πλασέ του Ολιβέιρα. by Γιάννης Πολιάς